Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. říj 2009

Ahojky hlásím se po moc dlouhé a hektické době.

7 mi volali z práce abych si urychleně udělala poznání ve své nové stanici že onemocněl kolega a budu mít směny, tak 7 noční a 9 denní, zkouška způsobilosti a znalosti nové stanice dopadla kladně a včera jsem šla hned na svou denní. tak zatím to vypadá za 10 dní 5 směn, nebo jestli bude ještě nemocný tak za 12 dní 7 směn, do toho péče o rodinu a domácnost je fakt záhul, dnes jsem teda unavená až to hezké není, ale jinak dobrý, za záí jsem dostala dokonce i 300 prtémií za kladný přístup k obsazování směn 😀 😀 😀

No pokusím se stáhnout fotečky ale asi je dám na facebok, páč tam není Joli a mohli by mi to smáznout 😝

e.k.t
autor
11. říj 2009

Jani to je občas děs s těma chlapama, kdo to má poslouchat že?, já taky slyším kecy o nevyspání ... ale už to opravdu raději ignoruju, ale nyní co chodím do práce je to o moc lepší, páč se o dovolenou dělíme 😀 😀 😀

anta
12. říj 2009

Ahojky Evičko a holčiny. Tak u nás konečně klídek, Honzík spal krásně celou noc až na to, že se jednou zašprajcoval do postýlky a vstával v šest hodinek, to je na něj velký výkon.
Chtěla jsem se zeptat, jestli doma nemáte třeba zbytek Babydentu, protože nám kriticky dochází a je to jediný prostředek, který fakt zabírá Ten calgel tak dobrý není, tak jsem vás chtěla požádat, pokud ho nepoužíváte, jestli byste mi ho třeba neposlaly, nevadí, že by byl použitý a ne celá lahvička, ale pokud se vám válí doma a vy byste ho chtěly vyhodit, tak mi ho radši pošlete, ať nemusím u vás probírat popelnice 😀 😀 😀 V lékárnách ho nemají, panč mi říkali, že ho vyráběli jen do roku 2008, tak mám smůlu. Moc byste mi tím pomohly 😉

e.k.t
autor
12. říj 2009

Jani u nás frčí mundisal gel a spokojenost, jen ta cena 😝

paolin
12. říj 2009

ahoj holky! Evi, ty máš ale na pylno! tak to hezky zvládni! alespoň bude něco na vánoce, viď 😉
Jani, my používáme calgel a to jen občas.
jinak u nás se chrní a venku pěkn leje. volala mi píuč ze školky, že jsme prý neplatili pro Vítka keramiku. to teda platili! a že to prý nikde není napsaný. štvou mě! mají v tom bor** a já to teď budu platit 2x 😠

anta
12. říj 2009

Už jsem zaúkolovala manžílka, aby sehnal ten Mundisal gel, snad bude dobrý, díky, že jste zareagovaly.
Teda Pavli, to jsou hovádka boží, tohle 😠

paolin
12. říj 2009

a co jinak? mrňousci jsou hodní? copak asi dělá Martinka..

anta
12. říj 2009

A víš, že Honzík je hodný? Až mě to překvapuje, jakou seká dobrotku 😀 😀 Tak už máme doma ten Mundisal gel, jsem zvědavá, jak to případně bude fungovat. Jsem klidnější, když vím, že je něco po ruce. 😎
No Martinka se chudák asi schovává v krabicích, bych to tak viděla. Dnes jí napíšu a poptám se 🙂 Budu jí též pozdravovati 😉

many
12. říj 2009

ahojky holky 🙂 teda u nás taky prší a prší a prší už od samého rána, pokud teda nezačalo už v noci 😀 synek spinká , tak mám tichoooo 😀 😀 😀

many
12. říj 2009

holky myslíte, že už se můžou dávat sněhulky nebo ještě je brzo 😉 já mám pro Ladíčka takový kožený botečky uzavřený a bojím se, že teď už ho můžou zebat, tak mu dávám na punčošky ještě ponožky a má pak vlastně ještě nánožník, to asi zatím stačí,že 😒

many
12. říj 2009

nebo mu můžu dát ty sněhulky 😉 Pavli co myslíš, ty co mám od tebe nebo ještě počkat

e.k.t
autor
12. říj 2009

many my dáváme už sněhulky a slabé punčošky

e.k.t
autor
12. říj 2009

Jani pozdravujeme Marťu 😉 , mundisal pohoda a pěkně voní 😉

e.k.t
autor
12. říj 2009

Pavli no na vánoce nevím, ale aspoň se doplní snězené zásoby a dokouopí Joli potřebné a na dárečky snad taky zbude

anta
12. říj 2009

Tak holčinky, Martinka je sama, manžela má pryč, takže chudák tam bojuje, jak může. Moc vás všechny zdraví a myslí na nás na všecky 😉

e.k.t
autor
12. říj 2009

Jani a to na vše bude sama 2 týdny chůdě 😢

anta
12. říj 2009

Tak tak, je to hrozný, achjo, to teda jsou vyhlídky 🙄

e.k.t
autor
12. říj 2009

no budeme průběžně posílat energii a ona to zvládne, je to šikulka

anta
12. říj 2009

Snažím se jí ozývat, jak mi to vyjde, snad jí to alespoň potěší, že na ní myslíme 😉

many
13. říj 2009

dobré ránko 🙂
a Marťu moc zdravíme a ať jí ty dva týdny bez tatina rychle utečou, ať ho má doma coby dup 😉

many
13. říj 2009

Evi, Ladík v nich taky už dnes vyrazí na stopéro i já v zimní bundě 😀 teda to je podzim co, to je náššup 😒

paolin
13. říj 2009

no, Martinka to má fakt funny ☹
holky u nás je kosa! dokonce už dám Ádovi punčocháčky. za chvíli jdeme za kamoškou a pak do salonu.
tak mějte prima den!

many
13. říj 2009

Pavli já už dávám punčošky delší dobu, Ladík je zmrzlinka 🙂 má rád teploučko po mamince 😀 má ještě na nich ponožky, a tepláčky 😀

many
13. říj 2009

my jsme dnes vstávali už po 6, tak jsem převlíkala peřiny a oblíkla a pračka pere a pere a pak až půjde Ladíček hajinkat, tak budu žehlit, mám tam menší hromádku 🙂

many
13. říj 2009

Pavli taky měj pěkný den 😉 i dětičky 😉

many
13. říj 2009

budíííííííííííííííííček 🙂 🙂 🙂 🙂 kde jste kdo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
13. říj 2009

Ahoj holčiny, neměla jsem čas sem jít dřív. Byli jsme s Brunhildem 😀 😀 😀 , který teď konečně usnul,na nákupech. Koupila jsem mu rukavičky a punčocháčky, velikost punčocháčů jest 92-98, tak snad by mu mohly být. 🙂

many
13. říj 2009

Jani určo mu budou, teda Ladík nosí i 110 😀 má je teda z netu, asi je prodávají i na stánkách, ale oblečení taky nosí 2-3 roky 😀 no jsou to chlapáci 😀

many
13. říj 2009

já mám vypraný dvě pračky, vyžehleno, uklizeno, tak už se jen flákám na netu a až se Ladík vyspí, tak povalíme taky na nákup,budu mu dělat na zítra zapečený brambory, tak musím něco přikoupit 😀 😀 😀

anta
13. říj 2009

Tak Honzíkovi ty punčocháčky vyloženě seděj, to teda čumím, jsou mu akorát! 😀 😀 😀