• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Pavli u nás to je na román, ale nebudu to zatím komentovat, až vychladnu, ale v globále to dopadlo dobře :wink:

Joli měla hodně dárků a neměla z toho ještě moc pojem, ale jinak byla spokojená :grinning:
30. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to tedy nezní vůbec pozitivně :unamused:
31. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my dáme oběd a pofrčíme na cesty. takže si užijte případné novoroční oslavy, do nového roku pravou nožkou a hlavně zdravíčko a pohodu!

moc díky za vás a koníka! díky vám je mi každý den mnohem lépe. můžu vám důvěřovat, pochopíte mne a opravu mne kolikrát podržíte nad vodou. takže veeeeeelikou pusinku vám i drobečkům! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, přeji vám příjemného silvestra, nenucenou zábavu a v tom novém roce, i když budeme o rok starší, tu stále stejnou sounáležitost a kamarádství, které zde vzniklo díky modrému koníku :wink: Jste pro mě taky dost nenahraditelné, jsem ráda, že vás znám a že mi vždy dobře poradíte a pozdvihnete na dušičce, moc vám za to děkuji a mám vás a vaše ratolesti opravdu moc ráda :wink: :slight_smile: Hodně zdravíčka a štěstíčka v tom novém roce přeji nám všem :wink: :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky v roce 2010, všem přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a úspěchů ve všem cio si lze jen přát :wink:
1. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jak proběhly novoroční oslavy? já jsem byla ráda, že jsem udržela oko otevřené :grinning: Adama samozřejmě vzbudily petardy, tak jukal do dvou do rána. teď míří s tátou na pohotovost. ucpal se mu slzný kanálek a z očička mu tečou fakt hnusy. to je tedy nový rok, jak malovaný :grinning: snad to bude u Mudr šup šup a budou brzy doma.
1. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné dobré ráno z Bolehoště, zatím jee to tu nuda, ale to se o víkendu stává :wink:

Net mi tu chodí relativně dobře tak jsem spokojená a už cucám kávu, za chvíli si dám veku s máslem a budu se netěšit na cestu zpět domů páč tu chumelííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už cesta sem byla opravdu zajímavá, ještě že jsem měla mm s sebou, jinak bych odbočila kamsi do pole, no naštěstí jsem byla upozorněna že to asi ještě není ta odbočka, když je tu jakási závora :grinning: :grinning:

Ale jinak dojezd dobrý :wink:
2. led 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Evi, tak si užijte návštěvu!
Kukla jsem do profilu a Adam má už 20. měsíců! To letí :fearful:
Jinak očičko asi lepší. Dostal ATB. Ale všimla jsem si, že měl nebo má zánět středního ucha a asi mu to prasklo. V noci dvakrát usilovně plakal, tak ho to asi bolelo. A já pořád, co mu je. Jinak je v poho. Bez teplot, nálada dobrá. Tak snad se to nezhorší a přejde. Kluci jeli lyžovat. Za rok už to bude prima. Budeme jezdit všichni :slight_smile:
No a co dárečky? Copak vám Ježuch naježil? :slight_smile:
2. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak se tady zase pomalu scházíme. My jsme v pohodě, Honzík se chová v rámci možností. Největší radost má pořád z medvídka, tulí se k němu krásně a má ho evidentně moc rád. Občas mi přijde, že ho chce i znásilnit :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to si to umíte zase vybrat, no ale hlavně aby už byl Adík v pohodě.

No já mám net do netbooku takže jsem sice v práci, ale jsem zároveň i s vámi, připojení tady je sice hodně pomalé, ale jsem v kontaktu s lidma a to mi dělá radost.

Jinak Pavli Bolehošť není návštěva, ale pracoviště :grinning: :grinning: :grinning: a ještě jsem koukala že mi dali ještě Opočno uf uf :wink:
2. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak večer jsem se z práce vracela mírně řečeno se staženýma půlkama, páč mrzlo chumelilo a foukalo a část cesty lesem mezi polema samá zákruta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jela jsem pomalu a jedem pablb za mnou blikal abych přidala, ale to měl smůlu, no tak mne předjel a to stylem že skončil v nájezdu na pole, tak jsem zastavila jestli je vše ok a on se uklidnil a umravněně se zase zařadil a už nevyšiloval, pakoš, no pak na dvojkách už to tolik neklouzalo a bylo to lepší i když žádná hitparáda, ale dijela jsem bez újmy :wink:

dnes se naštěstí dostanu vlakem tak jse mi hned líp :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ajo :grinning: :grinning:
hlavně na sebe dávej pozor, ju? :wink:
u Adámka se naplno rozjelo období vzdoru. to je pojucháníčko teda :grinning:
3. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli já se snažím, však dnes jsem vlakem, protože spojení je sice na prd, ale je, z domu jsem vyrazila už v poledne k rodičům mm odevzdat to nejdražší co máme a šup zase do dalších vláčků do práce :grinning:
3. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný nový rok... všem nějak nebyl čas... moc jsem si vše užila a rodinka také.
4. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný nový rok... všem nějak nebyl čas... moc jsem si vše užila a rodinka také.
4. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak já čekám na bs z práce, jede za půl hodiny, ale s netem to uteče :wink:
4. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani krásně jsi to napsala na silvestrsa... až mi slza vyhrkla...
4. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak frčím domů, bus teplej to je žůžo, nav osobním smlouvy podepsané takže v klidu :wink:
4. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě spí. V poslední době seká dost dobrotu, takže je doma klídek a žádná italská domácnost se nekoná. Hrajeme si, hrajeme na schovávačky a tak. Takže dobrý :wink:
Jééééé, Adámek má vzdor? A jak to vypadá? Doufám, že není na zabití :grinning: :grinning: Nějakej kreténius háže petardy z okna, asi ho půjdu shodit do sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás to taky chrní. byli jsme na návštěvě u kamošky, Vítek je ve školce. ráno se i docela těšil, tak uf! :slight_smile:
Jani, vzdor je paráda. Adam sebou valí po zemi, kope, řve, není s ním k hnutí. vydrží třeba i 3/4 hodiny. no paráda. venku jezdím s histericky řvoucím připoutaným dítětem v kočáře, jinak bychom nikam nedošli. od zalehne na zem a šmitec. tak snad ho to brzy přejde. Vítek dělal scény, ale tyhle typické válecí nee. tak je to pro mě novinka.
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to musí být teda labůžo, co? To se mám na co těšit. Nám ta vzdorovitost vydržela celých 14 dní a pěkně každý den, já myslela, že mě už jebne :grinning: :grinning: :grinning: A co děláš, když ho to chytne? :wink:
4. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vsem vam preji stastny novy rok hodne zdravicka vam i tem vasim zlobidlum, stesti, ahodne penez!!!!!!!!!! :grinning:
4. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no nic moc. Většinou s ním nic nehne. Tak ho buď odsmýkám rychle domů nebo nechám chvíli se válet, jestli ho to nepřejde.
4. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli taky jsme to měli... už ho snad potkal rozum a dá se to s ním, ale bylo šílené.... někdy jsme ho čapla do náruče násilím odvlekla domů.... tak vydrž mamino.
4. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem a hned koukám že i Míša si našla chvilku, tak to je super :wink:

Jak to s Honzíčkem zvládáš s prací?

My teda přes zimu věčně půjčujeme poklad na hlídání do Pardubic, páč se s ní bojím do těch hor autem, ale jak sleze sníh, tak si ji budu vozit s sebou a Martin si ji i s autem vyzvedne až dojede po práci a pojedou domů, nebo když to nepůjde jinak tak si ji tam nechám, na to bude v pohodě ten menší provoz :grinning:
4. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na toto se teda fakt těším, no doufám že to bude zkoušet jen na nás a ne na babi a dědu, to by bylo po hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, koukám, že zde nikdo. My byli kupy kupy a Honzík dostal od paní prodavačky balónek, ačkoli jsem mu řekla, že žádný nedostane, takže asi jí připadal jako sympaťák a machr :grinning: :grinning: :grinning: Usnul před chvílí. On se ode mě už nechce nechávat uspat, je mi to trošku líto :frowning2: , sám se uspí v postýlce :confused:
No Evi, jestli Joli budou babička s dědou hlídat tzv. pořád, tak to možná na ně taky zkusí :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! vyslechla jsem si ranní řvací 3/4 hodinku a šli jsme něco nakoupit. Teď Áda kouká na Krtka, vařím. u nás nic nového. jen Adam spává nějak dýl. dnes až do 3/4 na 8! tak jsem i prošvihla ráno Vítka :frowning2: stačili odejít do školky.
Jani nezoufej :wink: klidně bych si to s tebou vyměnila :wink:
Evi, neboj! holčičky jsou lepšejší. dá se s nimi domluvit :slight_smile:
5. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No není to napořád, jen co je sníh, abych neohrožovala Joli život v autě tady na těch namrzlých podhosrských trojkových silnicích, jak sleze tak už je zase využívat nebudu, protože je to dost náročné, k nám hlídat nepřijedou a já to pak mám 30 km k nim a pak 55 do práce místo jen 30 do práce
5. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je fakt. Jolanka bude s tebou spokojená :slight_smile: taky beru kluky do práce, ikdyž někdy se s nimi pracovat nedá, ikdyž hlídá Mírek :unamused:
holky, jdu ozkoušet domácí pekárnu :wink: zkouším celozrný chlebíček, tak jsem zvědavá. kamoška mi dávala ochutnat cibulový a ten byl mňáááám!
5. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek