• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
holky u nás je nuda... nemáme co dělat...
:frowning2:
9. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hrajte na honěnou nebo na schovávandu :slight_smile: Taky se mi to občas stává, že tady s Honzulákem bloumáme jak ztracený duše :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale děti si hrají ale já co? číst a tak to je šílenéééé nemoci jít ven...
honěnou jo tu milujeme.
9. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paní nad námi vysává, fakt dobrý, vrže nábytkem, občas mám chuť jí potkat a srazit ze schodů :grinning: :grinning: :grinning: Tak se vtírni k dětem, třeba tě zabaví :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už se stalo a do toho jsem se dala na vařenííííííííííí
já si pak zahraju víc než děti.
odpoledne to vidím na plodnou věc budu vyrábět masku na karneval a masopust...
a taky nějaké podklady na ten svůj koružek.. Posílám ti něco na mail... no ještě to trochu upravím BUDE... MALÉ HRY PRO MALÉ DĚTI.
9. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky ti, zatím mi nic nedošlo, ale podívám se. Divoch ještě spí, byl fakt nevychrápanej a ještě přesprdelózní :grinning: :grinning: :grinning: Jsem mu taky řekla, že jestli mě bude odpoledne trápit tak na tu prdel dostane, tak se lekl a usnul, raději :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO UŽ JSEM TO POSLALA JE TO HRANÍ S PRSTÍKY...
jdu podávat oběd.
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, díky, to my rádi hry s rukama a vůbec :wink: Dobrou chuť vám přeji, Honzík ještě spí a nedej bože, aby se vzbudil prdkou napřed :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj nevzbudí...
Míša pujde po obědě. už odmítá sedět v sedačce,a le jako velký chlap jí u stolu a jak mu to jde.
9. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se vzbudil a řev jako kráva, papat nene, ale cpeme se jablíčkem. No tak jsem ho hodila zpět do postýlky, ven nejdeme, panč Honzík opravdu není ve formě a je tam stejně zima :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, měla jsem tu známou z práce a odešla teď a Ladík mi mezitim vytuhl opět na klíně, ale dnes až ve 12.20 :slight_smile: takže na nákup taky nepůjdeme v 1 ale až po 2, jak se vyspinká a nají :slight_smile: půjdeme bez kočárku ať se prošlápne :slight_smile: potřebuju stejně jen chleba a mlíko :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá u Marti se taky spinká a u Janči už se řádí :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - Ladíček jí taky raději snama u stolu :slight_smile: jak jsme byli na dovče teď a nebyla tam jeho židlička se stolečkem, tak musel snáma a zalíbilo se mu to asi :grinning: ale jak kdy, když je snáma, tak snáma u stolu a sám - ve svým :grinning:
9. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se prostě už jí normálně u stolu... a jako velkej kluk odmítá stoličku... kjdyž neměl stoličku jinde tak to nijak neřešil seděl u stolu a jedl...
jj u nás se spí konečně on si tam snad 40min hrál a brumlal. :slight_smile:
many pěcho je to elepší dítko s eunaví a ty se i lépe projdeš... :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Nikolku dnes přijede děda a ráno pofrčí směr vysočina se těším... to bude klid.. :grinning:
9. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se již dořádilo, ale bylo to fuj, řval jak kráva a já vůbec netušila, o co tomu kovbojovi šlo, tak skončil v separaci a pak dobrý :grinning: :grinning: Jo, to se holt musí umět :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty to, ale s ním umíš. :wink:
9. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, snažím se :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi skvělá přirozená autorita
9. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí občas zvýšit hlasitost a je to srovnaný :grinning: :grinning: Teď jsem ho odložila, alespoň na chvíli, no je to znát, že mu něco je, musím to vydržet, vydržela jsem mnohem horší :wink:
9. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás odpoleden pohoda... a podvečer také čekáme dědu.
9. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra letím k dr., mám podezření na kýlu, dneska mě bolelo břicho na levé straně a vždy, když jsem kluka odložila, tak jsem tam měla bouli, to mám teda radost :frowning2: 19. měsíců kluka nosím na levé straně a tak se to na mě evidentně podepsalo :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jsem doma z práce, Joli slupla polívku, četky jsme knihu a dokonce si řeka o jablíčko a to ho normálně nejí, ale oručila si pohádku není houba jako houba a při tom slupla čtvrtku jablíčka, tak počkám jestli si řekne o další :wink:
9. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no snad to nebude moc vážné a budeš v pohodě, nevím jak bys Jéňovi vysvětlovala že jako nosit fakt ne :pensive:
9. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska mě bolelo břicho pokaždý, když jsem ho zvedla a pak dala dolů. Což o to, já se s ním ani tolik netahám, ale přece jen odpočívá v té postýlce a to ho zvedám tak 6x za den už nějakou dobu. Dnes jsem ho musela i uspávat a to se přiznám, že jsem myslela, že chcípnu. Tak jsem to vybalila na MM, když chudák přišel z práce a on hned volal nadřízenému, že zítra možná nepřijde do práce. Honza má 13 kilo bezmála a já 45 a můj táta měl kýlu taky, takže asi tak. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak budu držet pěsti ať to dobře dr vymyslí a máš klid a pokoj :wink:
9. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju, jdu tam s klidem a s vědomím, že mi bude pomoženo, tak doufám, že i tak od dr. odejdu :wink:
9. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No snad to bude dobré :wink:
9. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jak se tu máte? já včera nestíhala. zase kanclík, domů jsem přišla o půl 7, Mirek šel v 7 na voliš a Adam mi usnul až o půl 10! jsem myslela, že ho zastřelím :rolling_eyes: to mi spal poo jen do půl jedné.
Míšovi už je lépe?
Jé, Jani, kýla? tak to moc držím pěstičky! ať to není vážné!
Evi, tak v práci jsi spokojená?
Many, co u vás teplotky?
10. únor 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fujyk tak s epotom ozvi. myslíme na tebe.
U nás pohoda Michal je jakod rak zdráv...
Ale bohužel Máme ATb tak ve¨n nesmíme. Nikolka ráno odjela směr vysočina s dědou vlakem... výletníci vzali bágly a jeli... si to aspoň užije. My tam dojedeme v pátek na celý výkend :slight_smile:
PAvli taky máš šrumec viď .Evi a ty taky.
10. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek