Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. zář 2009

Ahoj, tak jsem zpátky z venčení, Honzík mi dokonce v kočárku i usnul, to je zázrak 🙂
Jé aby se staruchové nepos....! 😀 😀 Doufám, že to není s Adámkem nějak vážné, může to být nějaká viróza, chudák, taky čapne všechno, to mi se naštěstí od prosince držíme v pohodě, ale ťuk ťuk, abych to nezakřikla 😉

martinka79
5. zář 2009

ahjyk tam mi dopo šli ven a pootm hurá na nákupy. nakonec jsem vybuchal a zůstala s dětmi v autě už mě to OBI leze na nervy... teď dovařuji druhý chod jídla... Prdelín spí. tatiš šel na stavbu a já studuji jako pilná včeličkA NA PPONDĚLNÍ KROUŽEK POŘÍDILA JSEM SI PRIMA KNIHY.... jsem z nich nadšená.
no a jinak nic nového. jak jinak. 😉
Jani a honzíčkovi se asi prima chrupalo viď.
Pavli a vy zase řádíte snad to jen aklimatizace a či viroza. 😉

e.k.t
autor
5. zář 2009

tak my vyvenčovali Joli, až do obchodu došla po svých, tam s ní šup do kočáru mlíko a ještě tam vytuhla a chrněla přes hodinu. jestli odpoledne nebude pršet tak půjde na hřiště a hotovo 😉

martinka79
5. zář 2009

já až se probudí tak vyrazím také ven... 😀

paolin
5. zář 2009

tak u nás se to schyluje na déšť. byla jsem s Ádou chvíli v kočárku a teď dostal čípek Paralenu a chrní.

martinka79
5. zář 2009

jé aspoň, že tak. chcilku si odfrknueš. 😉

e.k.t
autor
5. zář 2009

no já se musím poprat s Joli do půlnoci a po 4té vstávám do práce 😔 Martin musel jet na výlet a vrátí se pozdě a to ví že jsem se na dnešek nevyspala a ráno jdu do roboty 😝 a to si musím ještě něco uvařit a s Joli to není snadné 😝 no co zítra si odpočinu, už se na to ticho na samotě v lese opravdu těším 😀 😀

anta
5. zář 2009

Tak holčiny, teď jsme tančili s Honzíkem tango a moc se mu to líbilo, no mně tedy po chvíli trošku méně, panč tahat přes 12 kilo v jedné ruce, to jednoho unaví 😀 😀 😀 😀
Fakt Honzovi stačí pustit rádio a on hned tančí i vestoje začíná, takže máme doma Harapejšana 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. zář 2009

Jani tak to musí být super, třeba bude taneční mistr a budeš ještě za to posilování ráda 😉

martinka79
5. zář 2009

my si provětrali hlavičky byli jsme na stvabě a tam v ulici Nikol jezdila na kolečkáčích a Mišák na všem co má kola.... tatin vrtal umyvadlo. 🙂

gaba3
5. zář 2009

ahoj holky, jdu jen nakouknout 🙂 včera jsem toho moc nenaspala, tak půjdu zapadnout za vojtíkem....
marti: teda vy jste pracanti ! a ty do toho ještě studuješ knihy...jsi borec 😉 díky za sms, vyšetření mám za sebou, jen jsem zvědavá na ty výsledky, tak snad to bude ok!!

anta: tango jo? no super 😀 jejka a honzulka už má přes 12kg? to je kusáneček, šikulka, pořád kojíš?

pavli: teda chudinka malej, hl. aby se z toho rychle dostal!

teda koukám, bobani chrní o 106, kolikrát vám přes den chodí ještě spinkat a jak dlouho? my už chodíme jen jednou, vždy spal ty 3 hodky, ale ted si to borec zkrátil na 1 a 1/2 h. 😝 😝 😝 takže opravdu jen uvařím, uklidím a mám po ptákách 😅

e.k.t
autor
5. zář 2009

gábi nemáme klonované milášky? přes den naspí 0-90 minut 😝

a teď ještě prudí v postýlce a nespí 😠 😝 😝

martinka79
6. zář 2009

Tak já mám hodného prdelínka spí tak ty dvě hodinky a někdy i víc, ale jsou dny kdy si dá tu svoji 1,5hodinku a je fajne.... ale večer zapadne a spí... a jak si šupajdí sám lehnout do pelechu to je krásné.... vleze do postele a spí. akorát tu postýlku musím zrušit je k ničemu už na ni sejří. 🙂

martinka79
6. zář 2009

Gabi snad bude vše OK.

anta
6. zář 2009

Ahoj holčinky, tak Honzík se rozhodl, že asi vynechá ranní spaní, no to je radosti na starém bělidle 😅 Včera to bylo super večer, u mlíka na noc kecal a i když ho manža opouštěl, tak Honzík byl naprosto čerstvý, kecal v postýlce a pak usnul sám 🙂
Gábi - nekojím od jeho 3 měsíců, odstavil se sám. No jinak přes den chodí spát normálně tak v 7,50 a spí tak 1,5 hodiny někdy i skoro 2, no a odpoledne si dá v kočárku tak 50 minut až 1 hodinu 20 minut 🙂
Marti, to ti fakt závidím, že si takto sám jde Mišulín lehnout, o tom se nám tedy jen zdá, a jak jsi toho dosáhla?

martinka79
6. zář 2009

jani jak začal chodit a tak máme vlastně rituál všechny pozdravit a popřát dobrou noc a jde... i v poledne... to je, ale kravina viď. 😀
no a pootm šel se mnou za ruku a teď řeknu Míšo jdeme spát a Míša čapne pesana pokud je mimo pelech a utíká do postele... dnes si dokonce po sobě uklidil binec v obýváku, ale škoda, že mu to nezůstane.... 😝 anejdnou se objeví lenost PLNO KECŮ A VÝMLUV A BUDE V ŘITI.

martinka79
6. zář 2009

PÁDÍME NA STAVBU

anta
6. zář 2009

Já byla s Honzou venku, vůbec nespí, tak uvidíme odpoledne 😉

martinka79
6. zář 2009

neboj usne po obědě uvidíš a pokud to tak půjde bude ti spávat jendou denně.

anta
6. zář 2009

Marti, klidně to beru to spaní jednou denně, nevadí mi to, naopak si říkám, že by to bylo lepší 😉

paolin
6. zář 2009

ahoj holky! jen na skok..
Gabi, to je tedy potvurka nespava! a koukam, ze mas v profilu snazilku 😉
Marti, tak uspesnou stavbu!
Jani, Honzik si to urcite jeste rozmysli 😉
Evi, Jolanka je fakt drak, teda!

Adam spava 2x po hodine az hodine a pul. zato nespi v noci. to si clovek fakt nevybere 🙂
chtela bych, aby spal jednou denne, ale to zatim nejde a nejde.
v noci jsme si supli jednu pohotovost, zatim na kapacky nemusel. uz moc nezvraci, ale nejdou mu srazit teploty. takze si dame nejpis jeste jedno kolo a uz si ho tam nechaji. tak ja valim a kdyztak pisnu..

anta
6. zář 2009

Ježiš, Pavli, nestraš, co se děje? Tak to držím moc palce, chudáčci malí, vy si teda užijete.... ☹

martinka79
6. zář 2009

Ježiš PAavli tak snad nebude tak zle.. to je návrat z ráje viď... člověk nemá klidu. 😉

gaba3
6. zář 2009

ahojky,
teda pavli, nestraš! budu myslet, at je to co nejdříve za váma!jinak snažilka no..jak se to řekla, vysadila jsem antíky, ale jaksi si nehlídám plodné dny, jednou to dostanu, podruhé ne, takže si myslím, že otěhotníme až tak za rok 😀 ale navázat mateřskou bych chtěla, už jen aby prcci neměli velký věkový rozdíl mezi sebou 😉

marti: s tím spinkáním a loučením to máme stejné 🙂 zamává měsíčku, tatkovi, poohovi v pokojíčku a mašíruje si to do postele a do 10min. je tuhej... ale v noci se ještě budí no ☹ odpo se mu usíná bohužel hůř, asi jak je světlo a má ještě dost síly....

anta: no vidíš, jsem úplně zapomněla s tím kojením 😅

evi: koukám,ž e taky dobrý s tím spaním, jsou to potvůrky...mě vojtas usíná ve 20hod., ale ještě měsíc zpátky se mu nechtělo a třeba hodinu řádil v posteli 😝 tak vydrž, určo se to brzo taky zlepší 😉

martinka79
6. zář 2009

Gabi a spí v postýlce? My sice máme postýlku, ale bok jsme dali zcela pryč a budeme kupovat vetší postýlku.Musím říci, že i vo poledne toho má dost. jak je celé ráno venku tak odpadne hlavně stále brázdní na motorce museli jsme koupit o kat. větší a taky traktor s vozejkem. te´d je naší zábavou svážíme kameníé do kýble.... a to je tedy práce brázdí po celé zahradě a poli a jsem za tu zahradu tak ráda.

gaba3
6. zář 2009

marti: nene v posteli a uz dlouho, postylka nam byla cca od 3/4 roku malá, je to noční divočák 😀 a motorka je taky naše, celý dny, dokonce jí tahá i domů, darebák 😀 a nosíte taky helmu? já mu dávám cyklistickou jak máme na kolo, protože jezdí jak drak, sice dobře, ale někdy mu to třeba z kopečka nevyjde 😒 😅 kamení v kýblimusí být super 😉 že ty děti jsou kamínkový že? 😀

martinka79
7. zář 2009

Ahojky maminy... síla nestíhám..
Gabi jakou máte postel pro Vojtíka??? ne helmu nenosí... nějak mi to nepřišlo důležité a halvně asi by se pařil staí on moc řádí. no já musela koupit už tu větší motokáru vylože jako choper.... a je bezva... no je kamínkovej... šíleně ajak umí pomáhat.
jinak my motorku domů nenosíme děalala jsem to,a le nakonec jsem mu vysvětlila, že dole má garáž a na doma má už jen auto.... a na zahradě a si další dvě motorky a jednu šlapací, traktor a tattru... výbava dostatečmná i pro jiné děti. pádím a ť stíhám...

martinka79
7. zář 2009

tak to důelžité uklizeno a teď sebe zkrášlím a bude to. dnes mám první hodinu docela se bojíma jaké maminy tam dorazí a co ode mne budou očekávat.... ☹ já Mc centrum co jsem to udělala

martinka79
7. zář 2009

Gabi koukala jsem do albíčka je to vlastně normální postel u těch dinosaurů viď akorát asi dvojlížlko ne jeden a půl. 😕
pěkné... 🙂

martinka79
7. zář 2009

Pavli jak jste na tom...
Evi jaká byla nakonec služba a doma uspávání 😉

hlídání na sobotu mám přijede snad babi...