• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
kde jste kdo :wink:
Ladíka jsem předchvílí uspala a nemám co dělat :wink: uklizeno , navařeno :slight_smile: tichooooooooooo :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě mi usnulo. Štve mi, že prší, panč se s ním pak nedá jít ven, tak přemýšlám, co budeme dělat :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás naštěstí neprší, po obídku valíme nakoupit a pak po 15.00 jdeme s dalšíma dětma pouštět dráčky :grinning: :grinning: se nemůžu dočkat, ještě jsme nepouštěli, co bude dělat :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám teda, že pršet nezačne a nebo sněžit :wink: ale tak ve šněhu by si trošku děti zařádily ale teda v dešti nééé no :confounded:
4. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to ti závidím, máme draka, ale počasí je na draka, tak ho nemůžeme pouštět :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme :slight_smile: my ho jdeme dnes koupit, tatin ho ještě nestihl vyrobit :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba u vás taky přestane chcát a budete moct jít ven
4. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, dobrý chcát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No zatím to tak teda nevypadá, no nějak to přežijem :wink:
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, no to bych hned šla na manžílka! jen se obávám, že nehrozí :frowning2:
holky u nás zase sněží. Adam usnul, jdu honem jíst. včera jsem se stihla najíst, až jsem přišli poo ze školky. teda najíst...jsem si to nachystala a Vítek, že to chce. tak mi to snědl no..pak nemám být tak hubená :wink: V noci opět paráda. Adam usnul o půl 7, o půl 9 byl vyspaný a šel spát pod nátlakem až ve 12. no a vstával v 6 ráno. už tohle dělá asi týden a my už toho s Mirkem máme fakt dost :angry: jenže co s ním...??
valím teda jíst a uklízet a snad mi zbyde čas na Koníka. tak zatíííím babulky a babulátka! :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!tak vanula uz asi spi!je tam klid!My jdeme odpoledne do materskeho centra,tak jsem zvedava co tam Vaneska predvede!Doufam ze nebude ostatni deti mlatit!U nas je tma jako v pytli!
Many vy jdete poustet draka?Vidis to by me nenapadlo ja mam porad za to ze je Vanula jeste miminko! :grinning:
Jinak my meli dneska na obed kure se syrovou omackou a testoviny a asi to bude i zitra pokud se to nesni na veceri!A malej ji zemlovku?Nase Vanula moc ty sladky jidla nechce§Vcera mela na veceri krupici a dala si jen par lzicek a pak ze neee!
4. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli u vas bylo tolik snehu???U nas nic! :frowning2: Ja chci taky!!!
4. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak začalo trošku svítit sluníčko, to mě moc potěšilo.
Moni, Vaneska bije dětičky? Tak aby jí to nevrátily :grinning: :grinning: :grinning: Honzík teď vedle mě sedí a papá Lipánka (doma tomu říkáme kapitán Lipánek), no a jak myslíte, že vypadá? Je jak čunča kaňková či kaňka čunčová :grinning: :grinning: :grinning: Jdu hodit fotku do albíčka :wink:
4. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme v albíčku zvěčnění, snad ho v tom Lipánkovi najdete :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jani bije to se neda rict,ale jakmile se k ni nekdo priblizi,tak ho odstrci-asi si chrani svoje uzemi ci co! :grinning: Tady prsi se snehem!jdu kouknout na fotecku.
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani krasa! :grinning: my taky tak nejak vypadame kdyz papame! :grinning:
4. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, sněhu sice je plno, ale je pekelně mokrý, tudíž jsou pak kluci jako vodníci :grinning: není o co stát teda. akorát jsem zjisitla, že jsou Vítkovi malé oteplovačky a Adam nechce nosit rukavky a pak kňučí, že ho bolí ručičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem narazila na Alenku83, tak vás pozdravuje :slight_smile:
a Adam asi dohání noční nespaní, páč pořád chrní a chrní..
4. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli holčiny 1,5 hodiny venku, napůl chození, napůl kočárek a oboustranná spokojenost. Honzík se mě způsobně držel za kšíru, která mi visela z batůžku a šel vedle mě celou cestu, až jsem čuměla, jak je vychovaný :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak u nás chčije a chčije :angry: takže pouštění dráčků padlo :frowning2: byli jsme akorát nakoupit a synek - kočárkové dítě jak naschvál zase vytuhl, takže dnes v 7 asi nepůjde :confounded: no ale když bude hodnej tak neva no :confounded:
Mončo - žemlovku jsem mu udělala jes s troškou skořicovýho cukru :wink: takže sladká moc není :grinning: a jela mu, já si jí musela dost přisladit :grinning: :grinning: :grinning: sýrovou omáčku jsem ještě nedělala, napiš jak jí děláš :wink: díky a nebo můžu taky mrknout do receptů nebo na net že :grinning: :grinning: :grinning: ale pokud se ti bude chtít psát - dám na tvou radu :wink:
Jani mrknu :wink: taky bych sem mohla šoupnout jak Ladík papká Floriánka :grinning: :grinning: :grinning: jsem ho i natáčela :grinning: :grinning: :grinning: ale je to fine, už ho krmím jen když jí polívku :grinning: to je vegáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli teda Adámek má to spaní blbý :frowning2:
4. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to mi povídej, já Honzíka též krmím jen při polévce :wink:
4. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zachvíli tam šoupnu nějaký fotečky a rovnou i na facebook :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedním vrzem :grinning: :grinning: :grinning: už jsem nějak polevila :wink: nemůžu se vždy dokopak ty fotky zmenšit,..... :grinning: :grinning: :grinning: tak zase jen pár
4. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda konečně jsem přišla na to jak vytvořit další album :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě tak, kdyby tam šly ty popisky udělat i později :confounded:
4. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já jsem blbá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem na to přišla, až teď :grinning: :grinning: brzo :grinning: :grinning: :grinning: ale pravá blondýna fakt nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!Vy jeste spite?My strasime uz od 5.25! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
nenene my už jsme dlouho vzhůru, ale net zapínám až když nemám co dělat :grinning: ráno u nás jede snídaně s novou, je tam červený traktůrek, Ladík to má hrozně rád :grinning: a pak čučíme na primu na chůvu :grinning: snídáme, něco pouklízíme a jak se nudíme jdeme k netu :grinning:
pere mi pračka a Ladík si hraje :grinning: pak mám v plánu drhnout koupelku a vytřít lina :grinning: :grinning: :grinning: ven půjdeme zase až po obídku
5. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :wink: Ladík si hraje a já tu šmejdím :grinning: asi půjdu teda na tu koupelku než dopere pračka bude vydrhlá :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak to my jsme se nenudili, takže jsem u PC až teď. Honzík spinká, hučel už od pěti :wink: Byli jsme spolu vyhodit smetí :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera večer jsem se málem počůrala smíchy. Honzík si osedlal plyšovou kravičku a začal na ní rajtovat jako správných kauboj, kdybyste to viděly, tak byste se taky určo smály :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani :slight_smile: tak toto nedělá Ladík na hračce, ale na mě :grinning: nevím jak ho to odnaučím až budu těhu :slight_smile: ale to snad přestane :slight_smile: jakmile si lehnu na břicho nebo na záda, sedne si na mě a skáče a skáče jak šílenej :grinning: :grinning: :grinning: taky říkám, že by měl jít na nějakýho bejka :grinning: :grinning: :grinning: jo a dělá to i když ležím na boku :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek