Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. dub 2010

holky v rychlosti odpátku jeden velkej mejdan. moc jsme si to užuli.. fotky dodám až pošle švagrová já nějak něměla čas fotit, obr trampolína měla úsoěch u všem nehledě na věk...
Jinak nás bylo v průměru asi 20lidiček a končilo se a včera pozdě v noci... no musím říci Mazec... 😀 😀 😀 😔
jdu okouknout fotky a pak pádím s dětmi cvičit. 🙂
jinak Jani super kaštánky je dobrý... my známe psa kaštánka.

e.k.t
autor
26. dub 2010

Marti tak to byla mega pařba 😀 😀

anta
26. dub 2010

Tak fotky jsou v albíčku, můžete juknout, když budete mít chuť a čásek 😉

martinka79
26. dub 2010

jj já jdu koukat na fotky..
Evi čekám vás ve čtvrtek... 😉 😉 😉

e.k.t
autor
26. dub 2010

dobře kdyby se něco náhodou zase potento tak volám, jinak s tím počítáme 😉 a moc se těšíme

martinka79
26. dub 2010

jj my taky nikolka přijede až kolem 16hod ale to nevadí.. 🙂

e.k.t
autor
26. dub 2010

budeme autem, tak není problém

😉

martinka79
26. dub 2010

super v kolik dorazíte??,

e.k.t
autor
26. dub 2010

no to je těžké nevím jak se Jolina vzbudí, budu po noční, ale vezmu to vrzem jako obvykle, tak si řekni na kolik to má Martin naplánovat 😀 😀

martinka79
26. dub 2010

mně je to fuk jsem doma celý den až na půl sedmou vezu nikolka na tkd nebo Michal takže pohoda. 😉

e.k.t
autor
26. dub 2010

dobře, domluvím to teda cca kolem 14, aby mm měl záchytný bod pro plánování 😉

martinka79
26. dub 2010

jasně těším se. 🙂

anta
27. dub 2010

Ahoj holčinky, tak tu máme další den. S Honzíkem to od pátku stojí za starou betlu, pořád si staví hlavu, pořád nenene, je protivnej a pořád odporuje, no děs a těžký, ale musím to holt vydržet. Ráno mu řeknu, že půjdeme kupy kupy, to jo, ale jak je oblečenej, obutej, tak začne vyvádět, že neeeeeee, chjo chjo ☹ Nedá si nic vysvětlit, takže má nejspíš pubertu, dělá naschvály, asi ho brzy prodám, začíná se vztekat i venku, takže je to takový 😝 😝 😝
Jinak máme vybraný nábytek do jeho pokojíčku, tak mi spadl kámen ze srdce 🙂

paolin
27. dub 2010

Ahoj holky!
Jani, že by Honzík začal vzdorovat? Přesný scénař, jaký Adam prováděl tak před dvěma měsíci. Vydrž prťka vydrž! Myslím na tebe!
My včera pozdě večer měli debatu s Mirečkem...dost blbý no...
Jinak za chvíli vyrážím s Ádou směr kanclík. Je nějaký unavený, snad mi v MHD neusne.

anta
27. dub 2010

Pavli, já to nějak vydržím, ale Honzík tímto způsobem nevydrží ani do švestek, když mě bude sráti 😀 😀
Copak Pavli blbý? Děje se u vás něco špatnýho? ☹

monkia.pv
27. dub 2010

ahojky holky zdravim vas po delsi dobe!Jak se mate?Vidim ze deti jsou si porad podobne 😉 ,Vaneska taky dela sceny doma i venku a nekdy z ni mam hlavu v peru,ale co se da delat musime vydrzet ze!
Jani jaky jste vybrli nabytek do pokojiku?My taky zrovna vybirame a nejak se nemuzeme rozhodnout a ja bych chtela Vanesce ke jejim 2 narozeninam dat pekny detsky pokoj uz pro velkou slecnu!

anta
27. dub 2010

Jé ahoj Moni, vybrali jsme nábytek Twist je to na adrese www.nejlevnejsinabytek.cz a je to firma se sídlem v Ostravě a Frýdku - Místku, zjistila jdem dneska ráno, že to budou mít i u nás v Kladně, tak jsem ráda, že to bude po ruce, v sobotu to jdeme vyřizovat. Je to nábytek dřevo a modrá barva, bude to mít taky jako už pro velkýho, nechce se nám ten nábytek po dvou letech měnit, to je vyhazování peněz 😉 A jak je, dobře? 😉

monkia.pv
27. dub 2010

Jani diky za odkaz-mrknu na to ja bych zase chtela drevo a cervenou a presne tak taky nechci za 2 roky kupovat novy nabytek.Jinak jo je mi fajn uz jsem ostrihana na kratko nebot mi minuly tyden zacaly padat vlasy,ale nastesti je to jen jeden nezadouci ucinek chemoterapie ktery mam! Uz mam koupeny satek a za chvili ho budu moct pouzivat nebot to pekne ridne!Vaneska mi rika ze jsem kasna 🙂 ,tak jsem rada ze se ji libim!No leti to hrozne zitra jdu na krevni obraz a ve ctvrtek mam mit uz to druhy chemo-no uz at to je za nama!

anta
27. dub 2010

Moni, vidíš, Vanesce se líbíš a v šátečku se jí budeš líbit ještě víc, uvidíš 🙂 Máš vlásků dost a dorostou, to je fakt to nejmenší. Super, neseš to statečně, jsem na Tebe pyšná, holko 😉 Honzík mi usíná a nějakej debil tady zase začal vrtat, no nakopat je do prdele, je málo 😒 Dávala jsem ti SMS zprávu, že mám nové číslo, to jsi ale jistě postřehla 🙂

anta
27. dub 2010

Koukla jsem na Vanesku, ta má ale pěkný čertíky v očích 😀 😀

monkia.pv
27. dub 2010

jj Jani nove cislo jsem postrehla a ulozila neboj!No to me taky vzdycky nasere kdyz dam malou spat a nekdo zacne vrtat nebo bouchat!Jj vaneska ma certiky a nejen v ocich! Ted ma rymu a je chuderka taaaak prijemna!

anta
27. dub 2010

A nejsou s Honzíkem dvojčata? Tedy je fakt, že Honzík rýmu nemá, ale i tak dokáže být velmi příjemný akorát tak na bouchnutí těstem do čela 😀 😀 😀

monkia.pv
27. dub 2010

Jani ze by 😀 😀 ,Vaneska taky umi byt prijemna i bez rymy!

anta
27. dub 2010

Jsou to raraši, ale dnes se mi ho podařilo přemluvit, aby šel-jel se mnou kupy kupy, včera jsem ho oblíkla, obula a on si postavil hlavu, že nikam nenenennenenene! No měla jsem sto chutí ho naložit do láku 😀 😀 😀 😀 Přemýšlím o tom, že jak bereme ven odpoledne motorku, tak on se na ní vozí - nevozí, tak nevím, jak jí mám přenášet, protože jsem od ní věčně špinavá jak prase, bundu ošouranou, no fuj, stydím se teda, tak přemýšlím o nějakém popruhu, abych si to mohla třeba dát přes rameno jako kabelku 😀 😀 😀
Na toho vrtajícího jsem houkla, ať toho laskavě nechá, že mi usíná dítě a přestal! 😉

monkia.pv
27. dub 2010

no tak to nastesti resit nemusim!vaneska kdyz jdeme s motorkou tak ju nechce pustit z rukou!A kdyz na ni nejede tak ju vedle sebe tahne!Horsi je kdyz uz tak nechce ani jet a ani jit!To pak tahnu ani motorku aji decko 😠 !Tak to je fajn ze soused prestal vrtat aspon se Honzik v klidu vyspi! Vanesku ted zaujala pohadka tak mam chvilku klid a no a za chvilku pujde papat a pak spinkat a to pujdeme obe nebot ja jsem unavena taky!vstavali jsme v 6-dneska jsme nechali tatinka spinka-jel do Ostravy na turnaj hrat ctyrhru,tak aby mel silu.Jinak ho teda musim pochvalit,protoze jinak me nechava spinkat a vstava s Vanulkou on! 🙂

anta
27. dub 2010

Moni, super, že manža pomáhá, to je moc dobře 🙂 Tak už tady zase někdo vrtá 😠 Já vědět, kdo to je, tak mu dám přes hubu 😖 Honzík tu motorku netahá, protože se chodí pást na travičku 😀 😀 Taky se mi stává, že nechce ani jít a to tahám motorku a i dítě a to je teda záhul, panč kluk je fakt těžkej a já jsem jak za groš kudla 😉

monkia.pv
27. dub 2010

tak Vanula uz je v postylce vypadala unavene tak jsme zvedava jestliusne hned a nebo jestli to bude okecavat 😀 . Jani ja taky cekam ze kazdou chvili nekdo zacne vrtat taky vzdycky zacinaji vrtat kolem poledne!Nakonec se u nas udelalo pekne!rano to vypadalo ze bude hnusne a ted sviti slunicko!To je dobre aspon pujdeme koupit tatinkovi nejakou cokoladku k tomu dnesnimu svatku na ktery jsem malem zapomela 😨

anta
27. dub 2010

Že se též připojuji k blahopřáníčku 🙂 No u nás se začíná každý den vrtat od čtvrt na jedenáct a pak přestanou, vzbudí se bába nad námi a začne šoupat židlema, flákat nábytkem, házet zubama po podlaze, takže z toho bordelu prakticky nevylezeme po celý den. Pak si dá bába voraz a začne od půl sedmé večer dělat rambajs, takže podpálit to tady anebo se odstěhovat opravdu do jeskyně. 😉 😀

monkia.pv
27. dub 2010

tak to tam mate teda veselo!To ja si tady na sousedy nemuzu stezovat!Az na to vrtani kolem toho poledne!Ale zase to neni kazdy den,tak je to v poho! A uz je Hozik vzhuru?Manzovi to vyridi!Diky!Tak Vanula usnula a ja se jdu taky natahnout jsem ko 😝 .Jsme poseldni dobou casto unavena!ja se tu zase ukazu!Zatim pa 😉

monkia.pv
27. dub 2010

jo a jinak jsem koukala na ten nabytek a libi se mi!Vzala jsem si inspiraci!Hned jak manza prijede tak mu to ukazu!On ma bratranka stolara(nam delal postel),tak mozna udela i Vanesce pokojik!