• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahoj holky, jen na rychlovku, Honzík ještě od rána neusnul, teď jsme hodili bobana, tak je naděje, že by to mohl na chvíli zabalit, prosííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, to víš, je to Míša - kluk zvídavej, Honzík mi v kočárku pomalu taky nechce už usínat venku, což mě občas, když jsem unavená, docela vadí, ale přece ho nezabiju :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo ahojky, pevné nervy... vydrž ono to přijde. :wink:
6. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: s tebou je dobrá nálada na světě. :wink:
6. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo a co takhle koupit ještě jeden noťas my máem dva pc taktéž.... :sunglasses:
autor
:frowning2: Moni ahojky, teda řekni tm aťti koupí nějaej aspoň z aukra abys byla spojená se světem :pensive:
Mony sobotní hlídání ti přeji a rochu v koutku závidím, ale jen maliiiinkato. :grinning:
evi kdy ty za nou dorazíš.......? než začneš pracovat pak nebudeš mít čas vůbec.

Jani na tebe si blokuji poslední týden v srpnu.... nějaký den .jsem domluvená s MM takže pohoda. :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nakonec uděláme sbírku na Monču.... aby tu mohla být s námi.
6. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz jsme zadali znamimu jaky notas chceme,ale nejak nema cas nebo co!Uz ten net potrebuju jako sul!jsem bez nej jak bez nohy! :grinning: Vidim ze vam ditka nechcou spat v kocarku,tak u nas je to stejny!Spime jen jednou za den a to po obede,ale nastesti spi 2-3 hodiny,takze super!
6. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já bych na půjčení měla starýho křápa, který se blbě pouští, ale jinak je funkční, jestli je zájem přivezu.

Marti, Martin má volno 10 a 11 a zatím nic nehlásil :wink: tak si vyber a nahlásím já, kdo dřív přijde ten dřív jede :grinning:
6. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás právě v poledne super taktéž jedině doma 2-3hodiny, ale večer je to teď horší nechce usnout.... tedy než si lehne dělá histeráky a když řeknu miláčku řekni dobrou a jdeme spát a tak je konec hned se drží knížky nebo hraček a nechce a musí si nutně hrát. jinak je milionový na zahradě si vyhraje a všude nemáms ním probléma,a le tot mě zabíjí a havně chce jen mámu :angry: :angry: :angry: zlato moje.
6. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fakt to hlidani je super!Ja si doma uklidim vklidu-pak se natahnu do vany a uzivam si to!No a nasi jsou radi ze ji hlidaji!Tak jsem se docetla ze uz budete pomalu bydlet!To je skvely!Jedete jak draci!
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti takže mamán jo? to joli ani omylem
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho udolala, je v dobré náladě, což mě těší, to mám nejraději, když se krásně směje, je to můj měsíček na hnoji :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Mony, to je teda pěkně naprd, nejen, že tě manža pořád nechává samotnou, ale ještě si s sebou bere tvé jediné spojení se světem, neboli s námi, to ti musíme hodně chybět, že jo? :grinning: :grinning: To bych mu fakt asi usekla ruce, mně by to dost vadilo toto. :unamused: Malá je moc pěkná, jukla jsem na ní :slight_smile:
Marti, beru na vědomí, přijeď, jak potřebuješ, dárasy pro tvé prďoly jsou připravené, Honýš je pořád zkouší, tak snad se vašeho příjezdu dožijí (dárky ne Honýš) :grinning: :grinning: :grinning: Proti sbírce na Monču nejsem, klidně:wink:
6. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani super beru na vědomí taktéž... podrobnosti ujasníme. evi a co ty????
JO Mišák je mamánek.... ale jsem ráda mám stavy kdybych s ním prohodila plnou zeď či plot u domu, který nemáme ale pak si řeknu ty jo vždyť ot je to nejkrásnější v 16ti mě asi tak často volat nebude... :grinning:
Jo jedeme se stavbou... ale né rychle tak nějak normálně pomalu s jedněma rukama. občas si někoho najememe, ale to víte dům je velké sousto kdo ho má ví o čem mluvím....
pěču buchtu.... jogurtový základ na něj rozšlehaný tvaroh a pootm merunky a dobenka.
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani na poslednich fotkach v albicku ma mala neco kolem 8 mesicu!Vubec nema cas doplnit nove foto!Jee vy jste hodne ze by jste na me usporadaly sbirku! :slight_smile: Ale myslim ze nebude potreba!zatlacim na MM a on na toho borca a snad to pak bude rychle!Holky nemate nekdo zkusenost s kreslenim detskych motivu na zed?Chtela bych Vanulce namalovat na zed strom a nejaky zviratka a myslela jsem ze sezenu sablony,ale bohuzel maji jen male a ja chtela velky!
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Moni, já to zatím dělám tak, že vezmu čtvrtku, namaluji nějaké zviřátko, nalepím to na zeď a Honýš se zabaví tím, že to trhá a rve a kouše :grinning: :grinning: Příští rok nás čeká malování, takže to lepení na zeď zatím neva, taky jednou nad těmi ozdobami budu přemýšlet :wink:
Marti, Honzík je matánek neboli tamánek, jede po nás po obou jak slepice po flusu :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, když budeš mít chuť hodit s Mišákem, tak přijeď do Kladna a hoď nám ho do třetího patra :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus holky!
Adam chrní, Vítek jel s tátou do práce, tak honem za vámi :wink:
jéé, Marti, tak si užij výlet!
Mončo, ahoooj! teeeda! ať se honem manžel pochlapí a pořídí ti nouťase, jinak že si na něj došlápneme :wink:
Jani, to je prča s Honzíkem :grinning: Adam měl mamánkovací období, u Mirka jenom řval. už ho to přešlo a včera šel s Mirkem dokonce i spát :wink:
holky, tak jsem včera zabookovala zájezd k moři. chtěli podepsat smlouvu a poslat peníze do hodiny a půl! se zbláznili, ne? pak mi ještě naučtovali za Adama 18tisíc za přistýlku!! tak jsem si to se slečnou vyjasnila a platíme na něj jen 1200,- a za Vítka 4990,-. krapet rozdíl :wink: máme odlítat 24., tak mi držte pěstičky, ať je kontník chodivý a děti zdravé :wink:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli máte zájem se pobavit, jukněte ke mně do albíka, takto jsem dopadla po jednání s úřady a neklepejte si na čela tak nahlas, já všechno slyším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Jani, na to kolik jsi absolvovala úřadů, jsi dopadla ještě dobře :grinning:
6. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byla jsem na OSSZ, na úřadu práce, na VZP, v Modré pyramidě a v T-Mobilu, takže jsem si užila svého dost :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a kam letite?
Jani super fotka :grinning:
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že šel MM do práce, já vám nevím, ale mám dojem, že když je doma, tak je Honza pořád slyšet, je ječivější a vůbec hlučnej :confounded: , pořád se chce u něj nosit a sotva ho dá na zem, tak začne hned ječet, no to se mi vůbec neděje, tak nevím :fearful:
6. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, letíme na Kos. je to naše první pořádná dovolená od doby, co máme Vítka. a moje první luxusnější dovolená. to jsem tedy zvědavá :wink:
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, Jani, asi upoutává pozornost. chce být s tátou, protože je mu vzácný.
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, malý zázrak :wink: naši si vemou Vítka na víkend na chatu. naposledy s nimi byl, co se narodil Áda. Mireček razí v sobotu na turnaj v beachu, tak doufám, že nebudeme o berlích oba dva :wink:
6. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo, u mě je fakt dost v pohodě, směje se a řádí jak černá ruka, jenže táta dělá děsnou chybu, nechá kluka na zemi a jde si sednout před ním k PC, to víš, že se po něm hned škrábe, že chce taky k PC a MM to občas pěkně štve a zbytečně po něm řve, že ho to nebaví, no takže je to takovej začarovanej kruh :sweat_smile: , já mu to říkala, ať si před Honzou k tomu počítači nesedá, jinak tam to zvíře bude chtít taky, no nedá si říct. Nejvíc mě štve, že já malýho přebaluju a MM si sedne k PC, tak malej mi při přebalování začne ječet a chce za tátou, no tak to bych ho (MM) čutla do prdky :angry:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ach jo s chlapama...s tím PC je to u nás stejné. Adam vyloženě nesnáší, když do něj koukám a hned mi to hrne pokazit :grinning: momentálně je u nás dost rachot, páč se kluci pořád o něco rvou. Vítek Ádu záměrně pošťuchuje, podráží, bere mu věci a Adam zase chce úplně vše, co má Vítek. to je pořád nějakýho řevu! nejlepší na tom je, že tohle je asi ještě docela klidová fáze. za pár let mě z nich asi raní :grinning:
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ty musíš mít fakt dobrý nervy :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Jani, máš recht - jsou situace, kdy se musí dítě nechat v klidu. to by mohl chlapák pochopit :wink:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek