• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak jsem ho teda nekopla, dal mi pusáka :slight_smile: Many, Honzík si právě nošení pláštěnky taky nacvičil doma a venku jí dostal a ani nemukl, že by jí nechtěl, takže dobrý. Gumáky taky nemáme, ony se na tak malé děti prodávají? Já mu teda nějaké ale pořídím, proč ne? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prodávají , taky bude mít první :wink:
6. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.baby-streetwear.cz/katalog.php?sid=72

teda někde jsou to pořádný páááky :slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky na chvilku.ponoční, dítě nikde,byli jsme na obídku a k večeři bude salát z bílé ředkve a naožený losos na citronovém oleji. mňam mňam. teď dáváme vínečko rudé a po lososovi bude aj bílé. tak se chci ráno ve škole vidět ble ble, ale to zmákneme
6. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holínky už má Joli třetí, měla 15 16a teď 23 tak pohoda, miluje kaluže
6. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Evi :slight_smile: tééda to budete mít dobrůtku :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic pomizím :slight_smile: nechte si dařit :slight_smile: musím jít vysát a vytřít :grinning: pak večeře a ulice :grinning: a Evka mě navnadila, že si u telky taky otevřeme červené :grinning:
6. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky já doporučuji holínky od Wolfa
fakt super a levné.. my máme od té doby co chodí a co číslo to holínky... takže jich měl spousty a taky je rád nosí...
6. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my otevřeme bílé...
No já Honzíkovi taky pořídím gumáky, rád mi prochází kanálama, kde je napršená voda a chudák se nemůže jít ani napást na travičku :grinning: , panč mám strach, aby mu ty botičky, co nosí, neprovlhly :wink:
Jani jaké nosíte botky my fakt jsem gumáci.. tak třeba najdu v krabici i na tebe...
6. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
škda peněz když jim tak roste nožka a nhám jsou k hovínku v trávě...
nechci moc slibovat,ale okouknu to i evičce jsem posílala snad jim jsou...
6. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupeme se...
6. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my všichni jsme gumáci :grinning: :grinning: :grinning: Máme velikost 22 :wink:
6. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kouknu. :grinning:
6. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak lososem a salátem a sýrovou omáčkou je super, už se koupe ve vívečku chardonay
6. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Many mě dnes pozdravila a tak pozdavím i já Vás :grinning:
Jak se všechny tady máte? Nějaké novinky?

Já chodím na MK jen do jedné své diskuze,jinak nikam.

My se máme dobře,vše úžasný. Aleš spí od 17 m sám, od 17.m.nekojím.Spí celou noc,jí krásně,na nočnk nechodíme. Další mimi zatím v plánu nemáme,až po létě :slight_smile:

Všechny moc zdravíme s Ájiskem.

Naše fotky pro zájemce najdete zde:
http://honigovi.rajce.idnes.cz/
6. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblečky co nám jsou malé...
7. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiné fotky
7. kvě 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno, u nás je sluánce.. tak snad se jim předpověď nevyvede... :wink: nebude pršet...
7. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlíno moc moc vás dzravím super fotečky... :wink:
7. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak my jdeme za chvíli kupy kupy, Marti koukala jsem na oblečky, nooo vypadají zajímavě :slight_smile: S těmi gumáky to neva, to se nedá nic dělat, seženu sama samotinká, děkuji alespoň za ochotu. :wink:
7. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň tak jako koupíš určitě super.. doporučuji ty wolf,jsou dobré pevné= a dokonce je prodávají občas i vietmenci. :confused: a levnšji než v obchodě. my asi nepůjdeme jelikož nemám učesané vlasy a jedeme po obědě směr... Brod.
7. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdyb se ti něco líbilo....
7. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, to já se občas češu až před odpolední prochajdou :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky, ale teď už máme vše uklizené a umyté vlasy..
7. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Pavli budeme rády, když za náma sem tam jukneš, už se nás tu neschází tolik, jak když jsme byly těhu :frowning2: škoda
jinak Ladíka jsme taky kojila do 15ti měsíců a taky spí do rána a taky nechodíme na nočník :grinning:

jinak u nás je taky nádherné sluníčko už od rána, ale vítr pěkně studenej :unamused:
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti oblečky jsou pěkný, ale nemá cenu je určo kupovat, protože Ladík je taky velkej a nosí už spíš 98 vel. a 3-4 roky :slight_smile: je to dlouhán :grinning:
7. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já odbíhám od uklízení, po nákupu jsem udělala nádobí :slight_smile: před chvílí jsem vytřela a pomůžu kozlíkova porovnat hračky, jsou až v obyváku a až bude spinkat ,tak mě bude čekat žehlení :slight_smile: teď se mi pere povlečení v pračce a půjdu teda ještě pak oblíct peřiny do čistýho :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek