• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahoj holky, Pavli hnusný zážitek i ten tvůj Marti, mě se jednou Domi asi ve třech letech zamknul v koupelně, byla jsem zoufalá, nakonec odemkl klíč už tam nemáme :wink:
Já mám devět druhů upečených ještě udělám něco nepečeného a je to. Dělala jsem si vaječňák tak u toho Marti chlastám vaječňák. :grinning:
Evi můj chlap taky nemá rád vánoce. Já je miluju
12. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo sikulko to já teprve nastupujina pečení. normálně to dělám ještě o chvilku později, ale tentokrát to chci mít hotové. :slight_smile: taky dělám vaječňák a čokoládový likér.
12. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pádím pracovat zatím se měj a doufám, že na kolaudaci domu v létě budeš s námi. :slight_smile:
12. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem už tady, malej spinkal přes dvě hodinky u sebe v postýlce a tak jsem nemohla PC, abych ho nebudila cvakáním do klávesnice. Mám novinku, malej byl v noci vzhůru a víte proč? Protože se normálně převrátil na bříško! :wink:
Marti - copak se stalo s manželem?
12. pro 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
u nas trva nocni krize. spala jsem od pul treti do peti-Adamek uz byl vyhajany! pred tim porad soplil, plakal, nadaval...desny!
dnes je u nas ve firme zabijacka, tak pujdeme. co deti dovoli, ale i ta chvilka je fajn :slight_smile: uz mi volal sef, tak se tesim :wink:
12. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, Jani, fakt? to je supeeer! :slight_smile:
12. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Paol, nevím, jestli je to super, že se převaluje ze spánku :grinning: :grinning: :grinning: A můžu nějak v nejbližší době očekávat lezení? :wink:
12. pro 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamčo víš byla jsem několikrát u nich na vánoce a popravdě ani se nedivím, takový bez té atmosféry a pořád u všeho kecy a ukazování tchýně že všechno zařídí a že se obětuje a že z toho nic nemá, tak jsem ji hned na druhých vánocích vykopla z její vlastní kuchyně do obýváku k pohádkám a byla jsem fakt důsledná, do vlastní kuchyně měla vstup zakázán :grinning: :grinning: :grinning: to mi bylo asi 20 ha ha ha drsoň :grinning:

no a výsledek už aspoň před náma nereptá :sweat_smile:

No fakt se nedivím všechno povinné dle diktátu máti, opravdu o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
12. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a u nás už se dnes rylo rypáčkem čumáčkem po dece he he he a včera to vypadalo jako že nic a pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Adamek spinka. to jsem zvedava, jak mu to vydrzi dlouho. koupila jsem mu kapky na rymu a pod natlakem mu to narvala do cumacku. je mi ho lito, ale nenadelam nic, ze.
jdu bastit knedliky s boruvkama :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš Paol dobrý, Honýse asi bolí břicho nebo co, zase mi to dává sežrat a už mě to štve, 2 dny byl úplně v pohodě a dneska je zas jak píchlej vosou, pořád kňourá, usnout nemůže, masíruji mu pořád bříško a stejně to nijak nepomáhá. Manža mě ještě k tomu štve svými optimistickými maily, že Honýs určitě usne a určitě že není tak strašnej a takový ty kecy! Já bych ho tady chtěla fakt vidět místo mě, vůbec nemá představu, když dítě 5 dní ze 7 je ukňouraný a nepříjemný. Když s ním je, tak jsem u toho taky, nejraději bych tady ty dva nechala pěkně 3 dny samotný, aby viděl, jaký to je, když malýho berou mory a on by na něj byl sám :angry: :angry:
12. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám 3druhy a zbytek až bude večer klid Muišák spal jenom 1hodinku a jinak jsem pekla s ním. :wink:
12. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Jani to je u nás ten problém s mužem.... ty jo ať jde do práce.

Pavli užij si to. jinak převalování je super přes den,ale v noci nám to pkazilo spané vždy se překulil vzbudil a řval a teď si stoupne či sedne a je po spaní. :frowning2:
12. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Marti, takže jsme na tom úplně stejně, jo? Ti chlapi si to fakt děsně moc idealizují :wink:
12. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a náš se iobčas naštve a toje s ním 5min. :frowning2:
12. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holt my to máme od přírody asi nakókdovaný vydržet snad vše :grinning: :grinning: :grinning:

tady dnes jede baba baba emuu tak nyslím že to druhý je jídlo hihihi
12. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani snad bude líp. Míšák teď usnul sice na chvilku, jelikož na druhou jedu pryč.evi Joli je šikulka brebentí, převaluje a skoro leze. ty jo moc šikovná. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak stoupani ze spani je fakt fajn :rolling_eyes: kam ty mrnousci na takove blbiny chodi..
Adamek spal hodinu a pul a hezky se vyspal. dokonce se i smal :wink: ted uz zase nadava. z nosu nu tece, az hruza!
vcera prisel Mirek ze skolky s tim, ze se jedna holcicka chlubila, ze ma bacila. ale aby pry nenakazila doma miminko, poslali ji do skolky. to je od nich fakt hezky! :angry:
12. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to by je člověk kopl do prrrrrrr někteří lidi by potřebovali papíry na hlavu fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a emmuuu je opravdu hamu, zblajzla 250 obídku a koukala jako že má málo, chuderka, no za 2 hodiny dostane jogurt s banánem tak snad neumře hlady do té doby :grinning:
12. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honýs už se trochu zklidnil. Martinka má pravdu, manžel má malýho, když řve, plný zuby za 5 minut a když mě tady pořvává celý týden, tak já to mám vydržet?! Achjoooooo :sweat_smile: :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, chlapy jsou fakt vsichni stejny! chytri jak...ale skutek utek!
Evi, teeda! to koukam, jak Joli brebenti :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dobalila zase nejake darecky. uz se nam to blizi :slight_smile: docela se tesim. no, hlavne, at jsou deti zdrave.
12. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já teda čekám jestli dorazí objednané jinak mne mrskne :angry:
12. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, budu drzet pesticky, at dorazi. snad si posta pohne!
12. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, Paol, já bych byla taky moooooc chytrá, kdybych kluka neměla na krku, jéééé, to by se mi radilo :wink:
12. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už je to týden, ale ještě je čas a 22 jdu případně nakoupit a dobírku nechám poslat zpět ať se s tím vyfotí a hotovo :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no všichni stejní a někteří ještě stejnější :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holciny!!!
Mam hrozny fofr, dokupovani darku na vanoce bali a hlavne ten stres z letadla.Uz se to priserne blizi, pozitri vzlitame..... :sweat_smile: Nejradsi bych se chtela probudit a byt u mamky.
Honzik mi dela jen radost... :wink: Pekne papka uz si zvykl na zeleninu a ted mi toho sni az moc.Dala jsem mu mrkev a taky rozmixovanou dyni a jak mu to jede!! a nakonec mi sni jeste cely kompot hlavne hroznovy vino s jablky miluje!!! Jsem z nej opravdu nadesena.... :grinning:
12. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo je to šikulka :wink:
12. pro 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek