Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
1. dub 2010

Ahojky, tak Honzík dneska zase perlí, dostal sprdunk a ještě k tomu slib, že ještě jednou mě vytočí a dostane na prdel, tak se zklidnil, přestěhovala jsem mu pokojík a je to zase lepší 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. dub 2010

😀 jj celkem normálka u nás 😀 😀

anta
1. dub 2010

Tak jsme byli kupy kupy, všude lidí jak na kostele, no tam jich asi tolik nikdy není 😀 😀 Honzík spinká, to je teda zase týden, od úterý dělá akorát bordel a je takovej fuj, no jen ho reklamovat, fakt 😉

anta
1. dub 2010

kuk pokojíček, není to žádná extra nádhera, nábytek se bude kupovat ke dvěma letům Honzíkovým, ale dala jsem ten PC na druhou stranu pokoje.

many
1. dub 2010

ahojky holky 🙂 jdu za váma juknout, uvařila jsme Ladíkovi polívečku a zachvíli už asi půjde chrupkat 🙂

many
1. dub 2010

Jani dobrý, taky ho má takovej malej , útulnej a je dobrý, že tam nemáte dvoje dveře jako my 😒 to je trošku naprd, ale co 🙂 taky teda vyfotím a vrznu 🙂

anta
1. dub 2010

Ahoj Many, ano správně jsi to řekla, má ho malej, ale na to bordeláření mu docela dost postačí 😀 😀 😀 Zatím jen tak nouzově zařízený, až mu budou dva roky, tak mu pořídíme normální postel, bude mít skříňky a velkou skříň na pověšení košil a tak. Aspoň bude mít čím třískat, až se naprdne 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

tak tady to je Ladíkův pokojík 🙂 no a taky trošku tatínkův a můj, máme tu pc a tatin kytárky,..... no hold máme doma muzikanta a Ladík bude doufám taky 😀 😀 😀

anta
1. dub 2010

Jo a že nemá zatím žádný nábytek, jsem jen ráda, aspoň po něm neleze, ale asi bude 😀 😀

anta
1. dub 2010

Pěknej pokojíček, super! Líbí se mi ten stolek na PC s tou nástavbou 🙂 A vůbec je to pěkný barevný, dobrý 😉

many
1. dub 2010

my jsme to stěnu dostali od známých úplně zadara, to byla haluz, kupovali dcerunce k 18ti lepší a toho se prostě chtěli zbavit 😀 a je to ta naše milovaná modrá barva 😀 😀 😀 tak nějaká kačka ušetřená akorát časem ta palanda, když bude mít Ladík pak sourozence 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

Jani já miluju prostě modrou a žlutou a tak se snažíme tak mít celý byteček 🙂 ale je toho potřeba u nás dělat dost, no všechno časem

many
1. dub 2010

kdybytak pršeli aspoň jednou tisícovky co 😀 😀 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

pršely 😅

many
1. dub 2010

a Jani díky Bohu na tu postel neumí ještě vylézt 😉 jen ten jeden schodek mu jde 😀 to pak bude o nervy , aby nespadl a něco si nezlomyl, čím později, tím líp 😀

anta
1. dub 2010

No občas by se nám ulevilo, kdyby ty děti měly lepší den a chytl je rozum 😀 😀 😀 Jo a na svatbě jsem byla ségře (nejmladší), to je taky haluz, brali se po 15 letech a ona si neumí ani ohřát jídlo. Když krájeli svatební dort, tak ho nakonec krájel jen ženich, protože ségru tohle nebaví 😅 😅 😅

anta
1. dub 2010

Jsem si tak vzpomněla, nevěsta nám balila výslužku do krabiček, no a najednou s tím flákla o stůl se slovy "mě to nebaví" a kdo myslíte, že tu výslužku nakonec balil, správně ženich 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

jééé a čekají miminko nebo ještě neee 😉
ženich se činil 😀 to byla ukázka , kdo bude doma vše dělat 😀 😀 😀 😀

martinka79
1. dub 2010

Jani...tvoje sestra je klasa...
No my te´d řešili dopravu dítěte na soustředí.. kamarádce skolaboval syn... 🙂 jinak pohoda. Míša vyleze na vše... na žebřík, strom a nevím kam ještě někdy snad i mě na hlavu.

martinka79
1. dub 2010

máte obě moc pěkné pokojíčky a dle mého názoru dětem zatím nevadí, že nemají skříně a nábytek ty milují volnost... ovšem pravda je, že na oblečení je to nutnost.

anta
1. dub 2010

Marti, my máme na chodbě vestavěné skříně a Honzík tolik toho oblečení nemá, tak se mu to zatím vejde do dvou šuplíků, takže to fakt stačí. Souhlasím s tebou, že děti k životu ze začátku asi toho moc nepotřebují, co se nábytku týče, hlavně že náruč maminky je teplá 😉

anta
1. dub 2010

Many, dítě nečekají, brali se z lásky 😀 😀 😀 No až budou mít dítě, tak se bude samozřejmě starat tatínek, maminku to nebaví 😀 😀 😀

anta
1. dub 2010

Jo a na té fotce si můžete ještě všimnout dítěte v postýlce, že nekecám, že si umí sám v klidu zalézt a mámo neotravuj 🙂

many
1. dub 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

synek nechrní, jdu se sním natáhnout , bude určo brzo tuhoš 😀

anta
1. dub 2010

Á asi slyším dítě, tak mi držte palce, ať už je v klidu, opravdu od úterý je nějakej prapodivnej, někdy přemýšlím, jestli ho nevyseděla čuba na vrbě, ale když ho tak vidím, tak se v něm občas poznávám 😀 😀 😀

anta
1. dub 2010

TAk to nebylo moje dítě, jsem fakt už postižená 😀 😀 😀

martinka79
1. dub 2010

Jani to bylo moje dítě chce dolů...

many
1. dub 2010

tak jsem ho tam nechala a nechala mu otevřený dvře, tak snad brzo usne
Jani , Honzík spí

many
1. dub 2010

jo Jani , Ladík je pár dní, taky sem tam pěkná protivka, je to síla, co dokáže už dělat, jak se vzteká, lehne na zem, co má poruce, tak stím musí šlahnout 😠 myslela jsem , jestli mu nepojedou konečně ty pětky, ale nic necítím 😒 a segra mi říkala to samý, že Kvído taky šílí 😖 jestli tím počasím jsou tak vadní 😀