Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. bře 2010

chystáme se na výlet čusík... 😉

paolin
24. bře 2010

takk my byli nakoupit a pak chvíli na balkecu, ať se Adam provětrá. je vyloženě nemocný 😀 klidový režim bude mít tak leda v kočáře. jen můžeme až na večer. budeme jak upíři 😀 chodit ven jen za tmy 😀

paolin
24. bře 2010

jinak botičky už máme. koupila jsem Adamovi sandálky Sante a pak má tenisky po Vítkovi a jedny suprácky botky, co Vítek měl asi 2x. někdy se ti dva chlapečci vyplatí 😉

anta
24. bře 2010

Tak jsem koupila boťáky, nakonec jsme vyšli na 22, ale ono je to u těch botek prostě různý, jsou modré a se suchým zipem. Máme i bačkůrky, tak jsem ráda. 😉

anta
24. bře 2010

Sandálky budeme kupovat později, vždy se ty botky dají sehnat bez problémů, takže to neřeším. Koupila jsem si teda i boty k těm šatům od Pavlínky, panč jsem zjistila, že kozačky fakt k tomu nejdou, vypadá to blbě 😅 Tak jsem si koupila botičky na kramflíčku, no tak snad se v nich nepřerazím, panč jsem zvyklá chodit jak sedlák v botách na pole 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. bře 2010

Ahojky, tak jsem byla s Joli na ORL a má oboustranný zánět středouší s tím že jednou už prasklo, nějakýho bacila má v krku a jakýho zjistíme po výtěru, nafasovala antibiotika a antialergika na atopiský ekzem, no fujky

anta
24. bře 2010

Evi, vy taky marodíte, no to je teda věc a že zrovna ouška ☹

e.k.t
autor
24. bře 2010

no pave ze to ma alergii po mne, ja mam to samy, taky mam v uchu gazu s lekem

paolin
24. bře 2010

Evi, vítej to klubu. máme to stejný. tedy ty uši a atb.

paolin
24. bře 2010

Jani, jukla jsem na fotečky. máte prima písek na pískovišti 🙂

anta
24. bře 2010

Teda holky, vy si užíváte, pro zlepšení nálady se můžete podívat do mého albíčka 🙂 , byli jsme venku a bylo to moc moc fajn. Potkali jsme cestou domů výjezdovku Policie ČR u domu naproti, tak nevím, jestli tam někoho nezavraždili nebo co, fuj nic moc 😉

e.k.t
autor
24. bře 2010

Pavli, Martinka ráno říkala, dyž jsme si volaly, že z návštěvy opět nic nebude ☹

martinka79
24. bře 2010

holky čus a bus. já dnes nestíhám nic.. jak to, ale dělám nevím. 😠

e.k.t
autor
24. bře 2010

Marti nestíháš, ale máš hodně aktivit 😉

martinka79
24. bře 2010

no jo,a le na přátele si čas udělat musím. 🙂 jak je malé?

martinka79
24. bře 2010

Janouši pěkné fotky... taky nějaké dodám zítra.

e.k.t
autor
24. bře 2010

no leze z letiště ale jinak vůbec nezlobí jí normálně prostě nic zvláštního, nebýt toho špinavýho ucha včera tak to nevíme 😝

martinka79
24. bře 2010

tedy na jednu stranu dobrý...do kdy budete doma? ☹

martinka79
25. bře 2010

krásné ráno holky, co děláte my uklízeli.. a ještě mě čeká převlékla jsme postele a asi za chvilku půjdem ven.

anta
25. bře 2010

My byli venku, ahooooooj, nedělám nic a dítě spí 🙂

martinka79
25. bře 2010

se máš, my byli venku skoro do ted teď prdelín byl odložen do postele. 🙂

anta
25. bře 2010

Včera toho Honzík moc nenaspal a ráno byl taky dřív vzhůru, takže to dospává a to je dobře, protože já ho systematicky odpoledne ničím pohybem 😀 😀 😀

martinka79
25. bře 2010

jasně to je jako u nás akorát Míša se ničí sám..ten neposedí. 🙂 musím tu vytřít a něco uvařit taky se chystám udělat buchtičku s černým rybízem a´t mají vitamínky... 🙂

martinka79
25. bře 2010

tak doufám, že taky odpočíváš...

martinka79
25. bře 2010

tak jsme našla prima recept se zakysankou a česnekem... atak ho udělám to bude obměna číny. 🙂

anta
25. bře 2010

Dneska jsme byli zase venku, ale Honzíčka to moc na písku nějak netankovalo, tak si tam půjčil balónek a pořád mi utíkal do toho kopce, no tak jsme se pak nějak sebrali a šli jsme jezdit na motorce a taky jsme pojedli na lavičce, Honzík se tam smál nějakým větším klukům, co tam běhali kolem, to bylo takový docela dost vtipný 😀 😀 😀 Jsem ráda, že s ním nejsou problémy, že by se bál dětí, to ne, ani dospělých se nebojí, což jsem ráda, je společenský a prostě pohodář, prochajda se protáhla na dvě hodiny, když to počasí jde, tak proč ne, jsem ráda, že nesedíme doma na prdelce 🙂 🙂 Jsem na Honzíka opravdu moc pyšná, se přiznám, lidi ho neznají a do pěti usoudí, že je to pohodář, což je pro mě ocenění 😉

e.k.t
autor
25. bře 2010

Tak u nás stav normál, jako i v úterý když to prsklol, venku byla jen chvíli autem, kdyyž proběhlo předání páč já měla den a mrtin má noc a pak v kočáru pro pečivo,ale bleskovka 😉

anta
25. bře 2010

My jsme tento týden s Honzíkem dost akční, když jsme se vrátili z písku, sundala jsem mu ponožky plné písku a Honzík si ráchal nohy ve škopku jak starý pantáta, moc se mu to líbilo 🙂

paolin
25. bře 2010

ahoj holky! já jsem dnes slušně grogy. Adam je děsně akční, mám pocit, že snad i z těch atb nebo co! byli jsme i chvíli venku, doma je s ním k nevydržení. pak jsem dostala seřváno ve školce od píuč a pak od Vítka a pak od Adama a pak..néé, pak už néé 😀 Mirek koupil houpací závěsné křesílko, tak je prča.
zítra jedeme do kanclu na školení a pak mám zákaznici, tak aspoň změníme místečko pobytu.
jinak psala sestra, že malou vzali do školky - má 3 roky v listopadu a že to druhé je už 100% holčička 😀 tak to hezky vyšlo - my dva kluky, oni dvě holčičky 😀

paolin
25. bře 2010

Jani, Honzík je zlatíčko. jéé, kéž bychom je drobky měli pohromadě. to by byl masakr 😀