• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
On normálně kaká obden, ale nějak to z něj dneska nejde a nejde, kurňa, tož to se na to juknu zblízka a vyčistím mu kukátko:grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti že by pomoz mu? :grinning:
16. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani u nás vede meruňková přesnídávka nebo šťáva
16. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to už Honýs může? :wink:
16. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase nám tady vržou nad hlavou nábytkem, já ty lidi tady snad zabiju! :angry: :angry: To jsou rány jako bejk!
16. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčušky, tak se mi pro manžu zadařilo sehnat dárasa. Koupila jsem mu krásný holicí strojek, to bude zase keců, že utrácím, :sweat_smile: já bych se tím strojkem sama holila, jak je pěknej :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo může, šťávičku ředím 1díl š a 2 díly vody a hlavně trochu ohřát :grinning:
16. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se juknu v obchodě a pořídím mu to. Už mi to štve, jak neustále řeším to jeho trávení. Zaráží mě, že mi hodinu po papání pokaždý blinká :confused:
16. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to je všude stejný, já to řeším o měsíc dýl nez ty, tak můžu poradit :wink:
16. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej se vykakal, prošťouchla jsem ho pro jistotu, aby nebyl moc zacpaný a to bylo teda ho... hohó :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda lumpík :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Víš, jak se mu pekelně ulevilo a mně vlastně taky? :slight_smile:
16. pro 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no než aby to tlačilo :grinning: :grinning: to pak jednomu ani nechutná :sweat_smile:
16. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aby jsi víc neprovolala než bude ta sleva :grinning:
16. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani může i přesnídavky i šťávičky jsou od čtyř měsíců. A jak mu pomáháš?
16. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla teď venku s malým. Pomáhám tím, že na něj volám "Honýšu do toho do toho" :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, vážně, používám rektální trubičku, když to nejde :wink:
16. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak tu mám taky ale použila jsem ji jenom párkrát když byla menší a nemohla prdět, teď už ne aby si na to nezvykla.
16. pro 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem Vám zase na fotečky Honzula ale krásně sedí.
A Jolanka je podobná mamince.
16. pro 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kami díky já bych řekla že není na nikoho protože je nádherná :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vydrží skoro pět minut, heč :grinning: :grinning:
Za chvíli se vrátí manža, tak budu mít s PC utrum :wink: Přeji Vám všem klidný večer a bezbolestné spaní :slight_smile:
16. pro 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli je opravdu krásná princezna, fakt se mi moc líbí :wink: Má kukáky veliký a vůbec je to takový krásný drobeček k sežrání a ňuchňání :slight_smile:
16. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi právě proto že je to takový drobeček :wink:
16. pro 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene je fakt podobná tobě teda mi tak alespoň připadá může být přece krásná po tobě všechny ženský mají svou krásu. :dizzy_face:
16. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malej má teplotku 37 stupňů, co s tím mám dělat? Mám zítra jít k doktorce raději?
16. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dej hodně pít třeba čajíček nebo odvar z fenyklu kmínu a heřmánku a meduňku, zkrátka co máš doma a uvidíš ráno, myslím že bude v pohodě
16. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám čajíček dnes celý den, tak jo, uvidím, jak to bude. Má dneska celý den teplé ručičky a vůbec se mi nějak od rána nezdá :wink: Díky moc :wink:
16. pro 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráno uvidíš, Joli je některý den taky celá teplá dnes má ten jakosvetr co jsem zkoušela, ale je pravda že asi je příjemný a heje :wink:
16. pro 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky! docitat vas nejak nestiham.
nakonec jsme vyrazili ven a tam se vsichni docela srovnali. doma jsem se s Vitou v klidu najedl, zatim co Adam spinkal. pak si kluci krasne hrali a sli jsme vsichni hodku spat. odpo jsme byli venku pres dve hodky, potkali jsme kamosku s detmi, tak to bylo prijemne. Mirek prijel o pul sedme a ted uspava Adamka. Vita pujde tak za hodku. uf! nakonec jsme meli prima den, tak mam zase na chvili pripomenuti, ze nic neni tak horky :wink:
16. pro 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je super zprávička :wink:
16. pro 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to je fajn holky přeju krásnou noc jdu už spinkat Amy se pořád nějak kroutí hrůza. :frowning2:
16. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek