Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. únor 2010

jéé a procházku vám zavidím ☹ zatím to u nás nehrozí , ale fakt se ten kašílek lepší, kucká přes den už málo, nejvíc teda ráno a navečer, takže je to doufám na dobré cestě 😉
holky i tak ten mucosolvan mám asi používat tak týden a pak přestat, že 😉

monkia.pv
4. únor 2010

many v pribalovem letaku to bude napsany jak dlouho ho muzes pouzivat!My pouzivali stodal a tam psali nepouzivat dyl jak dva tydny!

monkia.pv
4. únor 2010

my spime a jak se vzbudime tak jdeme ke kamosce kouknout na miminko a pak pjedeme busem za mamkou!Budeme tam zase spat ,takze tady vecer nebudu!Mamka se nakonec rozhodla a jela za tatkou i dnes!Bracha je po nocni a v 17.00 jde opet do prace,ale zaveze ji tam!Ja mam ted vycitky svedomi ze jsme nejeli s nima! ☹
Ale zase na druhou stranu si rikam ze tam pojedeme zitra!A me k nemu s malou na pokoj stejen nepusti,vzdycky cekame na chodbe a stridame se s mamkou!Ach jo!Vcera tatka sel za nama na chodbu a pak mel chudak vysokej tlak! 😒

many
4. únor 2010

no mám za to, že tam psali 7-10 dní ale pokud se to u dětí nezlepší do 3dnů, tak se má jít k doktorovi, ale u nás se to určo lepší, akorát nevím, ale určo to používat dál 🙂ale ještě na to znovu juknu, chtěla jsme se poradit, kdyby náhodou 🙂 díky Mončo

many
4. únor 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

many
4. únor 2010

taťka určo nebude naštvaný,když za ním zase přijedeš jiný den, určo to chápe, ví, že máš malou,...

monkia.pv
4. únor 2010

ja jsem davala Vanesce ten stodal 10 dni a rikala jsem si ze kdyz 11 den bude jeste kaslat tak jdu k dr. a ona uz 11 den nezakaslala 🙂 .Vim ze kdyz byla Vaneska nachlazena poprve tuto zimu a sli jsme k dr.a to mela mala i teplotu 38.6,tak mi dr.rekla ze ji mam dat nurofen a koupit v lekarne nejaky sirup proti kasli a pokud ji do tydne kasel neustoupi tak ze mam prijit(samo ze ji poslechla jestli nema neco na pruduskach a koukla do krkru).No a ted co byla po druhe tak uz jsem k dr.ani nesla.ale to nemela mala teplotu!

monkia.pv
4. únor 2010

ja vim,ale vis jak citim se tak nejak divne!A stejen byc tam s nima dneska jet nemohla,kdyz Vaneska tedka spi!Bych ji musela vzbudit!

monkia.pv
4. únor 2010

aaaa jede sanitka asi budeme vzhuru 😠

monkia.pv
4. únor 2010

je to tady!!!Nesnasim sanitky 😠 😠

many
4. únor 2010

Mončo já taky néé , ty sireny ☹ vždycky mi hned blejskne hlavou, co se komu stalo ☹
jinak Ladík teplotku taky nemá, jinak bych raději letěla
no je to hrozný, nechci si to ani představit být na tvém místě a prožívat to 😢 a co na taťkovým 😔

monkia.pv
4. únor 2010

no jo no co nadelame,musime bojovat!Vaneska je vzhuru!Jdu pomalu chystat veci a pak povalime!Holky papa

many
4. únor 2010

jéé jak bych já šla ráda na vzduch, závidím, už mě to moc doma zavřenou nebaví i Laďoušek by šel určo rád nakoupit ,.... 😀 😀 😀 😀

many
4. únor 2010

tak všem pěkný procházkování a já zase zkusím pak juknout 😉 pááááááááááááá

anta
4. únor 2010

Tak jsme vyčůraný a vykakaný 😀 😀 , ale sakra unavený, Honzík si válí šunky a já jsem si dala panáka slivovice, abych neusnula za pochodu 🙂

anta
4. únor 2010

Jo a co se týče toho kašle, tak my dávali Sinecod, je to volně prodejný a za dva dny měl kluk po kašli, je fakt účinný, tak to můžeš, Many, zkusit, je fakt dobrej. To ani hedelix nám takhle nezabral. Dr. mi ten Sinecod doporučila a je fakt dobrej 😉

many
4. únor 2010

Jani díky za radu, tak příště, když už je koupenej ten mucosolvan, tak ať se bere, je stejně po otevření do půl roku, takže buďto omarodí někdo jiný a nebo se pak vyhodí a pak teda koupím tady ten, rovnou do zásoby , ale budu doufat, že dlouho potřeba nebude 🙂 nám právě doktorka doporučovala mucosolvan, tak sem se po jiných nepídila, slyšela jsem ,že je dobrej i jitrocelovej sirup

no tatin už byl v lékárně a to je úleva, rozdělala jsem nakonec jen dětský olynth , protože taky po měsíci se mají vyhodit a ulevilo se mi, tak zatím ty pro dospělé otvírat nebudu, jééé hned se líp dejchá 🙂

many
4. únor 2010

Ladík právě nikdy ještě kašel neměl, to jen jednou a já plašila a hned letěla 🙂 a ona že nic neslyší,... tak jsem jí říkala, že začíná jen večer, takovej suchej a ona že nám napíše mucosolvan a ať mu ho teda dávám a proto i teď jsem ho koupila a začala dávat ten no
mám v plánu ,ale nakoupit víc věcí do lékárničky na jaro... nemám nic na vyplachování očiček, na spáleniny,... v Máma a já byl seznam, co by vše doma mělo být 🙂 tak to musím pár věcí dokoupit 🙂 a pak zkusím teda i ten sirup Sinecod ,ať je doma 🙂 a to je taky sladkej sirupek 😉

anta
4. únor 2010

Kdepak, jsou to kapičky, sirupek to není 😉

e.k.t
autor
4. únor 2010

Ahojky kočky, jsem zpět doma z práce a zatím mám pocit že to je paráda a že se mi tam bude líbit, venkovního výpravčího a hlášení do rozhlasu tak už jsem dnes dělala skoro sama 😀 😀

O noční zítra budu už zkoušet hlavního výpravčího, tj ten co vše řídí, navíc ani jedno z těch pc zařízení neznám tak jsem zvědavá 😉

paolin
4. únor 2010

Evi, ty jsi vážně dobrá!

holky, co kašílek?

u nás se dnes protivákovalo. oba dva. Adam je nějaký nesvůj, co se z toho vyklube..příští sobotu máme jet na Vysočinu, tak snad nic 😉 Mireček je na domovní schůzi. to má blbý. nazůstane na něj víno 😀

v sobotu mám jet od Polska za dodavatelem. to jsem teda zvědavá, jak se tam eeeenglicky domluvím 😀 ke všemu jsem zjistila, že po 5ti letech MD nemám nic repre na sebe. vezmu teplátky, plíny a pofrčím 😅

e.k.t
autor
4. únor 2010

Pavli úúúplně se tu válím smíchy, repre plíny a tepláky 😀 😀 😀

martinka79
5. únor 2010

krásné ráno všem... jé Pavli to znám ten pocit, neboj něco nakoupíš.
No tak já ¨znám mucos... a stodal, hedelix, ale nic moc jsme neužívali spíš ten mucos... při Nikolce.
Evi jsi vážně skvělá.

Tak se dnes cítíte všechny??? 🙂 já měla náročný den.. Oslava narozeni u sousedů a potom frčet s Nikol na TKW ty jo to má 1,5hodiny... náročné pro mě. 🙂

anta
5. únor 2010

Ahoj holčiny, tady je pohoda, dítě jsem teď zahodila 😉

paolin
5. únor 2010

Jani, máš nějaké speciální odhazovací místo na děti? 😀 jedno ti přidám 😀
dnes jdu ke kamošce na slezinu holek volejbalistek na MD. to zase bude fičák s dětmi 😀 máme to tentokrát kousek, tak je to prima. venku je kosa hnusná. ale Adam už skoro nekašle a rýma taky mizí. no jupí!

e.k.t
autor
5. únor 2010

Ahojky, no Marti za tebo jsem ve velké dálce, kolik toho zvládáš to já nedám ani imylem 😔

No ono to čekání je vždycky hrozné a u nás i drahé, páč to si člověk něco dá aby to utíkalo a to se korunky kutálí. 😝

Jani tak kafčo a relax 😉

já jsem doma samas, Joli včera byla odvezena do Pardubic, dnes se společně vrátíme, jak budu mít dodělané nehty, tak se sejdeme a pojedeme společně domů 😉

Za chvíli vyrážím 😉

anta
5. únor 2010

Ahoj Evi, i já tě musím pochválit, nebojíš se ničeho, to se mi líbí, jsi fakt dobrá 😉
Pavli, odhazovacím místem myslím postýlku, naštěstí v ní nemá trampolínu, jinak bych ho asi měla hned zpátky v ruce 😀 😀
Po včerejších chmurách není ani stopy, vyspinkala jsem v rámci možností a dobrý, dala jsem si čokočku a teď mám kafčo, dítě hučí v postýlce - opět, no co s ním nadělám 🙂
Ale pobolívá mě nějak v krku, tak jsem si dala jox a uvidím, jestli mě to do zítřka nepřejde, tak budeme muset odvolat návštěvu, protože má přijet těhule a v neděli se chystám za další těhulí, tak uvidím.

martinka79
5. únor 2010

jé holky tak vypadá to, že ti budou OK a maminy odpadnou. jani jjsem ráda, že jsi to zase ty... 😀
Jinak evi ty tvoje prac. náplně jsou těžší...
Koho máte vpardubicích- u koho je Joli?
Pavli užij si mejdan s dětmi....
jdu pověsit prádlo... už vařím hovězí na houbách. 🙂

martinka79
5. únor 2010

vysaju a jdu stavět dráhu vláčkovou

anta
5. únor 2010

Tak dítě spí, začal se vztekat, tak šel do brlohu 😉