• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Dobré ranko, dnes jdeme s Honýšem na to očkování, to bude zase ródeo :grinning: :grinning: :grinning: Odpoledne přijede moje ségra, tak tady bude mít Honza aspoň oběť :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé my dnes máme kroužky,a le jedu až po obědě. chci dát prdelínka vyspat doma kolem té 10hod zalehnem... jelikož má rýmu. Jinak u nás nic nového... :frowning2:
2. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak já včera byla na ko u dr na štítnu žlázu a smá pochvala. pak na nehtíkách a pak ještě u tchánovců, večer jsem byla eda fakt hotová. Joili už od půl 6 řádí a to teda neznám, hraje si kramaří a podobně :wink: venku 5°c FUJKY
2. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Honzík chodí spát na tu desátou a to zrovna budeme u té dr., tak to je vtipný. Dneska už se ale cítím mnohem lépe než včera, už to všechno zase zvládám levou zadní, no co jiného mi taky zbývá :slight_smile: . Myslím, že na občasné depky mám taky nárok. :wink:
2. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti kdybys potebovala pomocné ruce tak není problém, ráda omůžu, jakkoli :wink:
2. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsi hodná díky,ale já po dnešní noci vstávám s nározem.. nic není tak žhavé jak se zdá. sice mi je plačtivo, ale dokud Mm nezačně nějak stěhování tak já neudělám nic.... prostě si budu hledět svého dětí... a práce. Sama toho mám nad havu dnes dvě hodiny výuky s prdelínem... někdy si říkám, že ta obyčejná práce co enní vidět a není fyzicky náročná je nedoceněna... a no nějak to dopadne... ne :frowning2:
2. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen na skok. poo vyržím k našim, pak na pohřeb a pak do salonu. zítra jedeme do Vyškova slavit dědovy a pak Mirkovy narozky, tak snad se tu ukážu v neděli. mějte prima víkend :wink:
2. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli i tobě prima víkend... :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z očkovandy, bylo to velmi rychlé, takže dobrý, dítě teď vytvrdlo, ale je v pohodě a ze mě spadl ten šílený stres z očkování. Byla tam spousta dětí, Honzík začal vyvádět už v čekárně a všechny ty maminy na mě hleděly jako bychom měli prašivinu a jejich děti v životě samozřejmě nezařvaly, no od pohledu vyloženě dokonalé matky :angry: ? Tak jsem na ně udělala nepříjemný ksicht a šla jsem čekat na chodbu mimo ten šílenej dav, Honzík se uklidnil a pak to bylo dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani správná volba řešení.. tak si užij odpoedne se setrou. já pádím vzbudit prdelína balit... jedem na kroužky.
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra nepřijede, je nemocná, psala mi SMS, že se probudila nemocná, takže by mohla příští pátek :wink: Hezky si to užijte, pápáááá :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šoupla jsem si fotku do albíka, tak až budete mít chuť a čas, tak šup a koukat :slight_smile: :wink:
2. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... jé já si to řečtla až teď... koukám no je to frajer..
2. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Jani koukala jsem na fotky, no je to frajer, uz tak velikej kluk!!!! ach jo hrozne rychle to vsechno utika :frowning2:
Honzikovi se v jeslich moc libi a prevcirem se mu ani nechtelo jit domu. Pry je moc sikovnej a hroooozne moooooc hodnej coz doma vubec neni.V jeslich vubec neplace a porad se jen smeje.... :slight_smile:
jsem se divila ze honzikovi vubec nerostou zoubky vylezl mu jen jeden dole a tu najednou vidim kdyz rval jako kr.... ze mu vylezli dve stolicky nahore. Je to normalni? Ja myslela ze rust zubu ma nejaky poradi...
a co vy holky co je noveho? Zkusim se sem zajit podivat casteji, ale s praci a k tomu malej..... uz delam zase na plny uvazek a je to zahul

zatim papapapapa
2. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo ahojky často na tebe myslím jak se máš taky tizávidím to cestování v tak krásné krajině. u nás nic nového... starosti a s domem,a le děti jsou moc hodné.. :slight_smile: růst zubů je libovolný žádný řád se v něm už te´d nedrží...
2. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus holky! kuk na vás :grinning:
Jani foto super :grinning: prima, že jste zvládli očking.
Marti, ty máš prostě doma samá zlatíčka. vlastně jsou tvoje, tak to ani jinak nejde, viď? :wink:
Míšo, ty to máš tedy náročné...paráda, že je Honzík v jeslích hodnej. zuby, jak píše Martinka. však ono to přijde.

jo, holky, budu s největší pravděpodobností prodávat sněhulky 22, stélka 14,5cm. tak kdyby měl někdo zájem, pošlu posly...tedy foto :wink:
2. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda..oprava. stélka těch sněhulek je 13,5cm. Adam má teď 13cm, takže nám budou na zimu malé.
2. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli nám už jsou malé.. ale určitě se někdo najde.
kdyby někdo prodával tak 15stélku a beru...a Nikol má vel.35 chápete to?? já ne. :grinning:
prima večer dítka spí pohoda. MM na stvabě dodělává garáž a já mám naloženo na svíčkovou co bude zítra k obědu. pavli užij si sobotu.. a neděli.
2. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
stěhujem balíme vaříme do toho děti ty jo mě asi klepne... a do mám ještě v domě tnova cvytřít na čisto... se ani ... :grinning:
3. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny. Marti, posílám ti energii a na zbytečnosti se vyprdni, pošli děti doporučeně k vodě a v klidu bal anebo je taky zabal ať máš klídek. Nám tady teď někdo vrtá v baráku a Honzík se toho bojí, no to jsou radosti :wink: Uklidňovali jsme ho s MM, že se nemusí bát, že všechna strašidýlka má pod postýlkou a že vylejzají jen v noci :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani válím se smíchy, ještě že si to zatím nedává do souvislostí :grinning:
3. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsme ho ještě uklidňovali tím, že v noci vylejzají strašidýlka Vrtáček a Trháček a že mu trhají zuby v noci a když jsou unavení, že přijdou upíři a vysajou mu krev, to jsme ale hodní rodičové, že? :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak samozřejmě víme, že tomu zas tak nerozumí, jinak bychom ho chudáčka nestrašili ještě víc :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fakt super.. no tyk sjme si říkal s Mm, že asi dáme děti do krabic a bude klid...
už toho je sbalenoa odvezeno hodně moc moc. a všude je samo co?? bordel. prdelín spí nikolka je veńku.
3. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti mám živě před sebou jak to vypadalo s náma, když jsme se stěhovali uf uf to byl humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no už toho mám dost hotového jsme fakt dobrá.. kuchň a pokojík.. dokonce mě bacila Nikolčina postel
3. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Marti máš můj obdiv, posílám moc moc moc energie
4. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojly díky za energii už se zase stěhuje.., ve starém bytě to je jako po výbuchu.... :frowning2: ale děti sedí na trampolíně a koujkají na tv..
já dnes nevařím mám hotovo...
4. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
problém je v tom, že Míša marodný valí mu z nosu rýma.. díky ní začíná smrkat... :wink:
4. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
jééé Marti tak ať je Míša brzo fit, u nás taky začíná trošku rýma :unamused: snad se nerozjede, ale v tomto počasí tomu nejde zabránit :unamused: hodně známých už mají rýmečku :unamused:
4. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek