Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. zář 2010

ahojky, tak večer se opravdu vydařil, jupíííí

zítra ještě výlet a přidá se i kamarádka s Marečkem o 2 měsíce starším Joli 😉

martinka79
11. zář 2010

krásný den je slunečno jsme venku pracujeme a tak nějak vegetujeme... a děti samo hodné, jen dopo v obcodě je to náročně stále mi něco hučí do hlavy.,.. 🙂

paolin
11. zář 2010

ahoj holky!
jejda vás se tu sešlo 🙂 všechny moc zdravím! Mončo, sprcha probíhala i u nás. Adam zatím nee, u něj by to snad ani cenu nemělo 😀 momentálně se krapet zklidnil, tak jupí!
jinak jsme se před chvílí vrátili. včera ráno s chlapečky a babi do Vyškova, kolem oběda šupky dupky do Wroclawi. cesta nekonečná...hlavně v Polsku. jsou to magoři řidiči, že jsem se nestačili divit! dojeli jsme tak tak, honem ubytovat, převlíct a šupky na přehlídku. náš hotel byl paráda! malý, ale krááásně spravený, až jsme oči vyvalovali! nová kolekce byla zajímavá, pak rautík a na hotýlek. dnes jsme se vyspali, dali bomba snídani a jeli pro chlapečky. ti byli prý strašně hodní a Adam neplakal! tak jsem mooc ráda. jinak Mirek říkal, že to byl prima výlet, že si oddechl i přes tu cestu. je fakt, že cesta přes hory byla nádherná! sluníčko, krásný okolí...člověk by tam hned zůstal..tak to nakonec dobře dopadlo 🙂

martinka79
12. zář 2010

@paolin Pavli to muselo být prima. Vidíš za tu dřinu a stres apoň občas malý odpočinek a relax sice pracovní, ale i tak... 😉

e.k.t
autor
12. zář 2010

ahojky tak včerejšek byl supéééér, byli jsme na žlutomodrém dni berry a bylo to supéér 😉

anta
12. zář 2010

Ahoj holčinky, pěkně vás zdravím, vyhnala jsem chlapy ven, tak mám aspoň klid. Honzík už 4 dny nekakal, ale na nějaké bolesti si nestěžuje, naopak mám pocit, že se ještě víc cpe, prošťuchovala jsem ho a zjistila jsem, že nemá na cestě vůbec nic! Je to možný? Včera tam ještě něco měl, ale teď nic, to nechápu 😕

anta
12. zář 2010

Ahoj holčinky, pěkně vás zdravím, vyhnala jsem chlapy ven, tak mám aspoň klid. Honzík už 4 dny nekakal, ale na nějaké bolesti si nestěžuje, naopak mám pocit, že se ještě víc cpe, prošťuchovala jsem ho a zjistila jsem, že nemá na cestě vůbec nic! Je to možný? Včera tam ještě něco měl, ale teď nic, to nechápu 😕

e.k.t
autor
12. zář 2010

Jani asi má obrovskou spotřebu, Joli pomáhá moc moc sunaru s bifi bakteriema a nebo kefír 😉

anta
12. zář 2010

Evi, napadlo mě, jestli neroste, protože to není možný, žere jak mlejn a nic a evidentní potíže s bříškem nemá 😅

e.k.t
autor
12. zář 2010

no však rostou na hodně, Joli má jedny tepláčky 116, dost 110 nejvíc 104 a menší jen pár kousků 😝 😀 😕 tak nevím

e.k.t
autor
12. zář 2010

a perlička u našich nosí pyžámko velikost 74 😀 😀 😀 a pořád je dost velké 😀 😀

martinka79
12. zář 2010

@e.k.t Míša má právě od Wolfa tepláky 74 a jsou mu ještě...
jinak tak různě nijk nevím přesně kolik asi 104klasika...
Jani pokud si nestěžuje...tak je to Ok.
já dávám Míšovi lacidofil pomohá na mikrofloru a samo... je to na obranyschopnost.. afakt nemá rýmy a nic. a je zdráv a č byl na mandlích avšude se soplilo... 🙂

martinka79
12. zář 2010

holky koukáte už po dárečkách na vánoce??? máte nějaké typi šup s něma sem... já už na myšleno něco mám,a le stejně lepší je se nechat inspirovat.

paolin
12. zář 2010

ahojda holky! v noci mi bylo zase blbě..to je na houbelec toto! venku je krááásně, půjdeme na houby.
Marti, my už máme docela vybráno.. tedy spíše se nám dárky postupně hromáždí. mám schované brusle pro Vítka - byly slevněné, potom Lego(lodě a letadla) - taky slevněné, Vítek dostane kolo - zase slevněné 😀 Adámkovi jsme objednali vláček Mehano a velikánskou knížku s vláčky - že by slevněné? 😀 a taky hru, co mi doporučila kamoška. prý je supr, tak jsem vzdědavá. dávám odkaz http://www.net-market.cz/mindok-hra-smart-pirat...
jinak už jen drobnosti - barvičky, modelínu a tak. no a samozřejmě ponožky a slipečky, to je tutovka 😀

anta
12. zář 2010

Já mám v plánu koupit Honzíkovi stavebnici, ze které se dá postavit několik druhů autíček, to si myslím, že se mu bude ohromně líbit 🙂 A dál tak nějak co uvidím a když to bude v akci pokud možno, nějak to neřeším 😀 😀 😀

anta
12. zář 2010

Jo a ještě nějakou knížku tzv. tvořivou, Honzík takovou s magnetkami a už je umí pěkně umístit správně do "stínů", které jsou nakreslené v té knížce 😉

martinka79
12. zář 2010

@anta takovu knihu máme... pošlu odkaz až najdu název super cena a super věci...
Pavli no samo suopoer dárky...
já nikolce asi kolečkáče, a jinak nevím
byla jsme s dětmi na houbách super neco jsme našli...

paolin
12. zář 2010

Marti, šikovní houbaři 🙂
my našli bedle a dokonce jednoho křemenáče. sice ho už ojídal nějaký slimáček, ale neva 😀

anta
12. zář 2010

Tak Honzík konečně pracuje na bobku a mně bylo divný, že nechce, abych si s ním kopala s balónem na chodbě, normálně mě zavřel do ložnice se slovy "Honýk sám" 😀

martinka79
12. zář 2010

@paolin a pak hos níte vy, čekala jsem že ho ojídal Adámek. 😀 jinak jsme v košíku měli i žaludy šišky a klasíky co si nasbíral Míšák, jdu dělat palačinky, mám vytřeno a posekáno část zahrady. MM dělá na domě... děti jezdí na kole...

martinka79
12. zář 2010

@anta bobo... jupííííííííííííííííííííí 😀 Míša zásadně sám, jinakl zpráva ohledně stolic... Mišák má už druhou noc suvhé plenku a dokonce si řekne v noci sám na záchod... 😝

anta
12. zář 2010

Marti, závidím 😉 Ale musím říci, že já se taky nepočůrávám v noci heč 😀 😀 😀

martinka79
12. zář 2010

@anta vážně? 😀 já tedy taky ne, ale podle mám obavy abych nezačal nosit pleny já díky své práci... jdu dělat palačinky.
nezívi´d ono to dojde i k vám.... 😀 😔

e.k.t
autor
12. zář 2010

kočky řežu se smíchy, celý den kolotoč a zvíře na odstřel, jestli to zvládnu bez tak se odměním 😀 😀 😀 ale s cukrem to odměňování jde moc těžko 😝
právě volal mm že neví kdy dorazí, kolega spadl z lešení a čeká na jiné vystřídání než dojede, snad nic vážného. no masíčko na porku a rajčatech, brambory ve slupce připravené do trouby, až ohlásí že vyráží 😉

e.k.t
autor
12. zář 2010

palačinky mňam - nesmím - fuuuj ☹

paolin
12. zář 2010

Jani, gratulujeme k bobku 😀
Marti...snad nebudeš 😀 Je mi janý, že ta práce je momentálně 100% na posr.. vyrž, prťka, vydrž 😀
Evi, to je mazec s kolegou ☹ A co dovolená? Užíváš si 😉
Adam si v noci taky říká na nočník. jen mě teda nebaví to vstávání 😀 Ale čumím, jak puk, že je tak šikovný. Vítek v noci plínkoval téměř do 4 let... No, Vítek zase mluvil, holt má každý něco 😀

e.k.t
autor
12. zář 2010

No nevím podrobnosti, je v nemocnici na pozorování, jestli něco křuplo nevím, no tak snad bude v pohodě. Dovolená dobrý, první část tj pondělí až čtvrtek u našich super i byla rychlo zoo na 2 hodiny ta sponí část po 16 hodině, ve čt byla noční v pá po noční jsme jeli ke švagrovcům popřát denisce v so měla svátek a v so já mm a joli a švagr aq deni a luci na výlet regionovama so skutče na žlujtomodrý svět berry s kulturním programe a zábavou pro děti pak švagr po 14 hodině vzal svoje holky a jeli pro švagrovou do práce my ještě jeli párou do hradce tam taky pokračovala kulturní akce, zpět do rosic historickým motoráčkem a tam ještě bylo pár aqkciček pro děti no potom do pardubic, pěšky 4 km do svítkova uklidit po grčilování a nocování a honem domů. tam jsme dorazili ve 20 totálně hotoví ale spokojení a plní zážitků, hlavně Joli 😉

dnes jsem prala, prala a zlobila se s rozjívenkou, která nespala a ještě teď v ložnici kibicuje. mm dojede asi za půl hodiny z práce, tak už se těším 😉

paolin
12. zář 2010

Evi, manžílka si užij.
náš táta šel místo mě na voliš a nějak se tam zapomněl či co.. lumpík jeden 😀

e.k.t
autor
12. zář 2010

hih uuuž jsme komplet, tak ohřeju maso na porku a rajčatech s brambory

e.k.t
autor
13. zář 2010

doooobrééééé rááánoooo 😀

milášci ještě chrupou 😀

anta
13. zář 2010

Ahoj holčinky, tak už nám tady opět od božího rána vrtají do baráku, to je vášeň teda 😒 Jinak Honzuláš jest hodným chlapečkem 😀 😀 😀