• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Tak dopoledne přišla sms od Joli dr a že očkování dnes kolem 11.30. No tak jsme se teda dostavili a najednou že i prevenci hmmm no tak má 11,4 kg a 81cm. Má atopický ekzém napsané masti. Jinak úplně v pořádku jen um minimálně do 3 let. Na ryby opatrně a pozorovat. Ale je ok.:wink:
30. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda očkování byla hexa
30. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi, malá má atopický ekzém? Chudák, tak snad to nemá nějak hrozný :wink: Jinak míry jsou pěkné :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zatím jen v klidové fázi, tak mastit mastit a zase mastit. Ale ten obličej včera vypadal šíleně ale ráno jsem ji vykoupala a promastila měsíčkovým olejem a teď večer už o moc lepší
30. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak Honzík opět v noci nic moc, teď kouká jak starej pes na bez, panč je nevychrápanej, to by ho jeden fakt už zazdil :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny moc moc se omlouvám, včera toho bylo moc. dopoledne já pracvně v centru potom oběd a servis na topení a pak hurá do Kolína na kontrolu. už nám neodsávali nic je to v poho dostane súrej do nosu a zítra kontrolní vyšetření krve moči a celkové sluch audig... a samo prohlídka nosu krku a tak. snad vše klapne tak jak doufám..... a jinak mě včera vytočila sestra jak my dávala chytré rady ohledně Mišáka. on totiž v poledne nespal a sul na 15min. v autě cestoua já ho vzbudila a tak mi to v čekárně osladil. vztela se a ležel an zemi...... objednáni neobjednáni čekali jsme 30min.... asetra to se jako vteká takto normálně... potom mu řerkla poděkuj a slib, že příště nebudeš takto řvát.... :grinning: :grinning: :grinning: já zasebe chtěla slíbit, že já řvát nerbudu,a le když jsme ji viděla tak a ni za sebe enslibuji, že jim záítra nerozkopu dveře.

jinak my v sobotu nakupovala dárky. Míša si vybírala sám. nikolce asi 3taky máme a

Many jé vysavač a žerhlíčka... tak to máme. a vysavač už nechci ani vidět.. ty kuličky se váleli a magnetizovali všude.... Ládík bude rád si vyhraje....
Nikolka si sice vyhrála,a le já trpěla, jinak já zvukové a mluvící hračky nekupuji... stějně to mišáka nemotivuje a raději slyší mě. dostane ponk... sadu bagrů... protže ty miluje. bleska mc. geena a plylšového cestovního a jednoho hracího. keramický servis a krtkem toho taky miluje. a oblečky a vkládačky a uzzle a jinak nevím asi :wink: já odstěhovala takobvého mega do školy a on ho pořád ve škole taká a chce domů... tak mu to politick vysvětluji, že je to blbá hračka.

jinak na rozsvěcení stromku a průvod byli prima... cuktroví a vše klaplo.... Nikolka šla tak na chvilu na náves...
1. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si vyndali všechny vláčky a atíčka probíhá tu hrací kroužek, ještěže si mišák rád hraje sáma ajak mu to jde.

holky dobrý nápad na dárek třeba pro Ládíka montéra. šroubovací mašina a barg a nákla´dák. mají je teď v globusu jsou prima a k nim je šoroubováka celé je rozděláš... fakt to Míšu vere a stojí to pár kaček.
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík spinká. Je nějakej vyřízenej a protivnej. Marti, na sestru se vyprdni, je to její dítě? Není, tak ať si nechá kecy na koledu :sweat_smile: :sweat_smile: Dárky máme teda vcelku vyřízený, což jsem ráda. Můžu se v klidu těšit na vánoce :wink:
1. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to ti závidím já ještě nakupovat musím... ale to neva. už i tak je to pohodové nic nehrotím.
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Martinko, není co závidět, obzvláště dneska. Honzík mi spal jen 45 minut a v noci řádil taky jak černá ruka, no co s ním člověk má dělat? Zkoušela jsem ho ještě uspat a nic :frowning2: Asi bude zabíjačka, MM psal, abych s tím počkala, až přijde, no jestli se mi ale připlete do cesty, tak nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vydrž... My spíme teď a snad to bude déle než vy. :wink: posílám ti pozitivní naladění.
1. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to divoch. Zjistila jsem, že má docela dlouhý prsty na rukách, to je bude mít asi po mně :slight_smile: Marti díky, potřebovala bych živou vodu :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tu nemám,ale dobrou ano.
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás se chrápalo po očku solidně, usnula cestou od dr a martin ji budil o půl páté, usla nevím v kolik, já odpoadla dřív, ale vstávala po 8 dala mlíko a do půl desáté byla v postýlce :sweat_smile: jestli jí tentokrát nedala do očka nějaké sedativum, nže byla tak hodná :grinning:
1. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, teď mi psala babi z Brna a poslala mi nějaké fotečky s Honzíkem. Moc nás chválí, že jsme skvělí rodičové, že prý u nás není slyšet žádné řvaní ale ani rozmazlování, moc se jí u nás líbilo a to se přiznám, že mě těší. Hlavně mě hřeje ta pochvala, že jsme skvělí rodiče, to taky potěší, fakt :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to si zasloužíš slyšet. :slight_smile: babi je tdy fajnová babi. evi tedy to se u vás spalo dobře.
u nás něco přes hodinku po obědě jinak pohoda. dnes jsme hlídali jednu malou slečnu.
1. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, rozhodně to zahřeje, ještě mi to nikdo nikdy neřekl, taky kdo, když k nám nikdo moc z rodiny nejezdí :unamused:
1. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pro změnu nám to spaní dala sežrtat, přes den neusla a to byla 3 hodiny v postýlce, večer nemohla usnout my odpadli někdy po 22 ona ještě čumákovala a ve 2:15 nás vyprudila že je vyspaná, což bylo fakt s u p e r že martin se nevyspal před denní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to víš že pochvala potěší a zvlášť když je zasloužená :wink:
2. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy, Evi, fuj, no to by mě teda asi piclo :rolling_eyes: Včera tomu Honzík taky nějak moc nedal a dnes ráno spal do 5,45 hodin, výjimečně, ale protože dva dny prakticky proflámoval :grinning: :grinning: :grinning: Za chvíli ho půjdu uložit do mrazáku éééé do postele :slight_smile:
Pochvala mě fakt potěšila, nikdy mi to nikdo neřekl a ani jsem to nečekala. Dost mě to povzbudilo :wink:
2. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hih naše prtě taky před momentem odpadlo, tak jsem byla fofrem pověsit prádlo :wink:
2. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík spinká, pěkně chrápe nahlas :slight_smile: Stačil mi okousat okurku nakrájenou na kolečka, vyválet jí na zemi a dobrý :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáte :slight_smile: u nás se dělá bordel :slight_smile: hračky teď zbírám ze všech pokojů :slight_smile: už jsem porovnala z koupelky , chodby a kuchyně a jdu na obyvák a snad už je nechá v pokoji :grinning: u nás to na spaní nevypadá vůbec zatím, asi až kolem oběda, uvidíme
2. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Ladík má taky hrozně rád okurek a paprika mu jede :slight_smile: no ale nejvíc samozřejmě jablíčka :slight_smile: mami abi abi abi :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka, po těch dvou dnech flámování je to vcelku úleva, že spí. To člověk pořád přemýšlí, jestli mu něco není.
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám se teď taky budívá, určo skrz ten zub :unamused: no až vyleze tak bude nachvíli klid, musíme to vydržet no :unamused: včera byl tak hotovej, že mi vytuhl na klíně v 9 ráno u telky a jsem ho přenesla a spal do 10, pak už vydržel až do večera, mysleli jsme, že bude v 7 tuhej, sakra ten měl elán, usnul až po 8, když jsme si pustili Šreka :grinning:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera byly asi nějaký skvrny na slunci, koukám. Haranti éééééé děťátka se chovala nějak divně :grinning: :grinning: :grinning: Honzíkovi chutnají jablíčka, papriky, rajčátka a všechno zdravé :slight_smile: Ale nedělám si naděje, určo ho to jednou přejde :grinning: :grinning: :grinning:
Ty zuby jsou děsný šmejdi, jo ne nadarmo Cimrman říkal : Zuby pohroma huby :sunglasses:
2. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidíš, to neznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to měl recht
2. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek