• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no Ladík si zatím pěkně hraje, teda už od rána :slight_smile: a zachvíli půjde hajinkat :slight_smile: a já se dám asi do žehlení, jinak už mám vše uklizený, tak budu mít padla zase zítra :slight_smile: ....
17. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli právě snídá jogurt a kouká na není houba jako houba :wink:
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík spinká, včera to odpoledne s ním za moc nestálo, teda ten řval po probuzení, že jsem myslela, že ho zazdím a nebyl naprosto k utišení - zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já nic dělat nebudu. Se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už půjdu taky pomalu uspávat :slight_smile: už ho to bere :slight_smile: my máme naštěstí od zoubečků zatím klid , je ticho a Ladík je fakt zlatej, to na něm vždy poznám, že jsou to zuby, to je pak sním hotovo :confounded: ale hrabe si hodně do pusy, tak si myslím, že se pětečky chystají, ale snad to nebude taková síla jak ty trojky dole :confounded:
a co roste Honzíčkovi - pětky?
17. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky já trochu vyklidla tak nějak v pracovně a tak, ale jinak nic...
17. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, mám dojem, že mu rostou ty pětky, jinak všechny zubáky už máme, jedině, že by mu dorůstaly ty, co má - fuj, to jsem se zamotala :grinning: :grinning: :grinning: No s těma trojkama jsme si teda taky užili, opruz hadr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Kde je Paolin? Dlouho jsem jí tu neviděla :confused:
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
není někde na dovče :wink:
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a trochu vás rozesměju, dr. mi měřila tlak a vyšla jsem jí na 50/90, to je doooost nízký :slight_smile: To jsem v životě neměla takhle prťavej :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je na chalupě na vysočině na celý týden
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jsi ho překvalila ne,
17. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáme, jdu žehlit,zatím pá
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koho jsem překvapila? Asi budu muset začít chlastat, aby se mi ten tlak zvýšil. Dnes mm přinese hruškovici domů, tak se těším :grinning: :grinning: :grinning: Jo a když jsem jela z toho sona, tak jsem mm koupila ze samé radosti knížku, to jsem ale hodná ženuška,najíst dostane a ještě knížku k tomu :grinning: :grinning: :grinning: Já zase včera dostala růžičky červený :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám to svoje tulidlo na klíně tak toho asi moc neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děti si hrají nahoře a já tu jen tak pobýhám..
Jani toho Dr.? jsi překvalila ne?
jsi hodná manželka.
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že mám nízký tlak? Já tomu nějak nerozumím. :sweat_smile:
No překvapila jsem doktůrka na sonu, on říkal, že je tam něco divnýho a já se ho ptala, co a on na to, že nemůže najít žlučník, no tak jsem mu řekla, že ho ani nemám, že se mohl zeptat :grinning: :grinning: Že jsem chodící unikát :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím si, že na ml. dámu máš dost nízký tlak ne?
jo bez žlučníku to asi koukal... :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám doktorku praktickou, tak jsem to právě nepochopila :grinning: :grinning: Ale to je dobrý :slight_smile: Mám nízkej jak blázen, ale já to spravím :slight_smile: Nemám žádný žlučovod, ani žlučník,místo toho mám nějakou kličku z tenkýho střeva či co, no jsem to vůbec robot :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já psala ssi ped hodinou zprávu a NIC.. NENÍ NIKDE..
no, že jsi tak mladá a máš tak nízký tlak...
jinak jsi tedy manželka jak má být... :slight_smile: darovat Mm knihu.
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM si stěžoval, že nemá co číst, tak mě z radosti napadlo mu koupit knihu, ať mám klid :grinning: :grinning: Honzík dnes vstal s dobrou, tak jsem ráda, že je klid. Lítá tady jak splašenej, ale neřve, tak je to dobrý :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ U NÁS SE KONEČNĚ SPÍ.
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás je odtuleno a dokonce po míse polívky, je v postýlce a kouká na rumcajse, tak si dám honem kávu a naplnila jsem myčku a pomalu začínám balit na víkend, já zítra den, martin noc já v pátek noc a po hned jedeme do brna k našim a brácha priveze přítelkyni s dvojčaty jsou o 4 měsíce starší než Joli a moc si rozumí, tak to bude super, na zahradě mají iglů tak budou vyřádění :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se učíme, Evi to si užješ a malá taky. ti závidím my iglů už nemáme, sníh sice je, ale já už nic nestavím. míša si našel v naší ulici prim akopeček-hromada sněhu.. vylůeze a jezdí dolů-... nebo skáček dobrá zábava.
17. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha zase se to nešposlalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iglů je vydlabaná hora sněhu ´vyvožená ze dvora u našich, takže jinak by se ds tím nikdo nelopotil :grinning:
17. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás vládne spokojenost, bříško mě nebolí a přiznám se, že se fakt raduju ze života natolik, že mi takové zlobení od Honzíka ani tolik nevadí jako ten strach, který jsem měla předtím :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je super.. taky my je ohodově... jdu pít vínečko. dnes jme měli bramboráky... já tedy nešla cvičit atak zítra.
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co koukáte na hokej, já mám nervy a to je první zápas.... :wink: ani káva mi nezabírá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, my koukáme na Toopyho a Binů, ani nevím, že dávají hokej, takže žádný nervy nemám :grinning: :grinning: :grinning: Honzík se válí na sedačce s méďou a je spokojený, udělali jsme si pomerančový džusík a mňam je dobrý :wink:
18. únor 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Jani tedy vedem 3:1 my s nikolkou šílíme a míša holt má smolíka je odkázán být na pc s koníčkama.... :grinning:
18. únor 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
džusík taky máme jé to je dobrota
18. únor 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s kým hrajeme vůbec? Jsem nesportovec a sport jde poněkud kolem mě :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek