Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. zář 2010

Pavli, ta mluva je super, fakt. Ale už ho pro jistotu učím hru "bobřík mlčení", zatím ji Honzulák nějak nechápe, protože mi pořád kecá do vysvětlování 😀 😀 😀

anta
7. zář 2010

Myslíš, Marti, s tou jeho paměťovou výbavou na povinnosti? 🙂 Tak ta je dost chatrná 😝 😝 😉 Tak šupky dupky pod matraci éééééé pod deku a chrápošit, Marti 😉

martinka79
7. zář 2010

@anta už se těším... jo pamět, tak tu snad ani můj M nemá vyvinutou... 😀 😀 😀 tedy pokud v myšlenkách běhají fráze typu, udělat ... uklidit vysát... a tak... haha 😀

anta
8. zář 2010

Ahoj holčinky, koukám, že zde nikdo, ale chápu, máte spoustu práce, ale kdepak je Evička? Nějak se zde neobjevuje 😕

anta
8. zář 2010

Teda holčinky, jsem nějaká prapodivná. Přišla jsem na to, co umocňuje to závisláctví Honzíkovo na mamince. Tatínek ho za 5 dní vidí jen 7,5 hodiny a tuto sobotu jde do hospody, což znamená zase zabitý půl den z jeho strany. No a já se tady pak můžu přetrhnout, aby ten kluk k němu vůbec šel. Sice vytvoříme kamarádství, no ale tím přístupem mm to jde pak do prázdna. Achjo, vůbec nechápu, že těm lidem, se kterými jde do hospy, neřekne, že má taky rodinu, kterou přes týden vidí velmi málo a že se chce postarat aspoň o víkendu, asi fakt nechce, jak vidím ☹ Jsem z toho fakt špatná, že ho to ani nenapadne, tak jsem se rozhodla, že prostě to chování Honzíka ohledně jeho táty už nehodlám nadále ovlivňovat. Snaha mm je asi co nejčastěji zmizet a víc se nestará. Já, když jdu pryč, tak jedině za podmínky, že je uvařeno a postaráno o rodinu, s tím si mm teda opravdu starosti nedělá. Tak jsem mu řekla, ať ta návštěva si ho rovnou vyzvedne a jdou do hospody, že je tady nechci 😒 Nebaví mě to pořád mu něco říkat a vlastně se hlásit o to, aby tady s námi normálně byl. Fakt nemám zapotřebí se upomínat a prakticky "soutěžit" s jinými lákadly. On si myslí, že když Honza odrostl, že může v hospodě pořád, jenže to dítě není blbý a všimne si, že tady táta věčně není a těžko se mu hledá cesta k němu 😢 😢 Koukám, že návštěva hospody je asi zajímavější než já s Honzou, to mě hrozně mrzí 😔

paolin
8. zář 2010

Jani, to je trápení... můžu tě ale potěšit, že to bude všude stejné. znám jen málo tatinů, co si hospodu totálně odpustí a raději jsou doma s dětmi..co se kamarádka naplakala a natrápila! chlapů tyhle věci vůůůbec, ale vůůbec nedocházejí. oni nemají představu, jaký to je být celé dny doma s mrňouskem za prckou. nemají a ani mít nebudou. pokud je to samotné na pár dní nepotká... co takhle zkusit někoho na hlídaní? abys sis odfrkla? těžké odejít od malého, ale dle mě je to jen prospěšné pro obě strany. já mám teda co vykládat 😉 hele, to stejně jsem řešila, když se narodil Vítek. Mirek nelítal po hospodách, ale po volišu a já seděla doma na prdce nebo jela na chvíli s ním a tvářila se strááášně nadšeně. pak mě to ale dost začalo vadit a Mirkovi strašně dlouho trvalo, než pochopil moje pocity. byl to boj.. kolikrát mě ráno chytají totální deprese, že zase budu muset být celý den s chlapečky a nemůžu před tím utéct. hnusnej pocit 🙄
Jani, dnes je blbej den. všichni jsou nějací unavení, znechucení, naštvaní. je hnusně, zima..to nikomu nepřidá. vykašli se na něj. ať si jde do hospůdky. ale příští týden si domluv kamošky, neuvař, neukliď a nech mu v tom pěkně vymáchat.. ústa. a třeba celou sobotu. Honzík to s tatinem pár dní zvládne 😉

martinka79
8. zář 2010

Ahojky holky, pavli docela dobře radíš, ale nevím asi to janča aplikovat nebude.
Já tedy mkusím říci, že můj muž do hospody a nikam jinak nechodí, občas od práce, ale zase potom mohu jít já. te´d je s m9šou od 26.8doma a já jim krom jarních závitků nevařím.. vše si musí obstarat sami a dobré. dokonce mám i vařené kafe, ale zase neuklidí a nesutele a sama si říkám co celé dopo dělají když nestihnou tak banální věci..... 😒 jenže chlapy jsou holt jiní... on si s sním hraje a nebo sedím u Pc nebo vaří, ale 3věci na ráz to nejde... to chlap neumí.
jani ale jako vypadnout a nechat ho jen tak je dobrá. myslíš, že chodí tak často do hospody?? z práce pozdě to jo, ale ale asi to jinak nejde... ☹ hele to bude dobré, a´t si jde do hospody a když k němu Honzík nepůjde no tak mu řekni to víš tě ani nevidí.... a pomalu neví kdo jsi tak se nediv.
když obča u nás někdo pronese, že Míša říká pokud mu někdo hubuje maminko... tak já říkám akoho by asi měl jiného volat???? 😀 😀 😀 🙄 jako nějakou jinou paní či co???
Hoď to za hlavu holka... a přijeď za mnou... tě rozveselím.
hele až ti budu vyprávět o é práci tak se posereš...
ředitelka se mě asi pomstila čico a já učím ty postižené děti- no učím to není učení....
mám 5děti a jeden vozíčkáš nemluví, druhý Down syndrom taky nemluví a pěkně prudí.,jedna plínová dnes 2krát královsky zasranáááááááááááááá a nemluví je jí vše, nemluvící jen obča slovo taky pako.... a tpak autíka holku co lítá.... a řve kouše a nic.. a je jí šumá vše krom žrádla to je schopná se udusit jak hltá... a toto mám 4krát týdně od pondělí do čtvrtka a v pátek si jdu odpočinout mezi normoše... ale já to jako nezvládnu mě to zabije a si uteču. to je pro ě tak ubíjející... 😠 ☹

martinka79
8. zář 2010

jo taky mě začal zlobit Nikolka je to palice dubová s malou pubertou a to je zabitíííííí uááááááááááááááá 😝

anta
8. zář 2010

Pavli, Marti, díky za podporu, občas se cítím jako děsná hysterka, i když oproti vám mám jen jedno dítě 😒 . Ale manžel mě prudí, chodí do hospody každých 14 dní už, spíš mě to štve s tím porovnáním, že kluka přes týden skoro vůbec nevidí, jen večer na hodinu a půl, což je fakt málo a pak pro jistotu ještě zabije bez dítěte půl dne o víkendu a že by to Honzovi třeba nějak nahradil to ne. Nevím, proč těm návštěvám nevysvětlí, že má rodinu, kterou přes týden nevidí a tak si to chce vynahradit, no nechce, že? Pak se cítí dotčený, že dítě pořád volá "mamu jo, tatu ne", taky se tomu nedivím, když ho pořád nevidí a já mu to ale při prvním volání Honzíkově řeknu, že ať se nediví, když ho to dítě skoro nezná.
Marti, rozesmála jsi mě, dobrý popis třídy, kam se na to hrabe "Pan Kaplan má stále třídu rád" 😀 😀 😀 no to musí být fakt na budku ne? 😀 😀 😀 😀
Já jdu příští sobotu za kámoškou, to je v pohodě, mně nevadí být s Honzou, ale štve mi, že Honzík pořádně už ani nezná vlastního tátu a hlavně mm nemá pořádnou trpělivost, Honza ode mě dostal na prdel asi 5x, co žije a od manžela za měsíc asi 3x, no, to není dobrý, když je s ním a třískne ho přes prdel kvůli hlouposti, na mě to taky zkouší, ale já jsem Herodes, avšak k násilí se vážně zbytečně neuchyluji, snažím se spíš rozumně vysvětlovat než hned bít, že? To bych ho občas musela vzít tyčí po hlavičkách 😀 😀 😀

paolin
8. zář 2010

Marti, tak to je masakr teda... patří takové děti tak nějak vůbec do školy..?
Jani, chápu tě. Tohle se nedá vydržet věčně. Co třeba to zkusi manžovi ještě jednou vysvětlit?

anta
8. zář 2010

No teprve jako jde z práce, to zase přijede bůhví v kolik, achjo. Mě už to vážně nebaví to tady věčnou táhnout sama, já už ani sama nevím, jak se chovat, jestli se tvářit nasraně nebo jak. 😠

paolin
8. zář 2010

Jani vydrž. Kolega takhle taky chodil, když měla malá 2 roky a byl z toho strašně špatnej. Seděl v hokně a naříkal, že ji zase uvidí jen hoďku, než půjde spát... Manža to tak taky bude mít. Zkus se zeptat, jak dlouho ještě plánuje chodit takhle navečer. Jestli mají tolik práce nebo co...

anta
8. zář 2010

On měl službu v práci, víš? No už do něj hučím 😀 😀 😀

paolin
8. zář 2010

Tak huč a pak dej vedět resolution 😀

anta
8. zář 2010

Tak dohučeno (já), srdce vylité (já), držka natažená (mm), po chvíli hučení výhra (já) 😀 😀 😀

martinka79
8. zář 2010

@paolin no dětičky se musejí vzdělávat jelikož listina o právech.-... říká že vše co dýchá je vzdělavatelné- má právo na vzdělání.. takže i mentály co jsou na dejchákách... musíme vzdělávat v ústavu naštěstí tuto radost mi ředitelka nedala- nemusím mít vše... 😀
Jani tak hodně štěstí s domluvou...

paolin
8. zář 2010

Jani, to je prima. vedeš 3:1. no a co on na to, chlapák jeden? 😉
Marti a vy jste i nějaká speciální škola nebo prostě takové děti mohou i do "normální", ale mají svoji třídu?

martinka79
8. zář 2010

@paolin Pacli bývalá zvláštní a pomocná škola... http://www.zszitomirska.wz.cz/ teď už základní jo mají svoji třídu... 😉

Jani jsi jednička.... 😀 😀 😀 Tm muže natažená huba přejde... dej mu na ni pusu 😉

anta
8. zář 2010

Pavli, nejdřív držkoval, že nás živí, no znáte ty kecy 😀 😀 Avšak já se toho nezalekla a měl po prdeli 😀 😀 V klidu jsem v něm vyvolala soucit nad sedřenou žínkou a šizeným dítkem a nakonec jsme se dohodli na kompromisu 😀 😀 😀

paolin
8. zář 2010

Jani, jsi to ale šikula!

martinka79
8. zář 2010

@anta tak to je fajne... 🙂

anta
8. zář 2010

Tak to víte, že jo, já si prostě neumím nechat dlouho sráti na hlavu 😉 Chvíli jo, ale pak to teda lítá 😀 😀 😀

martinka79
8. zář 2010

@anta Janouši zítra si na tebe vzpomenu jak budu utírat ty prdele a snažit se na děti pozitivně působit. 😀 jak jsi Tm zpracovala...

anta
9. zář 2010

Dobré ranko, holčiny. Teda, Marti, jsi mě opět dostala, jsem se musela fakt smát 😀 Já jsem taky mm utřela včera pěkně prdel. On se pořád dělá hezkým před ostatními, ale na náš úkor, achjo, je to s ním trápení 😉

paolin
9. zář 2010

Jani, je to s chlapama ale prd.. co? 😀
Holky poštovný vtípek dne - včera jsem měla ve schránce výzvu na balík. Dnes ráno ho jdeme vyzvednout, vše OK. Přijdu domů, ve schránce výzva ze 7.9. z 10:15!! Hodili ji tam až dnes..ke všemu jsem měla v úterý to hodinové hlídání do 9:30, pak už jsme byli doma! No a jako třešinka na dortu - koukám jak blázen na podací čísla a oni mi ráno vydali ten balíček z úterý! To jsou ale mantáci! To jsem zvědavá, jestli mi vydají ten včerejší, když podací číslo je jiné! Jim asi skočím na krk už! Takže zase na poštu... Balíček nutně potřebuju dnes.. Nasr.. a namalovat s nimi!

many
9. zář 2010

ahojky holky 🙂
jak se daří, co nového,......
Ladík teď usnul, tak mám čásek na vás juknout konečně 🙂 furt něco děláme nebo někde lítáme,... 😀

many
9. zář 2010

@paolin
tééda tak to máš teď lítání na poštu tetko 🙂

many
9. zář 2010

@martinka79
áá u vás už začíná řádíit puberta 🙂 joj 🙂

many
9. zář 2010

@anta
áá Janču zlobí tatin 😖 teda to ti nezávidím, že jsi na malýho tak sama, jsem fakt ráda, že Laďa příjde ve 3 domů a věnuje se mu až dovečera, ale pak už taky potřebuje mít klid na kytárku 😀 ale až spí 😀 on ho jinak nenechá 😀

many
9. zář 2010

tééda se vás snažím tak postupně dočíst 🙂 ale stejně to nehrozí určo 🙂
no kde jste 😉 asi papkáte, spinkáte,.....

many
9. zář 2010

no a někteří pracují vlastně 🙂 tak ať to těm pracujícím utíká