Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
31. črc 2009

😀 😀 😀 Good nápad 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. srp 2009

Ahojky, hlásím se od našich, Joli právě vytuhla, p včerejšku se nedivím,

Gábi ahojda 😉

e.k.t
autor
1. srp 2009

Gábi super fotečky pořádného chlapa a byteček je jistě taky super 😉

anta
1. srp 2009

Ahoj holky, teda psala mi Paolin, že je na chirurgii, neb neodolala, šla si zahrát volejbal a způsobila si výron kotníku, teda! 😝 😉

e.k.t
autor
1. srp 2009

jé to je nemilé, acich ah, Pavli tak ať je brzo po boleti 😉

anta
1. srp 2009

No bude mít sádru na 3 týdny chudák a její manža chodí do práce ☹ No nějak to musí vymyslet, prý ji ukecali ke hraní volejbalu a zrovna tohle se stane, no děs 😉

e.k.t
autor
1. srp 2009

No snad bude brzo po bolesti a zvládne to chůdě naše. Třeba kluci nebudou nesnesitelní jako obvykle 😉

anta
1. srp 2009

Taky jsem jí psala, ať jí Vítek tedy trochu pomáhá, aby neměl roupy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. srp 2009

no třeba když uvidí bebí tak půjde do sebe 😉

gaba3
1. srp 2009

hezký večer holky 🙂
teda chudák pavla, je to dost bolestivé a do toho dva klukany, teda, ale určo to zvládne, jak jí známe že 😉 😉 😉

anta: takže ti taky z mateřské hrabe jo 😀 já si někdy příjdu jako magor 😝 jinak díky za pochvalu vojtasa, je to lump, prostě kluk jak má být a jáááák se umí vztekat, smrádě malý 😝 😝 😝 😀 a jak píšeš, to schovávání honzíka, tak to je taky pěkný kvítko vid? a kolik už má vlásků, no super 😵

evi ahoj, máte pěkný profi fotečky 😉 jinak buteček super, ale pořád se na něm maká, zrovna dnes nám dorazil nábytek do obýváku a tak jsme dali ted spodek dohromady a zítra jedeme na novo se zbytkem, s vojtou děs, furt bere šrouby, šroubovák, všude se motá, takže makáme v noci, když spí nebo po obědě, už aby bylo vše hotové a já si válela šunky 😀

e.k.t
autor
1. srp 2009

hih to pomáhání opravdu znám 😉

martinka79
2. srp 2009

ahojky holky nějak nebyl včera čas. nikol přijela z tábora nadšená a odejla n¨večer na yvsočinu přijede nevím kdy. my makáme na domečku. pavči je mi fakt líto bvím co to je noha v sádře ty jo to je k posrání.

e.k.t
autor
2. srp 2009

Marti tak to je jistě Niki spokojená

paolin
2. srp 2009

čauky holky, tak jsme doma 🙂 kluci se šli projít ven. koukám ,že se máte fajn a všichni zdraví. a Gabča tu byla! musím zase juknout do albika 🙂
no, už mě to hopsání po jedné noze fakt ser..ve středu se uvidí, co dál. mlátím se do hlavy neustále. taková blbost..vždy tvrdím, že proti amatérům fakt amatérům hrát nebudu. páč je to o hubu a o zranění. no a bác ho! za 20 let, co hraju voliš nikdy nic a teď "na starý kolena" a se dvěma dětmi...a je to.. 😀
tak hosání zdar, jdu něco pošudlat.
jo, taková perlička..sousedka chatařka má koleno v...takže chodí o brešlích (tak říká její vnuk berlím). no a včera jsem zapolčala já den s kotníkem(respektive den mladej debílek, co skočil úplně k nám pod sítí), následovala mě jiná hráčka taky s výronem a pak jedné divačce ruplo koleno..no jak u blbejch 😀 všichni okolo nás 😀 tak si soused dělal srandu, že nějaký divný jižní vítr, protože postupně skosil všechny ženský chatařky a to od lesa 😀

e.k.t
autor
2. srp 2009

Pavli tak to byl fakt den D e b i l 😝

martinka79
3. srp 2009

takže malý odrovnávací zápas.... máte aspoňs uper pojistky? 😀 krásný dena hopsání zdar. 🙂

anta
3. srp 2009

Ahoj holčiny, tak mám bývalou kolegyňku v porodnici, přenáší už týden, neví, co čeká a jsem napnutá 🙂

martinka79
3. srp 2009

Jani tak jí drž pěsti a´t to mám šupš šup venku.

anta
3. srp 2009

Museli jí dát tabletu na vyvolání, jůůůůůůůůů, má kontrakce po pěti minutách, chudinka, je mi jí líto, když si vzpomenu, jak je to děsný ty bolesti 😝 😀 😀

martinka79
3. srp 2009

no tak já musím říci, že jsem to měla docela rychlý... tak ty bolesti a šli,a le při vzpomínce na Gabču to bylo... fujky.

anta
3. srp 2009

To jo, doktoři jí prý řekli, že si má lehnout a spát, cožpak to jde spát s kontrakcemi? 😅 Já si pamatuji, jak jsem ležela (jen ležela) na "hekárně" a se mnou tam byla dvoumetrová rozložitá maminka, která měla v sobě prášek na spaní a chrápala jak dobytek 😀 , takže jsem nemohla vůbec spát, tak jsem jí řekla, ať tak nechrápe a ona, chudák, si šla sednout do křesla, aby nespala a stejně tam usnula a chrápala zase jako prase, já byla z ní úplně v hajzlu, pak jí pustili domů, že je ještě čas a já dostala na pokoj cikánku, která šla rodit své 4. dítě (jen 😀 😀 ) a ta byla zase ukecaná, ale dost v pohodě, byla mi sympatická, no a druhý den málem holku - Lauru - to si pamatuju, málem vyklopila z porodního stolu na zem, si pamatuju, jak řvala "sestro, sestro" a bum, holka byla venku. Ta rozložitá chrápající maminka porodila chlapečka o pár minut později než já, no a byla na pokoji a stejně to její chrápání bylo slyšet i přes dvoje zavřené dveře 😀 😀 😀 😀

martinka79
3. srp 2009

Jani tak toto leze z tebe až po roce 😀 tak já na hekárně nebyla nikdy rovnou na sál... tradáááááááááááááááááá a šup otevřít a prd ven. 😉

anta
3. srp 2009

Já si také vzpomínám, že jsem byla na porodním sále, ale já myslela, že to je hekárna, tam byl takový jeden moc pěkný porodní sál, s míčem, s vanou a vůbec to tam působilo pěkně, no a jak jsem tak ležela na tom "svém" sále, tak jsem se ptala sestřiček "A kdy půjdeme na ten porodní sál?" a ony říkaly "Kam byste šla, vždyť už na porodním sále jste" a já říkala, že mě se líbí tamten sál a ony na to, že mám smůlu, že tam zrovna přicházejí na sál dvojčátka 😀 😀 😀 A měly pravdu, na svět přišly dvě holčičky a tu jejich maminu si pamatuji, bo děsně ráčkovala 😀 😀 😀

martinka79
3. srp 2009

Jani jak dlouho jsi byla v porodnici než jsi porodila Honzíka? 😉 to já mám zážitek jen s Nikolkou jak tam seděla se mnou po příjmu jedna mina a jedla jablko a houpala nohama na té vysoké posteli a říkala, já čekám až to přijde prakla mi voda pořád nic.... a to už rodím druhé.... 😀

anta
3. srp 2009

Praskla mi voda ve čtvrtek ve čvtr na čtyři ráno a Honza vylezl na svět v pátek ve 13,20, takže jsem si tam docela pobyla 🙂

anta
3. srp 2009

Si pamatuju, jak mi praskla voda a říkám MM "táto, volej instalatéra, praskla nám voda" 😀 😀 Pak jsem mu říkala, hlavně klídek, on byl v celku v klidu, ale já si zapomněla zabalit bačkůrky svoje, tak jsem tam chodila v jeho 😀 😀 Jen pro ilustraci, já mám velikost 36 a MM 44 😀 😀 😀

martinka79
3. srp 2009

ty jsi byla jako kočička ve větších střevících

martinka79
3. srp 2009

chystáme se ven tak se tu měj... 😉 užívej dne s honzíkem.

anta
3. srp 2009

To jsem byla jak na lyžích 😀 😀 Hezky se vyvenčete, Honzík je v postýlce a něco mi hlasitě vysvětluje, už zalézám strachy pod stůl 😀 😀 😀

dite1
3. srp 2009

ahojky holky!!!!
vubec ted nemam moc casu se sem jit podivat, pac je hezky a porad nekde jsme , but na bazene nebo na kole, nebo na prochazce atd....
jak si uzivate leta? a dovca a tak.....? mi se chystame do cech 20.8. a bereme to odvazne autem i s pindulou, to jsem na to zvedava. Jestli mi bude 20hodin v aute rvat tak mu po ceste nekde vyndam hlasivky...!!!!!!!!
takze jani jestli se ti bude chtit, muzeme neco podniknout 😉
jinak jsem prihlasila honzika do soulteze zlaticka, tak jestli se vam bude chtit hlasujte hlasujte, ale nejdriv se musite zaregistrovat tady je adresa
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1...
diky moc a zatim papa