Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

já mám noční takže spát nesmím

e.k.t
autor
21. dub 2010

kolega se snaží o mé zdraví teda snaží se mi přivodit infarkt, bez výstrahy zařve jak orangután při každým gólu, když to nečekám, asi ho zabiju 😀 eee teda zbiju 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. dub 2010

výborně, hokej skončil a je klid 😉 jen práce by mohlo být víc 😉

martinka79
22. dub 2010

evi tak ak ti uteklo... Jajni šup s tím sem jak jsi setřela.... babiznu 🙂

anta
22. dub 2010

Ahoj holčinky už jdu na to. Potkala jsem tu děsnou mámu, jak pořád na Honzíka něco měla. Včera mi říká:"Jak to děláš, že se tě ten kluk pořád drží za ruku a jde poslušně vedle tebe?" Já:"To víš, holka, já ho totiž vychovávám i doma" 😀 Ona:"No ta moje holka, ta je děsná, věčně jí někde honím" a já na to:"Já jsem si všimla, že pořád někde lítá a řve a brečí, to by mi vadilo! Tohle Honzík vůbec nikdy nedělal a nedělá" a ona:"Musím jít na ní jinak" já:"No to brzo" 😀 😀 😀 Ona:"Chtělo by to ještě jedno (dítě jako já, abych měla). Já:"No další mít nebudeme" a ona:"A proč?" Já:"Je nutné uvádět důvod?" No a ona zmlkla a šla pryč 😀 😀 😀

martinka79
22. dub 2010

Jani.. 😀 😀 😀 😎

martinka79
22. dub 2010

tak čučela viď... 😕 jsi dobrá... aby nechtěla aby jsi jí dceru vychovávala ty??? 😀 😀

martinka79
22. dub 2010

Jani evi pavli poslala jsem vám mail, ale píšemi to error tak nevím zda došel... ☹

martinka79
22. dub 2010

dnes mi dorazí balík s oblečky. holky mám doma bodýčka kdo by o ně měl zájem... Michal je nenosí... 😝

anta
22. dub 2010

Koukala jako kráva a dobře jí tak. To její trefování se do Honzíka mi už začalo vadit, tak jsem jí to dala sežrat a když něco, tak jí to dám zase sežrat, ale ono je fakt, že Honzík je fakt hodnej, pohodář a venku poslouchá a když mu řeknu, aby se držel za ruku, tak se opravdu drží a nekecá. Ta její holka, tu věčně vidím, jak jí zdrhá a když ona jí chytne, tak řve jak protržená 😝 😝 No hlavně, že jí chválí věčně až do nebes.
Marti, něco došlo, pak juknu 😉

anta
22. dub 2010

Honzík nosí bodýčka na noc, šup sem s nimi 😉 A jsou i s krátkými rukávy? 🙂

martinka79
22. dub 2010

jsou krátké i dlouhé... 🙂

martinka79
22. dub 2010

Jnai Míša chodí za ruku a někdy kdy běhá řve jak protrženej taky..... 😀 😀 😀 naháním ho třžeba v českém brodě kde to zná a jsou dny kdy je jak milius... 😝

anta
22. dub 2010

Marti, jako někdy to chápu, že lítá, to je jasný, je malej a divokej, ale ta její holka neposlechne na slovo, když jsme byli v berušce, tak tam dělala nějakou věc, kterou dělat neměla, ona jí to zakázala a ta holka řvala jako kráva a že to půjde dělat znovu a čtvrt hodiny tam prostě prořvala. Honzíkovi to stačí říct 5x až 6x, ale neřve, nevyvádí ani venku, to spíš vyvádí doma 🙂 🙂

anta
22. dub 2010

Jo a ta bodýčka bych s dovolením brala, jestli neva, kdyby se tam našly i tepláčky, tak se nebudu zlobit 🙂

martinka79
22. dub 2010

Jani projdu to doma ve skříni.. písnu ti..
á vím jak jsi to myslelea, chtěla jsem, situasci zlehčit... chyba je, že babižźna naráží na tvého Honzíčka a sma se na svoje nepodívá a dělá jak je hodná.
to já ne... 😀 😀 někdy dě+lám, že není můj.. 😎
musím řícvi, žer je hodná a dokonce půjčuje děterm hračky už bez vztekua to i těm straším co mají mít rozumu víc než On.
ale na jednoho tady klučinu si dost dovolujre on je to takový blumík a to asi Míšu štve, že to není praťák na hru... rovnocenný.

anta
22. dub 2010

Marti, její chyba, tak se s ní nemazlím 😀 Byli jsme na cestách a jsme doma, pěkně nám to pak utíká. Honzík se válí, je unavenej, tak jsem ho uhnízdila v brlohu 🙂

anta
22. dub 2010

Marti, musím říci, že to děláš dobře, když děláš, že Mišák není tvůj 😀 😀 😀 Tomu já říkám nadhled 🙂

e.k.t
autor
22. dub 2010

ahojky, tak jsem si trochu pospala, baštím gothaj s cibulí a pak budeme vrtat do stropu 😖

anta
22. dub 2010

Evi, z toho vrtání si nic nedělej, nám už tady vrtají 3 tejdny, dneska už 3 hodiny blééééé, dítě se mi probudilo, tak letím, dnes má MM oslavu v práci, tak jsme slamění vdovci s Honzulákem, jé to bude večer klííííííííd 😀 😀 😀

martinka79
22. dub 2010

Jani já dnes jedu s dětmi za kamarádkou a vrátíme až večer po TKD.. to bude mela,a le nevadí jsme připravena. Mm bude sám doma... 😉

Jj nadleh mám to tedy Ano... jinak bych někdy z těch úžasnej mamin zešedivšla...
EVi vrrrrrrrrrrrrrr vrrrrrr hotovo.
já dodělávám oběd a baští včerejší pizzu moc se mi povedla chceterecept na těsto i ráno je OK. 😉

paolin
22. dub 2010

ahoj holky!
jak čtu, tak máte o zábavu postaráno. jak jinak 😉
Adámek se vychrněl a kouká na Pata a Mata. pak půjdeme pro Vítka a ven. snad vydrží sluníčko 😉

martinka79
22. dub 2010

Pavli čusík sluníčko vydrží, ale tam stejěn zima.. u nás fučí vítr. 🙂

anta
22. dub 2010

Z okna to vypadá krásně, ale je zimina, včera měl Honzulák dokonce šálu 😀 😀 Mám pocit, že to na něj přišlo, to bude smrad.
Marti, dokonalé matky žeru - na česneku 😀 😀

anta
22. dub 2010

Tak jsem to uhodla, fůůůůj, ten by s tím pohnojil všechny kytičky v Africe 😀 😀 😀

martinka79
22. dub 2010

já potřebuji pohnojit... 🙂 🙂 🙂 záhonek..

e.k.t
autor
22. dub 2010

tak jsme odvařili vrták a tvrzený stropní beton nepovolil sviňucha 😝

teď dávám kafe latte machiatto 😉 a oak druhá noční 😝

anta
22. dub 2010

Ahoj holčinky, užili jsme si s Honzulákem fakt super den, bylo nám spolu moc príma, teď jsem se s ním byla rozloučit do postýlky, pomleli jsme kávu, já mu dala pusinku na ručičku, dál nedosáhnu, panč má ten rošt u postýlky skoro u země a já se tak daleko nedohnu 😀 😀 😀 Honýsek mi zamával a slíbil, že se uvidíme až ráno. Je to můj miláček velikeeeej, ještě když jsem odcházela, tak se smál, no není to krásný? 🙂 🙂
Marti, dodej oblečky - já dodám hnojivo 😀 😀 😀 😀 😀 Ba ne, sranda, samozřejmě zaplatím, dodej rovnou účet a hned to máš se zlatou cihlou na kontě 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
22. dub 2010

tak já na noční a netuším jak Joli, tchánovci neberou telefony 😝 😠

martinka79
22. dub 2010

evi neboj určitě OK. Pardubice v hokeji vyhrály,,, 😀 😀 😀 MM se raduje