• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Ahojky hlásím se po moc dlouhé a hektické době.

7 mi volali z práce abych si urychleně udělala poznání ve své nové stanici že onemocněl kolega a budu mít směny, tak 7 noční a 9 denní, zkouška způsobilosti a znalosti nové stanice dopadla kladně a včera jsem šla hned na svou denní. tak zatím to vypadá za 10 dní 5 směn, nebo jestli bude ještě nemocný tak za 12 dní 7 směn, do toho péče o rodinu a domácnost je fakt záhul, dnes jsem teda unavená až to hezké není, ale jinak dobrý, za záí jsem dostala dokonce i 300 prtémií za kladný přístup k obsazování směn :grinning: :grinning: :grinning:

No pokusím se stáhnout fotečky ale asi je dám na facebok, páč tam není Joli a mohli by mi to smáznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je občas děs s těma chlapama, kdo to má poslouchat že?, já taky slyším kecy o nevyspání ... ale už to opravdu raději ignoruju, ale nyní co chodím do práce je to o moc lepší, páč se o dovolenou dělíme :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evičko a holčiny. Tak u nás konečně klídek, Honzík spal krásně celou noc až na to, že se jednou zašprajcoval do postýlky a vstával v šest hodinek, to je na něj velký výkon.
Chtěla jsem se zeptat, jestli doma nemáte třeba zbytek Babydentu, protože nám kriticky dochází a je to jediný prostředek, který fakt zabírá Ten calgel tak dobrý není, tak jsem vás chtěla požádat, pokud ho nepoužíváte, jestli byste mi ho třeba neposlaly, nevadí, že by byl použitý a ne celá lahvička, ale pokud se vám válí doma a vy byste ho chtěly vyhodit, tak mi ho radši pošlete, ať nemusím u vás probírat popelnice :grinning: :grinning: :grinning: V lékárnách ho nemají, panč mi říkali, že ho vyráběli jen do roku 2008, tak mám smůlu. Moc byste mi tím pomohly :wink:
12. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani u nás frčí mundisal gel a spokojenost, jen ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Evi, ty máš ale na pylno! tak to hezky zvládni! alespoň bude něco na vánoce, viď :wink:
Jani, my používáme calgel a to jen občas.
jinak u nás se chrní a venku pěkn leje. volala mi píuč ze školky, že jsme prý neplatili pro Vítka keramiku. to teda platili! a že to prý nikde není napsaný. štvou mě! mají v tom bor** a já to teď budu platit 2x :angry:
12. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zaúkolovala manžílka, aby sehnal ten Mundisal gel, snad bude dobrý, díky, že jste zareagovaly.
Teda Pavli, to jsou hovádka boží, tohle :angry:
12. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jinak? mrňousci jsou hodní? copak asi dělá Martinka..
12. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš, že Honzík je hodný? Až mě to překvapuje, jakou seká dobrotku :grinning: :grinning: Tak už máme doma ten Mundisal gel, jsem zvědavá, jak to případně bude fungovat. Jsem klidnější, když vím, že je něco po ruce. :sunglasses:
No Martinka se chudák asi schovává v krabicích, bych to tak viděla. Dnes jí napíšu a poptám se :slight_smile: Budu jí též pozdravovati :wink:
12. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: teda u nás taky prší a prší a prší už od samého rána, pokud teda nezačalo už v noci :grinning: synek spinká , tak mám tichoooo :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že už se můžou dávat sněhulky nebo ještě je brzo :wink: já mám pro Ladíčka takový kožený botečky uzavřený a bojím se, že teď už ho můžou zebat, tak mu dávám na punčošky ještě ponožky a má pak vlastně ještě nánožník, to asi zatím stačí,že :unamused:
12. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo mu můžu dát ty sněhulky :wink: Pavli co myslíš, ty co mám od tebe nebo ještě počkat
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
many my dáváme už sněhulky a slabé punčošky
12. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani pozdravujeme Marťu :wink: , mundisal pohoda a pěkně voní :wink:
12. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli no na vánoce nevím, ale aspoň se doplní snězené zásoby a dokouopí Joli potřebné a na dárečky snad taky zbude
12. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, Martinka je sama, manžela má pryč, takže chudák tam bojuje, jak může. Moc vás všechny zdraví a myslí na nás na všecky :wink:
12. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a to na vše bude sama 2 týdny chůdě :cry:
12. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, je to hrozný, achjo, to teda jsou vyhlídky :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no budeme průběžně posílat energii a ona to zvládne, je to šikulka
12. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se jí ozývat, jak mi to vyjde, snad jí to alespoň potěší, že na ní myslíme :wink:
12. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
a Marťu moc zdravíme a ať jí ty dva týdny bez tatina rychle utečou, ať ho má doma coby dup :wink:
13. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Ladík v nich taky už dnes vyrazí na stopéro i já v zimní bundě :grinning: teda to je podzim co, to je náššup :unamused:
13. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Martinka to má fakt funny :frowning2:
holky u nás je kosa! dokonce už dám Ádovi punčocháčky. za chvíli jdeme za kamoškou a pak do salonu.
tak mějte prima den!
13. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli já už dávám punčošky delší dobu, Ladík je zmrzlinka :slight_smile: má rád teploučko po mamince :grinning: má ještě na nich ponožky, a tepláčky :grinning:
13. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dnes vstávali už po 6, tak jsem převlíkala peřiny a oblíkla a pračka pere a pere a pak až půjde Ladíček hajinkat, tak budu žehlit, mám tam menší hromádku :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli taky měj pěkný den :wink: i dětičky :wink:
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
budíííííííííííííííííček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kde jste kdo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, neměla jsem čas sem jít dřív. Byli jsme s Brunhildem :grinning: :grinning: :grinning: , který teď konečně usnul,na nákupech. Koupila jsem mu rukavičky a punčocháčky, velikost punčocháčů jest 92-98, tak snad by mu mohly být. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani určo mu budou, teda Ladík nosí i 110 :grinning: má je teda z netu, asi je prodávají i na stánkách, ale oblečení taky nosí 2-3 roky :grinning: no jsou to chlapáci :grinning:
13. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vypraný dvě pračky, vyžehleno, uklizeno, tak už se jen flákám na netu a až se Ladík vyspí, tak povalíme taky na nákup,budu mu dělat na zítra zapečený brambory, tak musím něco přikoupit :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzíkovi ty punčocháčky vyloženě seděj, to teda čumím, jsou mu akorát! :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek