• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahoj holky :slight_smile: ,jee Honzik uz spinka ve velke postylce ten se ma!Taky se tesim jak bude mit Vanula velkou postel! Potvora ted stavkuje a nechce spat cosi tam vyklada asi na ni budu muset vlitnout. Jinak diky ze na me myslite a posilate energii!Jste hodny!Ve stredu rano jdu na oznaceni toho nadoru a jsem zvedava na kdy mi naplanuji dalsi chemo.
14. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mony! no a tak jinak se držíš? by ti už mohli naplánovat nějakou tu operaci, ať máš klid..
14. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo jinak se drzim!To 3 chemo mi sice dalo celkem zabrat-byla jsem po nem silene unavena a sezralo mi to hodne bilych krvinek,takze jsem byla denne v nemocnici na krevnim obraze a pichali mi injekce,takze celkem zahul,ale jinak dobry!No uvidime co udela to 4 a jak se zachova ten nador,ale v Praze dr.rikal ze davaji tech chemoterapii 8 a pak az operaci,tak nevim jak se k tomu postavi tady u nas,primar se k tomu zatim nevyjadril.
a co vas skolilo ze jste neodjeli na dovcu?
14. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj Moni, jsi v pohodě a vše bude v pořádku :wink:
14. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se zase válí, je to normální? To je teda pecivál jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
Moni, mně taky HOnzulák stávkoval a nespal, já byla na mrtvici, ale už to přešlo, teda aspoň doufám :wink:
14. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani,jj vse bude ok ja vim!To nase dite v te postylce porad jeste nespi! :angry:
Pavli,Ada mel zapal plic?!Chudacek malinkej!Kde k tomu prisel?
14. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona Vanula je asi prespana dneska spala skoro 11 a pul hodiny,tak co po ni jeste chcu ze? :grinning: Ted tam dela certika-slysim jen ble,ble,ble :grinning:
14. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem to vzdala a vytahla jsem Vanesku z postylky!Doufam ze nebude prudit!
14. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, ahojky Mončo, no já dala prdelínka spát až jsme spolu uvařili a usnuli.... :grinning: já jsem nějaká KO.
14. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes to asi do večera nevydržím jsem KO a to má spousty práce jak dobít baterie... jedu už na rezervy
14. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak šup se vším flákni, než to flákne s tebou! práce počká..
14. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to na mě nějak padlo, jsem nějaká taky unavená :sweat_smile:
14. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem dorazila a jsem úplně happy, sehnaly jsme dvě suprový podprsenky a s dvouletou zárukou i na kostice, plavky a já za sebe s Joli taky dyla tícku, no mám tepláčky a kraťasy a 2 trika a botky a Joli 2 pyžama s krátkým rukávem a nohavicema, v poledne super salátový oběd, pak přejezd s trochou bloudění k dr Majda na Gyn a já na oční a obě na 1****, pak pro Dendu do školky, no to bylo překvápko, že pojede naším autem a se mnou, potom se ještě 3 ještěrky vydováděly, pak za mm do práce, převzít papíry a potom už frrrr domů, mm jsem poslala s kolegou na pivko a samy jsme dofrčely domů. No zážitků fůra a den sice moc mokrý ale supééérr
14. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni to je dobře že se dr snaží, no je to fakt záhul, ale moc na tebe myslíme a posíláme moc moc energie.
14. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak sundavají z jedné strany baráku lešení a budou to teď dávat na druhou stranu. Koupíme si s mm televizi, protože nám pak půjde normálně i satelit, to bude koukání :slight_smile:
15. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!Jani vam opravuji barak?To je radost ze?Bouchani atd. U nas od rana sviti slunicko,tak snad to vydrzi!Nebavi me sedet doma!Vcera u nas byla kamoska s malym a co tady ty deti udelali za bordel,no hruza!
15. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, no dělají rekonstrukci baráku, už asi zbývá ho jen natřít, ale toho bordelu, co máme doma, hlavně rozlítaný polystyren, nedá se toho vůbec zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to verim ten bordel z toho musi byt hroznej!Holky co jste delali s kocarkama co jste meli na prcky-myslim kdyz byli miminka!Prodali jste je nebo je mate jeste doma?
15. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky, mám depku... a starosti... atak je krástce.
Mončo ahojky já kočárek darovala na povodně... jedné rodině už loni... :wink: i autosedačku... a oblečky nějaké.
Golfky ty mám doma pro sousedku a strýčka příhodu..., ovšem my v nich jezdit nebudeme... :grinning: :grinning:
Jani ten polystyren je jak živej viď to znám z domu když se dělalo.... až bude po všem pošleš kluky ven a vycídíš dům... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi ty jsi šikula... já nějak sice musím nakoupit Nikolka, 30.6.odlétá do Černé hory, ale nemám sílu a náladu, jsem fakt nějaká divná. Večert o vidím na projíž´dku na kole sama.... klid a pohoda... nebo zalezu do pelechu.... nevím. :frowning2:
15. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marto,tak to me nenapadlo darovat ho na povodne :frowning2: !Copak te trapi?
15. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, no tak nějak celkově vše... Nikolka mi odletí pryč a já už teď ,mám depky z letadla... a taky mám starosti s Míšou má od soboty průjem... jedeme na výtěr za chvilku. a do toho ta rýma se kterou nikdo nic moc nedělá... a tak. znáš to.... prostě se necítím nějak OK... a lehce se vytočím. :unamused: jdu se učesat namalovat apojedem, nemáme dnes auto musíme busem.
uvařila jsem si oběd kynuté jahod. knedle tak aspoň tak... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty se samo opatruj.... co jsou moje starosti proti tvým... :wink:
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, mně se kočárek podařilo udat v bazárku, sice za pakatel, ale lepší než nic a hlavně to poslouží dalším lidem, což vím, protože mi tady pořád jezdí po ulici s holčičkou :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto neboj Misa bude v poradku a Nikolka taky!Z letadla bych mela taky hruzu,ale myslim ze je to bezpecnejsi nez busy ty maji porad nejaky havarky.Hele starosti jsou starosti a kazdy je mame jiny.
jani bazar me taky napadl.
15. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dneska nějaká rozmrzelá, kluk spadl v noci dvakrát z postele a plakal, tak pořád přemýšlím, kde sehnat tu bočnici, myslela jsem, že bych něco vyrobila, ale pořád mě nějak nic nenapadá a to si myslím, že jsem vcelku továrna na nápady :grinning: :grinning: Asi to objednám přes internet, ale to se mi taky moc nechce, neb se bojím, aby nepřišel nějakej šmejd nepoužitelnej :unamused: Takže si od rána lámu hlavu. Je fakt, že oproti Moni, jsou to hov.. starosti, ale i tak mě to trápí :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko

Marti posílám energii, namaluj si oranžovo čevenej obraz a to bude optimizátor, uvidíš
Ale nervy přejdou a bude dobře, rýma no jestli je alergická tak by se měla zmírnit po lécích na alergii, Joli má Zyrtec v kapkách a od té doby fakt pohoda. teď dva večery co byla u mm rodičů nedostala, mm je zapoměl doma a už ten atopík vylezl na tváři a krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to zase emizne a rýmu dostala taky, tak myslím že zase odejde, jak se stabilizuje ta alergie :wink:

Moni, to po dětech bývá na generální úklid, ale já to mám teda ráda, protože ti malí enerdžajzři tak dobijí ty záložní zdroje že je to s údivem :wink:

Jani dodělají reko a po čásku už bude vše dovytřené a už si ani na ta muka nevzpomenete a hlavně úspora tepla bude fakt příjemná, tal led vydéržať jak říkávala naše teti :wink:
15. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi me to vcera spis vybilo baterky :sunglasses: ,Vaneska je takova milovnice ze porad Filipka mackala a pusinkovala a jemu se to vylozene nelibilo,tak jsme musela porad zasahovat a porad jsem ji musela upozornovat ze jemu se to nelibi at to nedela atd. a to se zase nelibilo Vanesce ze, takze bylo veselo a cely byt vzhuru nohama,hracky vsude,pastelky po zemi,balonky ve vane a podobne,jeste ze loznice byla zavrena jinak bych asi v noci spala s nejakym medvedem :grinning:
Jani a tam kde jste objednavali Honzikovi ten pokojik tak tam tu bocnici nemaji?
15. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky mě to napadlo, ale zatím se dívám na internetu a odpoledne vezmu kluka do kočárku a půjdeme shánět :wink:
15. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co koupit bočnici v ikee... tam je prodávají nebo prostě jen prkno... klasika v obi či jinde přímo nařezané na míru... a oblepené dýhou a navrtat na postel...
neboj honzík přestane padat.... až zruším postýlku dej muj tam tu madraci z ní....
Jinak výtěr hotový, Míša spí usnul v buse... za tři dny výsledky... a znovu na ORL tentokrát jinak DR. nebyla spůokojemá se zprávnou doktorky... :frowning2:
jinak je to někdy prostě náročné.-..
Mončo jé nepořádek po návštěvách to znám, ale to fakt docela lepší než po dělnících... :grinning:

evi díky moc, MOnčo taky za podporu... fakt nějak nezvládám psych...
15. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo!Ja jsem ted dala malou spat,tak snad dneska bude klid!Jak se vzbudi tak musime jit nakoupit.A ja se ted jdu natahnout,tak zatim pa!Posilam jednu fotku z minulyho tydne :wink:
15. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, my dneska máme s mm 3 roky od svatby, huhůůůůůů a za 12 dní bude mít kluk 2 roky :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek