Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2009

Ahojky holčiny, tedy to jsou radost. Pavli moc moc na vás myslím, vím o čem mluvím...
Many ahojky my myli na 18měs... za moment se ti kuknu. jinak to těmi dětmi je šílené.... Já se modlím, aby moje milá dcerunka dobře slyšela... to se rzhodne až po vše léčeních. dnes nás Dr., ale moc pochválil, že zítra nemusíme,až v pátek, že se o ni dobře staráma vytírám ouško... No úplná zdr. sestra. až mě omezí školství vím kam jít... akorát tam si taky na velké many nepřijdu.

Holčiny jádárečky zatím nemám nikolka pmalu měsíc marodí do toho ty moje studie a vše kolem adům nemá vše co by měl,a le není kdy a jak.... ovšem já to nijak neřeším zhruba vím co chci a až bude volněji vyjedu a koupím.... 🙂

evi gratuluji k rpáci.

martinka79
25. lis 2009

Evi k práci 😉
jinak Mišánek je prevít normálně se tvářil odtažitě a tak jako mami dobírej si mě... když jsi mě opustila... no hajdalak to je.
V noci šílené budil se a hlídal mě.

paolin
25. lis 2009

Marti, to muselo být teda strašný...jak jsi to přežívala?

Adam se poblil, plakal, dostal čípek Nurofenu, byl uložen a během 5ti minut tak strašně ožil, zbaštil několik kukuřičných křupek, hrozně se pokakal a řádí a nechce jít spát. téééda! co takový jeden čípek neudělá..??

e.k.t
autor
25. lis 2009

ahojky, dnes od našich, zítra pohřeb a večer z domu, v pátek denní tak max z mobilu a o víkendu ještě od našich, jedu si vyzvedout Joli a pak nás odvezou domů, prosinec ještě bude takový poklidný a hned na začáku ledna rachota 😉

e.k.t
autor
25. lis 2009

Marti tak moc moc držím ikče pěstičky aby byla bez následků 😉 , návštěvu odložíme na zdravější čas, raději 😀

martinka79
26. lis 2009

Evi jasně chápu... a na jaký pohřeb???
Pavli tedy ty máš radost.. a jak je dnes my OK. Nikolka lepší a Michal zlobivější... 😉

anta
26. lis 2009

Ahoj holčiny, my byli kupy kupy a spíme. Včerejšek nějak nestál za nic. Ale dnes je to dobrý 😉 Nechala jsem se včera očkovat na tu chřipajznu a dnes mě jedna paní postrašila, že se jiné paní z toho vyvinula leukémie a do tří měsíců že umřela, to teda člověk velmi rád slyší 😝 😎

martinka79
26. lis 2009

jani fujky nevěř tomu... víš že babky nejvíc kecaj. 🙂

many
26. lis 2009

ahojky holky 🙂
Evi super, že je Jolanda zdravá 🙂 🙂 🙂

many
26. lis 2009

Pavli u vás se to taky lepší, parááda 🙂
Marti a doufám a držím moc pěstičky ať má Nikolka ouška v pořádku a slyší dobře 🙂

martinka79
26. lis 2009

many ahojky jdu právě dělat úkoly s Nikol mají toho moc a my moc zameškáno.

anta
26. lis 2009

Tak Honzík umí říci slovo KLOKAN, trošku to komolí, ale vždy se tomu moc směje. Teď si uklízí hračky z beden na stůl, no to mám radost, vezmu smeták a smetu to všechno na zem 😀 😀 😀

martinka79
26. lis 2009

Jani ten je šikovnej. my tedy mluvíme jako divý ale ty kombinace to je hrůza... jinak pochvala jí sám vše.... a pije sám z hrnku i skleničky. zatím nic nerozbil... 😝 úkolujeme.

many
26. lis 2009

kuky kuky 🙂 peču sušenky , tak mám čas a nakukuju, tatin bude šít na mašině, tak malej lítá zvědavej kolem něho 😀 😀 😀

many
26. lis 2009

Jani šikulka 😉 Marti taky už sám papá vše , ale taky pěkně vypadá 😀 😀 😀 a z hrnečku už taky pěkně pije, když nedělá blbosti 😀 😀 😀 no už jsou to velcí kluci 🙂

many
26. lis 2009

jste na vzdoušku 😉 u nás je od oběda tak hnusná mlha, že jsme se na to vykašlali a nikam nešli, tak si to vynahradíme hned zítra ráno, vyrazíme na nákupy,.......tak se tu asi neukážeme a odpoledne, no v 16.00 se na náměstí rozsvicuje stromeček, tak tam půjdeme s dalšíma dětma juknout, tak se nachodí až až 😀 😀 a vám teda rovnou přejeme pěkný víkend 😉 asi se tu fakt neukážeme

paolin
26. lis 2009

Holkýýý!! Hlasím dva nové volejbalové přírůstky!! Anetka a Vojtíšek. No jo, je hnusně to se to rodí 😀 😀
Jinak je mi už taky blbě 😝

many
26. lis 2009

Pavli tak hlavně ať jsou zdraví a v životě se jim daří 😉 a tobě a všem doma ať už je konečně líp

martinka79
26. lis 2009

many tak to si užijte my máme advent v neděli a i s lampionkama a posezením pod stromem na návsi.. organizuji samo Já 😀 tedy rozsvícení ne to obec.
no jsou to kluci šikovní a vlastně i holky. 🙂 já tedyx mám profesionálního motorkáře a utíkače. bagristu a celkově jezedáka hadr.... a technicky velmi dobrého. a co je nejvíc tak to je vzteklý hajzlík. 😝 ale spí.
Pavlitedy to se rodí, jetšěže ne mně... už bych to nějaks Mišákem neudejchala... možná za 6let. a ty se drž... kdyby něco piš a či volej... pomohu aspoň psychicky.

paolin
26. lis 2009

Marti, jsi moc hodná 🙂 Jinak si tak 😀 Už nemám ani tendence pochovat si miminko. Kouknu a šmitec. Na tahle miminka jsme ale zvědavá 😀 Jsou vymodlená. Jedno po šílených 8mi letech, druhé po IVF. To se dnes ale hezky sešli 😀
Odpo musel přijít Mirek a já šla spát. už je to lepší. Adam od rána nezvrací, má teplot a trochu jí. Vítek taky jí, jen ho bolí bříško. Byla to ale sviňucha, co nás skolila! Mireček šel teď do práce. Chudák ☹ Kvůli mně 😒

martinka79
26. lis 2009

Pavli, tati pracuje protože ty pracuješ 12-16hod denně. tak co....
Já vydezinfikovala celý dům... to je smad, ale jendou týdně to je třeba.... savíkovat. 😀 jdu něco dělat... ale co? žehlit se mi enchce a táta se mi někde zrtratil... venku

e.k.t
autor
27. lis 2009

Ahojky z práce. Marti už je líp? Tobě i Niki?

anta
27. lis 2009

Dobré ranko, holčiny, tak dneska se cítím trošku blbě, ale to je asi tím očkováním. Zítra očekáváme návštěvu babi z Brny s jejím synem, neboli nevlastním bratrem MM. No že bych na ně měla náladu, to se říci nedá 😅 Honza zase spal na dvě věci, už od třičtvrtě na pět houkal, hrůza a děs 😝
Marti, kluci asi takoví vzteklouni bývají, asi jsou citlivější než děvčátka, tak je rychleji cokoli nas... 😀 😀 😀 Honzík se teď válí v postýlce, odhodila jsem ho tam, co s ním pořád 😀 😀 😀

anta
27. lis 2009

Jo a dneska je nám 17. měsíčků, hurá, to to letí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. lis 2009

Jani to to letí. Neboj Joli se taky hned vzteká jak se jí nedaří nebo něco chce. Zatím na smůlu a platí původní rozhodnutí. Uvidíme co přinese čas

anta
27. lis 2009

Jé, Evi, Honzík má taky smůlu, když něco řeknu, tak přes to vlak nejede, jen přes mou mrtvolu, tak snad si na mě nevezme palici 😀 😀 😀
Honzík se dost vzteká u té krabičky s těma prostrkávacíma tvarama, no nemůžu si vzpomenout, jak se tomu nadává 😀 , to mu teda moc nejde a vzteká se během minuty 😀 😀 😀

anta
27. lis 2009

Kde se flákáte ženy? 😀 Já včera potkala Ježíška 😀 a ten mi dal pro Honzíka k vánocům krásnýho velkýho medvěda, asi metr měří, tak jsem mu poděkovala a už čeká na Štědrý den, až se s ním Honýš pomuchlá 🙂 . Když se mi ho zadaří vyfotit, tak pak dám fotku do albíka 😉

e.k.t
autor
27. lis 2009

Jani já se flákám v práci nedvěd bude super. Ještě že mi někdy jde net v mobilu. Jen je drahý

anta
27. lis 2009

Tak to chápu, Evi, jé a já to tak nemyslela, že se flákáš, to bych do tebe neřekla nikdy, neboj 😎 🙂

martinka79
27. lis 2009

jsme doma z odsávání... je to dobré... jdu dělat pirohy a brok. polévku a letím na kroužky.