Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. pro 2008

kami náušničky jsem řešila odstranit stroupek a prostříknout septonexen a zasypat framykoin pudrem a za týden nebylo co řešit

e.k.t
autor
13. pro 2008

jinak dobré ranko, nestihla jsem Joli dát lahvičku do 8 tak prý že nee, no za hodinu jí z něho udělám kaši a to bude fofr 😀

e.k.t
autor
13. pro 2008

No chtěla bych Joli udělat linecké z kukuřičné mouky, ale asi mám smůlu, nějak není k dispozici 😠 ale ještě by to šlo ze špaldové mouky no ta je taky bezlepková, no ale už jsem jí sehnala piškoty a ty jí jedou, jsou kukuřičné takže opět bez lepku 😀

martinka79
13. pro 2008

no to jo ty taky mám. tak já se dnes kouknu na ty mouky a poměr uděláš normálně jako na klasiku lineckého?

Jani tedy vy jste ptáčata. no já jsme vzhůru od půl šetsé,a le do 6.15h jsme vydrželi v posteli. jsme po snídani, chleba s marmeládou a dokonce i Míšák měl od Nikolky.vyvenčila jsme psa a vyprala dvě pračky.
Prdelín začla dělat paci paci, potom moty moty, a superově umí udělat jak je velký. je to legrace stále dělá pápá, moty moty, nene, ták jsme velký a potom začal dělat mlaskavý zvuk jako když klapete. to na koníka co máme doma. 😉 teď si hraje u nikolky a tam jí umí udělat pořádek.

e.k.t
autor
13. pro 2008

No Marti to musí být supéééér už se těším jinak mouku normálně v poměru a cukr ovocný fruktozu 😀

martinka79
13. pro 2008

Evi díky.

martinka79
13. pro 2008

pokud upěču pošlu vám poštou na ochutnávku. 🙂

paolin
13. pro 2008

ahoj holkyy!
Marti to je uzasny! 😀 to musi byt desna prca! no Misak je fakt neuveritelne vnimavy!
holky, pred rokem jsme byli tehule z druhyho trimestru. drsny, co? 😉

jo jsem si vzpomnela..muj sef je krapet uchylny na pavouky. vcera jsem se sla mrnkout do kanclu a on jich tam ma 10! takovy ty obrovsky tarantule pruhovany vosklivy fuuuj! 😝 Vitu desne zajimalo, jak se krmi. moc se netvaril, kdyz mu Karel rekl, ze mysickama 😝

e.k.t
autor
13. pro 2008

Marti jasně, to je dobrý nápad.

Já zatím vhodnou mouku nesehnala, tak snad v Pardubicích v pondělí po tom cukrovým testu 😝 😝 😝

e.k.t
autor
13. pro 2008

Pavli tak myšičky mu je líto, no to je dobře, aspoň nebude prudit že tarantuli doma chce a chce a chce 😀 😀

e.k.t
autor
13. pro 2008

tak zeleninka slupnutá a na dece dělá číty číty 😀

kamca.mazda
13. pro 2008

Ahoj holky, vstávali jsem dnes ve čtyři je to děs. Dělám Vánočku tak čekám až těsto vykyne ta první se mi nepovedla, dělám to poprvé 😒
Evi dík za radu ohledně naušnic, myslíš že ten fram. prášek koupím bez receptu?
Marti to je Mišák šikula Amy se zatím jenom válí na bříšku ani zpět jí to nejde 😠

anta
13. pro 2008

Ahoj holčiny, tak jsem tady měla na návštěvě mojí mamču se ségrou a malej byl vzorneeeeeeeeeeeeeeeej, udělal mi velikánskou radost, cizích lidí se totiž už začíná bát a babi neviděl dva měsíce, tak jsem si říkala, že bude řvát a ono nic 😉 🙂

e.k.t
autor
13. pro 2008

Kami myslím že jo, stojí kolem 50 korun

jo a pokud ti těsto moc nekyne tak je mu zima a chtělo by to k teplu

e.k.t
autor
13. pro 2008

Jani no super šikulka, Joli to taky zvládá

e.k.t
autor
13. pro 2008

Hlásím super odpoledne poté co se podařilo fňuknu uspat okolo 3.odpolednetak jsem odpadla taky a dalo to 2 hodiny 😀 😀 😀 no to už ani nepamatuju kdy to bylo naposledy 😅

A to nejlepší nakonec, ještě spinká. 😉

anta
13. pro 2008

Evi, krááááááááááááááásný 😀 😉

paolin
13. pro 2008

my jsme dnes u nasich. Mirek mel turnajek, tak jsme se jeli k nim zasit 😉 poo jsme se za tatou stavili a ja si tam koupila novy tenisky k vanocum. tak mam radost, ze jsem nemusela nikam cestovat po Brne a jeste je mam se slevou 500,- 😉

paolin
13. pro 2008

jinak Ada porad sopli, chudacek! ale je divoky, tak ma jen tu rymu.

Kamco, doufam, ze napodruhe se vanocka povedla! 🙂
Jani, Honzik je jednicka. je uvedomely a vi, ze maminka potrebovala chvili klidu 😉
Eviii, to je prima sobota. pekne odpocinkova. jen by to mohlo byt pokazde, vid?

e.k.t
autor
13. pro 2008

No ono to jednou za čas neuškodí, už jsem fakt byla unavená, no Joli vstala před 18 a dokonce jsem ji oblafla a vypila 80 mlíčka a potom hned slupla 150 kaše 😀 😀 😀

A to mi potvůrka mlíčko přes den nechce, ale jak byla zblblá tím spaním tak se povedlo 😀 😀

kamca.mazda
13. pro 2008

Evi to první těstíčko jsem měla u teple ale nevzešlo myslím, že to droždí bylo nějak jeté tahle byla na stejném míste a vykynulo jako blázen.
Pavli máš doma na Adámka tu odsavačku na vysavač?? nebo obyč, ta na vysavač je super.

e.k.t
autor
13. pro 2008

no tak to asi byly opravdu divné kvasnice 😉 tak ať chutná

e.k.t
autor
13. pro 2008

tak zdá se že Joli konečně chrní, jdu hodit vanu a spinkat taky, tak dobrou všem 😉

martinka79
14. pro 2008

Krásné ráno.
Kamčo tak ho´d recept a jak ti chutnala?Jéééééééééé dala bych si ji k snídani, škoda, že jsi tak daleko.
Já včera ještě do 23hod patlala cukroví mám další druhy a další dvě těsta takže jsme asi na těch 10 a asi končím jen nazdobím a potom udělám nepečené a Míšovi ty jeho dobroty.
Jinak dělám nutelové rohlíčky moc moc chutné a ryhlé a dobrý recept.
Evi to náš hodný kluk co spával vzorově přes den spí těď okoukaně jako adámek. tedy. to nic enudělám a ještě je sám jak protiva.
Pěkně jsi se vyspikala i jolanka je to dná holka.
Jani Honzík je šikulín pěkně návštěvu pohostoval.
tak jdu dělat snídani.
Pavli gratuluji k teniskám, ať slouží jak mají.

e.k.t
autor
14. pro 2008

Ahojky Marti, no večer jsem si moc nemyslela že je hodná holka, prudila skoro do 22 ale zato vstala až v 7 takže odpuštěno 😉
Jen jsem ty 3 hodiny co prudila zvyklá že spí a udělám nějakou práci a včera smůla 😝

martinka79
14. pro 2008

Ahojky evi to znám, taky mě to rozhodí, že nespí tehdy, kdy má a já nemám hotovo to co chci, ale když vidím nápravu tak to je potom super.
No ale jolůanka včera spala dlouho odpoledne, ne? tak se jí asi enchtělo.
JInak k těm kvasnicím mám ověřeno, že takové ty zl. třeba z lidlu jsou vážně k prdu okud to neděláš hned z čerstvých, molo vzjede kvásek a celkoně jsou ble. ale obyč stříbrné nebo sušené jsou nejlepší.
holky napiště mi někaý dobrý receptík na vaše curkoví. ráda ybch udělal něco co nemáme každý rok. končím Míšák je nezmar stojí a u pxc atluče tu do klávesnice. 😉

anta
14. pro 2008

Dobré raníčko, holčiny 😉

martinka79
14. pro 2008

Ahojky Jani tak jakpak se des po ránu máš, v kolik jsi vstávala? 🙂

e.k.t
autor
14. pro 2008

ahojky Jani 🙂

anta
14. pro 2008

Tak malej vstával v 5,45 hodin! Včera totiž přes den nespal 6 hodin, tak si to asi musel vynahradit 😉 Mám se moooooooooc dobře, také jsem vstávala jako Honýs, ale holky, jak mám vysvětlit manžovi, aby nevstával každý den v půl čtvrté ráno? Vstává kvůli malému, ale Honýs vstává nejdříve v půl páté. Manžel je pak děsně unavenej a odpoledne už je protivnej 😀 😀 Jo a malej se ze spánku přetáčí na bříško každou noc 🙂