Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. kvě 2010

http://www.popron.cz/landing/retro-pokladnickaj...
jako dítko jsem ji taky měla,ale už mi bylo trochu víc....asi 10let 😀

anta
6. kvě 2010

No za 7 let mi bude čtyřicet, takže táhne? Táhne 😀 😀 😀 Honzík drží kasu a máma nemá na mísu 😀 😀 😀

martinka79
6. kvě 2010

Jani ježííííííííííííííííš to jsi maldice ty a na 4ési se asi praštila do lavy jak jsi koukala z okna... nebo, že by ti jednu dal po palici ten pán dělník... 😀 😀 😀
to můj M si myslí, že tedy na 40 táhne všem kolem, ale jemu ne to je starší...

martinka79
6. kvě 2010

já jsme happy... mě nidky 4O nebude a 5O to už vůbec ne... 😅

paolin
6. kvě 2010

Marti, tu pokladničku znám! měla jsem ji, jako mrně 😀
Jani, prdlačky leda a ne 40 😀 hele, Mirečkovi na 40 netáhne. ten už to tam dotáhl loni 😀 😀 má doma "mladici", tak na stárnutí má smůlu 😀 to mu nežeru 😀
Marti, to je sranda s tím dudlem. nás ta Míša fakt namotivovala 😀 Adámek teda chodí a hledá 😒 jsem mu ale řekla, že dud mají kačenky. už 2x jim ho hodil, tak třeba to zabere. ikdyž teď se defakto vypařil...nic jdu ho vzbudit, ochrňálka 🙂

martinka79
6. kvě 2010

nebuď prdelku když spí...

paolin
6. kvě 2010

tak už se vzbudil sám. spal 2 hodiny! Marti, to já ho často budím. když se vzbudí v 1, jde spát tak v 8. nechat ho spat dýl, šel by spát v 10 večer..na to nemám 😉

many
6. kvě 2010

ahojky holky 🙂
Pavli super 😉
Marti ty jsi ale šikulka, děláš mi chutě 🙂
Jani tak zateplování už máme pár let za sebou, tak vydržať 😉

many
6. kvě 2010

Jani jsi pěkný 30tka a nééé 40tka 😉
Marti kurňa ty jsi fakt šikulka, nauč mě to péct 🙂

many
6. kvě 2010

oprava - pěkná 🙂

many
6. kvě 2010

Pavli u nás mají dudi pipinky, když si vzpomene 😀 😀 😀

many
6. kvě 2010

pokladnička je krásná, ale jako malá si jí nepamatuju,my měli se segrou domečky mochomůrek na klíč, co si tak vybavuju 🙂

many
6. kvě 2010

jdu si uvařit kááávičku, nikdo nikde 😔 🙂

many
6. kvě 2010

téda kde jste kdo, venku hřmí, zataženo ...
mně už voní kafe a nikdo na pokec 😉

martinka79
6. kvě 2010

já jsme tu vařím maso na hobách z nudy se asi užereme jídlem...

martinka79
6. kvě 2010

many pošlu ti receptík na mail.. a jinak pokud nemáš pekárničku prostě zamícháš v míse nejlépe v nějaké s víkem a zaděláš a dáš do umyvadla a teplou vodou, pohraješ si smalým. apak jen rozpor¨cuješ těsto na několi dílo a motáte housky šneky cokoliv. Míša se činí.. baví ho to, nepoužívám... mouky na posypaní není třeba. 🙂

martinka79
6. kvě 2010

posláno.

martinka79
6. kvě 2010

kuki u nás kouká sluníčko...

many
6. kvě 2010

Marti dííííky dííííky moc, škoda , že nemám doma hladkou mouku ☹ jen polohrubou, zítra už asi vylezu ven, dnes raději néé, zima, prší,... :-/
ty jsi fakt kuchařka 😉 měla bych se už taky začít činit, jsem říkala, jak bude Ladík větší a už je a může to papkat a furt lepší, jak kupovat kokyna 😀

many
6. kvě 2010

děláš mi chutě 🙂 hned bych se do něčeho dala 🙂 🙂 🙂 🙂 ale juknu na recepty a zítra pokoupím, co mi chybí a něco ukuchtím na víkend 😀 😀

martinka79
6. kvě 2010

jj pošlu vše co mám i ty jogurtové muffiny.

martinka79
6. kvě 2010

unás se peče dost, já to mám ráda a taky mi to přijde lepší než děti cpát blbostma... 🙂

many
6. kvě 2010

no snad zítra už by u nás taky mohlo to sluníčko být :-/ jinak aspoň do toho obchodu vlítneme no 😒

martinka79
6. kvě 2010

je to divné počasí...

many
6. kvě 2010

Martí díky, jinak já jsme ostuda, ještě jsem ani ty koblihy od tebe nedělala 🙂 ale uložený je mám 😀 musím si je nechat vytisknout, ať to mám na očích 😀 😀 😀 dnes jsem vybírala z časopisu taky recepty, co bych udělala tak o víkendě, ať ozkoušíme něco jinýho 🙂 tak je tam zapečená brokolice a špagety s nivou a šunkou a čím si 🙂 mám to na lednici a to se asi udělá a dostala jsem chuť i na bramboráky , ale asi je nechám na příští týden 🙂 at ozkouším zase něco jinýho 🙂

martinka79
6. kvě 2010

bramboráky moc nedělám,ale když už tak už...
jinak já ani nevím co uvařím se uvidí dle situace...
no na koblihy aky dojde sjou fakt ňamka a se šodou jsou taky delikatesa. já ten recept používám jako základ na plech a an to rebarboru a dorbenku a to se mohou všichni užrat...

many
6. kvě 2010

týýýýýýýý jo 🙂 mňam 🙂
no my máme bramboráky moc moc rádi akorát Ladík ještě neochutnal a si počká 🙂

martinka79
6. kvě 2010

Míša už jo... vlastně on už baští snad vše... 😀

martinka79
6. kvě 2010

u nás bych toto musela dělat až v noci jinak Míšu neumím odbýt...

many
6. kvě 2010

Ladík taky jí takhle vše, krom smažených jídel, ale dnes měl poprvé volské oko na olivovém oleji 😀 s bramborovou kaší 😀 furt se bojím, že je ještě malej 😖