• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
No jo no, zatím jsem se jimi nezaobírala, asi je uříznu :grinning: :grinning: :grinning: Dá se to nějak zakrýt?
17. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to jsem se ještě zasmála, Honzík si tak stoupnul na ulici, podíval se na mě a najednou z něj vypadlo "a kurňa" no ono to teda znělo "a ku*va", no přiznám se, že jsem zrudla až na prdce, tak jsem mu řekla, aby to zopakoval a vyšlo z toho teda kurňa, to se mi teda ulevilo :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! my dnes nebudeme doma. za chvíli vyrážíme do práce, pak k mamce a odpo zase do práce :slight_smile:
večer bych měla jít s kamoškou na sedánek. užijte si den!
18. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, my jdeme za chviličku na nákup a prdím na všechno, jsem se včera tak ulítala, že jsem i dřív spát, panč jsem už fakt nemohla ani existovat :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holky, kde jste??? Celý den vás tu hlídám a vy nikde, no to jsem nezažila, koukejte si sehnat košťata a přilétnout, je mi tady bez vás smuuuuuuutnooooooo :sweat_smile: Okouknu vás zítra ráno a jestli tady nikdo z vás nebude, tak vám pošlu do IP číslo účtu a vy mi pošlete bolestné za samotu na koníkovi :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! Janííí, tu jsem :slight_smile: dorazili jsme domů po šesté, pak kolotoč večeře - uklízení - vaření - uspávání a už je klid :slight_smile:
u nás nic moc nového. poo lilo, jak z konve, teď zase. ale nám to neva, Adam nesmí sluníčko :wink: ségře řekli, že je prý otevřená a že se porodu nebudou bránit. v 32.tt. no chápete to? :astonished: pak jí zase řekli, že se lepší a možná půjde domů. se tím asi ti doktoři dobře baví :angry:
tak já si jdu dát vínko a nějakou dobrotu a pak hajííí :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, my po velmi velmi nabitým dnu u našich :wink:
18. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty trubky jsou famozní, kdo projektoval důma ten kdo ho stavěl byla kasa viď. nijak bych to neřešila to jsou nefunční trubky? aby jsi doma neměla vodotrysk?? :grinning: jo asi by to nějak šlo.... to okno jo prima... ale je to stejně šílené...
:stuck_out_tongue_closed_eyes: já včera pracoévně jinak Míša má baterii nějakou jako salmonela... fdakt slušný na moji psychiku... a ač měl už dva dny stolici normál, dnes zase fuj... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jani bolestné posílám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished:
19. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani hele ta zábrana je krásná... :wink:
19. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ e.k.t @ paolin holky vy jste šikulky, dnes se raúidně ochladilo, ale neprší tak to jde.... :wink:
19. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, já byla na couru :slight_smile: Marti, ty trubky jsou funkční, takže kdybych je uřízla, asi bych měla doma malou fontánku :grinning: :grinning: Marti, kdyby na to Evička neupozornila, že je to výkvět našeho bytu, tak bych to asi neřešila, ale i tak to řešit nebudu, hlavní je, že to topí, když je topná sezóna a zakrývat to, to by znamenalo méně tepla, že?
Jé, chudinka Míša, takovej hnus chytil, jak se to léčí a co z toho hrozí? Honzík je dnes protivnej kak prasá, ukazuje tatínkovi, kterak to pěkně umí, u mě je v klidu nebo se spíš chodí uklidňovat, tatínek ho nas*re a maminka to odnese, tak to má být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ e.k.t
@ paolin

nějak se mi to nepodařilo...
tak ještě jednou jste šikulky.
@anta ty jsi si snad odpočinula...

my včera opékali a seděli do půlnoci...
19. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t @paolin nějak se mi to nepodařilo... tak ještě jednou jste šikulky. :wink:
19. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, díky za pochvalu, taky se nám to moc líbí. MM maká na úložném prostoru v kuchyňce, panč nám zbyla po myčce díra, tak jí využiji a už se na to těším :wink:
19. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty jsi koumák... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si struhadlo do kuchyně s takovou mističkou, která je sundavací zas tam dací, takže je to dosti praktická věc :slight_smile: No koumák moc nejsem, kdyby jsi mě viděla, jak jsem vypadala, když jsem šla s tou zábranou z města! Velký batoh na zádech, v tom byla ta područka, v ruce prkno, v druhé ruce haranta éééé děťátko, tak to jsem teda vyvolávala vesměs legrační reakce u kolemjdoucích, taky jsem se smála, že vypadám jak mula :grinning: :grinning: :grinning: No a pak mě smích přešel v baráku u výtahu, panč s ním sjel soused dolů, že a normálně mi ten idiot ani ty dveře vůbec nepřidržel a ještě mi je přicvak u nosu! Kdyby mi tam vběhlo dítě, tak ho zabiju a přinejmenším těmi dveřmi zmrzačím, no tak to už jsem se teda neudržela a poznámkovala jsem to slovy "no, taky jste mi ty dveře mohl přidržet, když vidítě, že mám plné ruce! :angry: ", no čuměl jak debil, tak jsem se rozhodla, že ho nebudu zdravit, je to dacan :sunglasses:
19. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobře na něj.... :wink: no obrázek tebe jdoucí po ulici musel být komický,a le kdo nebývá komický když je ověšen jak vánoční stromek a do toho a má dítko za ruku... :slight_smile: :slight_smile:
jj taky jsem to struhadlo viděla....
19. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale překvapily mě ve dvou dnech dvě takové babky, ty říkaly, že mám strašně hodné dítě, no jak to mohly poznat? :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani babky vědí vše.,, :grinning:
19. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže úložný prostor jest udělán :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink: Třeba vám to bude dobré pro inspiraci.
19. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
Marti, šmarja, kde to chudáček lapnul? to je naposr...už toto!
Jani, jseš holt matka v akci :grinning: skříňka je prima :slight_smile:
Mireček byl na chvíli vyhnán s chlapečky ven, tak jsem uklízela. teď tam svítí sluníčko, tak snad budou natošup doma. Adam nesmí na slunko. jezdím s ním jen chvíli v kočáře, když je pod mrakem. no, jdu se zatím dívat na ČT 4 na Swatch tour - beach volejbal chlapi. Španělé jsou pěkně namakaní :wink: :wink: :grinning:
19. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, tak to chápu, že koukáš na chlapy, když máš toho svýho venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: Je teda fakt, že Španělům je 37 :grinning: Ale jsou tam i 24. :grinning: A to furt Mireček remcá, že už je na voliš starý :grinning: Já mu dám....!! :wink:
19. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak mu dej a nikomu to neříkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si to tu ůpíšete dvojsmyslná slova. Míša zase kakal... ach jo, ale není dehydratován... to je fajn... dieta je nedieta, ale jde to.Už chrupe prdelka moje a já jdu na buřta ven a posezení u vína potom žehlení možná... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uložný prostor super...
19. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se taky koukla na chlapy, ale není čas.. ovšem já jich tu mám kolemspousty v tričku bez trička a jak pracují tak to je taky super pohled. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, Marti, horká sobotní noc na nás asi dolehla. Mišáčka je mi líto, tak mu dej zítra za mě pusana :wink: Myslím na vás.
19. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janoušku dám, no snad toi bude OK. zítra nakoupím banány, živé jogurty.. hořkou čokošku a uvidíme...
19. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek