• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
my byli uz 2x nachlazeny!
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
many to jsme my maminy. pěkně jsi nám to popsala co vše říká. byba -ryba je také naše. u nás konečně pokrok a krásně řekne bagr ale to R je to hluboké chrčivé... :slight_smile: jinak vypráví táta bum byba, byba auau a haji. mami ham a já ňam ňam. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
teda myslim za tuhle zimu jinak jsme uz meli i zapal plic kdyz mela mala 6 mesicu!A taky jsme meli zanet v ousku a to mela necele 3 mesice a to jsme byli i v nemocnici,protoze nemohli prijit na to proc porad tak place a pak z toho vylezl zacinajici zanet ouska!
3. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
my rikame jiba misto ryba :grinning:
3. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo fuj ouška užila jsme si to s Nikol u nás se rýmuje a tak nějak se držímě nevím o velké nemoci.. ale my já s ním někde vymetám mezi dětmi jen 2krát týdně je v kolektivu dětí a takže ta rýma akšel a atk je normální obrama na školku.
Jo holky od 22.2 máme u nás zápisy do MŠ. tak se těším jak se předvede...
:slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšánek je šikulín :slight_smile: už se těším až bude taky říkát věty :slight_smile: on zase neříká ham ale mňam mňam, když chce jíst :slight_smile:

dala jsem se do nádobí a odbíhám za váma :slight_smile:

chtěla jsem uvařit pudink, ale je tam dost jogurtů ještě, tak na to kašlu :slight_smile:

jééé Monči :frowning2: chuderka malá a to se pozná jak, to moc kašle a jsou vysoký horečky ? Ten zápal plic :frowning2: chudinka a zánět ouška :frowning2: ta si už vytrpěla :frowning2: au au

a chleba je aba :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no to r zatím nejde :slight_smile: rohlík je ojík :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no už je to sranda v tomto věku že :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic ja jdu neco pomalu delat a chystat veci, za chvili by s emela vzbudit Vaneska a kolem dhuhe vyrazime!Tak zatim pa!Jo a holky diky moc!!!
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo tak se měj dej vedět budem tady ...
Many no my říkáme Ňam když jí a jinak ham tomu co chce... a chrrrrrrrrr je jogurt.. :slight_smile:
jinak chleba je u nás písmeno neučtié něco jako když tlačíte a ba. :slight_smile:
šíh je sníh. domůůů je doma domů.. stále říká tatí domůůůůůůůůůůů týtí Niki domůůůůůůůůůů šem... já jako Míša... on stále říká a jááááá abus...autobus
3. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já asi něco upeču
3. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
vyndala jsme listové těsto a udělám štrudlík s tvarohem a jablky a potom něco s babány...
3. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, neusne, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
Many, já kojila jen do 4. měsíců a Honza se teda i tak drží :wink:
3. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já udělala nádobí, ale pak dorazila mamka, tak jsme kecaly :slight_smile: včera jsem dělala ostružinový koktejl, tak jsme ho dopily a udělala jsem banánový a parááádička, Ladík vypil 300ml :slight_smile: bobeš jeden, to mu teď mlíko nevadilo :slight_smile: zvláštní :slight_smile: tak zase budu dělaj koktejl asi častěji, ať má to mlíko v sobě :slight_smile: jdu vytřít podlahy a vysát :slight_smile: a pokoj - pomóócccccccc, ten je po bombě :-/ vyházel půlku knihovny :angry: zatím páá
3. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to znám já dělám koktejly ráda.. u nás je mohou všichni.
3. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky, byli jsme venku, krásně nám tady svítí sluníčko, takže jsme si to s Honzíkem moc užili :wink:
3. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no Míša jít nechce,a le je protiva tak s ním jdu akorát ho dohnat obléknout... podékám buchtu.
3. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už ho pakuju smradocha a nikol taky
3. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem hodila dítě do postýlky, panč je unavenej a nechci, aby tu na mě případně řval :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak my jsme zpet!Tatka dneska vypadal mnohem lip nez vcera!Coz jsem rada!Dokonce s nama i mluvil! :slight_smile: ,jeste tak aby zacal vic jist a pit,skoda ze je v nemocnici v Olomouci a ne v tady u nas!Tady by na neho mamka dohlidla!Taky je to naprd v tom ze ja ani mamka neridime a bracha musi zitra do prace,takze zitra za tatkou nejedeme :frowning2:.
Jinak teda Vaneska je protivka protivna!Kousla me do prstu ze jsem mela sto chuti ji necim prastit!Ted premistuje pokojik do obyvaku!Musim na ni vletet!
3. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Moni, akorát jsem si říkala, jak vám návštěva dopadla. Honzík je unavený, tak jsem ho hodila do postýlky, aby si odpočinul. Kousni Vanesku taky :wink:
3. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma z venku šli jsme ven se řevem a nakonec nechtěl domů.... skákal a vylejzal kopec...
dal si doma 3šátečky a je mu fajn. tatin už takjé dojel..
Já si dávám rohlíček a kávičku
Mončo tak sand bude lépe...
Jani správně to děláš.
3. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani asi budu muset ji kousnout at vi jak to boli!Potvurka jedna malinka!
Marti mnam dal bych si i satecek i rohlicek!To jsi tak pekla?!Ty jsi sikulka!Kavu si taky uvarim!
3. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pekla šátečky s povidlím a tvarohem a potom závin tvaroh a jablka...
ale do zítra nebude nic...
já si dala rohlík koupený
3. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha ja myslela z esis dala rohlicek treba vanilkovy :grinning: ,ja jsem mela chut na knedlu s vajickem tak jsme si ted dali s Vaneskou a ta ted jeste dojizdi okurky :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
takya dobrý. no vanilkový bych si dala, to udělám těsto a Nikolka bude šoulet... :grinning: třeba v sobotu
3. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak Joli právě obdržela přesplínkovou výplatu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani nezkřivila pusu nic, ale co třeba pochopí, nebo jí to nebolelo a já příště vezmu vařeku, protože mne to teda bolí ta ruka ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala teda jen 3 ale už to bylo nevyhnutelné teda. ale uklidnila se a je najednou normální, to fakt nechápu, vysvětlování nic, zvýšení hlasu taky nic, křik a vyhrožování že se má přestat ohrožovat na životě taky nula, a až se málem přizabila křeslem a dostala ty 3 tak je skoro klid :angry: to nechápu. No co je pokřtěná, však až nebude plínka tak si to rozmyslí, jestli bude chtít výplatu v naturáliích :sweat_smile:

Ale taky ji musím pochválit, byla jsem na wc a ona jako obvykle asistovala a paknějaké náznaky že chce taky, tak jsem jí dala redukci a posadila ji, a na rozdíl od nočníku seděla v klidu i tlačila a vyrobila mega boban, tak jsem ji dnes teda i chválila a dostala lentilky :grinning: :wink:
3. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi taky dne u nás byla výplata Michal ten je beran jak vypečenej... a to někdy jinak než lupanec nejde a někdy stačí dostaneš na zadek a počírám... 1,2, a někdy řekne ci.tři.- :grinning:
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jee Evi Jolanka se vykakala do zachodu??Cucim jak blazen!Vaneska mi taky asistuje na zachode ale jak ji tam posadim tak nic! :frowning2: . Jinak teda Vaneska si taky koledovala o vyprask ale mela stesti a zklidnila se! :wink:
Marti Misa je cislo!Bych se asi smichy pocurala kdybych nastvane pocitala a on mi tak rekl ci :grinning:
3. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no já se pootm směju a nebo se DRŽÍM A ŘÍKÁM mICHALE mICHALE.. A ON TYTYTY :grinning: je to hajdalak a jäk říkám samosstatná jednotka... je vidět, že je mezi straší dětmi.. co dělá na cvičení.. vyleze na žebřiny a umí kotoul a to se do 5let nedoporučuje, ale samo dělat se může když to dítko zvládá..
my tedy záchodujeme moc pěkně nočnám máem na parádu
3. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek