Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
10. kvě 2010

Dobré ranko, holčiny.
Jé, Evi, italská domácnost hadr. Já, když se vztekám, tak uklízím, ale je fakt, že ne do popelnice, od manžela si raději moc uklízet nenechám, protože to bychom asi žili v holobytě 😀 😀 😀 To bude dobrý 😉

many
10. kvě 2010

dobré ránko holky 🙂

Jani šikulka 🙂 a jinak si myslím , že jsem na stejné úrovni jako ty 🙂 já taky začínám a na Marťu vůbec nemám 🙂 to je paní kuchařinka 😀 snad jí doženeme 😀

teda já měla včera taky pořádný , uklízecí den 🙂 prach po celém bytě a Ladíkovi se chystá už postel, dnes jí tatin donese ze sklepa snad 🙂 na domečku ještě spát nemůže, je malej, takže dostane zatím postel po tatínkovi a bude snáma v ložnici 😀 je tam naštěstí dost místa i na další postel 😀

many
10. kvě 2010

už to plánuju delší dobu a tatin mě furt odrazuje, ale už nepovolím 😉 😀 on sice krásně spí v postýlce, ale jak se někdy převaluje a přeleze k nám,.... tak se někdy pak mačkáme, schytám to já , že spím skoro v postýlce já a né on 😠 takže ať je raději nachystaná další postel a může jít tam 😀 jinak koupelka se blíži k finiši 🙂 hurá, dnes ještě vyspárovat chodbu a nahodit koupelně nad kachlema zase trošku fajnové a pak se může malovat 🙂 a pak asi do OBI nakoupit nějaké doplňky a konec 🙂 pak už může být krásně na zahrádku , grilování,.... 😀 😀 😀

many
10. kvě 2010

fotečka koupelky a chodby 🙂 jééé už se těším až vše zmizne a bude uklizeno jako dřív 😀 😀

many
10. kvě 2010

a tady jen fotečka ať vidíte, jak snáma teď spinká a kde bude jeho postel, včera jsem mu tam dala matraci z domečku, tak už měl radost 🙂

many
10. kvě 2010

kde jste kdo 😉 už jste razili ven nebo uklízíte 😉 já mám dnes úplně padla, tak v 10 vyrazíme na prochajdu, akorát určo bude pršet :-/

anta
10. kvě 2010

Ahoj Míšo, teda to je postel jak pro krále 😀 😀 správně veliká, to se bude Ládíkovi krááásně spinkat. My budeme mít taky velikánskou postel, člověk až závidí 😀 😀 Honzík v noci zase spal špatně, chudinka, pořád ho trápí ty zubáky. Teď se válí a chlapi začínají pracovat na tom baráku. Já za chvíli s Honzíkem vyrážím na nákupy, potřebuji si i vybrat nějaké chechtáky 😉 Díky za pochvalu, i mm byl nadšený 😉 Kuk na Honzíka 🙂

monkia.pv
10. kvě 2010

ahoj holky! Tak my jsme dneska vzhuru uz odsesti a normalne Vaneska od tech sesti cuci na krtecka-nechapu ze ju to porad bavi!Ja jsem uklidila koupelnu a balkon a uz se mi nic moc nechce! Ale jeste vysaju.
Many myslis ze bude prset?Snad ne!Prselo pres noc tak to snad staci!
Jani buchta pekna!byla i dobra?

many
10. kvě 2010

Mončo hlásijou i bouřky :-/ ráno tu krásně svítilo sluníčko a teď už je zataženo 😒
pá pá Honzíčkovi 🙂 je to fešák 🙂 taky šoupnu Kozla 🙂 jestli se nechá 😀 dělá tady bugr

many
10. kvě 2010

je zaneprádněnej 🙂 hraje si 🙂

anta
10. kvě 2010

Ahoj Moni, Honzík má zase moc rád prasátko Peppu, kdybych mu to dovolila, tak snad na to bude čumět celý den v kuse, ale to já nedovolím 🙂 Buchta byla moc dobrá, až se divím, že se mi to povedlo 🙂
Ládík je šikula 😀 😀 😀

anta
10. kvě 2010

Jo a Honzík už říká slovo pryč jako "pič", ale snaží se 😀 😀 😀

anta
10. kvě 2010

Kde je Martinka? Nevíte náhodou?

paolin
10. kvě 2010

čus bus holky! já jsem od rána v práci, Mireček teď odjel s Ádou cosi zařídit, usne mu v autiku. až se vychrní, hopsa hejsa pro Bubouše do školky a tradá zlobit domů 🙂
Evi, chlapy no...hele, zase se na nás žene ten sopkový mrak, třeba to těm chlapům leze na mozek 😉 Vyrž, to bude OK.
Míši, bydleníčko supééér!
Mončo, aspoň si odpočineš, když malá Krtkuje 😉
Jani, copak ty to Honzíka učíš za slovíčka? 😀 😀 😉
holky, Adam od úterý bez dudu a dnes 1x řekl na čurání a 1x jsem čurali venku. jak ten se smál 😀 a je celý hrdý, jak ho potomc hválíme a sám si vynese nočníček! 😀 že by se konečně zadařilo a naučil se to? no já mám táááákovou radost 🙂 jinak si našel prcinku a zkoumá a zkoumá 😀 takže to u nás vypadá fakt výborně 😀 středem pozornosti jsou prcinky a "fanici" jak říkáme té jejich klučičí pýše. no kdo se na to má pořád dívat 😀

anta
10. kvě 2010

To je ráj pytlíků, Pavli, viď? 😀 😀 Jé já ho učím slovo pryč, opravdu že jooooo, on říká holt pič 😀 😀 😀

anta
10. kvě 2010

Holčinky, přemýšlím, co to je. Když malému vykousávám pomeranč, tak mě vždycky z té šťávy děsně pálí ta kůžička mezi pusou a nosem, zčervená mi to a je to jako když vás někdo vyloženě pálí zaživa, co to může být?

anta
10. kvě 2010

Jo a Honzík začíná říkat "tačí" jako že stačí 🙂 Začíná se nám pěkně rozkecávat, to je super.

paolin
10. kvě 2010

Jani, nějaká alergie na vitamin C nebo použitou chemii... Mívám to i u rajčat nebo kivi.
Nic, valíme směr domov. Odpo jde Mirek zaplatit zálohu na moře a já mám měsíc ne zničení fobie z cestování s dětmi. Mirek, že jim prý dáme Kinedril. tss..si dám sama čtyry a bude mi vše jedno 😀

anta
10. kvě 2010

Tak si Pavli nech předepsat nějaké anti 😀 😀 😀

martinka79
10. kvě 2010

čusík holky nějak nebyl čas. ty víkendy na domě to je mazec. sobota pracovní na zahradě a potom jsme popíjeli a opékali buřtíky jak jinak 🙂 .
v neděli jsme objela zhardnictví- místních kolegyň a pdovela plné auto různých kvetin základ na zahardu. Zítra chcenme začít... 😀 a jinak Den matek u nás super. Nikolka m i udělala snídani do postele, dala mi kusanec čokošky.. a tak jsem ležela užívala si... 😀 😀 😀
no a dnes mazec vyřizování vpráci a práce a tak....
znáte to.
kecali jste úpěšně.. a jste šikulky..
janča peče, Míša stěhuje a uklízí . Koupelna krásná... a Pavča nakonec bude mořovat... 😀 😀 😀
taky se těším.

martinka79
10. kvě 2010

Janouši jaká byla buchta. Mončo čusík... 😀 😀 😀
Já udělala švédký koláč včera... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. kvě 2010

ahojky, tak mm trochu uklidil,nic raději nevyhodil,jen ráno dělal žespí, tak já ještě ráno nakoupila,došla jsem domů uvasřila bramboračku a roštěnou a po 9 jsem vyrazila na bus za kamoškou, pak jsme dojeli k nám, mm jel s autem pro nové superautorádio, tak jsme si se Zuzi a její Eli užívali, pak se dostavil mm s Joli a já ji konečně po skoro týdnu měla doma, holky poobídkovaly a šlo se na hřiště a bublifukovat. pak jsme vyprovodili ky¨¨Zuzi a Eli k domovu, najedli se a s Joli pošpásovali a uuuž jsem tuuu

many
10. kvě 2010

ahojky 🙂
teda to je počasíčko co :-/ ještěže ráno to tak neblblo 😒

many
10. kvě 2010

Jani zapomněla jsem juknout na ten botník, jaký byl název 😉 díky, zkouším to tu hledat a nemůžu to najít, kde si mi to psala :_)

many
10. kvě 2010

už jsem to našla 😀 😀 😀 jdu juknout 🙂

anta
10. kvě 2010

Tak objednávka jest opravena, botník bude ve středu, tak se na něj moc těším, bude určitě na naší chodbičce nejkrásnější, hlavně je tam věšák, teď máme bundy ve vestavěných skříních na chodbě a to je strašně nepohodlný, lepší je přijít domů a pověsit si bundu na věšák, že? 🙂

martinka79
10. kvě 2010

Jani taky na to juknu...

martinka79
10. kvě 2010

no pro nás botníček moc malý,a le chci koupit podobnou lavici na sezení... 😀

anta
10. kvě 2010

Marti, pro nás tak akorát, my jsme malinkatí 😀 😀 😀

martinka79
10. kvě 2010

tak to jo, my máme moc bot, ale je super...
Jani co bylo za buchtu co jsi pekla huď recept.