• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak ja uz se do te prace pustila,uz varim a pustila jsem pracku :wink: to asi bude vse co dneska udelam!Vaneska si kresli tak je klid!my taky dopo nikam nejdeme,ale odpo musime jit nakoupit nebot uz v lednicce nemame vubec nic! :frowning2:
4. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jde nákup a sladná oidměna v něm... to mě baví.. když už musím. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsit prádlo...
4. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si koupim nejakyho nanuka od vcerejska mam na neho chut! Ja byla sundat pradlo a je tam teda pekna kosa na to jaky bylo minuly tyden teplo! :unamused:
4. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: pokusím se vás dočíst :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi a Kubíčkovi (od Lici) opožděně vše nej nej nej k narozeninkám :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už jsme týden bez dudlíka a paráááda :grinning: i usínání je už kratší, už netrvá hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
segra se toho chytla hned taky , tak i Kvídoušek je bez dudla a taky v poho :slight_smile:
u nás se to už nedalo, chtěl ho i přes den :-/ takže jsme řekli dost a bylo to :slight_smile: teď si jen sem tam vzpomene, že řekne dudi nemá :confused: :grinning: :grinning: :grinning: a já říkám no nemá, pipinky ho mají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nočník zatím nehrozí :slight_smile: ale neva, chce to čas :slight_smile:
jinak takhle u nás nic novýho, koupelka se furt dělá :grinning: jinak Ladík čím dám tím víc mluví, je to nářez, snaží se hodně říkat věty :slight_smile: nedávno slyšet popeláře :slight_smile: a říkal : popaji :slight_smile: mami obict miky boty deme :grinning: jako oblíct mikynu, boty a jdeme :grinning: jsem čučela jak puk :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm si zase vykládám sama co :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo super. u nás to není nic závažného.. takže to neřeším a jelikož chodí spát sám tak mu dudu dovolím... na to usnutí jinak o něm a ni neví...
Nikolka ho taky dala po druhém roce pryč. prdelín je mazel tak má dovoleno víc... :grinning: :grinning: :grinning: ne chystáme se ho vyhodit stejně má jendoho od narození aten je už rozdudlanej s dírou... žádnej jinej nebere a když ho nenajdem tak jde bez něj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by Ládík byl popelář.. jako Míša. :grinning: :grinning: :grinning: ten je miluje nazuje si sám holínky a šup před domem a sleduje popeláře popochází s nimi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mluvení je prostěb paráda,ale na výslovnost č, š, ž a tak nemáme na Joli tak tedy válí tyto těžké hlásky super. :sweat_smile:
Míša je říká, ale tak čistě jako Ona je to malá šikulka.... moc hodná a pohododvá holka.
4. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene jsem tu já...
no my bez plínek super už i venku umí super čůrát a sám si sundá kalhoty,a le občas se zapomene když má hodně práce... no a přes poledne a někdy v noci plínka suchá...
4. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu sem zase sama já... postavila jsme Míšovi auto s návěsem a bagr a je pohoda.. ale dalo to práce, aby to měl podle svých představ a do toho tam strkal sám kostky... no paráda s ním.
4. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to prádlo.... a dám další pračku...
4. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je Jolanka šikulka :slight_smile: to Ladíkovi jde zatím dobře jen š :slight_smile: to říká krášně - Míša, šáša ,... :slight_smile:
Míšánek je taky šikulka bez plíneček :slight_smile: to u nás je furt spotřeba kolem těch 7 plínek za den
já jdu Ladíka uložit ke spánku :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo co ty, nestíhám vás dočíst, je doufám vše v pořádku
4. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeda holiny, vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: My odhodíme dudana ve dvou letech, už to Honzíkovi říkám, že dudlák odejde pryč, tak jsem zvědavá, jak to vezme až na to opravdu dojde :slight_smile: Nic nedělám, panč se mi nechce, tak na to prdínkuju. Teda Many závidím, že už máte za sebou týden bez dudu a dobrý :slight_smile: Teď se mi skřípl sval na prdeli a to vám povím, to je žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janouši co jsi dělala??? že máš skříplej sval na prdelcde... :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no ono to je těžké s těmi plínkami,ale přijde to...
dudel to je malá neřest pokud ho nemá dítě v puse ve dne v noci... :grinning: a to nemají naši drobci...
púrádlo jsme vrzla ven...
klidný spánek Ládíkovi...
Jani co jsi tedy objednla vše do pokojíku...
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se mluvení týče, tak Honzík opakuje vždy první souhlásky slov např. konvička - ko, postel - po, pak říká pí pí jako že chce pít,a tak, ale dnes řekl nové slovo TAJ - čaj, to mě překvapilo a udělalo radost :slight_smile: Ale jinak je víc fotbalista než kecálista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u fotlabu ani pusu nepotřebuje... :grinning: :grinning: :grinning: ale je to šikula... taj jé ten taky říkáme... občas naskočí čaj, ale to je tak jednou za nevím kdy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Marti, asi jsem blbě šlápla, píchlo mě v prdelce a už nemůžu chodit - dobrý alibi - nemůžu tedy nic dělat :grinning: :grinning: :grinning:
Vybrali jsme stůl - pracovní, skříň - šatní i s molama :grinning: :grinning: , postel, komodu a regálek, zatím objednáno není, panč v sobotu byl státní svátek, tak tam jdeme tento pátek :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no vidíš taky mi to nedocvaklo... no matka na MD...
hele tak a´t ti prdelku Honzík trochu promačká. :grinning: :grinning: :grinning:
holky Míša má prima hru sám si povíd jako čau co dělaš... ne mám práci.. čau jindy jo... a jede zase dál...
4. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si slušně pokecá, viď? :grinning: :grinning: My si včera hráli na kovboje, Honzík hupsal na méďovi, měl klobouk a z provázku jsem mu udělala laso a moc se mu to líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dobrá hra my divoká západ ještě neobjevili... :frowning2:
jinak se cup mozartovejma koulema a musím říci nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale kdo by taky chtěla aby koule byli nějaká lahoda. :grinning:
4. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša jo.. ten kecá a jak si super diriguje sám hru... te´d treenuje ty barvy stále se ptá a říká jaká je to barva. :grinning:
4. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáme :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííííííííííí klídem Míšo se máš, my ne to je na nás brzy.. tak kolem poledního to přijde... právě cucáme bonbon... zelený... :grinning:
4. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu okrájet brambory... :slight_smile: ale máme rýžový nýkyp tak ani nevím proč se na to v celku vyse...
4. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám tady zase pro změnu někdo vrtá, no zabít je tady je málo :angry: :angry: :angry: To je barák plnej důchodců, mi neříkejte, že lezou doma po štaflích s holema v ruce a ještě vrtaj! :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek