Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. črc 2010

No a Monča nastoupila do nemocnice, ale v pátek psala, že jí ještě neoperovali, že jde na řadu poslední, což nevím, kdy 😉

martinka79
17. črc 2010

Jani tak ji moc zdravíme... a pětku dole taky zdravím ať se jí daří v pusince krásně a nezlobí.

anta
17. črc 2010

Marti, ty máš dneska svátek? A že nic neřekneš, cholko jedna, že ty o tom ani nevíš 😀 😀 😉 Vše nejlepší na poslední chvíli ti přejeme všichni S.😀 😀

paolin
17. črc 2010

jo holky, s kamoškou jsme zkoukly film Líbáš jako bůh. pokud jste neviděly, doporučuju! za mně naprosto supr 🙂 klidně bych to zkoukla znovu, což se mi hoodně dlouho nestalo 😀
tak dobrou. tady bouří, ale moc toho nenapršelo. ochlazení ale docela OK 🙂

martinka79
17. črc 2010

PAvli já to viděla a super a až uvidíš... Ženy v pokušení tak to bude mela.... 😀 😀 😀
Jani, dnes to vyjímečně vím, hned po ránu mi přáli rodičové... oboje a trak díky nim... 😀 😀 😀 krásný večer... a noc. a děkuji

e.k.t
autor
18. črc 2010

dobré raníčko

Marti vše nej nej k svátečku,hlavně hodně zdravíčka 😉

tak včera po denní rovnou do restaurace a oslavička s maminkou, měla narozeniny ve středu tak jsme přišli dost pozdě a všichni jsme šli rovnou do pelíšků 😀

Konečně prší i u njás, žádná pohroma jen zalévací déšť a venkui zůstává pořád 20 stupňů, takže přes déšť u nás trvá tropická noc tj 11 v řadě 😝 ale je to o moc lepší ni v obýváku se podařilo vytvořit 25°C což je nádhera proti posledním dním 😉

paolin
18. črc 2010

tak u nás leje a leje. na teploměru taky 20. Adam je z té změn poněkud přinasr.. dnes jedeme do Vyškova a pak asi juknout na neteřinku Valerii.

martinka79
18. črc 2010

čusík u nás noc a den plný deště, děti to také sejřííí, prý co budeme doma jako dělat????????? haha nic hrát si.. a nudit se... povalovat se. máme volno otec ve službě a potom už jen dovolená a těšení se na moře... jupíííííííííí 😀 😀 😀
po pravdě už bych déš´t zastavila a kuk slunce vylezla bych s kávou ven a a vyprala nějaké kousky oblečků a večer klidně nanovo... 🙂 Pavli užij si to....
Evi super večer...my malou romatiku s papáním...

e.k.t
autor
18. črc 2010

Tak naši vzali Joli do auta a frčí k sestřenici do Lázní Bělohradu 😉

martinka79
18. črc 2010

holky nemáte některáten odkaz na ty sušenky od Many???? já to v Pc nenacházím..Mm mi ho přeinstaloval a odkazy a záložky jsou v řiti...

anta
18. črc 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík byl dosud pěkně pekelný, pořád a neustále se na mě lepí a dostal od táty na prdel, tak jsem tátovi řekla, že by to neměl přehánět s tou aktivitou 😝 , já taky dítě nebiju, obzvlášť když vím, že mu není dobře, to bych ho dávno musela rozsekat sekerou na sedm malých trpaslíčků 😀 😀 . Trochu je mi z toho smutno, že to nezvládá. Přes týden ho každý den vidí jen 1,5 hodiny a o víkendu to taky nestojí za nic, tak to teda nemá žádnou trpělivost a to mi štve, protože kde já tu trpělivost mám sama brát ☹

martinka79
18. črc 2010

🙂 🙂 🙂 Jani chlapy.... 🙂 🙂 🙂 🙂 klasika. buď v klidu, chtěl jen zasáhnout. SMAD SE hONZÍK VYSPÍ DO RŮŽOVA.

anta
18. črc 2010

Marti, za to se upřímně modlím taky, aby byl trošku v pohodě, protože k tatínkovi neeeeee a to to donedávna bylo naopak, že jak byl táta doma, tak máma neeeeeee, no takže to taky odsírám zcela sama. Včera tady byla bouřka taková, že nám asi blesk uhodil do společné televizní antény, tudíž opět nejde vůbec televize, nashledanou 😝 No je to teda den jak korálek 😉 Ale já neklesám na mysli a říkám si, že jedno bude líp 😀 😀 😀

martinka79
18. črc 2010

Jani u vás.... ta anténa a TV pěkně zlobí viď. my relaxujeme nemáme co dělat.. děti hodné ven se nedá a žehlit budu večer. 😉

paolin
18. črc 2010

Jani, na mysli neklesej, může být i hůř 😀 😉 😉 chlapi, jsou chlapi, no..na druhou stranu - oni nejsou s dětma tak zžití, tak je to pro ně jiné. težší. prostě kolikrát nevědí, co s nimi. zkus poradit, popostrčit. třeba to pomůže 🙂
Marti, užij si relax!
návštěvy v poho. mimi maaalinkaté a hodné. jak jinak 😉 jak to ty lidičky dělají, že mají tak hodná miminka? 😀
Vítek zakotvil u babičky, Adam je doma. tak vlastně i trochu relaxu u nás 🙂

anta
18. črc 2010

Marti, pošli mi jedno hodné dítě, dneska teda je fakt Honzík teda jedlej 😀 😀 😀 No ta jejich anténa stojí za pěkný hovno, je to 14 dní, kdy to vypadlo a teď to nejde prostě od včerejška a nic se neděje 😠

e.k.t
autor
18. črc 2010

ták už se mučím na noční a naši s Joli ještě nedorazili a ani zpráva a to chtěli abych jela s nima 😠 to bych nedojela do práce včas 😝

martinka79
18. črc 2010

Jani posílám jedno dítko.... 😀 jsou fakt hodné.. MIšák kouká na večerník a opak půjde na veču a hurá do hajan snad usne. zítra mi dorazí sestra s přítelem, budou nám 14dní hlídat dům... snad bude udržovat pořádek v domě, jsem z toho mírně nervoz... 😝 ale co já budu u moře a pak jako fretka vše napravím... 😀 😀 😝

martinka79
18. črc 2010

@e.k.t Evi neboj sjou moc zaneprázdnění... pěkně pracuj... 😉

martinka79
18. črc 2010

@paolin Pavli tak se taky máš.... a mimi jé já bych jedno brala... 🙂

anta
18. črc 2010

Tak jsem odpoledne vyhnala mm s dítětem ven a věřte nevěřte, dítě se vrátilo s úsměvem a moc spokojené a do večera si dalo s hysterčením pokoj, takže uvidím, co ho čapne zítra. 🙂 Mně neva, když hysterčí, ale vadí mi, když je u toho mm, panč je to takový napínavější a nepříjemnější. Když jsem s hárošem sama, tak mám pocit, že to jde nějak líp 😎
Marti, ty jedeš na dovču? To si dovoluješ, ne? 😀 😀 😀 😀

anta
18. črc 2010

Jo a Pavli, klidně popostrčím, jen se bojím, aby manžel nevypadl z okna 😀 😀 😀

martinka79
18. črc 2010

@anta JAni jj jedem na dovlenou ve čtvrtek a v pátek se budem válet na pláži u moře... 😀 se těšíme.
Tm popostrkuj jen málo a jemně... při pádu by to pak bylo na tebe... hlavně nenápadně... 😀

anta
19. črc 2010

Ahoj holčinky, tak Honzíka asi na chvíli zoubky pustily, ale to vám povím, to je pěknej opruz 🙂 Monice jsem psala a neozvala se, tak nevím, jak to s ní vypadá 🙄

martinka79
19. črc 2010

Jani věříme, že dobře... 🙂

anta
19. črc 2010

Snad jo, my se byli vyvenčit a Honzíkovi se venku moc líbilo, hezky se mnou seděl na lavičce a papal rohlík a pořád něco kecal. To je děs, nezavře pusu do večera, je to možný? 😀 😀 😀

martinka79
19. črc 2010

Jani je u nás to je to samé. mám výhodu Míša se venčí momentálně sám s dětmi.... 😀 jinak je taky pohodář... já vařím... řízečky a brambůrky se salátem..

anta
19. črc 2010

Marti, ale na druhou stranu jsem ráda, že má vyřídilku, mluví čím dál tím líp, je mu i líp rozumět a co nerozumím, tak mi to ukáže anebo to pochopím za 20 minut 😀 😀 😀 Náhodou je to fajn, člověk fakt nemá pocit, že je sám 🙂

paolin
19. črc 2010

ahoj holky! tak jsme nakonec zakotvili u babi. babi tedy není doma, páč jela hlídat vnučky...ale aspoň je tu klid 😀
logopedii jsme dnes zvládli bez poznámek a výčitek na hlučnost Adámka - dala jsem mu pít mlíčko a pak jsem ho nějak ukočírovala. naštěstí byl už unavený 😉 Adam teď chrní, pak jdeme na kožní a pak do kanclíku. vše máme ob ulici od babi, tak je to prima, že nemusím cestovat.

Marti, Marti, tobě nestačí mít doma dvě mimi? 😉 A co bys brala - holku/kluka 🙂

paolin
19. črc 2010

Jani, prima, že je Honzík takový povídálek 🙂

Monča nic? Snad je OK..