• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
holky kde jste kdo?Ja jsem se vyprdla na uklid a brouzdam tu na netu a vy nikde! :frowning2: Odpocivate s detmi?
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Moni, kde jsi viděla, aby člověk mohl odpočívat s naším Honýsem?? :grinning: :grinning: :grinning: Dobrý vtip týdne :grinning: :grinning: :grinning: Lítám jak hadr na koštěti a náhodou jsem utrhla od dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme domaaa! Očkování bylo Prevenar a Vítek hepatitida A. No řevu bylo :grinning: Pak jsme byli u babi, pak u táty v práci a teď čekám na chrnění chlapečků. Po dnešní noci jsem celá zblblá a spím za pochodu :grinning:
Martince jsem včera pslala sms. Jsem děsná...myslím na to týden a nejsem schopná :unamused: Jinak se kolem nás rozmáhá střevní chřipka, tak snad nás to nesmete. Mireček jede příští týden pryč, tak to by bylo řechtando grando, kdybysme blili..
11. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, ty peníze jsou ještě pořád řešitelné, ale naše snažení nesnažení je o tom, že na Joli se čekalo 10 let, tak se ani nepředpokládá že to půjde nějak rychle, to víš když se ti zbouří hormony tak s tím moc nenaděláš, ale ona i ta četnost u nás je sporadická, Joli je spolehlivá antikoncepce, jak usne tak padáme na hubu a na nějaké dovádění není ani čas ani chuť. :wink:
11. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak Honzík trhnul rekord, byl asi 5x v noci vzhůru a straší tu od 5 hodin. Byl rozeřvaný, tak dostal sprdunk a jsme kamarádi. :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, je mi to naprosto jasný :slight_smile: :wink:
12. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě mi odpadlo, byl unavenej jak prasák :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a ty nejsi unavená po takové noci? :wink:
12. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale i kdepak, vstával k němu manža :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyřizuji pozdravy od Martinky, Míša kebuli dobrou a zase řádí a domluvily jsme se předběžně že 29 přijedeme s Joli zůstaneme na lampionový perůvod a rozsvícení stromečku a přes noc. Jinak budeme Martince 20.11. držet pěsti dělá cvičitelské zkoušky tak aby je zvládla v pohodě :wink:
12. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Evi, jsi šikulka :wink:
12. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak to máš dobře zařízené :grinning: :grinning: to než by se martin probudil to ji mám obstaranou 10x :sweat_smile:
12. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Niki má během měsíce už druhou angínu, že jim to ve škole děsně řádí :frowning2: tak jsem poradila imunoaktivátor a snad už bude dobře :wink:
12. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já manžela nikdy nenutila vstávat, ale on vstával už od začátku a div, že ho nekojil, :grinning: :grinning: no tak jsem si na to tak zvykla, že už mu to ani nerozmlouvám, stejně by si nedal říct :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to má lehké spaní, u nás mám lehké spaní stejně já, takže fakt než by se vzbudil, to už Joli dávno chrní, já mám štěstí že mi stačí i málo spánku, ale když na mne něco leze to je fujky. To potřebuju spát i já.
12. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já nosím na noc špunty, jináč by mě kluk taky budil, protože občas pláče, ale ono stačí, když brouká. Já od té operace slyším i trávu růst :wink:
12. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jasně, navíc musíš být celý den fit, jinak by jsi Honzulu víc okřikovala a byli byste neš%tastní oba :wink:
12. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, takto jsem to i manžílkovi podala, aby chápal, že je lepší mít doma pohodové dítě a pohodovou manželku než uřvanýho spratka a hysterickou kozu :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hih to se mu asi líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: synek spí, byt uklizený, tak jdu dočíst a chvíli tu pobýt :wink:
Mončo - hexy jsou 4 :wink: ta poslední je v 18ti měsících :wink:
12. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé teda Honzíček si večer užíval chudáček :frowning2: Ladík dnes spal, tak dneska se bude určo budit, je to teď u nás ob den :grinning: zvláštní :grinning: uvidíme třeba to skončí :grinning: ale já se probudila ve 2.45 ucpaný nos a bolest v krku, tak cucám prášky zatím co mám doma, pro kojící a pak poletím později kdyby něco už pro normální :slight_smile: už si to můžu konečně dovolit :grinning: :grinning: :grinning: ale doufám, že se to zastaví a budeme všichni fit
12. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak se Laďouš probudí tak povalíme na procházku a k babičce, dnes mu zkusím vzít ven odrážedlo, pokud nebude pršet a jestli ho to bude venku vůbec bavit :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dnešní plán, už nic jinýho nemáme :wink: zítra ráno se tu taky neukážeme, přijede segra s Kvídouškem a povalíme na nějaké nákupy :slight_smile: tak pokud tu nebudu už ani odpoledne, tak vám už teď dopředu přeju pěkný víkend :wink:
12. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi držím pěstičky ať na to druhé dítko tak dlouho nečekáte :wink:
12. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soused vysává :angry: to bude synek asi brzo vzhůru :angry: :angry: :angry:
12. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tady sama vykládám :grinning: pohoda klídek :grinning:
12. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my právě poobědvali, měli jsme zelné brambory s kořením a dušené plecko :wink:
12. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky! včera jsem toho měla moc, tak jsem nestihla juknout. Vítek šel dnes na dopolko do školky a Adam teď spí. Vstával zase kolem 5 a byl nevyspalej. proč vstával, to je moje každodenní dilema :grinning:
Včera mi dorazil objednáný golfáč - úplně ten klasický a je moc pěkný :slight_smile: Váží 2kg, což je o 5 kg míň, než náš běžný. Jupí! Budu tahat o 5 kg míň :grinning: Když si do kočáru naložím notebook, tak už je to dost síla kočár tahat do MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak noc opět stála docela za prd, Honýš byl zase třikrát vzhůru, ne že by mi to vadilo,mám špunty :grinning: :grinning: :grinning: Honzík teď taky vstává kolem té páté hodiny, spí na hovňouse a je brzy vzhůru :unamused: .
Pavli, vyfoť a dej fotku, ať se juknu a můžu chválit :wink:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme s Honzíkem nakupovat, jak my říkáme doma "kupy kupy" a jedna paní mě tam začala chválit, že mám hodné dítě a že je dobře, že si s ním povídám. Tak jsem jí řekla, že mi povídání nedělá problémy, neboť jsem od přírody ukecaná a že si doma i zpíváme a říkanky povídáme a ta paní říkala, že to dělám dobře, že to jednou uvidím, že bude kluk spokojený, že je to prý v pozdějším věku poznat, jak se kterému dítěti rodiče věnují nebo ne - tak doufám, že nekecala :grinning: :grinning: Ale je fakt, že to potěší :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek