• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Pavli, moc moc si to užijte, přeji vám to upřímně a též samozřejmě závidím :grinning: a říkám si, že už vám asi do zavazadel hodit Honzíka anebo sebe nestačím :grinning: Buďte na sebe opatrní všichni! Papa :wink:
17. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli tak příjemnou dovolenou, hlavně aby vše bylo v pohodě a moc jste si to užili :wink:
17. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli pěkně jsi je vybrala
17. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, za chviličku vypínám počítač a jedeme s Honzíkem pryč do Práglu. Už jsme oblečený a vcelku sekáme dobrotu, tak mi držte palce, ať nám to pěkně vyjde, papa :wink:
18. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta myslím na vás... užijte si to jak jedete? busem či vlakem...? písni až budete doma. :wink: já teprve vstávala, jupíííííííííí to je den.
18. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dne se vrhnu do malého úklidu nahoře... ač se mi smrtekně nechce. ale co. :frowning2:
18. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak úklid nic moc se mi tak nechce a jelikož se znám, že když mám náladu udělám víc práce kašlu na to...
18. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsme doma, Honzík se moc líbil, hrál si tam s razítky a byl v klidu, ale pak už začal volat "domů domů", tak jsme šli domů, jeli jsme busem, pak metrem, ono to není tak daleko, takže s ním občas do té práce zajedu, abychom měli cvik :wink:
18. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak to je super... jste oba šikulky... to náš Míša taky občas říká domů... :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že se Honzík asi dost líbil, neb se choval velmi slušně. Udělal mi radost.
18. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je prima Honzík je šikula... :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani teď hajá
18. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, je unavený z toho cestování a taky z toho neustálýho denního flámování. Všichni v té práci uznali, že je mírný, tak jsem jim hned vysvětlila, že ho vychovávám, že nesnáším rozmazlený spratky :grinning: :grinning: :grinning: No byli rádi, že nás vidí :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta to věřím... :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
TAK MÁŠ ASPOŇ TROCHU KLIDU JÁ SE TU POVALUJI. zítra vezou Nikolna soustředění tak mám zase nervy jak to zvládne... :slight_smile: :frowning2: bude mi smutno.
18. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás v domě, Marti, se má narodit holčička a bude se jmenovat taky Nikolka, tak vidíš, jméno se líbí :slight_smile: Neboj, je to holka šikovná a to víš, roste roste, na to si musíš zvyknout a smířit se s tím :wink:
18. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já vím, ale jak má někam jet a já nejedu s ní a neočíhnu to prostředí tak nějak to tam neotestuji jsme nesvá, ale moje mamina mě taky vychovala dobře tak snad to tam zvládne... v neděli skládá zkoušky a tak se musí na ně připravit . samo tam pojedem a budem zase těmi hrdými rodiči.
je to šílené už jde do 3třídy-.
18. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nikolka se mi líbí stále jen Nikol s tím bojuje... :grinning:
18. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno já si dnes vyšla na nákup pro rohlíky a ono ejhle... neměli chápete to... tak tu mám domácí chlebík.. a activii.. :angry:
19. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny, Honzík dneska trhnul rekord a vstával až v 7,15 hodin! :wink:
19. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo.. tak to je šikula.. :slight_smile: doufám, že jsi taky hověla v postýlce.
19. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No to víš, že jo, to je jasný, od pěti čumím :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AShojky, Marti no to je blbý, ale poradila sis :wink:

Jani že jsi raději neodpočívala :grinning:

My byli utratit všechny peníze co jsme měli, nový vysavač, monitor, nabíječku čtečku atd atp :grinning:
19. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, taky si nadávám, ale já vstávám ráno, protože si udělám kafíčko, mm zabalím jídlo do práce. Teď z té práce chodí nějak později a už mi to leze na nervíky, panč ten kluk ho každý den vídá cca hodinu a čtvrt. No pak ten kluk k němu o víkendu nechce, panč na něj není zvyklý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď na mě dítě křičí, že má hotojo (že je vykakanej), fuj jdu umřít smradem :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já vygruntila dům máme to tu jak v klícce..
evi utrácet se ně+kdo má.... :grinning:
19. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty jsi číslo nespavé...
19. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se byli podívat s Honzíkem ve městě a oba jsme měli super kloboučky a otáčely se za námi i tramvaje (v Kladně samo nejezdí :grinning: ), byla jsem se podívat i v mé současné práci a byla jsem pochválena, že vypadám moc dobře, tak mě to teda moc potěšilo, i lidi v bývalé práci mě chválili, že mi to sluší, tak jsem ráda, že se asi moc neměním :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta Janouši ty se máš, chválení je příjemná věc...
¨já posekala zahradu. mamina předala dítko na soustředění až z toho plakala a volala jak je to tam hnusné, že tedy se jí tam nechtělo Nikol nechat... tak vám nevím, jsme to asi matka. Moje dítko má tedy odchov macešký a spaťanský a či gestapácký.... :angry: určitě přežije drobenka moje.
19. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to určitě, ale taky se o sebe starám, tedy občas :grinning: :grinning: Jé, Marti, Nikolky je mi líto trochu, že je smutná, asi to zní fujácky :wink: Ale i neboj, má tě ráda a miluje tě stejně :wink:
19. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
To doufám :grinning: :grinning: jdem s MM lenošit... :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek