Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

holky u nás je nuda... nemáme co dělat...

anta
9. únor 2010

Tak hrajte na honěnou nebo na schovávandu 🙂 Taky se mi to občas stává, že tady s Honzulákem bloumáme jak ztracený duše 😅 😅

martinka79
9. únor 2010

no jo, ale děti si hrají ale já co? číst a tak to je šílenéééé nemoci jít ven...
honěnou jo tu milujeme.

anta
9. únor 2010

Tak paní nad námi vysává, fakt dobrý, vrže nábytkem, občas mám chuť jí potkat a srazit ze schodů 😀 😀 😀 Tak se vtírni k dětem, třeba tě zabaví 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

jj už se stalo a do toho jsem se dala na vařenííííííííííí
já si pak zahraju víc než děti.
odpoledne to vidím na plodnou věc budu vyrábět masku na karneval a masopust...
a taky nějaké podklady na ten svůj koružek.. Posílám ti něco na mail... no ještě to trochu upravím BUDE... MALÉ HRY PRO MALÉ DĚTI.

anta
9. únor 2010

Díky ti, zatím mi nic nedošlo, ale podívám se. Divoch ještě spí, byl fakt nevychrápanej a ještě přesprdelózní 😀 😀 😀 Jsem mu taky řekla, že jestli mě bude odpoledne trápit tak na tu prdel dostane, tak se lekl a usnul, raději 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

NO UŽ JSEM TO POSLALA JE TO HRANÍ S PRSTÍKY...
jdu podávat oběd.

anta
9. únor 2010

Jojo, díky, to my rádi hry s rukama a vůbec 😉 Dobrou chuť vám přeji, Honzík ještě spí a nedej bože, aby se vzbudil prdkou napřed 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

neboj nevzbudí...
Míša pujde po obědě. už odmítá sedět v sedačce,a le jako velký chlap jí u stolu a jak mu to jde.

anta
9. únor 2010

Tak se vzbudil a řev jako kráva, papat nene, ale cpeme se jablíčkem. No tak jsem ho hodila zpět do postýlky, ven nejdeme, panč Honzík opravdu není ve formě a je tam stejně zima 🙂

many
9. únor 2010

jsem tu, měla jsem tu známou z práce a odešla teď a Ladík mi mezitim vytuhl opět na klíně, ale dnes až ve 12.20 🙂 takže na nákup taky nepůjdeme v 1 ale až po 2, jak se vyspinká a nají 🙂 půjdeme bez kočárku ať se prošlápne 🙂 potřebuju stejně jen chleba a mlíko 🙂

many
9. únor 2010

áá u Marti se taky spinká a u Janči už se řádí 🙂

many
9. únor 2010

Marti - Ladíček jí taky raději snama u stolu 🙂 jak jsme byli na dovče teď a nebyla tam jeho židlička se stolečkem, tak musel snáma a zalíbilo se mu to asi 😀 ale jak kdy, když je snáma, tak snáma u stolu a sám - ve svým 😀

martinka79
9. únor 2010

no u nás se prostě už jí normálně u stolu... a jako velkej kluk odmítá stoličku... kjdyž neměl stoličku jinde tak to nijak neřešil seděl u stolu a jedl...
jj u nás se spí konečně on si tam snad 40min hrál a brumlal. 🙂
many pěcho je to elepší dítko s eunaví a ty se i lépe projdeš... 🙂

martinka79
9. únor 2010

pro Nikolku dnes přijede děda a ráno pofrčí směr vysočina se těším... to bude klid.. 😀

anta
9. únor 2010

Tak u nás se již dořádilo, ale bylo to fuj, řval jak kráva a já vůbec netušila, o co tomu kovbojovi šlo, tak skončil v separaci a pak dobrý 😀 😀 Jo, to se holt musí umět 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

Jani ty to, ale s ním umíš. 😉

anta
9. únor 2010

Jojo, snažím se 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

jsi skvělá přirozená autorita

anta
9. únor 2010

Stačí občas zvýšit hlasitost a je to srovnaný 😀 😀 Teď jsem ho odložila, alespoň na chvíli, no je to znát, že mu něco je, musím to vydržet, vydržela jsem mnohem horší 😉

martinka79
9. únor 2010

u nás odpoleden pohoda... a podvečer také čekáme dědu.

anta
9. únor 2010

Ahoj holky, tak zítra letím k dr., mám podezření na kýlu, dneska mě bolelo břicho na levé straně a vždy, když jsem kluka odložila, tak jsem tam měla bouli, to mám teda radost ☹ 19. měsíců kluka nosím na levé straně a tak se to na mě evidentně podepsalo ☹ ☹

e.k.t
autor
9. únor 2010

ahojky, jsem doma z práce, Joli slupla polívku, četky jsme knihu a dokonce si řeka o jablíčko a to ho normálně nejí, ale oručila si pohádku není houba jako houba a při tom slupla čtvrtku jablíčka, tak počkám jestli si řekne o další 😉

e.k.t
autor
9. únor 2010

Jani no snad to nebude moc vážné a budeš v pohodě, nevím jak bys Jéňovi vysvětlovala že jako nosit fakt ne 😔

anta
9. únor 2010

No dneska mě bolelo břicho pokaždý, když jsem ho zvedla a pak dala dolů. Což o to, já se s ním ani tolik netahám, ale přece jen odpočívá v té postýlce a to ho zvedám tak 6x za den už nějakou dobu. Dnes jsem ho musela i uspávat a to se přiznám, že jsem myslela, že chcípnu. Tak jsem to vybalila na MM, když chudák přišel z práce a on hned volal nadřízenému, že zítra možná nepřijde do práce. Honza má 13 kilo bezmála a já 45 a můj táta měl kýlu taky, takže asi tak. ☹ ☹ ☹

e.k.t
autor
9. únor 2010

No tak budu držet pěsti ať to dobře dr vymyslí a máš klid a pokoj 😉

anta
9. únor 2010

Děkuju, jdu tam s klidem a s vědomím, že mi bude pomoženo, tak doufám, že i tak od dr. odejdu 😉

e.k.t
autor
9. únor 2010

No snad to bude dobré 😉

paolin
10. únor 2010

ahoj holky! tak jak se tu máte? já včera nestíhala. zase kanclík, domů jsem přišla o půl 7, Mirek šel v 7 na voliš a Adam mi usnul až o půl 10! jsem myslela, že ho zastřelím 🙄 to mi spal poo jen do půl jedné.
Míšovi už je lépe?
Jé, Jani, kýla? tak to moc držím pěstičky! ať to není vážné!
Evi, tak v práci jsi spokojená?
Many, co u vás teplotky?

martinka79
10. únor 2010

Jani fujyk tak s epotom ozvi. myslíme na tebe.
U nás pohoda Michal je jakod rak zdráv...
Ale bohužel Máme ATb tak ve¨n nesmíme. Nikolka ráno odjela směr vysočina s dědou vlakem... výletníci vzali bágly a jeli... si to aspoň užije. My tam dojedeme v pátek na celý výkend 🙂
PAvli taky máš šrumec viď .Evi a ty taky.