• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Potřebovala bych teď chůvu anebo nějaký osla, co by za Honzíkem stále lítal, nevíte o někom? P.S. manžela mám v práci :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a kdyz date Honzika do postylky tak neusne?Place?vyzaduje noseni?
24. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už spí :slight_smile: usl u 1 na klíně :slight_smile: poslouchali jsme Ivetu Bartošovou :grinning:
Moni, to jsme ještě nezkoušeli, nějak na to nemáme odvahu, aby tady ještě po večerech řval :grinning: :grinning: :grinning: Přes den ho do postýlky dám a nošení vesměs nevyžaduje, no ale když mu to usínání nejde, tak mu pomáhám, ale velmi zřídka. :wink:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo to uspávání na klíně je super :wink: sedíme u bedny, čučíme na Ulici a on vytuhne a přeneseme :grinning: a nebo sním lehnu a zachvíli je tuhoš, ale spíš usíná na tom klíně :slight_smile: nechce tam být sám no, no jako jiné děti :slight_smile: to už jsou vyjímky jako Vaneska, že usnou samotinkaní :slight_smile: jinak u mamky, jako když spí u babičky, taky usíná sám,ale jako jsou spolu v místnosti u telky , že :confounded: to se nedivím, že si sám lehne a spí, ale my máme ložnici až za pokojíčkem a on nebude sám v ložnici a my v obyváku :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zkuste za to nic nedate!Treba budete prijemne prekvapeni! :wink: Prece jen kdyz bude plakat tak do naruce ho muzete vzit kdykoliv,ne?!
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy haluz usne, že ho položím a řeknu - hned příjdu jo :slight_smile: a nechám rožlou lampičku
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaneska by nam na kline u televize neusnula!Ona by delala curbes!ona nechtela jednu dobu ani s nama spat v posteli!To kdyz se v noci vzbudila a plakala(kdyz ji rostli zoubky),tak jsme ji vzala k nam a ona ozila a nespala ani za nic a byla treba 2 hodiny vzhuru!A kdyz jsem ji nevzala a jen ji pochovala a dala zpatky do postylky tak spinkala dal,ale vstvala jsme k ni tak treba 3x za noc!
24. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry, ale Honzík nevydrží na klíně ani minutu, jak píše Moni, tak by dělal děsnej čurbes :grinning: :grinning: :grinning: Spát s námi, to by taky neexistovalo, v tom jsou si s Vaneskou hodně podobní :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nemame ani rozlou lampicku!Vaneska je sama,ma tmu a zavreny dvere.ted kdyz si to ctu si pripadnu jak nejaka zla matka :confounded:
24. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak Ladíkovi je u nás dobře :slight_smile: vždycky když se ráno probudí, tak jde hned zamnou do peřiny :grinning: zachumlat :grinning: dá pusinku a začne mě budit ať vstanu :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo nejsi zlá, tak když jí to nevadí a je zvyklá :wink: jenom dobře, že se nebojí tmy :grinning:
24. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stím klínem, to je taky jen , když je unavenej :wink:a jde spát, on je rarach, on se nechová už, je to velkej kluk :grinning:
24. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Moni, tak v tom případě jsme tady dvě zlé matky :grinning: :grinning: Honzík taky v životě s námi nespal, akorát ze začátku jsem u něj spala, no spala haha, v pokoji :grinning: . Prď na to, jako by jsi toho za celý den s malou neměla dost a ještě se nervovat večer :wink: :slight_smile: Honzík se třeba nechává rád zavírat do skříně, tma mu taky nevadí a má rád, když ho zavřu do komory, co máme před bytem, chodím tam pro brambory a Honzík tam chce vždycky zavřít, tak kdo je tady zlá máma??!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme si právě zachvíli pořídit na chování další mimi :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mají rádi asi všechny děti Jani :wink: Ladík taky rád leze do skříní a dělá baf :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy se večer nervujete :wink: :wink: budí se vám dítka ještě :wink:
24. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak já jsem asi svatá podle vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
všude dokreslím kolečka :grinning: :grinning: :grinning: vy jedny :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se u vás spí nebo ještě neee, já dostávám hlad, jdu si dát do žaludku trošku teplýho :slight_smile: zachvíli jsem tu :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je super to jsem jeste nezkousela vanesku zavrit do skrine!Teda spis ona na to jeste neprisla!Diky bohu!Tak si tady s vama pekne pisu a vanula mi doneska vsechny hracky z pokojiku do obyvaku :angry: a ze jich ma vic nez dost!Tak dostala sprdunk a musi si je uklidit!Jsem zvedava jestli poslechne!
Ale i nenervujeme neboj :wink: To já napsala jen tak a svatá nejsi :grinning: :grinning: :grinning: Žádnou svatozář nevidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Řekněme si to upřímně, každá máme svůj styl výchovy a nám to vyhovuje a vám taky, tak jakýpak copak :slight_smile:
U nas se jeste nespi!U nas se chodi spat az po obidku!Takze mezi 11:30-12.00.Uz jdu chystat polivku.
24. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene Vaneska spinka celou noc!!!
24. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani presne kazda mame jiny styl vychovy! :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se také nebudí, ale má problémy s tím, že se třeba blbě zamotá do deky nebo špatně zasekne do špruclí :sweat_smile: Holky, zvedly jste mi náladu, měla jsem jí pod psa, ale to jsou ty nervy, už nebudu tak strašná matka a budu zase na Honzíka hodná a nebudu se nervovat, to slibuji na svoji čest (že ale žádnou nemám) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme papat tak zatim pa! :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou chuťku, Honzík obědvá jako když neobědvá, polévky odmítá a do zbytku si jen dloubne, víc ho zajímají hračule :wink:
24. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty si měla špatnou náladu :pensive: no asi kvůli Honzulkovi, že :confounded: a ty si na něj zlá :wink: nemyslím :wink: a žádný nervy, to je fakt, to je zbytečný :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek