• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
no o teda, a jase snaží napodobovat to je tepre mazec :grinning:
4. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no Nikolka něco přes 220 do papírů se mi enhcce koukat.
No já ráda vařím takže top dnes neřeším máme rizoto.... zítra asi bude u nás návštěva a brugáda na plot a potom večer mikuláš a čertíci.... a stromek strojíme jako překvápko až 23.12 i nikolkam stále tajně doufá že ho udělá ježíšek... ikdyž už to ví... aje to krásné je vidět ránoa a jelikož Mišáka držímve stejné tradici tak to bude i tak letos.
Návětěva byla nachlazenéá tak jela hned domů... nechci aby Nikolku někdo nakazil. :sunglasses:
4. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
many moje kamarádka taky strojí stromek dřívě... já to začnu dělat až budou děti větší... !velké)
4. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík spí, je opravdu v poslední době nevyslovitelně hodný, což je fajn. Sám si umí ukázat, že chce do postýlky a tam se válí a válí. Rád mi luxuje lednici, z čehož tedy moc radost nemám, no tak snad se mi ho to podaří odnaučit :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak tady to zdobení mám v plánu až bude Ladík mít rozum, to mu pak nekecáme, že ho nosí Ježíšek a taky ho budeme zdobit až den před vánocema :slight_smile: dělá to tak hodně lidí a je to pěkný :slight_smile: teď to nechápe, tak ho můžu ozdobit dřív a samozřejmě mu taky nakecám , že ho přinesl Ježíšek o pár dní dřív, aby toho pak neměl moc :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těm dětem se musí pořád vše nějak obkecat :grinning: zítra jdeme na náměstí na mikuláše,..... a uvidíme, buďto někdo příjde k nám a nebo to dáme za okno, že mu to tam Mikuláš nechal :grinning: včera jsem mu balila dáreček a Kvídouškovi (synovečkovi) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti kolik to bylo neřeš, ghlavně že už jedobře.

Já nechápu že někdo není zdravotně fit a jede na návštěvu, já je všechny zbourala, protože trošku pokašláváme a hlavně se vysela vyrážka a nevěděli jsme co to je a on probuzený atopík, ale raději jsem nikam nejezdila, co kdyby, marti doufám žese podaří během prosince ta návštěva, jak budu chodit do práce, bude to o moc složitější :wink:
4. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé já už se nemůžu dočkat váánoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když už vidím všude v těch obchodech stromečky nazdobený, tak už mám fakt nutkání ho zdobit hned teď :grinning: :grinning: :grinning: tam už je Ježíšek taky donesl :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat kafčo a něco pojest, cítím hladeček :grinning: kluci si hrají, je uklizeno, navařeno, tak mám jinak padla :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nás byla od mlička tradice že já,později já malým bráchou jsme zdobili stromeček přes den 24.12. (asi aby byl chvíli klid a pokoj od našeho zlobení z ndočkavosti) :grinning: :grinning: :grinning:

několikrát to naši zhodnotili že odstrojit a znovu - což jsem neměla v lásce- ale zdůvodnili to aby se ježíškovi moc líbil, že jde nejdřív tam kde jsou nádherné stromečky a později k těm ostatním :wink:

po poledni jsme chlapům dělali pásmo takovou kulturní vložku :grinning: :grinning: :grinning: chudáci to museli vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
básničky, písničky scénky a později i hra nehra na harmoniku nebo flétnu - vše ako samouk a křížky béčka jsem nejdříve vůbec neřešila a do toho falešný zpěv. okolo 15-16 podlešera a počasí jsem si celou bandunastrojila a hurá ven hledat kde je ježíšek, číhat na něj a přivolávat ho - to byl čas pro dospěláky nanosit dárečky po sromeček - návrat povolen až když svítil stromeček, to už tam ježíšek byl :grinning: :grinning: :grinning:

takové kouzlo - nejlepší na tom bylo že jsme se prostě scházeli celá rodina buď u našich nebo u babičky a že nás bývalo kolem 20ti a z toho 14 dětí tak to mělo tu kouzelnou atmosféru, spalo se i po podlaze kam se kdo vešel, no prostě kouzlo.

Tak a román je ukonce :grinning:
4. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi u nás se taky strojil na štědrý den a viděli sjme ho komplet až s dárky rozsvícený,a le v bytě to něšlo a v domě také ne. jinak ybch to prod ěti udělalla. my hjodně děláme různmé tradice. Mikáš byl u nás už loni takže letos nesmí chybět. michálek se už těší na čertika... :grinning: Mikuláše se bude na 100% bát.
jdu dát hamku prdelínovi...
4. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tea á toějak obráceně :grinning: :grinning: :grinning:

mikulášu nschodilv nci a nechával naílku za oknem a vyzvedával dopis ježíškovi :wink:
4. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děti baští štrudlik. já si dala kávu. dneska mnakoupímě nějaké drobnosti do balíčku pro mikuláše.. a musím napsat dopis čertovi a mikulášovi.. to zase bude příběh.
4. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s návštěvou počítám a taky se konečě rozjedu za Jančou. jinak najaro to už bude ralativně vše Ok... plánuji tu sešlost koníkářů.
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasně, já jen nechtěla aby Niki ještě něco chytla, jak byla oslabená, no hlavně že dobře slyší, hodnoty ok tak ještě posílit imunitu a nabrat zpětenergii a síu a bude zase dobře. :wink:
4. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! vy jste toho ale nakecaly :grinning:
Marti, Evi..ty hodnoty CRP u vás..to je šílený :fearful:
Marti a jak se Niki cití?
Janička si byla relaxnout? no supééér! doufám, že jsi to vzala z gruntu u za nás :wink:
já valím relaxovat zítra. snad. na zápas. nabalím knížku, pořádnou svačinu, fláknu s sebou na žíněnku a bude :grinning: doufám, že po mně nikdo nebude chtít nějaké herní výkony :grinning:
4. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to bude prima kéž bych se jela relaxnout já... i když v nemocnici jsme si přečetla knihu... ovšem s nervama.
No Nikolka se cítí Ok.. je jí prima. sice pobledlá,a le dobrá.
jdu něco udělat chi dnes dříve na kroužky a něco pokoupit... jo udělala jjsem si výzdobu až najdu kabel k foťáku dodám.
4. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé..Marti! výzdobu dodej :slight_smile: já jsem hrozná..my žádnou nemáme. nějak nemám chuť něco vymýšlet, když mi to Adam stejně zničí :unamused:
4. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dala na dvěře vstupní a na obývákové potom máme truhléky a protěná koš venmku a chystám se na nějaká ta světýlka... jenže MM enchce nikam nic navrtávat. :confounded: a balkon není ještě dodělaný. dnes udělám těsto na perníky a bude to...
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás jedna nálepka na okně, jedna na skříňce a jmelí na lustru :wink: a adventní dřevěný svícen s andělíčkem
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svícen mám bez svíek dnes teprve nakoupím i na adventní věnec min. týden nebyl čas.
4. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po obědě a chystáme na kroužky čauky.
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ho mám taky bez svíček, naše čuně se jimi krmí :pensive: a dělá u toho ňami ňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě odpolední kafe a převlíct do mundúru a hurá do roboty :wink:
4. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už dala elektrický svícen za okno, pěkně to svítí, je to hezké. Také si potrpím na vánoční výzdobu, jen jsem zvědavá, jak se s tím vypořádá Honzík, asi se mu to bude moc líbit :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. pro 2009 v 10:23 • marafara
ahojky holky,
eletrický svícen také mám v jídelně... krásného Mikuláše a bohatou nadílku od čertíka.
5. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se Honzíkovi úplně rozsvítila očička, když jsem ten svícen rozžala :slight_smile: Tak to teda bude čumět na stromek jak na zjevení :grinning: :grinning: Dneska jdu koupit manžílkovi dárek a máme to komplet, hurááááááá :grinning: :grinning: :grinning: Dnes jsem pořídila Honzíkovi omalovánky s krtečkem, aby si měla maminka co vymalovávat :wink:
5. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! i vám prima Mikuldu!
Jani, ty jsi ale šikulka! mně dost dárků ještě zbývá. když já se ale nikam nedosatnu :grinning:
zápas byl prima, kotník vydržel :slight_smile: uhnali mě teda slušně, na to, že jsem tam jela ležet :grinning: sice jsme 2x ruply, ale voliš supr. no a ten relax...děti jsou venku s tátou a tady je prázdno. no úplně divný pocit...už se na chapečky těším, než mě zase něčím naštvou :grinning: :wink:
5. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík se nám nějak začíná pěkně rozkecávat, sice mu není rozumět, ale je to super to poslouchat :wink:
Pavli, já ty dárasy sháněla od půlky listopadu :wink: To je dobře, že jsi se odreagovala :slight_smile:
5. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek