• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
vy zase pracujete do roztrhání těla co???
6. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádíme na bagr...
:slight_smile:
6. dub 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahojky, já myslela, že tu nikdo není. Honzík se učí volat "mamí", tak ho hned učím. Ale povím vám, MM tady byl takřka 4 dny a už jsem ho prokoukla. Normálně dělá to, že aby kluk neřval, tak mu vyhoví v naprostých blbostech a to teda já až zírám, jak to ten kluk s ním koulí, to je děs a já mám co dělat, aby to nezkoušel i na mě. Jsem zásadová, MM bohužel moc ne, tedy jak v čem, ale kluk to teda s ním sakra umí, fuj, to by zkusil na mě jednou a šel by :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahojky, já myslela, že tu nikdo není. Honzík se učí volat "mamí", tak ho hned učím. Ale povím vám, MM tady byl takřka 4 dny a už jsem ho prokoukla. Normálně dělá to, že aby kluk neřval, tak mu vyhoví v naprostých blbostech a to teda já až zírám, jak to ten kluk s ním koulí, to je děs a já mám co dělat, aby to nezkoušel i na mě. Jsem zásadová, MM bohužel moc ne, tedy jak v čem, ale kluk to teda s ním sakra umí, fuj, to by zkusil na mě jednou a šel by :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti Nikče gratulace veliká, je šikulka :wink:

Jani jsou to mazané a chytré a inteligentní děti :grinning: :grinning: hned vědí kde uspějí :grinning: :grinning: :grinning:

Pavli už mám balíček doma a díky, sloník měl úspěch hned ho zabavila a už se s mámou nebavila :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to jim nikdo nebere, že jsou inteligentní, ale když jsme před narozením Honzíka s MM probírali, jak ho budeme vést, tak on se teda chová dalece k plánům, které jsme si vytýčili, teeda, mně by to vadilo, kdyby si se mnou dítě dělalo, co jemu se chce i kdyby se měl uřvat, tak jsem si dítě zkrotila a je to :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tomu rozumím, ale třeba u nás doma to je jednotné, možná proto že to bylo jen málo ale pro nás mezních omezení, ale že mm máma ji taky nechá a pak říká nám že ji to a to máme odnaučit tak jí to odkejveme ale neřešíme, buď jí to zakáže hned nebo má smůlu, a je to inteligent tak bude dělat to co jí tam dovolí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
byli jsme u kamošky, vařím oběd, Adam spí.
Evi, prima, že se sloník líbí :slight_smile: snad i oblečky k něčemu budou :wink:
Jani, u nás je to jak kdy :grinning: někdy jsme důslední oba, někdy ani jeden :grinning: tak nějak rezignujeme :unamused: Adam pořád vztekle polehává po zemi a nevím, co s ním. oblíbené je: jedeme vem na motorce, vše v poho, dojede k silnici no a v půlce lehne na zem a ječí. takový rituál. to mi tedy řekněte, co s ním. když chci zvolit jinou cestu, tak lehne hned před barákem a ječí...
jinak nám Mireček pořídil sušičku na prádlo. dnes dorazila. tak jsem zvědavá...hlavně, kam ji dáme, když pračku máme 40cm :grinning:
6. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky se nějak extra nerozcházíme ve výchově, ale Honzík to na MM zkouší tak, že se snaží něco u něj vyřvat a manžel "chytře" samozřejmě couvne jen aby malej neřval a když je tady s námi dýl, tak já pak kluka musím srovnat, protože to samozřejmě zkouší i na mě, ale i kdyby si měl plíce vyřvat, tak necuknu, lepší teď necuknout, než mít doma pak peklo :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf! tak už jede nový web. jdu se najíst...
6. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík byli jsme venku a potom kafíčkovali se sousedkou...
no u nás tedy jsme oba prevíti..., ale já občas vyměknu, ale jen v mezích normy.... :grinning:
PaVLI ČEKÁM NA REFERENCE SUŠUČKY... sice jí nijak moc nechci,ale řešili jsme ji také.... :wink:
Evi Nikolce vyřídím gratulace.... :slight_smile: bude pyšná. jo až dovařím a doklidím ten binec po návštěvě tak hodím fotečky.... se těšte na mé dětičky... :wink:
Pavli každá rada drahá jedině vydrž matko vydrž.... a na řvaní nedej popadni ho a šup s ním na chodník a když ani to ne tak ho dvakrát odnes domů a má smolíka... :grinning: a nakonec radím viď... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem to ale slepice.
6. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je taky zajímavé, Pavli, že když jsme všichni tři doma, tak Honzík je jak utrženej ze řetězu a když jsem s ním sama anebo MM sám, tak se chová naprosto jinak, je klidnější. Ale teda s tím vynucováním to vesměs zkouší jen na manžu, což jsem moc ráda :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, nejsi slepice, tady je totiž každá rada drahá a ty je rozdáváš zdarma, supeeer. Lámu si hlavu nad dětským pokojem :wink:
6. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani protže TM povolí a on to ví...
To je klasika TM taky není denně s malým no... neboj to se srovná a když ne tak Tm bude mít peklo se synem. :grinning: ne legrace to bude ok.
6. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NELÁMEJ kup postel nějakou skříň na šaty, knihovnu a police a šup volný prostor na hraní... počkej za chvilku ti bude vyhazovaT VĚCI ZE SKŘÍNĚ A CHTÍ SE ŠATIT SÁM JAKO mICHAL TO JE POTOM RACHOT S ÚKLIDEM.
moje rady to jsou jen nápady... ale snad někdy potěší
6. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím uklízet nebo mě j... z toho mrdníku co tu vytvořili dva rarášci. :frowning2:
6. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak vyhazování oblečení je Jolčin sport už dlouho :frowning2: ale co naši to přežili taky tak hlavu vzhůru :grinning:
6. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj u nás to je důvodem hledání toho co potřebuje... si obléci.
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to víš že i šatstvo, ale Joli to nezajímalo :grinning: :grinning: :grinning: zato maminka je spokojená :wink:
6. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ukliázeno uvařeno... tdy to dělají už spotřebiče..
6. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
celé odpoledne venku a teď si doma s Míšou hovíme. sice je venku nádherně , ale prdelín neměl čas, venku se počůral tak šel domů a rovnous e vyspršila teď relaxuje. :wink:
6. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já přežívám v práci a to už tu byla i kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé si začala službu a auž těkontrolovali, fuj...
já chystám Nikolku a jdu hajat za Míšou... ten spí..
7. dub 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak Honzík včera usnul v půl osmé a hučel od čtvrt na šest ráno, ale zatím vypadá v pohodě. Venku svítí sluníčko, ale je tam chladno. Večerní ukládání po novém stále jde, Honzík si usne, kdy chce, ale důležité je, že nepláče. S MM to chápeme jako velký pokrok. :wink:
7. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak Honzík včera usnul v půl osmé a hučel od čtvrt na šest ráno, ale zatím vypadá v pohodě. Venku svítí sluníčko, ale je tam chladno. Večerní ukládání po novém stále jde, Honzík si usne, kdy chce, ale důležité je, že nepláče. S MM to chápeme jako velký pokrok. :wink:
Zase se mi to objevilo dvakrát, no to je děsný :angry:
ahoj holky! včera mi bylo blbě, tak jsem nějak odpadávala :grinning:
Jani, furt to nějak blbne, co? Adam usnul včera až v 9 večer! a to poo spal do jedné..mě z něj asi brzy hrábne či co.
venku je krááásně sluníčko, ikdyž zima. tak půjdeme ven :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my půjdeme ven až kolem té desáté na pískovišti máme ještě námrazu... :wink: teď pohádkujeme. u Nás se spí tak nějak jak to jde... Usne do půl deváté... nějak němůže zabrat, ale zase vstává kolem té třetí odpoledne a ráno si přispí... :wink:
7. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase tady nikdo není.. ach jo. :cry:
já jdu vysát ložnici a nějak mám hotovo. :slight_smile:
dnes budu dělat jakési tvarohové kulikčy co jsem našla na mimi bazaru jsem zvědavá jak prdelínovi budou chutit... včerejší brambory zapečené byly lahoda. :wink:
7. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli venku, tak to víš, je krásně, tak člověk si říká, co doma. Dala jsem do ložnice nový lustr, vyměnila žárovku a tak se vůbec postarala opět o chod domácnosti, peče se mi masíčko v troubě, dítě seká dobrotu, no co si víc přát. :wink:
7. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brambory zapečené ty já teda moc ráááááda, mňam mňam :slight_smile: Když tu bývám zase já, tak tady taky nikdo moc není, tak si pokecám sama :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme doma. venku paráda. jen Adam...háže mi po dětech písek a kameny a vůbec...jednu holčičku zasypal až na spoďáry :frowning2: to mi řekněte, co s ním. nedá si říct a nedá. bude z něj pěký sýgr a ze mně neschopná matka. opět :grinning: takový ten typ, co jen se blíží k pískovišti, maminky se raději balí :unamused: s Adamem není řeš vůbec žádná. když mu to potom vysvětluju, tak děla tytyty, jako že se to nedělá a příště zase - šup pískem. je tak rychlý, že nestačím reagovat. no, asi ho jednou zasypu taky, ať vidí, jaký to je nebo co :wink:
7. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek