Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. lis 2009

Ahoj holčiny, tak malá Nikolka je v nemocnici, včera si jí tam nechali, zatím nevím, co se děje, pak dám vědět 😨

anta
20. lis 2009

Takže Nikolka má dost ošklivý zánět středního ucha. Chudáček přes noc byla v nemocnici sama, neboť Marti manža nebyl doma a tak musela být doma s Mišákem. Už je Nikolce líp, což je dobře, ale užila si své, pořád jí z ucha teklo, Martinka byla dost vystrašená, včera mi volala večer a já měla vypnutý zvuk, dneska jsem s ní ale konečně mluvila, tak už se mi zdálo, že jsou na tom lépe. Nikolce budou dělat pro jistotu CT mozku, aby měli jistotu, že se jí zánět nedostal až do hlavičky, achjo samé starosti, ☹
Honzík byl v noci zase 5x vzhůru, takže to byla taky slušná kovbojka, byl samozřejmě od 5 vzhůru, divočák, teď jsem ho uložila, vytuhnul mi na sedačce v ruce, tak doufám, že se pořádně vyspinká, je mi ho až líto 😖

many
20. lis 2009

dobré ránko holky 🙂
Evi, Jolanka má nějaké problémy ☹ to jsem nevěděla ☹ kočenka
jo,jo, Ladík je obr, však je to chlap 😉 ten musí být pořádnej 😀 no vyrostl teda odost a váha, po půl roce už jen půl kila 😀

many
20. lis 2009

jéééééééééééé ☹ chudáček Nikolka ☹ teda tak tak si zažívá 😢

anta
20. lis 2009

TAk snad to bude dobrý. Chuděrka, dneska má svátek a je v nemocnici. ☹
Já taky netušila, že Joli má nějaké problémky, achjo ☹

many
20. lis 2009

tak uspala jsem syna 🙂
jo,jo, chudáček, hlavně ať je ucho brzo zahojené a je vše ok, teda tu to musí bolet, chuděrku

anta
20. lis 2009

Tak trošku blbou zprávu mám. Nikolka má ten zánět velmi silný a po celém těle ☹ . Martinka za ní nastupuje odpoledne do nemocnice, protože je v té nemocnici zákaz návštěv, tak aby tam s ní mohla být. Achjo, to je děsný 😢

many
20. lis 2009

chudera 😢 tak na ně budeme moc myslet a ať se z toho Nikolka brzo dostane, ať se drží holky ☹

anta
20. lis 2009

Prý už se cítí lépe, myslím, že rozhodnou příští hodiny. Má ale pořád teploty. Je mi jí fakt líto 😒 Tak dobrou holčinky, zítra příp. napíši, jak se to vyvíjí dál 😉

e.k.t
autor
20. lis 2009

Chudérky všechny. Už aby bylo líp. Je to mrzuté. No posíláme moc energie

e.k.t
autor
20. lis 2009

Tak jsem si dopisovala s Martinkou a berušku začalo bolet v krku. Tak doufám že to obě ustojí a bude jim líp. Posílám moc energie. Jsem v práci tak to jde.

paolin
21. lis 2009

dobré ráno holky!
děsný s Nikolkou...snad už dnes bude líp! Martinka chudinka musí být na nervy! a chlap samozřejmě v...

a co je jinak nového? jak zuby, slovíčkaření, ťapání a běhání a taky spinkání 😉

e.k.t
autor
21. lis 2009

Já mám právě padla a sedím ve vláčku směr morava přes půl republiky za Joli. V neděli zase zpět v pondělí zase tam v úterý tentokrát i s Joli zpět pro změnu k druhým rodičům zase do práce a pak na kardio a potom zase na moravu no a možná ve čtvrtek sama zpět a do práce. Docela pěkné. Ale je to určitý relax a děkuji za tuto možnost

paolin
21. lis 2009

Evi, asi tak. když se honím do kanclu, jak pako se dvěma dětmi, které skoordinovat se školkou je někdy těžké, tak si říkám proč. no a když pak zákaznice odchází spokojená, tak ten pocit za to fakt stojí 😉
venku mlha..zima..bléé 😝 ale tátu už máme od včerejška doma. stihl ještě přijet, než šli kluci spát. koukali jsem s okna a když ho uviděli, to bylo radosti! hned utíkali ke dveřím a Vítek se chtěl dokonce pochovat! i dnes ráno 😀 bylo to prima 😵

anta
21. lis 2009

Ahoj holčinky 😉
Evi, ano vím, Martinku bolí ještě ke všemu v krku ☹
No jinak Honzík asi za chvíli bude chodit spinkat sám, normálně si sám vlezl do ložnice, zavřel za sebou dveře a že půjde spinkat, stačilo ho jen přikrýt, hurááááá 😀 😀 😀 No ale to spaní v poslední době v noci nic moc. Ťapeme,
Staví vaše dětičky kostičky?

paolin
21. lis 2009

Jani, to je supééér! Adam teď u uspávání dělá děsný caviky. někdy je to i na hodinu.
Kostičky staví. ale nechce vůbec malovat 😉

anta
21. lis 2009

Honzík pozná barvy! Dneska jsem to na něj zkoušela, trošku váhal, ale vždy vybral správnou 🙂 Čmárá rád, obzvlášť na koberec 😅

paolin
22. lis 2009

Jani, tak to čumím! to je ale šikula! 🙂
tak Vítek od včerejška blije a blije. lítá tu střední chřipka, tak už ji máme taky. snad to nechytne Adam. ten by už měl ale být předblinkaný alespoň na dva roky 😀 ale vyšlo nám to dobře. už máme doma tátu 😉

monkia.pv
22. lis 2009

ahoj holky co to tu ctu!Marta je s Nikcou v nemocnici?!Chuderky!tak kdyz jim budete nekdo psat tak ze je moc zdravim a preji brzske uzdraveni!Je to hrozne kdyz jsou deti nemocne!my jsme byli s Vaneskou v patek taky u dr. ale nastesti ji nic neni!Mela jen nejakou virozku ani antibiotika jsme nedostali!Tak aspon ze tak!
Holky vy deti uspavate?Muzu se zeptat jak?Jako v naruci?Ja to totiz neznam.U nas staci Vanesku polozit do postylky,prikryt pohladit a odchazim a behem chvilky spinka a to i po obede.
My kostky moc nestavime spis nas bavi je bourat a malujeme jak o zivot!A barvu pozname asi jen cervenou na jine barvy nereagujeme 😒

anta
22. lis 2009

Ahojky holčiny. Dnes bylo poněkud pekelné dopoledne, Honzík nic moc dobře nespal, jen hodinku a to teda byl céres, tak jsme ho šli ještě usalašit do postele a spal další hodinku a čtvrt a dobrý 🙂
My Honzu uspáváme tím způsobem, že ho večer čapneme, nosíme ho chvíli a pak mlíko do pusy a jede. Když neusne, nic se neděje, odcházíme od něj z pokoje a on pak usne sám. No a přes den je tak uondanej, že ho mám uspanýho tak do půl desátý a nosím ho tak 3 minutky, jak kdy. 😉

many
22. lis 2009

ahojky holky 🙂 jdu vám popřát dobrou noc a sladké sny 🙂

many
23. lis 2009

ahojky holky 🙂 co provádíte 🙂 já douklízela zbytek co jsem měla a mám padla, chystám se zachvíli jít uspat synka 🙂 jo řešily jste uspávání, tak u nás je to tak že teď se sním natáhnu a tak za 15 min někdy i dřív vytuhne 😀 a pak usíná kolem 19.00 u mě na klíně a někdy i u tatina u seriálu Ulice 😀 😀 a spinká až do rána 😀 jinak kostičky dává na sebe taky a spíš rád komíny bourá 😀 tak jak s bábovičkama no 😀 a taky rád kreslí, barvičky ho neučím, protože zatím dostane do ruky jen jednu tužku a konec a musím ho hlídat, rád kreslí po nábytku, zdi,............ 😀

many
23. lis 2009

jinak teda se mi líbí jak čím dál tím víc mluví nebo se snaží 😀 ale to i u vás určo 🙂
co si tak vzpomenu - mami , tati, babi , Kvído je Kiko, jablíčko - abi, když chce pít tak říká bum bum a jíst - mňam mňam,banán - ba, balon - ba, to už pak hodně říká jen první slabiku a dudlík je dudi 😀 😀 😀 a sem tam mi řekne maminko - mamiko 😀 😀 😀 to je nááášup 😀 😀 😀

anta
23. lis 2009

Honzík má taštičku s fixkami a pastelkami a vybírá si sám. Na zeď kreslí jen obyčejnou tužkou, aby se to dalo vygumovat 😀 😀 😀
Many, to máš dobrý, že spí až do rána, nám Honza s tím spaním v poslední době dost hapruje, je to docela dost nepříjemný. Jak to děláte, že vám spí do rána? Dáváte mu na noc kašičku? 😉

many
23. lis 2009

no už nám pěkně rostou 🙂 už to nejsou miminka 😀

many
23. lis 2009

ne ne on nám spával krásně už od malinka 🙂 no snad tak bude jednou i to druhý 🙂
jinak fixy - ty u nás dopadli špatně, byl od nich pěkně barevnej 😠 to má zákaz, aby ho taky náhodou nenapadlo, to dát do pusy, to ne, až bude větší tak jo, teď má útrum 😀 stačí tužka a na vánoce jsem mu objednala z oriflamu od kámošky malé pastelky a zároveď tím přispívám i na dětičky 🙂

many
23. lis 2009

jinak kaši nedáváme už dlouho 😉 večeří naposledy v 18.00 a konec

many
23. lis 2009

ale přemýšlela jsem , že mu zkusím zase nějakou koupit a dávat přes den, protože on nechce UM takže musím do něj cpát sýry a jogurty, tak jsem si řekla, že to zkusím, když mu koupím nějakou ovocnou 😒 no uvidíme

anta
23. lis 2009

Honzík nám taky krásně spával, ale jestli je to zubama, já nevím, ale je to fakt děsný ☹ No taky kecáme, ale ne tak dobře jako vy. Učíme se teď zrovna slovo hanba 😀 😀 😀 To vždycky něco zažbrblá 😀 😀 Pořád jsme na koko, mama, tata, gaga, kolo. Spíš znakuje než mluví, tak už se těším, až mu to půjde, to už mu fakt nic jakoby chybět nebude 🙂

many
23. lis 2009

a večeří buďto buchtu nebo krajíc chleba s něčím a čajíček