Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
29. říj 2009

Super, jste dobré doktorky 😀

many
29. říj 2009

Mončo ukládám 😉
Jani super 🙂 tak ať je Honzulkovi dobře
Evi co Jolanka, je jí líp

anta
29. říj 2009

Holky, má se ta vyrážka něčím patlat? Zabudla jsem se dr. zeptat, díky 😉

e.k.t
autor
29. říj 2009

Jani nemusí, ona zmizí sama a rychle 😉

Joli je relativně dobře, celý den nespala a užívá si že je doma, asi to bylo nezvyklým prostředím, už skoro nemá ani tu rýmečku 😉

monkia.pv
29. říj 2009

jani skvely ze je to "jen" ta sesta nemoc. Tak at je to brzo pryc!
holky tak ja se s vama opet na par dni loucim!Zitra MM odjizdi do Nemecka!Ach jo!Rikal ze jak prijede tak to hned vyresi!Ja mam ale dojem ze mi notas koupi pod stromecek 😉 .Tak zatim pa,mejte se fajn!A nebojte ja zase prijdu 😀

many
29. říj 2009

Mončo budeme se těšit, tak zatím pááááááááááá

many
30. říj 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
30. říj 2009

Dobré ranko, my tady zase strašíme od 05,15 hodin. Honýs je trochu unavený, tu vyrážku má teda pořád, ale vzhledem k tomu, že vím, o co jde, tak už mě to tak nestraší jako včera 😉

paolin
30. říj 2009

ahoj holky! tak jsme doma. Adam spinká, Vítek kouká na Pepka námořníka. u kamošky to bylo supr. děti si kráásně vyhrály a Vítek prohlásil, ať ho tam nechám a vyzvednu si později 😀
Jani, vyrážka se bude pár dní držet. hlavně, že je Honzíkovi líp!

anta
30. říj 2009

No Honzíkovi je sice líp, ale je pekelnej zase od zubů, my snad z toho nevylezeme, je nepříjemnej už od rána a leze mi teda slušně na nervy 😠

paolin
1. lis 2009

ahoj holky, jak se máte? 🙂
tady je ale hnůůůůůsně! 😝 poo jedeme na návštěvu za mým kamarádem a jeho rodinou a pak má neteř oslavu 2. narozenin. včera jsme byli u kamošky a bylo to super 😀 dokonce i Vítek byl spokojený, jako želvička a chtěl Haničku k nám domů a aby tady spinkala 😀

anta
1. lis 2009

Ahojky, tak my spíme. V pátek jsme byli na pohotovosti, panč Honzík 2 dny nekakal a prořval celý pátek. Už je to dobrý a jsme spokojený. Teď zrovna peču kuřátko, mňam mňam 🙂

monkia.pv
1. lis 2009

ahoooj holky!Jsem tu!tatka nam prohral a v noci prijel domu!A ted s nama bude 14 dni doma!Jupiii!
Jani a co rikali na pohotovosti?
Pavli a vali jste si Hanicku domu? 🙂

anta
1. lis 2009

Ahoj Moni, co ty tu? Jo už to vidím, no tak to se nic neděje, že prohrál, neštěstí ve hře, štěstí v lásce 🙂 .
No, na té pohotovosti nám dali Duphalac, ten jsme mu dali druhý den ráno a pak se v sobotu vykáknul. V sobotu odpoledne měl ještě průjem a necítil se evidentně příliš dobře, panč byl nepříjemnej jak zimnice. Pociťuji, že se jeho nemoce a takový věci přesouvají vyloženě na mě. Asi je to nějaká telepatie. Když ho bolí uši od zoubků, tak mě za chvíli začnou taky, což je zajímavý, občas mě čapne hlava, zuby taky. Přitom mi nic normálně není 😕

e.k.t
autor
1. lis 2009

Pavli Adámkovi vše nej k 1,5 ročku 😉

e.k.t
autor
1. lis 2009

Jani to znám, někdy vysloveně podle sebe ulevuju Joli a ono to funguje 😉

anta
1. lis 2009

Takže se nemýlím, když se najednou cítím podle Honzy divně, včera to bylo také tak, nějak ten den jsem neměla dobrý a najednou v podvečer to spadlo jak z Honzíka, tak v tu ránu i ze mě a bylo nám strašně moc fajn 🙂 Včera mi Honzík udělal velkou radost. Seděla jsem na zemi a on najednou za mnou přiběhl a dal mi pusinku, pak to zopakoval ještě dvakrát a měl radost, že já mám radost. Asi si u mě žehlil celý zkažený týden 😀 😀 😀

monkia.pv
1. lis 2009

holky tak ja to mam taky!vaneska je dneska od rana uknourana jako hrom!A ja mam tez naladu pod psa!Tesila jsem se dneska do cviceni,ale pro malou uast se nekonalo,tak jsem nas....!nastesti MM jel s Vanulou k rodicum,tak je doma aspon na chvili klid!Ja jsem zacala delat livanecky,mnam uz se na ne tesim!

e.k.t
autor
1. lis 2009

livanecky jsme meli v patek a byly mnam 😉

paolin
1. lis 2009

ahoj holky! chlapečci nám usnuli cestou domů a nečekaně se nám je podařilo umístit do postýlek. jupí 😉
Jani, fajn, že je líp! taky to ulevování u mě působí 😉 zvlášť, když je chlapečkům špatně. pak se udělá špatně mně a jim líp 😉
Evi, děkujeme za přání!
Mony, tak to je fajn, že sis odpočla! počasí je na...tak i nálada je na bodu mrazu 🙄 je to fakt hnus toto období.
no a je to asi blbý to takhle říct, ale fajn, že manža prohrál a je doma 😉

many
2. lis 2009

Dobréééé ránko 🙂 🙂

many
2. lis 2009

tak u nás zoubky taky řádí 😒 sice v noci spí do rána, za to přes den je sem tam pěkná protivka 😖 no a začal se nám budit už ráno ve 4, je prostě vyspaný a šmitec 😖 leze nám furt přes hlavy,..... ale pak zase později nudou usne 😀 😀 do těch 6

monkia.pv
2. lis 2009

dobre rano!Tak my jsme dneska spali do 7.30!po dlouhe dobe se zase zadarilo!Vypada to dneska opet na peknou zimu,ze?Joo holky zapomela jsem vam vcera napsat ze se nam Vaneska vcera 2x vycurala do nocniku!konecne nejaky uspech! 🙂

anta
2. lis 2009

Dobré ranko, my jsme spali do 5,45 hodin, to je taky úspěch. Moni gratuluji, dnes jsem zrovna Honzíkovi vysvětlovala, na co je nočníček, no a jeho nenapadlo nic lepšího než si do něj stoupat anebo si ho dávat na hlavu 😀 😀 😀 😀

many
2. lis 2009

Mončo - šikulka Vaneska 🙂
u nás už nočník taky nejede 😖 ale je to mojí chybou to vím, protože od těch 7 měsíců jak jsem ho dávala, tak tam furt čůral a ráno kakal, a pak jsem viděla, že už to dělá furt a pak na to začala trošku prdět a teď už se mu tam taky nechce moc být, jo pokud vstanu a stihnu to dřív než on, tak se do něj vykaká, ale jak si chci vychrapovat, tak to hodí do plíny a čůrání, jak kdy, někdy se vyčůrá a někdy zrovna ne, stihne to do plínky no 🙂 ale nehrotím to, kašlu na to,je malej a neumí si ještě říct, že chce dělat aaaaa až to bude víc chápat, bude to jiný, co naděláme, že 🙂

many
2. lis 2009

třeba malá od mojí spolužačky je od roku a půl bez plíny a sama si řekne, ale četla jsem, že u kluků je to horší, že jim to trvá tak o půl roku dýl, že oni neumí tak brzo zadržet tu moč, jak holčičky, taže i ve dvou letech a půl jsou někteří s plínkama, no každé dítě je jinak šikovné, to je jak s tím chozením, no však s plínama nebudou do 6ti 😀 😀 😀 snad 😀 😀 😀 vlétě je necháme nahatý na zahrádce a budou se učit 😀 😀 😀

many
2. lis 2009

Pavli od kdy si Vítek sám řekl 😉

many
2. lis 2009

holky co vaříte 😉 pro inspiraci 😉 já dnes dělám Ladíčkovi na dva dny špenátek s vajíčkem a knedlíčkem 😀 😀 😀

anta
2. lis 2009

Many, máme brambory se špenátkem, takže skoro trefa 😀 . Před chvílí usnul, ale zdá se mi býti v pohodě. Koukám z okna a to počasí se mi teda fuj nelíbí 😝 😉

many
2. lis 2009

jééé tak to máme podobný obídek 😀 no počasí už je nic moc 😖 taky doufám, že půjde kolem té 11 chrupkat a pak bych chtěla jít kolem té půl 2 nachvíli na vzduch, zajdeme na hřbitov zapálit svíčky a možná do obchůdku pro nějajký jogurtečky a nebo to necháme na zítra, ještě v lednici nějaký jsou 😀