Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. pro 2009

Pavli u nás to je na román, ale nebudu to zatím komentovat, až vychladnu, ale v globále to dopadlo dobře 😉

Joli měla hodně dárků a neměla z toho ještě moc pojem, ale jinak byla spokojená 😀

paolin
31. pro 2009

Evi to tedy nezní vůbec pozitivně 😒

paolin
31. pro 2009

holky, my dáme oběd a pofrčíme na cesty. takže si užijte případné novoroční oslavy, do nového roku pravou nožkou a hlavně zdravíčko a pohodu!

moc díky za vás a koníka! díky vám je mi každý den mnohem lépe. můžu vám důvěřovat, pochopíte mne a opravu mne kolikrát podržíte nad vodou. takže veeeeeelikou pusinku vám i drobečkům! 😵 😵

anta
31. pro 2009

Ahoj holčinky, přeji vám příjemného silvestra, nenucenou zábavu a v tom novém roce, i když budeme o rok starší, tu stále stejnou sounáležitost a kamarádství, které zde vzniklo díky modrému koníku 😉 Jste pro mě taky dost nenahraditelné, jsem ráda, že vás znám a že mi vždy dobře poradíte a pozdvihnete na dušičce, moc vám za to děkuji a mám vás a vaše ratolesti opravdu moc ráda 😉 🙂 Hodně zdravíčka a štěstíčka v tom novém roce přeji nám všem 😉 🙂

e.k.t
autor
1. led 2010

Ahojky v roce 2010, všem přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a úspěchů ve všem cio si lze jen přát 😉

paolin
1. led 2010

ahoj holky! tak jak proběhly novoroční oslavy? já jsem byla ráda, že jsem udržela oko otevřené 😀 Adama samozřejmě vzbudily petardy, tak jukal do dvou do rána. teď míří s tátou na pohotovost. ucpal se mu slzný kanálek a z očička mu tečou fakt hnusy. to je tedy nový rok, jak malovaný 😀 snad to bude u Mudr šup šup a budou brzy doma.

e.k.t
autor
2. led 2010

Krásné dobré ráno z Bolehoště, zatím jee to tu nuda, ale to se o víkendu stává 😉

Net mi tu chodí relativně dobře tak jsem spokojená a už cucám kávu, za chvíli si dám veku s máslem a budu se netěšit na cestu zpět domů páč tu chumelííííí 😝 😝
Už cesta sem byla opravdu zajímavá, ještě že jsem měla mm s sebou, jinak bych odbočila kamsi do pole, no naštěstí jsem byla upozorněna že to asi ještě není ta odbočka, když je tu jakási závora 😀 😀

Ale jinak dojezd dobrý 😉

paolin
2. led 2010

ahoj holky!
Evi, tak si užijte návštěvu!
Kukla jsem do profilu a Adam má už 20. měsíců! To letí 😨
Jinak očičko asi lepší. Dostal ATB. Ale všimla jsem si, že měl nebo má zánět středního ucha a asi mu to prasklo. V noci dvakrát usilovně plakal, tak ho to asi bolelo. A já pořád, co mu je. Jinak je v poho. Bez teplot, nálada dobrá. Tak snad se to nezhorší a přejde. Kluci jeli lyžovat. Za rok už to bude prima. Budeme jezdit všichni 🙂
No a co dárečky? Copak vám Ježuch naježil? 🙂

anta
2. led 2010

Ahoj holčinky, tak se tady zase pomalu scházíme. My jsme v pohodě, Honzík se chová v rámci možností. Největší radost má pořád z medvídka, tulí se k němu krásně a má ho evidentně moc rád. Občas mi přijde, že ho chce i znásilnit 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. led 2010

Pavli to si to umíte zase vybrat, no ale hlavně aby už byl Adík v pohodě.

No já mám net do netbooku takže jsem sice v práci, ale jsem zároveň i s vámi, připojení tady je sice hodně pomalé, ale jsem v kontaktu s lidma a to mi dělá radost.

Jinak Pavli Bolehošť není návštěva, ale pracoviště 😀 😀 😀 a ještě jsem koukala že mi dali ještě Opočno uf uf 😉

e.k.t
autor
3. led 2010

tak večer jsem se z práce vracela mírně řečeno se staženýma půlkama, páč mrzlo chumelilo a foukalo a část cesty lesem mezi polema samá zákruta 😝
no jela jsem pomalu a jedem pablb za mnou blikal abych přidala, ale to měl smůlu, no tak mne předjel a to stylem že skončil v nájezdu na pole, tak jsem zastavila jestli je vše ok a on se uklidnil a umravněně se zase zařadil a už nevyšiloval, pakoš, no pak na dvojkách už to tolik neklouzalo a bylo to lepší i když žádná hitparáda, ale dijela jsem bez újmy 😉

dnes se naštěstí dostanu vlakem tak jse mi hned líp 😀 😀

paolin
3. led 2010

Evi, ajo 😀 😀
hlavně na sebe dávej pozor, ju? 😉
u Adámka se naplno rozjelo období vzdoru. to je pojucháníčko teda 😀

e.k.t
autor
3. led 2010

Pavli já se snažím, však dnes jsem vlakem, protože spojení je sice na prd, ale je, z domu jsem vyrazila už v poledne k rodičům mm odevzdat to nejdražší co máme a šup zase do dalších vláčků do práce 😀

martinka79
4. led 2010

krásný nový rok... všem nějak nebyl čas... moc jsem si vše užila a rodinka také.

martinka79
4. led 2010

krásný nový rok... všem nějak nebyl čas... moc jsem si vše užila a rodinka také.

e.k.t
autor
4. led 2010

ahojky, tak já čekám na bs z práce, jede za půl hodiny, ale s netem to uteče 😉

martinka79
4. led 2010

Jani krásně jsi to napsala na silvestrsa... až mi slza vyhrkla...

e.k.t
autor
4. led 2010

tak frčím domů, bus teplej to je žůžo, nav osobním smlouvy podepsané takže v klidu 😉

anta
4. led 2010

Ahoj holčinky, tak dítě spí. V poslední době seká dost dobrotu, takže je doma klídek a žádná italská domácnost se nekoná. Hrajeme si, hrajeme na schovávačky a tak. Takže dobrý 😉
Jééééé, Adámek má vzdor? A jak to vypadá? Doufám, že není na zabití 😀 😀 Nějakej kreténius háže petardy z okna, asi ho půjdu shodit do sněhu 😝 😉

paolin
4. led 2010

ahoj holky! u nás to taky chrní. byli jsme na návštěvě u kamošky, Vítek je ve školce. ráno se i docela těšil, tak uf! 🙂
Jani, vzdor je paráda. Adam sebou valí po zemi, kope, řve, není s ním k hnutí. vydrží třeba i 3/4 hodiny. no paráda. venku jezdím s histericky řvoucím připoutaným dítětem v kočáře, jinak bychom nikam nedošli. od zalehne na zem a šmitec. tak snad ho to brzy přejde. Vítek dělal scény, ale tyhle typické válecí nee. tak je to pro mě novinka.

anta
4. led 2010

Pavli, to musí být teda labůžo, co? To se mám na co těšit. Nám ta vzdorovitost vydržela celých 14 dní a pěkně každý den, já myslela, že mě už jebne 😀 😀 😀 A co děláš, když ho to chytne? 😉

dite1
4. led 2010

ahojky
vsem vam preji stastny novy rok hodne zdravicka vam i tem vasim zlobidlum, stesti, ahodne penez!!!!!!!!!! 😀

paolin
4. led 2010

Jani, no nic moc. Většinou s ním nic nehne. Tak ho buď odsmýkám rychle domů nebo nechám chvíli se válet, jestli ho to nepřejde.

martinka79
4. led 2010

Pavli taky jsme to měli... už ho snad potkal rozum a dá se to s ním, ale bylo šílené.... někdy jsme ho čapla do náruče násilím odvlekla domů.... tak vydrž mamino.

e.k.t
autor
4. led 2010

ahojky všem a hned koukám že i Míša si našla chvilku, tak to je super 😉

Jak to s Honzíčkem zvládáš s prací?

My teda přes zimu věčně půjčujeme poklad na hlídání do Pardubic, páč se s ní bojím do těch hor autem, ale jak sleze sníh, tak si ji budu vozit s sebou a Martin si ji i s autem vyzvedne až dojede po práci a pojedou domů, nebo když to nepůjde jinak tak si ji tam nechám, na to bude v pohodě ten menší provoz 😀

e.k.t
autor
4. led 2010

Tak na toto se teda fakt těším, no doufám že to bude zkoušet jen na nás a ne na babi a dědu, to by bylo po hlídání 😝

anta
5. led 2010

Ahoj holčiny, koukám, že zde nikdo. My byli kupy kupy a Honzík dostal od paní prodavačky balónek, ačkoli jsem mu řekla, že žádný nedostane, takže asi jí připadal jako sympaťák a machr 😀 😀 😀 Usnul před chvílí. On se ode mě už nechce nechávat uspat, je mi to trošku líto ☹ , sám se uspí v postýlce 😕
No Evi, jestli Joli budou babička s dědou hlídat tzv. pořád, tak to možná na ně taky zkusí 😀 😀

paolin
5. led 2010

ahoj holky! vyslechla jsem si ranní řvací 3/4 hodinku a šli jsme něco nakoupit. Teď Áda kouká na Krtka, vařím. u nás nic nového. jen Adam spává nějak dýl. dnes až do 3/4 na 8! tak jsem i prošvihla ráno Vítka ☹ stačili odejít do školky.
Jani nezoufej 😉 klidně bych si to s tebou vyměnila 😉
Evi, neboj! holčičky jsou lepšejší. dá se s nimi domluvit 🙂

e.k.t
autor
5. led 2010

No není to napořád, jen co je sníh, abych neohrožovala Joli život v autě tady na těch namrzlých podhosrských trojkových silnicích, jak sleze tak už je zase využívat nebudu, protože je to dost náročné, k nám hlídat nepřijedou a já to pak mám 30 km k nim a pak 55 do práce místo jen 30 do práce

paolin
5. led 2010

Evi, to je fakt. Jolanka bude s tebou spokojená 🙂 taky beru kluky do práce, ikdyž někdy se s nimi pracovat nedá, ikdyž hlídá Mírek 😒
holky, jdu ozkoušet domácí pekárnu 😉 zkouším celozrný chlebíček, tak jsem zvědavá. kamoška mi dávala ochutnat cibulový a ten byl mňáááám!