• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani ja z toho byla taky v soku a nezmohla jsem se ani na fnnn!O nem se rika ze ma nekdy takovy nalady,ale presne jak rikas koho to zajima ze ma hodne prace-je to jeho prace a je za to placenej,tak by se mel chovat aspon slusne!
16. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dítě je ještě v posteli, to je dobře :slight_smile:
Moni, no jako trochu lidskej přístup by neuškodil teda :confounded:
17. čer 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčičky,
tak včera jste byly zase úspěšné. Monča se dozvěděla(sice hnusným pístupepo) co bude dál... Janča nakoupila co potřebovala... :wink:
my včera od samého rána v Praze. MM měl Mišáka v práci a my s Nikol putovali do PPP a docela mě paní psycholožka rozbrečela... jak jinak, že?
Náala se mi zvedla, ale současně jsem měla problém jak naložit se všemi informacemi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělai jsme si s Nikolkou malýá výlet aprochajdu po Praze tradá za tatinem a Míšou. Potom jsme jeli na nákupy a celkem úspěšné. večer jsme spolu ještě pleli zahradu. :wink: :sunglasses:
Dnes budu pokračovat Nikolka :sunglasses: jela na výlet.. :wink: jdu te´d poklidit a potom vám písnu vše co vím z poradny..., tedy pokud vás to bude bavit číst... chápu, že toto je pro vás ještě vzdálená budoucnost...
17. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, to je teda fakt přístup, asi bych to udělala jako já už na průmce jednomu profesorovi, třikrát neodpověděl na pozdrav a tak jsem ho přestala zdravit a když šel s něký m tak jsem pozdravila stylem dobrý den pane Tichý, až se mne jedna učitelka ptala co to má znamenat, tak jsem jí vysvětlila že taky razím heslo 3x a dost, navíc pozdravit je slušnost, ale odpovědět povinnost, a člověk který neodpoví mne záměrně uráží a takový nemá na pozdrav právo, a bylo. po několika týdnech sám pozdravil, já odpověděla a dál jej normálně zdravila a bylo po problému. Sice na mne byl přísnější, ale aspoň toho nyní víc umím. a zdraví pořád a s úsměvem a je to zpět bratru 15 let

Ale Moni ty se tím netrap, zbytečně odsává tvé síly a ty potřebuješ na mnohem důležitější věci něž je nezdvořák
17. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani super že odpočívá, třeba pak bude jako pozlacenej Honzík a bude tu nová pohádka
17. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Mony, doktoři jsou banda idiotů...to už ani není možný, to jejich arogantní chování! nic víc ti neřekl?
Jani, tak bude zábrana? to je supr :slight_smile:
Marti a jak jste u psycho dopadly? fajn, že je ti líp!
my včera byli u Mudr na kontrole a na logopedii. Adam má další týden atb a nesmí ven na slunko! a dnes je venku úplný azuro :frowning2: já už se na to můžu...na logopedii jsem dostala elegantně podaný sprdunk, že je Adam hyperaktvivní (její termíny jsou fakt směšné) a rušivý element - příště ho asi přivážu venku ke sloupu, jako pejska...Vítek že má porochu soustředění a to, že si potom sedl na zem, je nepřípustné a že to u ní neexistuje a bla bla. jsem si vzpomněla, jak si milá pí Mudr minule v půlce terapie s Vítkem začala telefonovat. to se u ní asi bežně smí.. :angry:
17. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jasně že informací není nikdy dost, navíc od člověka který není analfabet, navíc se ti ty myšlenky utřídí a až si to po chvíli po sobě přečteš, tak třeba na tebe udělá kuk něco pozitivního, nebo jen nápad
17. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli tak to je nahouby, tak to do zoo asi taky nebude moct, no hlavně zdravíčko aby bylo už v pořádku. logopedku bych kopla mezi palce u noh už fakt, hřeší na to že logopedů je sakra málo, jinak pokud najdeš jinou tak změnit, toto si ke klientovi přece nemůže dovolit
17. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli je ještě v postýlce a potichu, tak tam ani nenakouknu, abych ji nerušila. televize je zhaslá, knihy tam nejsou tak nevím, jen mlíko tam ještě má, kdyby zdrhla z postýlky, tak zařve nanny tak pohoda, já honem pověsím právě dopravší prádlo a uklidím to sesbírané a hlavně na velký víkend sbalím oblečení a tak, v pátek hned po noční - sprchu mi snad dopřejou- vyrazíme směr Moravská Třebová, tam zůstaneme u naší babi a mm pojede do Olomouce dát autu opravit výfuk a katalyzátor, teda opravit, jasně že vyměnit... pak se pro nás vrátí a hned směr Střelice a tam chce ještě po 17 stihnout vlak na Hrušovany, protože tam budou zavírat trať na níž se jezdí jen v pracovní dny, tak už se nebude jezdit vůbec. No byl zklamaný že jsem žekla že nejedu, ale co jako čekal že, před noční s Joli to nedá ani minutu odpočinku a práce je tu hafo a balení taky, pak Joli musím odvézt na hlídání a mm dovézt auto a honem na vlak do práce, brrr blléééé, no už se těším na víkend, příští týden mám 5 dvanáctek a asi z toho budu totálka, tak nevím jak se budu objevovat, nebo neobjevovat
17. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dlouhý texta je pryč.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
17. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli pryč do logopedky, dej na mě.. toto není nic pro tebe ty potřebuješ pozitiva ne negativa a hodnotit ml. dítě keteré není v její péči jí nenáleží... :angry:

17. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ty se teda nezastavíš! ale máte to hezký zmáknutý, tu organizaci :slight_smile:
jinak ségra zkončila včera v nemocnici. je ve 32.tt a prý se jí zkrátil čípek na 1cm a tvrdne ji břicho. nechají ji tam týden a pak budou píchat kortikoidy. krapet to nechápu! to nemají v nemocnici do čeho píchnout? ona se tam dostala protekčně a přestala chodit ke své Mudr. hm, to je tak, když člověk zbytečně vleze do špitálu :slight_smile: kdyby byla doma, tak bude v poho a beztak by se stejně nic nestalo :wink:
17. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já tu logopedku krapet nechápu. ono ji obtěžuje a ruší, že je tam i Adam. sakra mám děti dvě, tak to jedno mám jako někam zavřít? jinak jsme se ale hezky naučili Č, tak pokrok :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nezdá se vám, že toto jaro je jaksi na posr..?
17. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je masakr, to nechápu, jako dřív bylo tohle normální, jako chápu že Adík ruší ji i tebe v soustředění a možná i Víťu, ale na druhou stranu, v lepších ordinacích je sestra, která zvládne obstarat ostatní děti po dobu nezbytně nutnou, mívají tam dětský koutek a tak, raději se fakt poptej po někom jiném, toto není přístup ale povýšenectví
17. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tomu rozuním a vždy to naštve, já už to potom dělám tak že text označím, dám kopírovat a pak to odešlu a když to neklapne dám vložit a je to, sice bez ksichtíků ale je to
17. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak psycholog super... nejprve sběžné info do maminky a samo trocha naTuknutí ožehavého tématu v první třídě, až jsme byla opět na kolenou.... :cry: :cry: nejsem s tím srovnaná...
jinak Nikolka pracovala sama s psycholožkou, byla moc šikovná a samo pochválena... poruchy dys, nemá pouze dyspraxii a to vím dávno.... jinak je velmi citlivá a sociálně dost vyspělá v některých sférách přesahuje i svými formami chování a důsledky řešení i adolescenty, je to vnímavé dítko, co nějak nerozumí neocenění když se někdo snaží... její citová a emocionální stránka je dost cilně vyvinutá a je vnímá jakoukoliv změnu v okolí... s takto citlivých a socálně vyvynutých lidí jsou 3% v populaci..má velký problém najít dobrého přítele-kamaráda a samo partnera pro život. její citlivost a vnímání sociáních sfér...je ovšem velmi citlivou vnitřní záležitostí a nedokáže často o svých pocioech a vše vidí a cítí hovořit otevřeně. brání se sdělovat jakákoliv pro sebe intimní... témata.... její skořápka je naopak velmi vstřícná, tvrdohlavá a hraje roli silné osobnosti maska dívky co je Ok. vnitřím projevem této slupky jsou časté migreny, je v napětí a proto somartické potíže. ve třídě se necítí jinak zvlášť příjemně...jelikož její socíáolní stránka je na výši a ona vidí jak jsou děti na sebe zlé, jak zlobí paní učitelku... dokaže se ale přizpůsobovat a bere si z kolektivu jen to co potřebuje, paní učitelku má ráda,a le cítí, že je v některých věcech nespravedlivá a nedokáže ocenit její snahu. Je houževnatá a bojovná... q to jí žene dopředu vše dokázat... nepotřebuje být oblíbená a nejlepší, či protěžovaní jen chce prostě férové jednání...
mimoslovní záspoba je naproměrně vyvinutá, se slovní má problém vyjídřit dané pocity a postoje... :frowning2:
jinak je klasika řáka druhéí třídy na samé jedničky jelikžo vše má velmi dobře zmáknuté... jen má problém s krátkodobou pamětí a tudíž třeba s řešení sl. úloha udržení dané info... při rozboru úkolu pokud není za fixovám, vyzuimotorika také činí problémy.... je snad unavitelná a úlohy tedy splňuje na kolísavé sinusoidě...
má vysoké rozumové znalosti, ketré neumí zpracovat správně využít... toto vše práý bude dozrávat s věkem...
co víc, doporučila psychoterapii s vyrovnáním a uzavřeníto toho ožehavého tématu v 1tř... a jinak pracovat s terapeurtem na dokázání projevbit aříci co cítí... a další vnitřní zíáležitost, jinak by se mohly projevit další psychosomatrické potíže a či neurotické... jinak je prý skvělá skvělá a úžasná a doma má zazemí jak raciolnální(MM) a tak emocionální (JÁ) a to jí velmi pomáhá... aje šťastná.. taky velmi dobře vychovaná a to, že občas zlobí či neguje je důdledek toho, že si chce oc své zodpovědnosti... odpočinout a taky puberta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

17. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi den ppný práce zvládni to.. já to znám....
Paqvli hele jako asi ho to může rušit a ji samo chápu,a le toto vše sae dá řešit jakkolivc jinak... a rozumně...
17. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to přelosukáte blbě se to píše, ale slzy mi vehnala dvakrát., jednou na ožehavé téma podruhé když o ní mluvila já tu svoji beruščku viděla..., přesně jak Ona,,, znáte mě nijak ji nechválím veřejně... a vím, jaká je. tuto vl. má po mě... slupka a skořápka na oko ale unitř je to zcela jiná záležitost.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro život je to těžké a blbá vlastnost...
17. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti dalo se to přečíst a protože jsem Niki viděla i osobně tak myslím že asi má pravdu, a to i s tím že se to dá nacvičit. Jinak na tu první třídu by určitě pomohl kineziolog nebo regresivní psychoterapeut, oba se vrátí k problému a zozštípou ho na stravitelné kusy a tím tu negativní energii uvolnit.

Je to moc složité pro vás obě, ale Niki poznala jak super má doma zázemí a že se může spolehnout.

Komunikaci se člověk musí naučit, to bude časem v pohodě. tekwondo jí pomůže vyrovnat energii, ale samo o sobě to nestačí, ale je to super základ.

Má skvělé rodiče a ti mají pochopení a to je moc důležité. V životě bude mít trochu víc práce sama se sebou, ale ona to zvládne. Tak Marti úsměv a hurá do dalších dnů a pak prázdniny a pohoda
17. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky moc... :slight_smile:
17. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Marti, hov... jsem nakoupila, teď jsem se vrátila z města a jsem naprdnutá jako kráva. Prý přijďte si pro to ráno, to tady bude, jo kulový, jsem tam přijela a prý pán, co to zajišťuje, je někde v zácpě, přijďte si odpoledne, to by mi tak nevadilo, kdyby to nebyla cesta na 1,5 hodiny chození! :angry: :angry: :angry:
Marti, dočtu tvé příspěvky :wink:
17. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ať ti zavolají až to tam bude.. debilové.... :angry: :angry: :angry: :angry:
17. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím jak všechny špatně neseme když s našimi dětmi něco není úplně v pohodě, a taky vím že všechny uděláme vše co můžeme aby drobci byli v pohodě, takže teď ti můžeme pomoct že tě psychicky podržíme, a tak my ti posíláme moc moc moc energie a klidných nervíků, bude to potřeba
17. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani asi si myslí jednak že nemáš co na práci a druhak že jsi vyhrála nohy v loterii. Drž se, hlavně aby to fakt došlo a Honyk už měl postýlku bezpečnou
17. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jj ono když cizí ščlověk mluví o vašem dítku najendou tak jak ho vlastně vidí i vy a ato co se nesnažíte nijak brát vážně vám potvrdí tak to je mazec.... :wink: jestli mi rozumíte...
správná diagnostika je to nejlepší co může být...
17. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme na zahradě...
Janička mí sedmimílové boty... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se právě dověděla že naše babi bude chtít jet potom k našim na návštěvu s náma, tak jsem potěšila mm touto informací a on říkal že tam zrovna měli kontrolu uf uf
17. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontrolu???
17. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ten posudek zní z velké části moc hezky :slight_smile: myslím tím povahu Nikolky. a tou komunikací o vlastních problémech..myslím, že časem se to naučí. nebo se okolí naučí podle náznatků vycítit, kdy má problém a bude se snažit jí s tím pomoci. s těmi migénami..to je mazec. ale je supr, že Mudr to takhle diagnostikovala a můžete pracovat na zlepšení.
no ale čučím, jak dokážou psychologové dítě rozebrat a pomoci rodičům s přístupem.
17. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek