Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
19. únor 2010

Marti mamka k nam jit nechce!Rika ze nas nechce otravovat a vysvetlovat ji ze nas neotravuje nema smysl!Uz jsme to zkouseli nekolikrat!
Holky diky za podporu!Vzdycky mi dodate potrebnou silu! 🙂

anta
19. únor 2010

Od toho tu jsme, Moni, nejsi aspoň sama 😉

paolin
19. únor 2010

ahoj holky!
Mony, to je mi líto ☹ Hele, ať se mamka sbalí a šupky dupky alespoň na chvíli k vám. Prospěje vám to oběma! Moc na tebe myslíme a posíláme energii!! Je to těžký....Nu...zase to měl tatínek rychle za sebou. Rakovina je svinstvo a trápení pro všechny 😔

paolin
19. únor 2010

Marti, bylo to náročné, ale prima 🙂 Včera večer to bylo divný, jak jsme u vínka seděli jen dva, žádný brblání dětí..hlavně Nelinka mi chybí 😀 To bylo pořád Nejinkáááá požžóór! 😀 A večer z chůvičky - Ejičku, nepinkéééj, koukééééj 😀 Nelinka má dva roky, Eriček 8 měsíců. holky, to je vám ale suprovej chlapeček! to je fakt dítě za odměnu 🙂 však se taky Boris kasal, jak umí dělat hodné děti 😀

anta
19. únor 2010

Tak to musela být legrace, také se ráda dívám na hodné děti. Myslím si ale, že i náš Honzík je docela dítě za odměnu, když ho nic netrápí, tak je děsně hodnej a jedna sousedka mi říkala, že kdyby k ní Honzík šel, tak že by si ho chtěla strašně moc poňuchňat, já jsem jí řekla, že nejsem rozhodně proti. 😀 😀 😀 Je to stará paní a je na ní vyloženě vidět, že se jí Honzík moc líbí, vždycky o něm říká, že je fakt sympaťák a machr 😀 😀 😀 😀

anta
19. únor 2010

Tak dneska mám v plánu jít si koupit nové džíny, půjdu asi rovnou do dětského, tak snad mi nenabídnou kalhoty s mikimauzema, to bych se fakt naprdla jako mamina, že? 😀 😀 😀

anta
19. únor 2010

Tak holčiny, kalhoty nemám, ale když jsem přišla domů, tak mi normálně Honzík řekl "AHOJ", jsem z toho vyvalená jak poledne ještě teď večer 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2010

krásné ráno, jsme machr po flámu a spánku asi 4hodinek jsem fit a toho alkoholu.... 😝 ale super akce. Míša chrupal asi 2bručel v chůvičce tak jsme zaběhla a bylo to OK...

Jani Míša říká Ahoj taky to je super jak zdraví všechny ejště ten ton dětí viď? to se musí slyšet.
Sousedka mi včera říkala jak je náš malej úžasnej machr a že je taky k sežrání. dokonce se zlobila, že jsme ho dali spát a nešel s námi.... 😀 hajdalák, ale rozlil láhev ajelcina co byla darem kámošce tak šupal do pelechu alkoholik. 😀

Honzík je fakt k sežrání...... 😉

Pavli jé to jste si užili já miluji partičky s dětmi co jsou prímovní a enjsou to ty prdelínyx a za mámou a věčně na ní visí.

Mončo to chápu já byla mojí mamině uklidt a pomoc jak je po operaci a nemůže chodit jak brblala, takže vydrž zlato, ty to zvládneš a maminka ví jaká jsi super dcera a brácha samo super sy.

Janouši tak musíš udělat druhou přepadovku na nákupu a džínečk¨ů, ale pozor teď letí hello kitty pro holčičky a pro kluky blesk mc´qeen nebo lokomotiva tomáš.... 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2010

Pavli Mirek umí děta zase kluky okáčky... a ty jsou taky prima na ně poletí holky jako vosy na bonbon. 🙂

paolin
20. únor 2010

ahoj holky!
Jani a co jsi pořídila? nějaké rifle růžovky? 😀 jak píše Martinka, Hello Kitty vede 😉
Marti, supr, že sis akcičku užila! 🙂
Mireček jel s klukama zavést babi do nemocnice na kontrolu, já za chvíli vyrážím na zápas. nechce se mi, nechce, ale ten oddych od kluků za to stojí 😀

martinka79
20. únor 2010

Jé jen je´d já jedu na 9hod pomáhat na masupustní masky... sem se zase angažovala. nikolka chrápe. Míša venčí bada míša ml. si čte. 🙂

anta
20. únor 2010

Tak holčinky, džínsy nemám ani s kočičkami, ale koupila jsem si bačkůrky a podprsenku, takovou žhavě červenou, tak mám konečně prsa 😀 😀 😀 Si dělejte srandičky, včera jsem si zkoušela džíny velikosti 34 a malý jsou mi, tak jsem si oddychla, ale 36 by mi už být mohly, ale neměli žádné pořádné slušné 😉

martinka79
20. únor 2010

Jani tedy ty se máš jak se vykrnuješ.. já přijela vyzmrzaná z dílny masek...

anta
22. únor 2010

Ahoj holky, tak to naše téma musím vytáhnout z propadliště dějin, nikdo tady o víkendu nebyl, tak snad se sejdeme aspoň teď. 🙂 U nás pohoda, takže super 😉

many
22. únor 2010

ahojky holky 🙂 valím vás dočíst 😉

many
22. únor 2010

Jani ten koktejl mu dávám jak kdy, někdy do hrnečku a někdy do pitka 🙂 záleží, jestli je volné nebo tam má čajík 🙂 on flašku nechtěl naštěstí vůbec, takže jedině pitko a nebo hrnek, snažím se už spíš teda jen hrnek, je šikovnej, ale musím ho sledovat, protože, jak se už přepije, tak si v tom máchá ruky 😀 😀 😀

hm :-/ tak mizím, volala teď sestřenka, tak povalíme ven 🙂 tak zatím páá

many
22. únor 2010

šoupla jsem fotečku Emmičky do alba 😉

anta
22. únor 2010

Many, Emmička je moc krásná holčinka, jůůůůů 🙂
Teď jsem dala dítě do postýlky, tak uvidím, jestli usne 😉

anta
22. únor 2010

Teeda, tady je fakt nějak mrtvo, kde jste? Martince nejde net, to vím, mám přehled 😅

many
22. únor 2010

Jani díky 😉
měla jsem tu sestřenku, takže jsme dopoledne kočárkovaly 🙂 a pak kecaly a kecaly a děti si vyhráli 🙂

many
22. únor 2010

Ladík si teď hraje a čekáme, kdy dorazí tatin z práce 🙂 dneska má angličtini, takže je dýl, ale už by měl každou chvilku snad přijít 🙂

many
22. únor 2010

angličtinu 😀 😀 😀 😀

anta
22. únor 2010

My byli pořídit nové botičky, vyrostl nám z bačkůrek i z botek na ven, je mi jasný, že je na dlouho mít nebudeme, ale to se nedá nic dělat 😉

monkia.pv
22. únor 2010

ahoj holky jsme tu jen na chvili!Jak dorazi manza tak jedeme k mamce!Dneska jsem skoro cely den uklizela 😝 . A pred chvili jsem dodelala puding-mnam uz se na neho tesim!
Jani deti nam rostou jako z vody ze? My zase mame kratke kalhoty,ale cekame zasilku z ameriky tak zatim vyckavam a nekupuji nic!

paolin
22. únor 2010

ahoj holky! já nestíhám, až hrůza ☹ zítra to snad bude lepší.
Adam dnes spal půl hoďky a pak už nic. a teď vypadá velmi čile, lumpík! jinak mě bolí šíleně záda, bolí mě z toho hlava a je mi zle. tak paráda 😝 na masáž jdu až v pátek, tak snad přežiju 😀 jo a dnes u nás svítilo sluníčko! mám pocit, že snad po půl roce. to byla paráda! 😵

anta
22. únor 2010

Honzík dnes spal 45 minut, takže to taky bylo na pytel. Je taky divokej, celý den lítá a já taky a večer občas už padám na hubu. Už ani neuklízím 😀 😀 😀 Šetřím si vždycky síly na odpo, kdy je Honzík nejživější 😀 😀 Dneska bylo moc příjemně, měli jsme s sebou na cesty formuli 1 (golfky) a Honzík se vozil a moc ho to bavilo a mě taky, panč jsem se s ním nemusela aspoň tahat jak pitomec 🙂 🙂

martinka79
22. únor 2010

holky M9ša nespal vůbec to jsme byli cvičit s padákem... hah TO JOSU RAUBÍŘI...
jANI JÁ TAKY NAKUPUJI NEUSTÁLE. tentokrát jsme si řekla, že ale budu na sebe....
děti odbydu... 😀

martinka79
23. únor 2010

Krásné ráno všem 🙂 nejde mi to stále odeslat... 😠

anta
23. únor 2010

Ahoj holčinky, krásné ranko Vám vinšujeme 😉

martinka79
23. únor 2010

my tobě+ hONZÍKOVI TAKY