Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. říj 2009

Dobré ranko, dnes jdeme s Honýšem na to očkování, to bude zase ródeo 😀 😀 😀 Odpoledne přijede moje ségra, tak tady bude mít Honza aspoň oběť 🙂

martinka79
2. říj 2009

jéé my dnes máme kroužky,a le jedu až po obědě. chci dát prdelínka vyspat doma kolem té 10hod zalehnem... jelikož má rýmu. Jinak u nás nic nového... ☹

e.k.t
autor
2. říj 2009

ahojky, tak já včera byla na ko u dr na štítnu žlázu a smá pochvala. pak na nehtíkách a pak ještě u tchánovců, večer jsem byla eda fakt hotová. Joili už od půl 6 řádí a to teda neznám, hraje si kramaří a podobně 😉 venku 5°c FUJKY

anta
2. říj 2009

No Honzík chodí spát na tu desátou a to zrovna budeme u té dr., tak to je vtipný. Dneska už se ale cítím mnohem lépe než včera, už to všechno zase zvládám levou zadní, no co jiného mi taky zbývá 🙂 . Myslím, že na občasné depky mám taky nárok. 😉

e.k.t
autor
2. říj 2009

Marti kdybys potebovala pomocné ruce tak není problém, ráda omůžu, jakkoli 😉

martinka79
2. říj 2009

Evi jsi hodná díky,ale já po dnešní noci vstávám s nározem.. nic není tak žhavé jak se zdá. sice mi je plačtivo, ale dokud Mm nezačně nějak stěhování tak já neudělám nic.... prostě si budu hledět svého dětí... a práce. Sama toho mám nad havu dnes dvě hodiny výuky s prdelínem... někdy si říkám, že ta obyčejná práce co enní vidět a není fyzicky náročná je nedoceněna... a no nějak to dopadne... ne ☹

paolin
2. říj 2009

ahoj holky, jdu jen na skok. poo vyržím k našim, pak na pohřeb a pak do salonu. zítra jedeme do Vyškova slavit dědovy a pak Mirkovy narozky, tak snad se tu ukážu v neděli. mějte prima víkend 😉

martinka79
2. říj 2009

Pavli i tobě prima víkend... 🙂

anta
2. říj 2009

Tak jsme zpátky z očkovandy, bylo to velmi rychlé, takže dobrý, dítě teď vytvrdlo, ale je v pohodě a ze mě spadl ten šílený stres z očkování. Byla tam spousta dětí, Honzík začal vyvádět už v čekárně a všechny ty maminy na mě hleděly jako bychom měli prašivinu a jejich děti v životě samozřejmě nezařvaly, no od pohledu vyloženě dokonalé matky 😠 ? Tak jsem na ně udělala nepříjemný ksicht a šla jsem čekat na chodbu mimo ten šílenej dav, Honzík se uklidnil a pak to bylo dobrý 😀 😀 😀

martinka79
2. říj 2009

Jani správná volba řešení.. tak si užij odpoedne se setrou. já pádím vzbudit prdelína balit... jedem na kroužky.

anta
2. říj 2009

Ségra nepřijede, je nemocná, psala mi SMS, že se probudila nemocná, takže by mohla příští pátek 😉 Hezky si to užijte, pápáááá 🙂

anta
2. říj 2009

Šoupla jsem si fotku do albíka, tak až budete mít chuť a čas, tak šup a koukat 🙂 😉

martinka79
2. říj 2009

ahojky... jé já si to řečtla až teď... koukám no je to frajer..

dite1
2. říj 2009

ahojky
Jani koukala jsem na fotky, no je to frajer, uz tak velikej kluk!!!! ach jo hrozne rychle to vsechno utika ☹
Honzikovi se v jeslich moc libi a prevcirem se mu ani nechtelo jit domu. Pry je moc sikovnej a hroooozne moooooc hodnej coz doma vubec neni.V jeslich vubec neplace a porad se jen smeje.... 🙂
jsem se divila ze honzikovi vubec nerostou zoubky vylezl mu jen jeden dole a tu najednou vidim kdyz rval jako kr.... ze mu vylezli dve stolicky nahore. Je to normalni? Ja myslela ze rust zubu ma nejaky poradi...
a co vy holky co je noveho? Zkusim se sem zajit podivat casteji, ale s praci a k tomu malej..... uz delam zase na plny uvazek a je to zahul

zatim papapapapa

martinka79
2. říj 2009

Míšo ahojky často na tebe myslím jak se máš taky tizávidím to cestování v tak krásné krajině. u nás nic nového... starosti a s domem,a le děti jsou moc hodné.. 🙂 růst zubů je libovolný žádný řád se v něm už te´d nedrží...

paolin
2. říj 2009

čus bus holky! kuk na vás 😀
Jani foto super 😀 prima, že jste zvládli očking.
Marti, ty máš prostě doma samá zlatíčka. vlastně jsou tvoje, tak to ani jinak nejde, viď? 😉
Míšo, ty to máš tedy náročné...paráda, že je Honzík v jeslích hodnej. zuby, jak píše Martinka. však ono to přijde.

jo, holky, budu s největší pravděpodobností prodávat sněhulky 22, stélka 14,5cm. tak kdyby měl někdo zájem, pošlu posly...tedy foto 😉

paolin
2. říj 2009

teda..oprava. stélka těch sněhulek je 13,5cm. Adam má teď 13cm, takže nám budou na zimu malé.

martinka79
2. říj 2009

pavli nám už jsou malé.. ale určitě se někdo najde.
kdyby někdo prodával tak 15stélku a beru...a Nikol má vel.35 chápete to?? já ne. 😀
prima večer dítka spí pohoda. MM na stvabě dodělává garáž a já mám naloženo na svíčkovou co bude zítra k obědu. pavli užij si sobotu.. a neděli.

martinka79
3. říj 2009

stěhujem balíme vaříme do toho děti ty jo mě asi klepne... a do mám ještě v domě tnova cvytřít na čisto... se ani ... 😀

anta
3. říj 2009

Ahoj holčiny. Marti, posílám ti energii a na zbytečnosti se vyprdni, pošli děti doporučeně k vodě a v klidu bal anebo je taky zabal ať máš klídek. Nám tady teď někdo vrtá v baráku a Honzík se toho bojí, no to jsou radosti 😉 Uklidňovali jsme ho s MM, že se nemusí bát, že všechna strašidýlka má pod postýlkou a že vylejzají jen v noci 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. říj 2009

Jani válím se smíchy, ještě že si to zatím nedává do souvislostí 😀

anta
3. říj 2009

No to jsme ho ještě uklidňovali tím, že v noci vylejzají strašidýlka Vrtáček a Trháček a že mu trhají zuby v noci a když jsou unavení, že přijdou upíři a vysajou mu krev, to jsme ale hodní rodičové, že? 😀 😀 😀

anta
3. říj 2009

Tak samozřejmě víme, že tomu zas tak nerozumí, jinak bychom ho chudáčka nestrašili ještě víc 😀 😀 😀

martinka79
3. říj 2009

Jani fakt super.. no tyk sjme si říkal s Mm, že asi dáme děti do krabic a bude klid...
už toho je sbalenoa odvezeno hodně moc moc. a všude je samo co?? bordel. prdelín spí nikolka je veńku.

e.k.t
autor
3. říj 2009

Marti mám živě před sebou jak to vypadalo s náma, když jsme se stěhovali uf uf to byl humus 😝

martinka79
3. říj 2009

Evi no už toho mám dost hotového jsme fakt dobrá.. kuchň a pokojík.. dokonce mě bacila Nikolčina postel

e.k.t
autor
4. říj 2009

teda Marti máš můj obdiv, posílám moc moc moc energie

martinka79
4. říj 2009

ahojly díky za energii už se zase stěhuje.., ve starém bytě to je jako po výbuchu.... ☹ ale děti sedí na trampolíně a koujkají na tv..
já dnes nevařím mám hotovo...

martinka79
4. říj 2009

problém je v tom, že Míša marodný valí mu z nosu rýma.. díky ní začíná smrkat... 😉

many
4. říj 2009

Dobré ránko 🙂
jééé Marti tak ať je Míša brzo fit, u nás taky začíná trošku rýma 😒 snad se nerozjede, ale v tomto počasí tomu nejde zabránit 😒 hodně známých už mají rýmečku 😒