• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
U nás doma naštěstí neprší, to bych čuměla :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Honzík nám opět začal vstávat v 5 hodin, to je děs, 14 dní vstával v 6 a teď to zase vrátil do starého režimu, to je děsnej záhul :confounded: Už jsme hodili dva bobky a jsme spokojený, jsem zvědavá, kdy půjde chrápat, jsem z něj už docela uondaná :sweat_smile:
Já už mám všechno vyžehlený, takže nic dělat nemusím, heč :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani to se máš, mě čeká i nádobí, co jsem večer byla líná umýt a taky drhnout koupelku :slight_smile: takže se do toho teď pomalu vrhám, jsem teď Ladíkovi odsávala nos, to byla síla, no však to znáte, že :wink: už se mu začíná pěkně spouštět, no počasíčko :unamused:
5. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zatím čistý, co se nemoci týče. Many byli jste již očkovaní priorixem? Měli jste nějaké negativní reakce? :wink:
5. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co čeká mě... já šílím v domě supr noc,a le bordel.. všude a v bytě a taky... Mm samov rpáci. prostě veselo... teď jsme si odksočila pro nějaké potřebonosti.. jinak íša nemocný.. nakouknuleda ažodpoledne. pa myslete na mě moc moc. snad se nezblízním.
5. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, máme už za sebou Priorix Tetra a vůbec žádná reakce naštěstí :slight_smile: jsme měla fakt strach, co jsem četla nebo slyšela, platíla jsem 1750,-a pojišťovna nám 400,- vrátila
5. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti budeme,máš toho hodně
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani 1650,- jsem 100,- přidala :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my měli obyčejný Priorix bez té Tetry, takže uvidím, co bude. Následky očekávám v pátek. Požádala jsem i MM, aby si v pondělí vzal dovču, abych na to nebyla sama. Bůh ví, třeba nic nebude :wink:
Marti, máme tě v hlavě, neboooooooooooj :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čau... je to fakt šílené dvě děti na krku a bordel všude ...
desky nikolky jsou an světě už bude zítra školovat
5. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti paráááda :wink:
no já už vysála, vytřela,nádobí hotové, teď už jen žo žehlení a koupelka :grinning: a pokojíček, je jak po bombě :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už odstranili z Honzíkova pokoje velký kočár a má tu spoustu hraček a když si dostatečně vyhraje, tak to tady vypadá taky jak po granátové činnosti :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mysli na to, jak krásně se budete mít v novém domečku, to bude náhodou moc super :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už to vidím :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se zabavil na balkoně, chlapi tam sečou křoviňákama :slight_smile: tak je sleduje a já mezitím uklízím ten jeho bordel :-/ stejně zase příjde, bednu celou vysype, rozkope,... a můžu znovu, ale to už prd :wink:
5. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším až půjde chrupkat, udělám si kávičku a to bude tichoooo :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to uklízení docela baví, panč se to dá krásně naházet do beden na jednu hromadu a je to. :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,to se naháže,ale než se to pozbírá po celým bytě :slight_smile: i s odrážedlama,.... tak to už mě přestává teda bavit :grinning: a gor, když to zachvíli zase celý udělá znovu :grinning: to tatin příjde opět do bordela :grinning: teď je uklizeno,synek spí,na stole voní káva a žehlím :grinning: ještě určo stihnu koupelku než se probudí a bude vegáč, pak půjdeme na procházku a do obchodu ,lednička je skoro vybílená :grinning: tak jdu dožehlit zbytek a zase juknu :wink:
5. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :wink: tak mám vyžehleno a dám se do té koupelky teda :grinning: zachvíli jsem tu zase, pokud tu někdo bude :grinning:
5. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem a nejsem, Honzík spinkal hodinu a deset minut a je to znát, že je v lepší kondici :wink:
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
padláááá už mám vše hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
Ladík už spí hoďku a čtvrt, tak jsem zvědavá, kdy se probudí
5. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti škoda, že jsi tak daleko, přišla bych ti pomoct :wink: děti by si hrály a my makaly :grinning: ideální,že :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím, jak se probudí Laďouš tak dostane obídek a povalíme ven :slight_smile: zatím pááááááááá
5. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
many jsi hodná díky, bylo by to fajn. mě by stačila jen to hídlání, ale nebojte Nikolky pokoj máím dokonalýá bez přitlučených pičurinek ty počkají... a kuchyň také... jídelna je také hotová no stůl a 4židle není nic moc.. jedna komůdka a to je vše... jinak čekám na tátu až dojede a dáms e do vybalování knihovny... a co jinak nic... je to tedy pěkěn náročné,a le pohled do polía zahrady le luxusní... ráno jen tak v košilce jsem šupky dupky vykoukla... ven jé to bylo.
Jani jsme ti chtěla už dvakrát volat... jsme měla splíny. ale držím se. občas brblám nahals a Nikolka pronese mami coje??? :grinning: tak pa holčičky mějte se tu
5. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak jsem psala NO PROBLEM, ale neboj, vše budete mít za sebou a nepořádek v tomto případě není tak strašná věc :slight_smile: Dělám Pepkovy nudle, což je domácí název pro těstoviny se špenátem, ten název jsem vymyslela já :grinning: :grinning: :grinning:
MM je doma, Honzík nespal od jedenácti, takže je poněkud unaven a brblá a brblá a asi dostane nandáno na prdel, aby měl proč (vtip):grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: přeju dobrou noc a sladké sny :slight_smile: Marti jak se spí v novém bytečku :wink: určo skvěle, že :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, jsme vzhůru od šesti, takže pohoda. Včera to bylo zase nějaký pekelný, já neměla náladu, Honza taky ne, achjo, občas se to teda umí sejít :rolling_eyes: Jedna kámoška mi včera poskytla tabletky třezalky, prý je to dobré na psychickou kondici a je fakt, že na tom něco je. Lepší je být klidný než rozmrzelý a bát se toho, jak dítě bude vyvádět. Tak jsem to zkusila a je fakt, že už jsem taková klidnější a víc v pohodě. :wink: Dneska si je půjdu koupit do drogerie, umím si přiznat, že mi Honza občas pěkně umí lézt na nervíky, obzvlášť, když špatně spím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nejsem holt dokonalá matka, ale to je to poslední, co by mi tak vadilo :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! jsme v kanclu, Adam spí v autě. jdeme potom na očkování Priorixem. Mirek jede dnes pryč, vrací se v pátek. už to ale nějak neřeším..
Jani, třezalka říkáš? hm, tak to si jdu koupit balík! závidím některým maminkám, že vše zvládají tak krásně s nadhledem. já tedy v poslední době na Vítka snad jen ječím.. :frowning2:
dnes je tady tááák krásně! tak snad i u vás :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, byla jsem v drogerii DM, tam to prodávají, jmenuje se to Třezalka a je to od dr. Kneippa, ráno jsem si jednu dala a vůbec mě nic nerozhází, kluk ještě od půl šestý nespal, včera jsem z něj už řádila jak černá ruka, dneska je mi to nějak jedno. Nemá to vedlejší účinky, nejsem ospalá ani unavená, prostě tě to jen zklidní a nevidíš nic tak černě. Já tedy rozhodně mezi maminky, které vše berou s nadhledem, či se jen tak tváří, nepatřím, ale nestydím se za to, je mi jedno, co si ostatní myslí, nikdo nám nepomůže, tak ať si všichni trhnou nohou :wink:
7. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám nové fotky v albíku, tak jukněte :wink:
7. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jdu juknout do albika :slight_smile:
pilule taky zkusím :wink:
očkování bylo OK, snad nebude špatná reakce.
7. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek