Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2010

krásné ráno u nás to spí..................... já jdu uklízet a péct buchtu... Nikolka šla na 4hodinky a pro vysvědč... 😝

anta
29. čer 2010

Ahoj holčiny, my za chvíli jedeme s Honzíkem do města, potřebuju antikoncepci, tak si Honzíka vezmu s sebou, aby ho tam taky poznali 🙂 . Jinak by mm byl zítra doma a čekal by, až přijedu a to já nechci, protože se vždycky vrátím uhnaná a on se během 2 minut sebere a jede do práce a já se nestačím ani aklimatizovat a to mi fakt teda dost vadí, ani nepočká, abych se mohla převléknout do domácího 😝

martinka79
29. čer 2010

Jani to zvládnete já vodím Mišáka taky s sebou... 🙂

martinka79
29. čer 2010

bublaNINA V TROUBĚ

anta
29. čer 2010

Tak nezvládneme, protože dr. tam není 🙂 Ale to neva, podnikneme to zítra, však se nic neděje 😉

e.k.t
autor
29. čer 2010

Marti v práci nebudeš mít moc čas přemýšlet jestli je kdo na koníkovi, i když taky se těším co si počtu. dnes mám volno ale mm je po noční tak toho moc nepodnikneme, zítra je to taky dobrý, jdu na noc, pozítří taky noc, ty já mám ráda, nikdo zbytečně nenapruzuje jako na kontrolách jestli děláme vše jak se má a další hloupé dotazy 😀

martinka79
29. čer 2010

@e.k.t Evi to věřím, že noční je klidnější...
Jani tak zítra prochajda k dr. my zítra ráno na letišktě...
Jo žaluji na many-M9šu ta je už od rána venku... 😀

e.k.t
autor
29. čer 2010

no letní provoz 😀

martinka79
29. čer 2010

aha, pádím vysát a konečně vytřít a dnes chci to vzít ručo na kolena ... 😝 😝 😝

e.k.t
autor
29. čer 2010

to jsem chtěla včera, ale nedošlo na to, třídění trvalo dýl než jsem myslela 😉

martinka79
29. čer 2010

no já nakonec budu vytírat až prdelín asi usne...
jinak hlásím moje dítko mi poslalo SMS a má samééééééééééééé 1... měla chudinka nervy...

anta
29. čer 2010

Teda, Marti, to si fakt zaslouží velikou pochvalu a pusinu od obou rodičů, chválím, věřím, že na ní teda musíte sakra pyšní! 🙂 Já měla dvojku už ve druhé třídě 😀 😀 😀 Byla jsem kvítko čertovo 😀 😀 😀

anta
29. čer 2010

MM byl ve třídě premiant, já byla pravý opak, tak doufám, že dítě jednou bude něco mezi tím, panč lajdáka ani šprtíka doma nechci 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2010

Jani já byla taky pěkněj výkvět, moje mamina od čtvrté třídy na rodičáky nechodila a posílala tátu.. Michal byla doma jak milius, ale doma????? 😠 😠 😠 aovšem známky jsme měli oba průměr... 😀
Taky nechci šprta a anštěstí nemám... ale dost jí dávám sodovku vždyť víte, že jsem klasa... a z Ma jsem myslela, že dostane 2 a ona překvapila... 😉 😅 až mi vyhrkly zlzy jsme měkkota..

martinka79
29. čer 2010

tedy oprava Michal byl ve škole milius, doma ne... 🙂

e.k.t
autor
29. čer 2010

Marti tak to je super výsledek, jen tak dál. Budeme ti držet na loučení pěstičky, abys to dobře udejchala 😉

anta
29. čer 2010

Marti, nejsi měkota, máš holku šikovnou, ale věřím, že jsi z toho dojemná éééé dojatá, ale tohle dojetí ti fakt moc přeji. Jsi klasa a taky je to znát na dětech, super, že tě člověk může znát 😉

anta
29. čer 2010

Jo a moje máma dělala uklízečku ve škole, takže na schůzky si ostudu chodit dělat nemusela, hned se všecko dověděla z první ruky a to teda bylo pak pěkný tóčo 😀 😀 😀 😀

anta
29. čer 2010

Tak Honzík dneska usnul opravdu o hodinu později. Pěkně se naobědval a pohoda. Ještě předtím jsem mu četla se slovy "nebudu tě strašit" balady z Kytice 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2010

@anta Jani ty umíš potěšit člověka.... 😉 no kytici bych mu nečetla, le o nšějakém čertíkovi lumpíkovi či o klukovy co nechtěl spát to ano...

martinka79
29. čer 2010

@e.k.t Evi no držte mě palce, asi budu bulet... na letišti.

anta
29. čer 2010

No jo Marti, když jemu se zrovna líbí "Zemřela matka do hrobu dána", no je trochu morbidní po mně 😀 😀 😀 Marti, bude ti chvilku smutno a pak už se jen budeš těšit 😉

paolin
29. čer 2010

Marti, gratulace k parádnímu vysvědčení! tyjo..musí to být krása 😵
zítra ráno loučení? slzičky určitě budou, ale neboj! vše bude OK a oni si to parádně užijí. a příště už všichni 😉
Jani, tak prima, že Honzík usnul líp. měli jste prima uspávací literaturu 😀 😉
Evi, ty si hezky odpočiň!
neštovice zatím nic, uvidíme ještě zítra. kdyžtak můžete všichni na návštěvu na nakaženou 😀 zítra jdeme sbalit věci do školky, rozdáme kytičky a šmidlifous a až v září. o víkendu bychom měli jet na Vysočinu, tak by to bylo moc prima 🙂 po těch peripetiích s chorobami by mi to moc bodlo 😉

e.k.t
autor
29. čer 2010

Pavli nevím jak by to vyšlo, ale nebyly by špatné 😉 jenže z nich asi nic nebude, to už by se projevilo. No hlavně aby už bylo od bacilů klid 😉

e.k.t
autor
30. čer 2010

tak jsme Joli včera koupili bazének, ale vyzkouší ho až u našich na prodlouženým víkendu, doufám že budou fotit 😀

zítra jede k mm rodičům na jednu noc, a v pátek večer po mm denní razíme opět směr brno teda střelice a tam ji zanecháme k radovánkám a jedeme zpět pracovat 😀 , v úterý ji naši dovezou

v so bude oslava neteřinek, jedna má 14. 5roků a druhá 9. 3 roky, tak si to zase užijou, ještě by se mělo jet za synovcem předat zbytek dárečků, ale tam se pořád stůně na atb, tak se tam nehrneme. jeli bychom kdyby to byly neštovky, aby se pokusilo je rozvést 😀 😀 😀

jo a 8 půjde na druhou dávku klíšťovky, do toho oba práci, tak nevím ale asi se naklonujeme 😝 😀 😀

anta
30. čer 2010

Ahoj holčinky, tak tady je v pohodě, jen Honzulák nám začíná nějak prskat, to mám teda radost. MM je taky nějakej chcíplej, no je s nima sranda s oběma. To mi snad míň leze na nervy malej Honzulín než mm, nějak mi štve, je to možný? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. čer 2010

Jani to se vstřebá, Joli taky nějak pokuckává, ale zatím to není nic vážného, koupím ale k našim preventivně ditustat, to je proti kašli jsou to kapky a můžou je děti i dospělí už od půl roku. Joli má 3x denně 13 kapek, já 4x denně 52 kapek a to moje se na kávovou lžičku ani nevejde 😀 😀 😝 ale funguje to za pár dní je klid, hlavně když se to chytne hned na začátku 😉

anta
30. čer 2010

Evi, ditustat? To neznám, ale asi je to dobrý, panč, co se zdravotního stavu týče, s oblibou a s důvěrou se na tebe obracím a vždy jsi poradila velmi dobře 😉

paolin
30. čer 2010

čauky holky! Jani, nějaké nachlazeníčko? snad to nic nebude! v lékárně říkali, že teď dávají jedny atb za druhými. že nechápou, co se letos děje. hrozně horních cest dýchacích u dospělích.
copak asi dělá Martinka...
my byli dát do školky kyti a sbalit věci, pak jsem si užila hodinovou scénu s Ádou venku, šli jsem nakoupit a domů na bazének. je to mazec s těma dvěma 😀 večer budu chystat dort a dobroty na zítra, Mirek musí jako naschvál na schůzi. no, nějak to dopadne 🙂 jinak jsem tak přetažená, že včera z minuty na minutu dorazila migréna. naštěstí už byl Mirek doma, tak jsem valila chrnět.

e.k.t
autor
30. čer 2010

já ho měla pro sebe že jsou to kapky nesnižující pozornost a jsou bez alkoholu a já je potřebovala proti kašli do práce