• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahojky, holčiny. Včera s tím nábytkem to bylo napínavý, jak je zvykem manželova bráchy, tak on nikdy nedodrží čas, na kterém se dohodneme, takže přijel o hodinu později a tím mě velice nasral (pardon, líp to napsat fakt neumím). No Honzík už to má vystěhovaný a fuj, to je ošklivý :slight_smile:
Teda, Marti, raději k dr., může to být přechod :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. čer 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti lépe tělísko nechat zkontrolovat, to je bez diskuse

Jani to abys dávala bráchovi termín o hodinu dřív hi hi
4. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jednou mi provedl to, že prostě u nás přebýval asi tři dny a slíbil mi, že se v první den objeví kolem dvanácté hodiny a přijel jako v 18 hodin, tak to jako jsem byla teda fakt nadšená :angry: Takhle on dodržuje všechny termíny, je nespolehlivej jak prase. Ale kdyby se aspoň ozval SMS nebo dal vědět, to vůbec :rolling_eyes:
4. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak Adam je lepší. v noci vypil dvě mlíka a nepoblil se. večer hodil bobek tuháč, ráno si hrál. usnul mi v 10, to už byl protivný. co myslíte..je kravina s ním zkusit zítra na noc jet? rozhodnu to zítra ráno, ale momentálně vůbec nevím :wink: ještě mi kamoška doporučila návštěvu ORL. jen nevím, zda to stihneme. Mudr je tam jen do půl 1, musela bych Adama vzbudit. to se mi vůůůec nechce.
4. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, já myslím, že to není blbost, pokud bude dítě rozhozený, tak to může být i kdybyste jeli v 9 hodin, rozumíš ju? Takže si myslím, že to hloupost není. A na jak dlouho jedete?
4. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, do soboty. je mi dnes taky šoufl. musela jsem to chytnout od Adama.
4. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Pavli ty ouška by mohly trápit, zase by to bylo lepší okouknout, ale jinak bych k moři asi jela, protože jodový vzduch by těm dýchacím cestám udělal dobře a slaná voda na kůži taky, ale ty to poznáš sama jak nejlépe, ale to ORL bych asi zkusila
4. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě napadlo, že moře Adámkovi jistě prospěje. Holky, to dítě mi vůbec nespí, chodí až v jednu, to je nuda :rolling_eyes:
4. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechcete některá jet k moři? je to zaplacený pro dva dospělí a přistýlka s polopenzí... :frowning2: Adam má počínající zánět ucha, což by tak nevadilo, ale prý mu začíná laringitýda. prý Mudr počítá, že dnes v noci dorazíme na pohotovost. se mi to tedy moc nezdá..dnes začal kašlat, to ano. to mi ale řekli i po UTZ plic, že je zahleněný a že se to spustí. u Mudr chrchla moc. byl vystresovaný, pakal...holky, já se na to vys... :frowning2: :frowning2: chce se mi brečet. kluci můžou jet sami, ale pustit je samotný..?? :frowning2:
4. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je mazec, no zase se ti to pos... My dovču teda nehrozíme, dovolujou se kolegové a my makáme
4. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Pavli pokud jste přečkali noc tak jeďte... moře určitě prospěje..
jinak díky jela bych hned, ale nemohu škola Nikolky a to nedovoluje.. musí se žádat u ředitelky a michal má pondělí úterý kontrolu z vnitra...
moc na tebe myslím.,
jinak my dnes jmáme slavnosti vesnic a takže se tu dewjí věci... a papa mám nabytí den.. znáte mě ani chvilku neposedíme...
5. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky! tak novinky - Adam má oboustranný zánět průdušek a začínající zápal plic. naštěstí nemusíme být hospitalizovaní.
tak si místo moře dám týden s Adamem. no je toto možné? je mi fakt smutno, sakra :frowning2: jak říkám - raději budeme sedět doma na prdce a bude :wink:
5. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, no to je teda věc, kde to pořád čape? A zbytek rodinky jede? Normálně mně dítě včera přes den vůbec nespalo a teď tatínkovi usne? Co to jako má být toto? :confused:
5. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to tedy netuším. Kluci nakonec nejeli. Řekla jsem, že nechci. Vítek brutálně kašle a má rýmu, nebudu riskovat, že bude mít to stejné a budou někde u moře. Mirek je možná naštvaný, ale stojím si za tím. Žádný problémy nestojí za takový průšvihy. Ve středu jdu s Ádou na kontrolu a pak bychom jeli na chatu. Vítka nechám do té doby doma a uvidím, jak se vyvrbí. K moři můžeme třeba v září. Třeba jen tak autem pod stan za pár korunek. Jeli jsme tak s Vítkem a vyšlo nás to na nějaký 4000,- za stan, páč jsme to platili na last last moment. Jinak Adam dopoledne řádil, jak černá ruka. Teď má zase teplotu a je mu blbě. Nedá si říct a nedá :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli tak to je mazec, takže zase antibiotika? drž se beruško, jednou bude určitě líp
5. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, zase, zase..mám je já, Mirek, Adámek a Vítek jen kašle. Včera Adam divočil, teď je chudák úplně grogy. Tak uvidíme..
6. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Držte se posílám moc moc energie, snad se brzo uzdravíte. za 2 týdny budeme u našich na víkend, tak by bylo fajn pokud nemáš lepší plán a budete-li zdraví a bude-li hezky se sejít a třeba si zajít do zoo, Joli ještě nebyla :wink:
6. čer 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to by bylo prima :slight_smile: Adam má atb na 14 dní, ale myslím, že za týden bude OK.
6. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tady je klídek. Zítra jede mm na tu služebku, no to se teda těším :unamused:
6. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Jani, to bude fičák. ale neboj! má být krásně, budete hodně venku a ono to šup šup uteče!
6. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY HOLKY TAK SE HLÁSÍM NA SKOK... MÁM MOC MOC PRÁCE. jinak pavli to je šílenéééé, nakonec je dobře, že jste všichni doma. a neboj Mirek se bude naštvaný jen minutu... :wink:
Jani hele ty to udejcháš a bude vše OK....
evi a vy??? jakse máte???
my dnes akademii a zítra rodičák.. as Mišákem jedu k Dr ohledně té rýmy a anechám si udělat ýtěry aa ORL a taky alergologii.... jsme zvě+davá ajk dopadneme... budu si nárokovat všechny možná vyšetření....
6. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já jsem taky ráda! Našla jsem kráásné místečko v Tunisu, tak se mám zase na co těšit :grinning: Třeba za x let našetříme :grinning: Platíme už i za Adámka, tak to naskakuje.
Jinak ohledně vyšetření potom podej report! Taky nás to v brzké době čeká, nejspíš i imunologie. Tak ať trochu vím, co nás čeká :wink: Před Mudr já jsem stresák :wink:
6. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli tak super, podrobnosti domluvíme až podle počasí, už se moc těším

Marti u nás ťuky ťuk, po zahájeí léčby alergie a tím i atipoku, klid a pohoda, tjem fakt ráda, ale Joli má dobrou imunitu, trojka vlevo dole nás napíná a pořád ještě neprorazila, ale nekomplikuje nám život. mm dnes noc já zítra den, no to je chudák, ale on to zvládne.

Jani budu držet pěstičky
6. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska to vypadá na zlepšení vztahu Joli k nočníku, odpoledne se snažila sama a dokonce dobrovolně a zcela samostatně hodila bobana, tak doufám že jí to vydrží :wink:
6. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík, moje holky.
Jani tak hodnš sil mamino budeš sama,ale ty to udejcháš...
já dens mám rdoičák a cvičenía taky bohužel sama a to od včera bojujeme doma se všima... holky Nikolka jich má, nesutále jsem kontrolovala hlavu a nic nebylo a najednou taková úroda. asi si je vycvičím vemu do cirkusu... :grinning: :grinning: nebo na školní akademii. nechtělo se mi ji pouštět do školy, jelikož já s tím svědomitě bojuji a některé maminy jsou jak.... :angry: a nic. tak snad si nedonese ještě nějaké navíc... naše Křižácké poznám. :grinning: :grinning: :grinning:
Míša nespává v poledne, ale zase jde sám ležet večer zavře a se a spí... je úplně jinej fakt super...

PAVLI tUNIS JO TEN JE PRIMA A TŘEBA V BŘEZNU JE TAM ok A JE TO LEVNÉ... SE CHYSTÁM S DĚTMI ZA ROK...
:wink: TAK ZATÍM JDU SI UMÝT PREVENTIVNĚ HLAVU. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak mi začíná služba, myslím, že bych to měla zvládnout, dyžtak mi pomůžete, že? :wink: Mám děsnej průjem, no hrůza, už jsem byla asi 7x na hajzlíku, tak jsem si vzala černý uhlí, panč mi to nedělá nějak dobře :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani drž se, může to být i stresem...
uhlí zabere... :wink:
7. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy počasí nic moc... :frowning2:
7. čer 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se chystat... :wink: dnes na cvičení nemám nic, ale nějak si poradím... :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, třeba..A co to tvoje špinění pitomý?
Evi, no prima zprávy!!
Jani, drž se!
V noci paráda. Adam měl přes 39 horečku, kašlal každou druhou sekundu, vůbec nespal. Padám na hubu.
7. čer 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek