• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
No jakoby v zápěstí, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
13. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin Pavli aha... sem si říkala, že by jste si něco koupili a ty to tajila... :angry: :angry: :angry: hele neboj určitě s tím něco vyvedete a na druhou stranu je to dobrodružství.... :grinning:

@anta Jani já taky na Tv nA koupám a je mi fučík jakou máme... toto mě fakt netankuje... :grinning: :grinning: :grinning: ruka bolest to bude asi fakt zánět nebo na raženina... namazej si to něčím a kdyb to neustalo tradáááááááááá k dr.... jasné holka. nepřepínej to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nemáš skříplý nerv. nebo ten zánět z horka? kdyžtak si zítra zajdi ki ortopedovi.
13. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin radíme stejně... my matky jedny
13. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi to jako skříplý nervík, je to velmi příjemné, už takhle mám pocit, že mám málo rukou a teď ještě přijdu o jednu :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janouší o ruku tebe nikdo nepřipraví by si nedovolili... při pohledu na tebe.... :confused: :angry: krčící se MUDr. se skalpelem..... :rolling_eyes: utečou....
13. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám skříplou pravou ruku, jsem levačka, takže houby alibi :grinning: No jo, ale všechno dělám pravou, takže velký alibi :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, já se nudím :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Marti, psala jsem to už v loni :wink:
Jani, pošli trochu nudy! Adam usnul až v 1 v kočáře. jinak je nesnesitelný. jdu naložit Vítka do bazenku.
13. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta máš roupy lumpe... já se nenudím jdus e kat trávu mám nasbíraný kýbl rybízu obrat a udělkat něco z něj a jetšě posekat sousedce zahradu. bléééééééééééééééé já jsme ale aktivní kráva... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nespí prdelín sleduje pepinu božéééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin Pavli jsme to nepostřehla či zapoměla... :sweat_smile:
13. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, v poho :wink:
13. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, když já mám nějaký dítě hodný, tak je nuda, i když je vzhůru :grinning: :grinning: :grinning: Abych to nezakřikla, dneska ani nedostal sprdunk a je hodný i bez toho, až se divím :wink: Jéje, Adámek zase řádí, jo? Pavli, už bych mu asi nandala :slight_smile: :slight_smile:
Marti, nepřeháněj to, nebo si skřípneš nerv :wink: To nemakání ti doporučuje Janička :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dostal uz asi 5x a bez účinku. je to zabejčenej bejk! jak se mu něco nelíbí, zalehne a ječí. a šmidlifous. tady je ale hic
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jinak novinky našich kuloárů :grinning: včera se ozvala drahá máti! zavolala Mirkovi, že potřebuje spravit počítač a kdy přijede :grinning: Mirek potom zabrblal něco, že čas na ni bude mít z druhé strany vánoc :grinning: jsem se ptala, jestli měla dotaz na zdraví chlapečků nebo tak něco. prý ani ň. a dnes mi švagr řekl, že večer jdou s malou k našim posedět na vínečko. cha chá! ti na nás se** jak na super placatej kamen. jdu vzbudit Adama nebo půjde spát v deset, jak včera.
13. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, budeš se divit, ale napadlo mě, že u Valinky budou prarodiče pečení (pardon, podobnost s vaším příjmením je silně a čistě náhodná :grinning: ) a vaření a na vás se bude tuplem sráti :confounded:
13. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tebe taky? :grinning:
Já jsem sice Pečenková, ale dnes jsem pěkně vařená. z toho horka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to víš, Valinka je Valinka :grinning: :grinning: :grinning: Ale dneska mě dodělal mm, říkám mu, nakrm dítě (vem si ho ty Polednice, dítě ne, manžela! :grinning: :grinning: :grinning: Uvařila jsem príma guláš, no a co myslíš? Spálil dítěti pusu! A to jen kvůli té nové televizi, dával na dítě pozor tak, že vlastně nedával, to se teda přiznám, že mi fakt dost nasral :angry: Ten guláš je s brambory, no a mm vše fouká tak, že to má 2 mm od huby a myslí si, že se to ochladí, no a tu bramboru ani nerozkrojí a vstrčí mu to do pusy a dítě pak řve jak prokoplý :confounded: :confounded: Jo a pozor, tatínek si u dítěte vytvořil fóbii z krmení, pořád za ním lítal tak dlouho se žrádlem v ruce, až dítě už nechce jíst s ním ani u stolu. Jo, sedne si tam, ale dělá mu u papů takovej kravál, že nakonec letí od stolu pro jistotu oba, aby se taky maminka mohla najíst, když už se s tím vaří 3 a více hodin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ach jo teda! to by mě taky nasr.. :rolling_eyes: někdy si říkám, čím ti chlapy myslí..
13. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusék holky, tak vše hotov jen marmoše budu dělat večer a pak padnu za vlast. zítra přiletí Nikolka naštěstí nevařím obednáme si pizzu tu miluje.. a v noci uděwlá dort...
ráno uklidím a vytřu a seru na celej svět...
puberta už odjela konečně a už nikdy nechce pubertu vidět... :angry:
13. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak dnes jsme se vzbudili dřív, ani se nedivím, to horko je fakt hnus. Už aby to šlo do pryč :wink:
14. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík a my vstávali až teď a já jsem akční tradice nidko v domě... tak převlékám po holkách peřiny... a trocxhu totu uklidím a pokem poledního hurá na bus a vlak a za Mm do práce tradááááááááá pro Nikolku. normálně bych byla u domu v bazeně, ale Míša chce na letiště... :angry:
14. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo a jsme spocená jak prase...
14. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík je v postýlce, holky, já už nechci teploooooo :sweat_smile: Ty si jedeš Marti pro Nikolku? Tak to bude doma zase veselo :wink:
14. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! my dnes byli na koupáku. no paráda! :grinning: nadšení tedy obrovské, jakmile Adámek zjistil, kam jdeme :grinning: Adámek potom chrupal na dece a kolem třetí jsme šli domů. no pařák, jak...po cestě. i teď je venku přes 30. zase to léto nemusí tak přehánět, že :grinning:
Martinka už bude mít pomalu Nikolku doma, ne? ale supr, že můžeš Marti sledovat novinky přes net :slight_smile:
14. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak jedu zítra s chlapečkama do soboty za kamoškou. tak tu nebudu. ale co nejdříve docpitkám za vámi :slight_smile: snad se mi zatím nerozpustíte :wink:
14. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, no budeme se snažit se nerozpustit :grinning: a ty si to s klukama koukej pořádně užít. Holčinky, mysleme zítra na Moničku, jde na tu operaci, chudinka :frowning2:
14. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani budu intenzivně.
Jinak Nikča doma spokojená a veselá... a dovezla plno dárků... zítra budu psát podrobnosti..
letadlo už na vzletu mělo sekeru 5Omin... takže domů jsme dojeli až večer, šup na pizzu z restauračky a potom hurá do bazenu... :wink:
14. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

Jani na Monču myslíme intenzivně

Marti tak to je super že jste v pohodičce opět všichni doma :wink:

Já teď dostěhovala krámy před dům a charita to má asi za hodinu začít svážet, tak jsem zvědavá jestli si vezmou i ten kočár a kolo :sweat_smile:
15. črc 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek