Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. zář 2009

ČAUKY HOLKY JDU VÁS DO ČÍST

martinka79
8. zář 2009

Ahojky Pavli tak to jsem ráda, že jste doma hodně sil a energie... 😉
Já dnes byla s NIkolkou na té neurologii no asi to je psychosomatického rázu ty bolesti. čeká nás vyšetření EEG a psych. vyšetření. 😉 snad to bude brzy OK.

many
8. zář 2009

ahoj Marti ani nevím, že má Nikolka problémy 😒 co jí bolí

martinka79
8. zář 2009

má bolesti hlavy už od loňskohé roku, ale asi to bude prostě stres škola atak... je moc citlivá 🙂

many
8. zář 2009

aha, no ale nemusela by jí bolet kočenu

anta
8. zář 2009

Ahoj holčinky, jsme doma z venku.
Pavli, vítám tě tu a posílám ti hodně sil, musí to být děs běs, ale holka, vydržžžžž! 😉
Marti, vám taky držím palečky, ať vyšetření jsou v pořádku, zaregistrovala jsem to, že Nikolce bývá čas od času špatně, tý jo, samý dobrý věci ☹

paolin
8. zář 2009

Marti, taky se přidávám k přání negativních výsledků! určitě to bude v pořádku 😉
Many, tyjo..ti s víkendem vůbec nevím. uvidím zítra, co nám řekne Mudr a kdy bude moct Adam ven. pokud už bude lepší, asi pojedem na chatu, ať se dam dá trochu dokupy. je chudáček hubenej, jak králíček.
teeď už 3 hodiny spí a já mám doma Vítka. ještě, že máme babičku vedle. bez ní by to byl celkem prů...vyzvedává nám Vítka ze školky. Mirek má od zítřka cytogenetickou konferenci, tak toho má nad hlavu a nebude do pátku doma. no, nějak to zpytlíkujeme 🙂
jinak Adam zbaštil všechno maso v dosahu. v nemocnici pořád křičel mamamama, tak jestli to nebylo maso 😀 možná i mlíčko..ale to stejně nemůže.
tak já si jdu dát kafíčko a sušenečky, páč jsem taky opět vyhubla a jsem celá osypaná ze stresu. jo a začalo se mi loupat mé krásné opálení 😀 tak je ze mě flekatej černoušek 😀
dám pár foteček od moře do albika. moc jich není. samá voda, písek, děti... 😀

paolin
8. zář 2009

jo, to vám ještě musím napsat - v nemocnici s námi leželo tak 3 měsíční miminko, chlapeček. nááádherný a hodný mimuško. mělo vývod a hlavně nemělo rodiče. tedy přesněji bylo odložené. takový chudáček! kdybyste viděli, jak byl kráásný..každá mamina říkala, že by si ho hned vzala domů! je to ten případ, kdy se rodiče ozvou jednou za rok a tudíž to miminko nemůže nikdo adoptovat. nechápu, jak někdo může takhle odložit dítě..

e.k.t
autor
8. zář 2009

Pavli hodně sil a rychlou rekonvalescenci všem 😉

Marti tak jen výborné výsledky Niki, aby ji kebule nebolela 😉

e.k.t
autor
8. zář 2009

To miinko se třeba podaří umístit do pěstounské péče 😉 držím mu pěstičky

martinka79
8. zář 2009

ahojky holky. je Pavli si tě dovedu představit jak jsi pohublá.... ☹ jen se drž...
Já jinak lítám kolem stavby a domečkua bytečkua auta... jsem si ho trochu umyla.... jedu v tu sobotu na školení.Evi se uvidíme.... já ti dodám nějaké věcičky a botečky tak co ty nato????
Jinak ta neurologie je u nás v kojeŇÁKU A TAK JSEM TO nIKOLCE VYPRÁVĚLA LÍČILA a když jsem šli domů tak zrovna nesli malého Lukáška jé ten měl kukAdla. holky to je tak smutné kolikd ětí je v kojeňáku a v dětských domovech. ☹ mi bylo úzko na srdci...
Evia holky díky za podporu.

e.k.t
autor
8. zář 2009

no to by šlo, jsem po noční, tak je to v pohodě. Zhruba v kolik to vidíš? Abych provedla plánování 😉

martinka79
9. zář 2009

NO JÁ VŮBEC NEVÍM JAKÝ BUDE HARMONOGRAM, prostě bych ti předala ty věcičky ještě ti písnu během pátku nebo zavolám... bereš? 🙂

martinka79
9. zář 2009

krásné ráno maminy....

martinka79
9. zář 2009

MAMINY RÁNO JSME VÁS TU NEZASTUHLA JDEME NA STAVU PRACOVAT.. SÁZET JAHODY A TAK...
myslíme na vás. kolem poledního tu budu. čusík M.

anta
9. zář 2009

Ahoj holčinky, též nemám příliš času vysedávat u PC, Honzík nespí, ale je hodný, v noci byl vzhůru jen jednou, čímž mě potěšil, že krásně spinkal 😉 Takže zatím papapa a pak se ozvu, až ho umořím 🙂

paolin
9. zář 2009

čauky holky!
Marti, tak ať vám práce jde od ruky!
byla jsme s Adamem u Mudr a vypadá OK. musí se tedy dokrmit a taky zpravit náladu. teď tady už půl hod histericky ječí a já ho nechala v pokoj, páč s ním nic nehne. když si chce ječet, tak prosím. kdyby trochu nekašlal, strčím ho do studené vody a bylo by! asi mu začíná období vzdoru. uf, z jednoho jsem vylezla a šup do druhýho 😀 v noci zase moc nespal, Vítek se 2x počůral..to jsou tedy radosti 😀 užijte sluníčko! jestli u vás je 😉

anta
9. zář 2009

Tak jsme usnuli, sice v divnej čas, ale byli jsme od půl šestý vzhůru a dýl už to nemohl vydržet, chudáček 😉

martinka79
9. zář 2009

ahojky jsme tu... Mišák se uložil snad brzy zabere a já si dávám lečo.

martinka79
9. zář 2009

Pavli co to je?? adámek ječí? snad ho to přejde to víš aklimatizuje se a do toho dostává z nemoci. já poryla záhon a dala folii bude sázet jahody... Michálek si hrál... a naháněl místní kočny... dost mě tedy sejčí-ty kočny jelikož nevím zda jous očkované a taka lezou furt za ,nou jak nikdo nikde není tak na mě doráží.
Jani prosím dej mi tel.... tůj Mišák mi ho na stvabě vymazal... to je šílenej... 😎 😎 ti chtěl psát sms a pak posílat MMs vždy jsem ho chytila nakonec tě vymazal. 😀

martinka79
9. zář 2009

já ho mám v sms tak si ho jen uložím 😀

martinka79
9. zář 2009

hurá uloženo

anta
9. zář 2009

Marti, Mišák je akční 🙂 🙂 No Honzík byl moc hodnej celé dopoledne, až jsem čuměla, krásně opravdu chodí. Jo a včera vylil vodu, tak začal na mámu houkat, aby to šla jako utřít, tak to utírám, Honzík mi hadr vytrhl z ruky a začal to utírat sám s výrazem, dej to sem mámo, ty to neumíš 😀 😀 😀 Pak nám tím hadrem otřel zdi 😀 😀 😀

martinka79
9. zář 2009

jé Honzík je taky super číslo.. No s vodou si zažíváme každodenní radost. 😉 někdy jsem až pěkně 😠 😠 😠 😠 zrovna když jsem někam na odchodu a on si umývá nohy v badový misce. dnes si v ní vypral svoje ponožky

anta
9. zář 2009

Jo a když chci od Honzíka pusinu, tak mu řeknu "Honzí pusu mámě" no a on otočí tu tvář tak, že mu "musím" dát pusu já 😀 😀 😀

martinka79
9. zář 2009

tak to u nás hudlanuje o 100péro a často to dělá když vidí jak chodám či pracuji s jiným dítětem....leze na mě a pusinkuje mě.
jinak se dost opičí po Nikolce

martinka79
9. zář 2009

tak jdu žehlíkovat
a kafíčkovat

many
9. zář 2009

ahojky holky 🙂 tak máme za sebou dnes to očkování - Priorix Tetra, tak jsem zvědavá na reakce, prý doráží osmý den

many
9. zář 2009

a platili jsme 1650,- a něco nám prý vrátí pojišťovna, tak jsem zvědavá

anta
9. zář 2009

Ahoj holky, my byli pořádně poprvé na písku, kluk zcela zapomněl, že je tam s mámou a krásně si hrál s ostatníma dětičkama, na holčičky se smál jak měsíček na hnoji a postupně jim tam sebral balónek, tašku na bábovičky a potom i bábovičku 😀 😀 😀 , bylo to strašně moc fajn, užila jsem si to a Honzík taky. Dělá mi radost, že se nebojí ostatních dětí, z toho jsem měla trochu strach, ale naštěstí dost zbytečný 🙂 Moc si ho chválím, zdá se, že je drzý po mamince 😀 😀 😀