• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
samo děkujeme :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Upřímně, raději bych spala, ale wc se hlásilo skoro až bolestivě přes tu poprděnou císařovou jizvu, fůůůjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Míšákovi vše nej k svátku! a veeelkou pusúúúú!

holky, tak Hanka už umřela. trápila se tedy chuděra...byla to supr baba. bude po ní hodně smutno. pomáhala mi péct na svatbu a dělala mi falešnou nevěstu :grinning: byla to děsná prča :grinning:
29. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Paol, no to je hrozný a to byla doma nebo v nemocnici? :frowning2:
29. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Honzík teď usnul, venku je to nějaký hnus fialovej, no to mám teda radost, doufám, že nebude odpo pršet, panč to bych s tím naším loupežníkem jisto jistě nevydržela ani do švestek :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme ven za chvíli. zatím neprší. musíme na poštu a tak.
Jani, oni ji v nemocnici prý nechtěli, že to nemá smysl. vzali ji tam až včera, že tam umře. ale už je jí dobře. nic jí nebolí, netrápí :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti vidíš Mišulkovi a Míšovi vše jen to nej nej nej, pěkně to doma oslavte, jestli nebyla oslava s předstihem :wink:
29. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli tak už ji nic nebolí, jdu pálit svíčku na cestu :pensive:
29. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nebyla žádná... holky já byla teď pro Nikolku ani jsem nedojela domů a už mi volala úča, že má bolesti hlavy a že sejí točí a tak.... vy co trpíte na změny máte to dnes také? už mám oni fakt strach.
tak te´d leží vypadá jako že jí nic neí,a le asi jí bolí...
Pavli už je jí dobře... kamarádce. tram je jí líp. :slight_smile:
jani no my půjdem odpoeldne taky na chvilku. jinak jsem tradičně krom nákupu neudělala to je fakt den s těmi dětmi.
29. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mně se taky dneska motákuje hlava, je blbej tlak či co. Připadám si jak opilá, ale nejsem, fakt :wink:
29. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má Nikola také.
29. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já motákovala včera dopoledne. a to dost drsně.
Jani, tak to máš vlastně opici zadarmo :grinning:
29. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Vše nej nej nej Mišánkovi k svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ám vyžehleno vše a úkoly hotové psaní synonym se poser.... vymýšlet to v druhé třídě.
29. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě žehlení čeká večer a nebo si to nechám na ráno :slight_smile: já dodělala nádobí a až se Laďouš probudí, tak se dám do přerovnávání skříní :slight_smile: věcí přibejvá a místa ubejvá :slight_smile: :unamused:
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes už ven nepůjdeme , je tam hnusně :unamused:
29. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni, venku :wink:
29. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my byly venku, Jolina tu prudila ažs šíleně zpotila a tak jsem ji nabalila jak do mrau 2 hodiny jsme couraly venku, šeredně tam fouká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli venku 1,5 hodiny, střídavě v kočáře a pěšky, Honzík je šikovnej, zvládá čím dál tím větší dálavy, dneska mi asi 5x upadl, ale vždy se smíchem zvedl a metelil si to dál a dál, no prostě co nejdál od maminky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my byli venku a potom jsme dělali nějakou dobrotu pro tatina a Mišáka... :wink: no já skříně přerovnámpři stěhování... :grinning: jani tedy Honzík je šikulka my už chodíme bez kočárku všude a místo něj si adoptoval nikolky kočárek vozí chouchou :grinning: a samo ty motokáry co má.
29. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MIšák se dnes rozhodl koupat v oblečení a než jsem se otočila vlezl si do vany sám s bagříkem pěkně v triku, teplákách a pnožkách sice se trochu divil, že to ne ono,a le jinak se smál jak pomynutý.. asi pochopil, že je krize a začal šetřit. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti šli jsme tu oba do kolen, Martin konstatoval, že naše jediné štěstí je že je vana relativně vysoká, takže nedošáhne :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha naše vana je vysoká,a le ž ti půjčím Mišáka tak ti předvede jak to udělá. posílám MMS.
29. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak z ní vylejzá... hajdalk jeden. on se prostě s ničím nepaře věk nevěk tak si poradí... :grinning:
29. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je taky chlap a trochu vyšší než Joli
29. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta fotečka je fakt super, ten všeříkající výtlem :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo.. ale prostě je to raubíř.. BUď ráda za svoji kočičku. :wink: co bych za ni dala :frowning2: jo foto kldině přidej do albíka já totiž nemám káblík... tedy až se ti bude chtít,a le ty jsi takový technik tak určitě jo. a díky. :grinning:
29. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
loučím se jdu opbšťastňovat MM k Tv. ten bude rád. :grinning:
29. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčiy my už máme pmalované dvě stránky v bloku a torchu uklizeno počasí je fujky fuj. :frowning2:
30. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré a upršené ránko! my jdeme za chvíli cvičit, tak tu budeme až poo. Vítek dnes spal u babi a konečně se pořádně vyspal. jinak ho budí Adam a tak. by to mohlo být častěji :grinning:
Marti, pěkné story s vanou :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek