Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2009

Míša se venku utahal než odhrnul auto a vše sbagroval ... to byla práce. potom si dal doma kočičí jazýčky a chleba s kravičkou a hurá na kutě dnes kroužkuji proto šel tak brzy... ale on i blbě spal.

paolin
18. pro 2009

Adam půjde taky az chvíli spát. Dám i Vítka. Mohl by usnout hned 😉

martinka79
18. pro 2009

Pavli tak ať se zadaří.

paolin
18. pro 2009

Tak Adam chrní. Vítka zkusím tak za hoďku. Jinak jsem si objednala přes MMB domácí pekárnu. Tak snad bude dobrá 🙂 Mirek jede v úterý do Olomouce, tak mi ji tam rovnou vyzvedne. 🙂

paolin
18. pro 2009

Holky, tak si vám musím postěžovat o mamince. Máme s nimi slavit vánoce, tak se ptala, kdy bude večeře. Tak jsem říkala, že tak 4-5. No a ona, že přijdou ve 3, že dopoledne něco mají a že si přinesou polívku, salát, rybu. Dárky pro kluky, že nechají doma, že se pro ně jako stavíme druhý den. Tak jsem ji řekla, že 25. jedeme za dědou do Vyškova a že to asi nebudeme stíhat ještě k nim. Tak že si to prý někdy vyzvedneme, ale že 27. jedou pryč. No, tak si kluci dárky rozbalí asi až v lednu...Jinak jsem měla 100 chutí ji poděkovat, že místo pomoci s chlapečky si přijdou až ve 3 a ještě s vlastním jídlem, jakoby my jsme byli prašiví či co. No, nemáme vůbec chuť s nimi vánoce slavit, nejraději bychom byli jen sami. Ségra jim letos řekla, že už vánocují s tchyní, tak holt se naši musejí spokojit s námi, no.. ☹ Mám té ignorace mých děti už nějak plné zuby. Fujtajbl, to jsem se zase naštvala 😀

e.k.t
autor
18. pro 2009

tak náš marůdek je na tom s rýmou hůř, nechce jíst ale o frapikovaný sunar si dala, z postýlky vylezla v 10 prdkou napřed, ale už mi leží v náručí a kecá. tak jsem ráno dobalila dárečky 😉

paolin
18. pro 2009

Evi, tak vás taky přepadla rýma a kašel? tak ať je Jolanka brzy fit! já tu zimu s dětmi fakt nemusím 😝 ale za chvíli to máme za sebou a bude jaro 😀

e.k.t
autor
18. pro 2009

no jak byla ten týden u babi tak obš sestřenky tohle měly a ona to chytla, my oba teda taky, jen já na rozdíl od ostatních mám kašel jen suchý 😉

martinka79
18. pro 2009

Pavli a co to mamince říci ať dovalí dárečky vše k vám tak na poledne a že si můžete posedět a popít a aužívat dne jak se má, že tě uráží když si nosí své jídlo... neboj se říci co cítíš horší to už nebude....
No my zvali oboje rodiče a nikdo asi nepřijde... a to tu nebyl ještě nikdo co tu bydlme .. tedy pardon moji rodičové a no a nikolčiny narozeniny... ale jinak ani nevíme zda na svátky přijedou tak jsme řekla obou, že se uvidí zda dojedeme my. 😠 nějak jako nestojím o to cestování s dětmi a oni si budou hřát prdel doma. 🙂 jsme nalíčená a upravená po dlouhé době zítra konečně jedu ke kadeřnici už to mám jak bulík....
Míša chrupe nabalm věci a připravím oběd... a bude. naštěstí máme auto tak to je pohoda.
Pavli pekárna jééééééééé to si užiješ.

Evi vám trápí rýma nám teky teče,a le nějak zatím neobtěžuje.

anta
18. pro 2009

Tak holčinky, naši zase přijedou 26. prosince, jsem si myslela, že dárky budou také trošku dřív, no tak nic 😝 😉

e.k.t
autor
18. pro 2009

Pavli teď jsem dočetla stránku, podařilo se mi Joli uplatit perníčkem 😀 😀

No myslím že by bylo dobře říct pravidla a hlavně ať místo jídla dovezou dárečky klukům, jinak je celá návštěva o ničem a budete raději sami s klukama.

e.k.t
autor
18. pro 2009

bééé bééé béééé měla jsem krásně dlouhý příspěvek a zlobidlo mii zmáčklo esc a je to fůůůččč 😠 😝

e.k.t
autor
18. pro 2009

jinak my jsme sde lidsky dohodli že se sestřenkou budeme mít štědrý večer už 23. kdy Joli s Ojou a Veru budou mít komplet ježíška a večer se přemístíme do Pardubic k rodičům mm kde budeme do 25 a opět klasický štědrý den a 27 pojedeme na moravu k našim a ti odloží svůj štědrý den až s náma, teda z části, část si odbudou s babi a báchou 24 a zbytek s náma tak to bude mít Joli super.
To že k nám nikdy nikdo nepojede je mi jasné, no co naděláme, být martin doma i 25 což bude letos v práci tak jsme 24 doma sami, ale abych tu trčela sama s Joli to by nebyla žádná atmosféra

martinka79
18. pro 2009

holky čusík. pádíme se oblékat dnes mám i dvou a půlletou holčičku na hlídačku na celý den.. to je masakr.

e.k.t
autor
18. pro 2009

Marti tak pevné nervy 😉

e.k.t
autor
18. pro 2009

tak u nás je jednou klid k večeru, je v ostýlce a třeba i usne. vstává v 10 celý den nespí usne večer, ale jak kašle a rýmuje tak se v noci budí a prudí, no snad jí to přejde s nemocí 😉

e.k.t
autor
19. pro 2009

noc paráda, ráno měla v 1:30 a odpadla až v 5:30 uf uf zatrápená rýma a kašel 😝 a teď dospává lumpice ☹

paolin
19. pro 2009

Evi, to sis teda užila! ☹ chuďátko malý Jolanka ☹ hm, tak šupajdi chrupat s ní!

Nám Adam večer odpadl v autě o půl 6. Vzbudil se po 8 a že si jdeme hrát 😀 tak s náma koukal na film a moc se mu to líbílo, protože to byl samý vrtulník a sanitka a policajti 😀 jak film zkončil, udělal pápá a šel chrnět 😀
teď jsme byli bobovat a i Ádovi se to líbilo. jen je venku kosa jak v...tak to dlouho nevydržel.
tak já jdu vařit. všem prima víkend!

e.k.t
autor
19. pro 2009

Teda Pavli u vás toto vzácnost ne? Já v posteli moc dlouho prostě nevydržím, tak se plácám u pc místo abych konečně zvedla prdku a šla něco dělat 😝
Dnes jsme měli jet všichni na výlet ale jsem s marodkou doma sama a jel martin sám, páč máme u kamošky kosmetiku pro mamku a musí se jí zaplatit a odvézt k našim, mamka to pro někoho má. No tak jel sám, a asi si to užije bez starostí, s náma by si to tak neužil 😉

paolin
19. pro 2009

Evi, jsem to napsala blbě 😀 usnul v 17:30 a vzbudil se ve 20hod 😀 jiank fakt Adam spává už líp. budí se na mlíko 1x za noc. tak ať mu to vydrží 😉
teď chrní oba. a Vítek šel bez řečí! zázrak 😀 neee..on se chce jen večer dívat na ty Roboty, co budou na Nově. tak seká latinu 😀 jdu si dát kafe a nohy nahoru 😉
Evi, jak je Jolance?

martinka79
19. pro 2009

čusík holky mám toho nějak moc včera hlídám rozvrtání podhaly a noční betonování a prostě veselo... až budu mít čásek stavím se dnes jedu dopoledne ke kamarádce na melírky a stříhandu pak hodím fotky. Jinak jsme v noci zvládla další dva druhy a dnes dvoj dávku úlků...

e.k.t
autor
19. pro 2009

Pavli Joli je pořád stejně, no dávám hedelix do nosu vincentku a když je nejhůř tak nurofen, ale zvládáme to, jen to spaní, dnes například vstala až v 10:45 😝

ale s úsměvem a to mi za to stojí 😉

anta
19. pro 2009

Ahoj holčiny, vyhnala jsem na chvíli chlapy ven do mrazu, ať si Honzík pěkně užije sněhu. Dnes je mnohem lepší než byl předtím. Tak bych si moc přála, aby mu to taky chvíli vydrželo, panč je to s ním jinak k nevydržení 😉

e.k.t
autor
19. pro 2009

taky jsme se byly projít, ale jen na chvilku, když tak kašle, ale mráz je taky dobrý lékař stejně jako slunce 😉

anta
19. pro 2009

Tak holčinky, koupila jsem Honzíkovi do pokoje kobereček a hned se mu moc líbil a nedá na něj dopustit a válí se po něm jako hroch 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
20. pro 2009

😀 Ahojky, no Jani to znám, Joli má ten hrací srolovaný v ložnici, protože v obýváku jí zavazel jak jezdí na odrážedle, tak teď si na něj chodí sedat, až ji omrzí odrážedlo, tak ho zase dáme do obýcváku, jezdila si po ně autíčkem nebo kostičkama 😀

e.k.t
autor
20. pro 2009

jo a včera se uhysterčila na podlaze o půl šesté vstala o plk sedmé sla v 23 což je super a spí v kuse a ještě teď, takže jsem se dfo 7mi krásně vyspala a už mám odkizený sníh umytou velkou chodbu, doma předsíň obývák sebrané prádlo a peru a joli ještě spííí no to je supéééérrr 😉

anta
20. pro 2009

Ahoj holčinky, tak tady máme -13 stupňů, tak to je teda nářez. Moc vás zdravím a sděluji, že Honzík se hodil do klidu. Od včerejška seká dobrotu. Možná je to tím, že je MM doma a on má aspoň oběť. 😀 😀 MM to ale nese statečně, tak jsem ho pochválila, že je šikovnej a že jsem ráda, že je tady s námi (dobrá motivace 😀) 🙂

martinka79
20. pro 2009

Jani to je správné a u nás se místo klidu a pohdy.... pracuje teď se rozděllaa stěna u nikolky v pokojíku a zpevňuje se jelikož máme obr zrcadlo do koupely a stěna by to neunesla... možná... takže bordel. přijeli nám spravit to topení - rozbili dvě dlaždice na zemi taky paráda... v zádveří... smích... a nakonec.
Jinak děti byly bobovat chodí sami na zahradu pro mě plus.

martinka79
20. pro 2009

Jani dobře to děláš...