• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak ted jsem vyhledala ze u nas je zapis ted 19.3.,tak to jsem jeste nic neprosvihla!Ale jelikoz jsme narozeni v cervnu a ja se do prace asi moc nehrnu tak pujdeme k zapisu az pristi rok!Takze jsem zbytecne zmatkovala :grinning: jako vzdy :grinning: .Marti diky!Ja upekla buchtu s tvarohem a je mnam mnam!Manza spi s Vaneskou v loznici a se cpu :grinning: .Za chvili vyrazim do mesta s kamoskou MM pak jede s malou k tchanovcum a sraz mame az vecer u mamky,jupiii mam cele odpoledne od nich klidek :grinning:
4. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ti závidím, myx byli venku na písku a bagrovali a nIKOLCE UJEL BUS.. tak pro ni MM jel. :frowning2:
4. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy já propadla soutěži na frekvenci 1 a stále se mi nedaří vyhrát. atolik to chci.
4. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, školní psycholog se obzvláště v dnešní dooost hodí, když to vidím, jak se ti haranti na základkách chovají, tak bič na ně, ééééé tebe na ně, jsem chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, užij si to a ať si tvůj manžel užije taky malou, tak správně to děláš :wink:
4. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha psycholog to jsem prima
4. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda!
uz jsem tu zas pekne dlouho nebyla..... :unamused: jak se dari a co je noveho?? opravdu se mi techce cit to, co jsem vsechno zameskala.
jsem pridala nejaky fotky honzika, jak se meni, tak kdo chce se cihnete zatim pa
4. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Míšo, ten je velkej hůůůůůůů, tak jukni na toho mýho Honzuláka :wink:
4. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo novinky nic moc pohoda na MD. Michsl mě prudí v posteli :grinning: ...
4. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
M9šo tedy ty máš krásný kluka... asi dám svého do sběru... :grinning: nbejlepší je ta fotečka před pračkou. :grinning:
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, do sběru ne, dej ho mě :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdepak dneska litate?Dala jsem Vanulu spat a ze si s vama pokecam a vy nikde! :frowning2:
5. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neklesej na sysly é na mysli, já tu jsem a brouzdám po facebooku, byli jsme s Honzulášem na převazu a oni mu to sundali úplně, protože má chudák zmacerovanou kůži na malíčku a prsteníčku, tak mažu alpou, nechávám zaschnout a stejně jsem mu na to dala obinadlo, aby se do toho nebouchl a nezlomil si to znovu, pořád nějaký starosti :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! mám chvilku. jsme v kanclu, Adam spí a zbytek šel na oběd. měli jsme dnes školení bezpečnosti práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adam má pořád zvýšenou teplotu a je unavený a pořád se z toho nic neklube. tak je to takový nijaký.
venku svítí sluníčko a sněží :grinning: hm, jsem pořád nějak nervozní z kontaktu s lidmi. sociální fobie hnusná!
5. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem ted brouzdala na facebooku a jeste tu byl postak!
Pavli u vas snezi?U nas nic!Ale kosa je pekna!
Jani a Honzik uz ma malicek teda v poradku jo?
5. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, myslím, že nemá, je to ještě brzy na sundání obvazu si myslím, měl to mít zavázaný aspoň do úterka.
Pavli, MM šatičky ocenil, už mě v nich vidí, tak je s ním větší sranda :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, IP :wink:
5. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, koukám, že jsme tu v útlumu :grinning:
u nás je sluníčko, ale kosa. Mireček jde za chvíli na turnaj, tak si budeme s chlapečkama užívat sami :grinning: ale večer mám ten narozeninový babinec, tak snad to bude fajn :wink:
6. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík. holky.
Jani paleček není ready a stejně jste bez obvazu???
Pavli dnes- sami a večer mejdlo... to se máš. já dnes stávkuji dělám jenr ychlo oběd a jinak pohoda.a Hlásím máme 10cm sněhu.. a stále chumelí... :angry: už tedy chci jaro.
6. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten malíček se mi ještě nezdá, tak mu to pro jistotu zavazuji obinadlem, aby se do toho neuhodil. :wink:
6. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky dneska vaří Michal to je dopoledne.-.. jupíííííííííííííííííí
nikolka si přebírá oblečení a uklízí skříně.. mám to, ale zařízené.
7. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky!
Marti, máš to doma ale dobrý :grinning:
Mirek jel s Vítkem a babi na zahradu. Adámek měl jet taky, ale tak plakal, že jsem si ho nechala doma. je nějakej unavenej a hodnej, tak i uklízím :wink:
posezení s holkama bylo supr. mohly bysme to dělat častěji :slight_smile: odpo jdu na trenál, tak budd trochu volna od chlapečku. jo Marti, moc díky za ta DVD! chaloupka na vršku má mega úspěch :slight_smile:
užívejte neděli!
7. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak jsem se poohlížela po sandálkách pro kluky. tato mi padly do oka, tak je objednám :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25967373&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24153182&tab=3
tak jen tak třebo pro inspiraci :wink:
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem dala dítě i s manžou do hajan :grinning: :grinning: Dnes hodlám uvařit recept - bramborové kapsy dle Babicových dobrot, je to rychlé a levné a určo i dobré, moc se na to těším :wink:
7. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala fotky do albíka, můžete juknout :wink:
7. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nějak mne to v práci dnes nebaví, budíček byl už ve 4 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám vydržet do 7 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky moje čauky.
já včera nakonec měla i návštěvní den. dvě návštěvy u nás a já nevinně nesoucí triko po Nikol sousedům, kde byl samo i můj M. jelikož soused je Tom. a co se nestalo já s etam total zrušila... no fůůůůůůůůůůůj to bylo šílené. ostuda. Miláček mě ale opatroval doma a dětičky uložil.... od pěti jsem na nohou mám vše hotové., ale černé svědomí a pocit fujky to tedy nevymazalo. pádím na cvičení. okoukni všechny odkazy potom,.... a fotečky samo také.
řekněte holky jsem to, ale kráva co? :frowning2: :cry: takto to přepísknout a to jsem pila jen víno, ale nic jsem nejedla.
naštěstí sousedi jsou důvěrní takže... to u nic tak děsné nebylo, ale Nikolka mě viděla objímat záchod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hekat.
8. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fotečky zase luxusní jak jinak u tebe... zvedli mi náladu. Pavli tvoje botičky super asi do nich též půjdu pokud budou optimální ¨čísla.
8. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti, ty jsi zvíře, chacháá :grinning: :grinning: , a co, jakýpak černý svědomí, jsi taky jen člověk a co by jsi si občas tu hlavu nevymazala, v pohodě, to vůbec neřeš, mně se to stalo kolikrát, TM je obětavej a taky se nezblázní pro jednou za čas, ne? Jsi v pohodě :wink: Já bych se zrušila po jednom pivu, jak nejsem zvyklá pít. No a ono na lačno, to je hned. :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, sem tam si vypít hlavu taky není od věci :wink: ostuda nejsi. holt se stalo a šmitec :wink:
jinak botky krapet zklamaly. tedy ty červené. ve 28 mají jen hnědé :frowning2: ale i tak jsem je objednala.
ta cena je fakt prima :wink:
Adam mi usnul u kamošky na návštěvě :grinning: teď je v postýlce a já jdu honem jíst.
8. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek