• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Díky za diagnózu, budu si dávat pozor a kluka nosit na zádech :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou Michálku a nezlob maminku nebo bububu :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsme ti mail fotečky. dopdám další až do u.....
8. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, mrknu :wink:
8. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zhlédla, dojmy jsou pozitivní, tobě to tam moc sluší, jsi krásně upravená, fakt. Pěkně udělaný vlásky máš :slight_smile: A Mišák, no to je nevinnost sama, to je jasný :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišák to je mamánek. jdu ho uližt
8. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dal jsme ho ležet bu´d usne sná nebo za ním půjdu
8. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho zababušákuj do deky a pojď kecat :grinning: :grinning: No ale mě se Buliboš za chvilku vzbudí, to bude zábava :rolling_eyes: , venku prší a to jsem mu chtěla jít koupit pěknou bundu za 350 Kč, no tak to necháme na později, snad mi jí neprodají :wink:
8. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj vždyť je krize a lidi nemaj many...
kde je many???? Halooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: jo nechla jsme ho v té jeho nopvé trpasličí postýlce s ovečkama je kouzelná.
8. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhuru hajdalák??
8. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je a je už po jídle, teď si zrovna čistí zoubky hajdalák jeden:slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to ho zdravím. :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si endáš pokoj s tou super star asi tě někam přihlíásím.
jééééééééééé já půjdu do pošty pro tebe, že se nemohu s tebou stále sejít. :grinning: a budeš slavnááááááááááááááá
8. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo dobrý :wink: Nene, já netoužím být slavná, jen si říkám, že by s tím mým hovězím hlasem šlo rozhodně něco dělat. :grinning: Prý zpívám jako Olmerová, tak proč ne? :wink:
8. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až bude superstáááááá tak tě přihlásím. :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu ale zase starší a oni jdou po mladém masu :grinning: :grinning: Honzík je nevrlý, asi ho brzy prodám, že se nestydí na mě ječet, když jsem žena v nejlepších letech :wink:
8. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé řelka bych ti zahraj si na výměnný obchod Honzíka za bundu,a le k čemu by ti byla bunda jedině větší darem pro nás.... :grinning: ovšem honzík ten stojí za nepřetržitou dodávku občení a to i po naší srti...
tak si raději nech a víš co dej mu pusu.. a usměj se na něj. či udělej budu
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem se na něj usmála a zpívám mu při válení se v postýlce "elce pelce do pekelce, Moni dělá kotrmelce" a on se směje :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša se probudil na pití, ale snad usnul...
8. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nespí stavíme garáže čauky
8. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tady bloumáme a teď zrovna krmíme medvídka :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám přijela Nikolka úkol nemá jelikož jsem ji drtila a je napřed :grinning: jinak jedeme na návštěvu ke kamarádce.... vezeme jí krabice stěhuje se.
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
olky, tak jste na mě asi hodně myslely, páč klíče se našly :grinning: Mirek šel na trenál, a kluci snad už půjdou spát. mám spoustu práce, nějak se to navalilo..
8. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak snad jsi to zvládla....
Já vščera byla úspěšná a zvládla vše co jsem chtěla. :slight_smile:
9. pro 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak my jsme vzhůru až od šesti, to mě docela překvapuje, že spí takto dlouho. Zdá se, že zubáky nás přechází, což je úlevné, včera to s ním teda nebylo naprosto k vydržení, takže už ode mě dostal sprdunk, že se pak zklidnil :wink:
9. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my do 7hod tedy M9ša.

jinak nejhorší domácí činnost je umývání bot a botníku a celé mítnosti k obouvání určené... ale mám to za sebou.
9. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my do 7hod tedy Míša.

jinak nejhorší domácí činnost je umývání bot a botníku a celé mítnosti k obouvání určené... ale mám to za sebou.
autor
Ahojky berušky, tak já mám půl maratonu za sebou :grinning:

a užívám si samotěnky a válím se v posteli, je to teda fakt záhul, ale budu muset vylézt navařit zásoby a trochu uklidit ten největší binec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi válení ti závidím a tak celkově to je jiné vi%d s prací a hlídáním... ještě si protáhni jeden bok druhá´ý bok a pak teprve vylez. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no však po tom maratonu teda půlce, no jdu na noční, tak si to dnešní ráno prodlužuju, nocc bude dlouhá :wink:
9. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zuby moc nepřechází, to jsem se mýlila, máme nějaký blbý období, tak čekám, kdy to zase přejde, je to docela těžký vydržet vztekání a fňukání, no co můžu dělat, nic :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek