Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. črc 2010

Jani ser... na kamarádku- známou...

anta
8. črc 2010

Marti, máš pravdu, nejím, ale žeru 😀 😀 😀

paolin
8. črc 2010

Jani, tebe nebaví poznámky typu " ty jsi tak nechutně hubená"? 😀 😀 čoveče já mám v poslední době štěstí, páč když to někdo vypustí, tak mu pak padne brada z chlapečků a konstatují, že už se ani nediví 😀
Evi, tak jak po noční?
Marti, hezky si užijte bazénkování!
Adam dnes vstával ve 4...tedy, jestli se tomu dá říct vstával. prostě prudil a ani nevěděl proč. pak ztropil scénu venku, počural se, zato z něj ale vyletěl asi litr soplíků 😀 tak k něčemu to dobrý bylo 😀 další scénka byla po cestě domů, protože ON chtěl jet s kočárkem na druhou stranu. dnes musí mít tu prcinu úplně modrou, jak pořád dostává..dnes to ve mně fakt přeteklo 😉

anta
8. črc 2010

Jé, Pavli, Honzík taky chtěl dneska z brlohu dřív, no a ještě nespí, ne, že by zlobil, ale už abych spal 😀 😀 😀
Jo a poznámky typu "jé, ty jsi vyžle a buhví co ještě" mě děsně moc baví, samozřejmě 😀 😀 😀 To víš, Honzík vedle mě vypadá jak rampič, kazí mi postavu 😀 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. črc 2010

po noční dobrý, teď se chystáme na obídek někam do restaurace 😉 večer se ozvu 😀 😀 mooožnááá, ale zítra zase den a oba, no to se teda fakt "těším" 😝

anta
8. črc 2010

Evi, se směju 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. črc 2010

tak už jsme doma, dali jsme si česnečku speciál a mm plněný bramborák a já salátovou mísu, teda byla to chuťka a bylo toho mooooc 😉

e.k.t
autor
8. črc 2010

no to je super, lepší než slzy ronit neb pozdě bycha honit 😀 😀 😀 😀

anta
8. črc 2010

Evi, jsi plná energie, určo to zvládneš 😉 Já jsem teda vyfluslá, ale řeším problémek s naším Honzulínem, se mnou je vcelku dost hodný, ale jakmile přijde tatínek z práce, tak nastává ródeo, řve, je jak utrženej ze řetězu a chová se jako šílenej nevycválanec 😝 😀 😀 😀 . Tak přemýšlím, co s tím dělati. Mám to nechat na tatinovi, aby si to s tím malým lvounem vyřídil či mám zasahovat? Já se totiž bojím tak trochu toho, že jakmile tatínek na něj případně zařve, tak že dítě se ho začne báti a bude za mnou běhati a já tím pádem vůbec ale už vůbec nic neudělám 😒

e.k.t
autor
8. črc 2010

Jani nech to taťuldovi a jakmile doběhne brouček pro útěchu tak mu zkus vysvětlit proč je v nemilosti a zdůrazni mu že ho máte oba rádi, on to časem pochopí, je fakt inteligentní, jen to nebude hned napoprvé, já Joli tak zhoukám občas i plesknu nebo dám vařekou a když přijde mazli tak jí vysvětlím že může přijít za chvíli že neoposlechla a dělala co nesmí, ale že ji máme oba moc rádi. už to začíná fungovat, přijde po chvíli, když už nezlobí, a toho vždy využijeme k mazlení, protože to neohrožuje potrestání a děláme to oba. jen to nějakou dobu trvalo 😉

anta
8. črc 2010

Jé, Evi, tak takhle to ale přesně dělám. On totiž třetí den děsně řádí, když se táta vrátí z práce. Dnes jsem Honzu poslala, aby se tátovi omluvil a tak šel a omluvil se mu (pohladil ho po plešce), tak jsem ho za to moc pochválila 😀 Honzíkovi říkám každý den, že ho mají máma i táta moc rádi, což je fakt. A říkám mu to i po hysteráku, že se nic neděje a že ho mám pořád stále stejně ráda 😉

e.k.t
autor
8. črc 2010

jj myslím že toto bereme stejně, prostě potřebují jistotu ať se děje co se děje 😉

martinka79
8. črc 2010

Jani učitě to nech na TM a Honzík to dělá, protože se předvádí... a jakmile něco provede a tatin ho okřikne tak říkej, že se tatínek zlobí... je bude te´d s mutný a omluva je super M9ša už umí slovo promiŇ A PARDON, ZA ŘÍHNUTÍ A PRDNUTÍ se omlouvá pardon a když něco provede tak promiň.. nezlob se mami...
Jinak zpráva a pro mě dost v tu chvíly děsná právě jsem řídila auto ze super odpočinu mejdanového. Volala nikol- neznámé číslo a ahoj mami... a blééééééééééééééé bůůůůůůůůůů a maminko moje... a Nikolko moje zlatá neplač odkud voláš? kamarádka mi půjčila mobil já vypni to my ti do 5minut zavoláme... anakonec jsem poslala SMS a volala delegátce... a tak zítra uvidíme... holky já byla na rozesypání ajaké mám výčitky... že jsme ji tam poslala a že jí možná dost ubližuji jak jsme na ni taková tvrdá a a to víte jsem KO...
Dávám si Vodku s džusem a MM ten to rozchodil a s cigarem na zahardě.... samo jsme se trochu štěkli.... ale jako v normě...
jinak jste všechny prímovní a díky, že vás mám...

e.k.t
autor
8. črc 2010

Marti to bude dobrý neboj, ale asi na ni dolehl smutek, neboj však bude za chvilku doma 😉

martinka79
9. črc 2010

@e.k.t Evi děkuji ti moc... 🙂

anta
9. črc 2010

Ahoj holčinky, Marti, asi je jí to tak trošku dlouhý a přece jen maminka je maminka, na druhou stranu si řekni "ano, jsem přísná a děti mě milují", to je přeci krásný 😉 Neboj, za chvilku se ti vrátí a budeš mít doma hodnou holčičku 🙂

martinka79
9. črc 2010

@anta Jani, jj děkuji ti moc.
Ráno je moudřejší večera a říkám si asi měla splín... a dnes jí je zase fajne... 😉 uvidím v podvečer budu tam volat atak jsem zvědavá co mi o ní řeknou...

martinka79
9. črc 2010

ani jsem vám nenapsla o tom pokojíčku tak Míša v něm je rád, chodí si hrát nahoru.. nějaké drobnosti si nechla dole jako hrací tabulku a puzzle a jinak autuje nahoře a posteluje taky. Kolem té třetí hodiny ranní se přesune k nám a spí s námi, alůe to jde a ráno zmizí pryč- do svého zase... a pak mě až probudí takže je to prima... 😉

martinka79
9. črc 2010

dopoledne jdems bírat rybíz a dělat rybíz ala brusinky 😀

anta
9. črc 2010

Jé, Marti, mně to s tím pokojíčkem povídej, mám co dělat, abych z něj Honzíka dostala, pro nás je to velká odměna, že se mu tam tak líbí, je to fajn 😉 🙂

martinka79
9. črc 2010

@anta jani tak to je fajn... 😉

gaba3
9. črc 2010

ahoj holky, moc nestíhám,pak písnu víc... jukněte na fotečky, až budete mít náladu 😉
jinak zuzanka pravej opak vojtíka, drobeček a hlavně, furt spinká a ani snad neumí plakat - tuk tuk tuk... jen teda papat už se pěkně naučila a to i v noci - klasika to je největší hlad 😀
pa

anta
9. črc 2010

Gábinko, ahoooooj, Zuzka je nádherná a je celá Vojtíšek, moc pěkná holčička, přeji Vám to a hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince vinšuji 🙂

martinka79
9. črc 2010

@gaba3 ahoj holka užívej doma... Zuzi kuk na nás.... bu´d hodná.

martinka79
9. črc 2010

krásané fotečky Gabi...

gaba3
9. črc 2010

marti: díky, je to zlatíčko a vojta jí prostě miluje, snad mu to vydrží 😀 🙂

martinka79
9. črc 2010

@gaba3 Gabi svým způsobem vydrží... ale sourozenecká láska se

martinka79
9. črc 2010

projeví .. míša mi odesílá pzrávy a dřív než je dopíšu...
byli jsme venku na hráškua vypleli zahradu porek a rajčata...

martinka79
9. črc 2010

no klasika jen se tak koukáým a zjišťuji, že vše dozraje až bude na dovolené... 😀 😀 😀 se zase někdo poměje z mé úrody. 😀
Jak vidím Zuzika a další mimča hned bych do dalšího šla................. pomoc... 🙂
jenda dobrá legrace:
včera po mejdanu na kterém jsme nakonec byla sama- prima relax, jsem jela do lidlu nakoupit a koukám u pokladny a něco ňam.. a vidím cosi s malinami vkrabičce tak si to vemu do ruky a čtu.... a ejhle onop to nebylo k jídlu, ale ochraně... 😝 sem zaswe bodovala aprodavačka mladá mi říká nebojte nejste sama.. a já ještěže jsme to nedovezla domů a nedala na linku s nákupem to by se MM divil... a max. výmluva prevence pro puberťandy co tu mám. 😀 😀 😀

anta
9. črc 2010

Marti, dobrý 😀 Ale chápu 😀 My byli na pařezu (venku roste pařez, který se Honzíkovi moc líbí), nevím, jestli budeme moci jít ven odpoledne, panč už teď je tam docela varno 😉